Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Azijska kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.12.2017., 17:47   #1201
Ja kad čujem kad vi ustajete mene glava zaboli

I muž i ja radimo stalno druge smjene, nekad i do ponoći i liježemo oko 1-2 noću. Zato ujutro se jedva izvučemo iz kreveta u pola 10 ili 10
Meni treba 8 sati sna inače sam kao maljem udarena.

Ako sad naručim nešto iz Koreje za koliko bi moglo stići? Prošli paketi su mi stigli za 2 tjedna jel da računam još tjedan zbog božićnih gužvi ili više?
__________________
Svako zašto ima svoje jbg....
Nikita Durango is offline  
Old 05.12.2017., 18:07   #1202
Quote:
menni kaže: Pogledaj post
ti u 4:30, a ja jutros fino zaspala do 6:40...

priznajem: nisam stavljala sheet maske tjednima.
totalno sam u kaosu i nemam red niti disciplinu
rintas ili si opet u autu stalno?
ili oboje?

nisam ti ja slala guerisson konja, ali budem ginsengastog konja kad stigne

dosao danas jos jedan paketic: onih milijardu flawless esencija
znaci ipak cu ja imati lijepu kozu, a ne moj ocvali postar

Nikita, svaki drugi tjedan sam i ja druga smjena i onda dolazim doma izmedju 9 i 10 navecer.
zapravo ne znam sto mi je veca koma: jutarnja smjena me ubije zbog ovog ustajanja u praskozorje, pa sam u srijedu vec totalni zombi, a u popodnevnoj smjeni nisam zombi, ali si djecu skoro ne vidim.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Old 05.12.2017., 18:55   #1203
Meni na kapaljku stižu paketi, ali stižu. Danas su me razveselili paketić od @Princez Krafne i mini verzije Cremorlab mineral essence. Skroz sam zaboravila da sam to izbidala
uppsala is offline  
Old 05.12.2017., 19:03   #1204
Quote:
uppsala kaže: Pogledaj post
Meni na kapaljku stižu paketi, ali stižu. Danas su me razveselili paketić od @Princez Krafne i mini verzije Cremorlab mineral essence. Skroz sam zaboravila da sam to izbidala
ovo je jaaaako slatko, ali jaaaako skupo.
obavezno javljaj dojmove!
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Old 05.12.2017., 19:08   #1205
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
ovo je jaaaako slatko, ali jaaaako skupo.
obavezno javljaj dojmove!
Ma luda sam! Još sam rekla da neću kupovati više mini verzije ničega što ne mogu/ne želim platiti puno u full size Moš mislit!
uppsala is offline  
Old 05.12.2017., 19:15   #1206
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
merry xmas to me



nisam mogla odoliti.
Ajme kakve krasne bocice! Poslije u njima mozes drzati nesto drugo

Bdw, drago mi je da su ti paketici poceli stizati

Quote:
wendy01 kaže: Pogledaj post
zato sam si sinoć ipak kupila derma roller od 0,5 mm, Xena djeluje mi OK
I meni. Kupila sam s frendicom, zapravo ona je narucila, nakon sto sam pregledala milijun linkova.
Ona je pak rekla da ne bi nista kinesko, htjela je s neke fensi smensi stranice, a onda sam skuzila da su to isti kao na ebayu. Samo su ovi 6 dolara a na fensi stranici 300+ kuna.
Pa smo obje uzele kineze. Bar priznaju da su kinezi, za razliku od onih skupih.

Quote:
Rinchi Cinchi kaže: Pogledaj post
U međuvremenu sam bila na godišnjem, riješila neke privatne stvari, među ostalim pročitala i peti dio ljubljene Lisbeth... Ali, i probala dermoroller
Ok. Kako si se natjerala krenuti rolati? Jel jako boli? Ja imam psihicke pripreme otkako sam ga narucila

Quote:
Rinchi Cinchi kaže: Pogledaj post
A dobra mi je i Sum flawless okoločna, koju mi je poslala. I to za dan, za noć mi je i dalje broj jedan Sulwhasoo ginseng. Xena, kakva je tebi
Flawles okoloocna mi je bzvz.
Sulwhasoo mi je dobra, trosim drugu vrecicu a nakon trece se vracam bas okoloocnoj da vidim hoce li biti razlike i koja mi je bolja.

Quote:
Awakening kaže: Pogledaj post
Stigao mi je paketić s Cosmetic-love

Bas je slatko
Javi kakva je maskara.

Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
:
#NeTrebaMiTeretana
#Imam55kg

Zavidim ti
#DvadesetKilaPreteska

Quote:
menni kaže: Pogledaj post
priznajem: nisam stavljala sheet maske tjednima. totalno sam u kaosu i nemam red niti disciplinu
Proci ce, a onda kad navalis na korakeeee


Poslano sa mog SM-N9100 koristeći Tapatalk
XenaRatnica is offline  
Old 05.12.2017., 19:26   #1207
Quote:
XenaRatnica kaže: Pogledaj post
Ajme kakve krasne bocice! Poslije u njima mozes drzati nesto drugo

Bdw, drago mi je da su ti paketici poceli stizati
meni su rubno kicaste, ali u predbozicno vrijeme moze proci sve sto sljasti.
samo da stignu

za razliku od menni ja bas u zadnje vrijeme imam dosta duge rutine i pase mi to kad je ovako hladno.

i sve vise me plase ovi vasi dermarolleri, dajte pisite o njima kad ih isprobate. zvuci mi kao gadget za mucenje
ne bi se nikad na to mogla natjerati.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Old 05.12.2017., 19:28   #1208
Quote:
runolistSA kaže: Pogledaj post
koji brendovi, ako ste naisli na takve, uopste ne stavljaju parfem u svoje proizvode?

imala sam hada labo mini losion i mlijeko i oni nisu mirisali ali bih probala jos nesto.
opet ulijecem sa ovim pitanjem ako neko ima informaciju i preporuku.
runolistSA is offline  
Old 05.12.2017., 19:53   #1209
zašto mi beautynetkorea stranicu označava nesigurnom? Ima li još tko problema?
dessylessy is offline  
Old 05.12.2017., 20:34   #1210
@frupy
Nisam pazljivo citala kakva je ta sum summa elixir linija, sta si od nje probala i mozes li je usporediti sa drugim sum linijama.
Inace dobila sam od drage uppsale sum water full skin refresher i water full radiant hydrating glow toner i odusevljena sam sa oboje, sad bih to narucila pa gledam malo i summa elixir.
Princez Krafna is offline  
Old 05.12.2017., 20:45   #1211
Quote:
Princez Krafna kaže: Pogledaj post
@frupy
Nisam pazljivo citala kakva je ta sum summa elixir linija, sta si od nje probala i mozes li je usporediti sa drugim sum linijama.
Inace dobila sam od drage uppsale sum water full skin refresher i water full radiant hydrating glow toner i odusevljena sam sa oboje, sad bih to narucila pa gledam malo i summa elixir.
isprobala sam skin softener (to je gelasti toner), okoloocnu i gold ampulu dok se linija jos zvala losec therapy (mislim da su ju reformulirali u sastavu pa onda promijenili ime). mislim da sam nekad imala i testere losec therapy kreme, ali nisam vise sigurna.

uglavnom, ovaj softener mi je bas poseban: mislila sam da je to linija za suhu kozu pa da ce mi biti too much, ali on se skroz upije, bez imalo suvisnog sjaja, a kozu nenormalno omeksa, nista mi dosad nije bas tako omeksavalo kozu, bas je kao neki "regenerator".
isprobala sam ga vec u raznim rutinama i funkcionira u svakoj.

recimo da je to "jaca" anti age linija od flawless, ali nije bas toliko hranjiva kao secret repair.
e, sad , ne znam kakva je krema, javit cu dojmove kad stavim i softener i emulziju i kremu odjednomo okoloocnoj sam pisala jutros: nije onako jako balzamasta kao whoo, ali svejedno je "teza" od nasih okoloocnih krema. svidja mi se efekt u svakom slucaju.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Old 05.12.2017., 20:59   #1212
Hvala ti softener cu definitivno naruciti, takve proizvode najvise koristim a za ostalo cekam tvoje dojmove.
Sad mi je takav proizvod za kojim najcesce posegnem pyunkang yul toner essence a u razmatranju imam i tonymoly ferment snail toner koji je isto izvrstan samo cekam malo sa full sizeom dok potrosim nesto iz zaliha.
Sto se mene tice od azijske rutine nezamjenjivi su mi toneri svih vrsta od rjedjih i guscih i emulzije plus sleeping packovi.
Bas gustam u njima i nikad mi ih nije dosta
Princez Krafna is offline  
Old 05.12.2017., 21:06   #1213
Quote:
Princez Krafna kaže: Pogledaj post
Hvala ti softener cu definitivno naruciti, takve proizvode najvise koristim a za ostalo cekam tvoje dojmove.
Sad mi je takav proizvod za kojim najcesce posegnem pyunkang yul toner essence a u razmatranju imam i tonymoly ferment snail toner koji je isto izvrstan samo cekam malo sa full sizeom dok potrosim nesto iz zaliha.
Sto se mene tice od azijske rutine nezamjenjivi su mi toneri svih vrsta od rjedjih i guscih i emulzije plus sleeping packovi.
Bas gustam u njima i nikad mi ih nije dosta
ja na kraju isto obozavam tonere i emulzije, ali i sheet maske.
ovaj softener je malo gusci od pyunkang toner essence, nesto slicno flawless skinu.
i bas je ono "conditioner", nemastan, a hranjiv i hidratantan.
tesko da ce ga emulzija i krema nadmasiti, bas mi se cini da je to top proizvod iz linije jer mi je tesko zamisliti da nesto iz te linije moze biti bolje.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Old 05.12.2017., 21:17   #1214
Quote:
dessylessy kaže: Pogledaj post
zašto mi beautynetkorea stranicu označava nesigurnom? Ima li još tko problema?
Par cura je bilo hakirano na toj stranici, odnosno njihove kartice.

Poslano sa mog GT-N8020 koristeći Tapatalk
XenaRatnica is offline  
Old 05.12.2017., 21:27   #1215
Ajme frupy što su ove bočice slatkeee!

Meni se kupuje, ali sam skužila da mi 4 paketa nisu došla od čega su dva bila za prijateljicu. Dala mi je novce da joj kupim.
Kad sam to skužila, odustala sam od bilo kakvog klikanja.

@Rinchi Cinchi, ajme žao mi je što je pošlo po zlu rolanje.

Ja u zadnje vrijeme kao @menni, često neplanirano zaspem nedovršene rutine pa onda u pola noći stavim ostatak.

P. S. Na temu kila - ja sam mršavica koja jedva kontrolira težinu.
Koliko se neki muče da smršave, toliko se ja mučim da NE smršavim.
Ivie is offline  
Old 05.12.2017., 21:33   #1216
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
ja na kraju isto obozavam tonere i emulzije, ali i sheet maske.
ovaj softener je malo gusci od pyunkang toner essence, nesto slicno flawless skinu.
i bas je ono "conditioner", nemastan, a hranjiv i hidratantan.
tesko da ce ga emulzija i krema nadmasiti, bas mi se cini da je to top proizvod iz linije jer mi je tesko zamisliti da nesto iz te linije moze biti bolje.
Prodano, idem kliknuti na buy
Znas frupy, nekad su tvoji opisi proizvoda neodoljivi :klap:
Princez Krafna is offline  
Old 05.12.2017., 21:35   #1217
Quote:
Princez Krafna kaže: Pogledaj post
Prodano, idem kliknuti na buy
Znas frupy, nekad su tvoji opisi proizvoda neodoljivi :klap:
ceeeeekaj....
ako hoces, mogu ti poslati jedan minić za probu.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Old 05.12.2017., 21:53   #1218
Ma neeee sigurna sam da ce biti dobar bez probe. Nekad jednostavno znas
Princez Krafna is offline  
Old 05.12.2017., 21:59   #1219
Quote:
Princez Krafna kaže: Pogledaj post
Ma neeee sigurna sam da ce biti dobar bez probe. Nekad jednostavno znas

ako hoces...
a ako ipak kupujes, uzmi si onih 8 kom za probu od topinkgirl, nisu preskupi, a ako ti bas niiikaaaako ne odgovaraju, javljam se za otkup.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Old 05.12.2017., 22:02   #1220
Da te sam uzela, sum uvijek od nje kupujem.
Princez Krafna is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:16.