Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca

Roditelji i djeca Zato što ih volimo i oni vole nas.
Podforumi: Školarci i adolescenti, Dojenčad i predškolci, Trudnice, Medicinski potpomognuta oplodnja, Dječje zdravlje, Oprema

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.02.2007., 16:08   #21
Quote:
Hor kaže: Pogledaj post
Mada venem za Brelima.... zvali smo na puno brojeva i svi kazu da su popunjeni. Pa zar smo u veljac vec kasno poceli traziti smjestaj u app za kolovoz???
nema razloga da veneš za brelima.
ja osobno ne bi vodila malu bebu u brela jer je liti gužva nesnosna, a ako ideš autom onda moraš parkirat "bogu iza leđa" i klipsat na noge usput noseći svu silu opreme za plažu i bebu.
Loryblue is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2007., 16:21   #22
trogir

Quote:
Skattemus kaže: Pogledaj post
ako zelis mogu ti na pp dati broj tel od obitelji gdje sam ja ljetovala prosle godine u Trogiru
Molim te, posalji mi. I ako imaju stranicu na internetu, molim adresu.
Hvala ti.
Hor is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2007., 16:24   #23
Quote:
Loryblue kaže: Pogledaj post
nema razloga da veneš za brelima.
ja osobno ne bi vodila malu bebu u brela jer je liti gužva nesnosna, a ako ideš autom onda moraš parkirat "bogu iza leđa" i klipsat na noge usput noseći svu silu opreme za plažu i bebu.

Mi smi bili jos u onom periodu nakon rata, 98 i bilo je divota jedna. Niti velike guzve, parkirali uz plazu....a ostalo mi u sjecanju more i pinije. Ah... Bili smo u Bristu dosta davno i bilo je tada malo trulo ali sada bi moglo biti sasvim ok za obiteljski odmor.

Neki kazu da su Tucepi bolji ali mislim da je tamo ludnica jos i veca.

Buduci da si ti Lory iz Splita, vjerojatno poznajes taj kraj. Zivogosce i ostalo juzno od makarske?
Hor is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2007., 21:25   #24
Podgora ti je super,i uglavnom sve južnije od Makarske di ti le ludilo od gužve
a parkiranje da i ne govorim
ali ova manja mista su super za dicu a i uveće imaš di prošetat
__________________
I onda ?????
jupi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2007., 22:43   #25
Mi smo ljetovali po 2 puta,kraj 6. i u 8.mjesecu,prvih 3-4 god od kad se klinac rodio držali smo se kopna,poslije smo se otisnuli na otoke,prošli smo jako veliki dio Jadrana.Na more smo odlazili i zimi i oko Uskrsa.I mada je svako mjesto lijepo za sebe meni je Makarska rivijera najljepši dio i venem i ja za odlaskom tamo ali me ta j..... gužva nekako odvrati.
Nama je ovo ljeto vjerojatno opcija Hvar-Starigrad,Supetar ili (opet)Mljet a kako je klinac već veći (9.g.) on će još ići sa Nazorom negdje
__________________
Kako mi je sladak.Presladak.
mujsapujsa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2007., 01:15   #26
Quote:
Goga_fina kaže: Pogledaj post
Mi već godinama ljetujemo u Crikvenici, i naš mali tamo uživa. Gradska plaža Crni Molo ti je uređena baš za djecu, ima ljuljačke, tobogan, potopljeni brod...Napominjem da je ta plaža pješčana. Tamo se također nalazi biljar, trampolin, stolni nogomet, ping-pong za veće dijete. Na samoj plaži je i kafić,prodaju se peciva i sladoled, WC je čist...
Kao grad mi je isto super, imaš dobru relaciju za šetnju rivom, dom zdravlja, nekoliko apoteka... Sve u svemu Crikvenicu ti od srca preporučam
Nije pješčana već od sitnog šljunka ili tako nešto,preporučam plažu dječji raj u Sukošanu i Biograd na moru jedna plaža gdje je kamp ne znam točno kako se zove.
Gustavo is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2007., 14:55   #27
Quote:
Loryblue kaže: Pogledaj post
nema razloga da veneš za brelima.
ja osobno ne bi vodila malu bebu u brela jer je liti gužva nesnosna, a ako ideš autom onda moraš parkirat "bogu iza leđa" i klipsat na noge usput noseći svu silu opreme za plažu i bebu.
ne bi se složio da je u Brelima takva gužva...

Brela su raštrkana na 6 kilometara i duž svih tih 6 kilometara ima plaža i mislim da svatko može bez problema pronaći mjesto za sebe...

Gužva zna biti na glavnoj plaži Punta Rata i to u principu samo vikendom.
Što se tiče klipsanja ako se uzme apartman blizu mora nema klipsanja.

E sad naravno, većina bi uzela jeftino apartman pa se spustila s autom do plaže - e ne ide to baš tako pogotovo što se u Brelima stvarno nema gdje parkirati uz more.

Ako poznajete Brela, kroz ulicu Podrače se može spustiti sve do okretišta blizu Punte Rata, tamo ostavite sve i jedan se s autom vrati negdje parkirat

Malo o Brelima uz par sličica: http://www.brela-pervan.info/hr/o_brelima.html
PeP is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2007., 10:14   #28
Idealno mjesto po mojeme za obitelji s malom djecom u mirnom mjestu Neviđane. na Pašmanu.
Osobno poznajem vlasnicu apartmana pa mi se možeš javiti.
Prednosti manje od 30 m od plaže apartmani uz samo more blizina dučana,pošte,ambulante.
Nema gužve gostoljubivi domačini i prekrasna pješčana plaža idealna za malu djecu.Cijen prihvatljive apartmani vrlo dobro opremljeni ( e sad jedino pitanje dali su slobodni)

Mane za odrasle željene provoda nema velikog izbora no nekoliko kilometara po otoku i moguće je pronači i to.
sarkom is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2007., 16:34   #29
Dodji to kod na u Crnu Goru da vidis sto je provod
Bu2nin is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2007., 02:51   #30
Quote:
sarkom kaže: Pogledaj post
Idealno mjesto po mojeme za obitelji s malom djecom u mirnom mjestu Neviđane. na Pašmanu.
Osobno poznajem vlasnicu apartmana pa mi se možeš javiti.
Prednosti manje od 30 m od plaže apartmani uz samo more blizina dučana,pošte,ambulante.
Nema gužve gostoljubivi domačini i prekrasna pješčana plaža idealna za malu djecu.Cijen prihvatljive apartmani vrlo dobro opremljeni ( e sad jedino pitanje dali su slobodni)

Mane za odrasle željene provoda nema velikog izbora no nekoliko kilometara po otoku i moguće je pronači i to.
Slažem se, a dodala bi i Ždrelac, Banj, Dobropoljana...
 
Odgovori s citatom
Old 04.03.2007., 03:02   #31
Quote:
Koki007 kaže: Pogledaj post
Sabunike!! Mjesto je blizu Zadra. Tamo nema nocnog zivota i ima prelijepe plitke pjescane plaze. Bio tamo pred 2g. i super je za djecu
Tu su mene vodili kao malu
Tinchi is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2007., 14:39   #32
Idealno mjesto po mojeme za obitelji s malom djecom u mirnom mjestu Neviđane. na Pašmanu.
Osobno poznajem vlasnicu apartmana pa mi se možeš javiti.
Prednosti manje od 30 m od plaže apartmani uz samo more blizina dučana,pošte,ambulante.
Nema gužve gostoljubivi domačini i prekrasna pješčana plaža idealna za malu djecu.Cijen prihvatljive apartmani vrlo dobro opremljeni ( e sad jedino pitanje dali su slobodni)

Mane za odrasle željene provoda nema velikog izbora no nekoliko kilometara po otoku i moguće je pronači i to.

SLAŽEM SE!A AKO JE DRUSTVO DOBRO IMA I ZABAVEJOŠ IMA SLOBODNIH MJESTA ZA OVO LJETO,AKO ŽELITE
mala_nala is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2007., 19:43   #33
Biograd, Sv. Filip i Jakov...
babajuna is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2007., 10:16   #34
Kako se borite s malom djecom na putu? Vidim da mnogi preporučuju srednji, južni Jadran, pa čak i otoke - čekanje trajekta po par sati na suncu.

Išli smo sa svojim na sjeverni. Bio je tada pet mjeseci. Jedva je izdržao put. Nije baš od velikih spavaća, pa ga je trebalo zabavljati. Putem smo promjenili tri klime- kontinentalna , planinska, mediteranska. Kad smo došli dolje malom je procurio nos...

Preporučio bih ti nešto bliže - Crikvenicu, Selce
kocul is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2007., 10:39   #35
Quote:
kocul kaže: Pogledaj post

Preporučio bih ti nešto bliže - Crikvenicu, Selce
Cemu neka striktna opredjeljenja na blize relacije, pa nisu djeca mimoze da ce uvenut na brzinu....... samnom su starci proputovali cijelu Hr i pola Europe i nis mi nije falilo a da ne spomenem da klime onda nije bilo u autima kao sada kada je to vec i standardna oprema
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2007., 10:47   #36
Mi smo sa bebom od 8 mjeseci bili na Korculi, pa u Dubrovniku....I jos smo obisli neke destinacije koje nisu tak blizu Zagrebu.Uopce nije bilo problema, vise manje je spavala po putu, tu i tamo smo stali i sve 5.A na Korculi ima u Lumbardi super pjescanih plaza za klince,cista uzivancija.
darja1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2007., 11:14   #37
koliko bi trebala beba bit stara da može na more (ne mislim da se s njom prži na plaži, nego da podnese put, promjenu okoline i promjenu klime na toplije)? 3,4,5 mjeseci, više?
Kitty Kat is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2007., 11:23   #38
Quote:
Kitty Kat kaže: Pogledaj post
koliko bi trebala beba bit stara da može na more (ne mislim da se s njom prži na plaži, nego da podnese put, promjenu okoline i promjenu klime na toplije)? 3,4,5 mjeseci, više?
nema tu granica .... ako je beba zdrava onda moze doslovno odmah ..... ja cu ove godine na more sa bebicom od 2 mjeseca
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2007., 14:02   #39
Dragi Wedding
Nije da će uvenuti. Naše putovanje je trajalo 2,5 sata. Zadnjih pola je bila dernjava.
Kako ga uspiješ animirati za put od 4-5 sati?
Kod mene nije više ništa pomagalo
Savijet. Thx
kocul is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2007., 14:52   #40
Quote:
Wedding kaže: Pogledaj post
nema tu granica .... ako je beba zdrava onda moze doslovno odmah ..... ja cu ove godine na more sa bebicom od 2 mjeseca
wedding draga, tebe ću uzet za osobnog savjetnika ! nemoj se micat s foruma, da ti se mogu obratit kad mi i takve teme bude aktualnije
Kitty Kat is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:55.