Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Magija i mistika

Magija i mistika Od parapsihologije do metafizike

Pogledaj rezultate ankete: dali vjerujete u moje price??
da vjerujem ti? 83 54.97%
ne nevjerujem ti? 68 45.03%
Glasovatelji: 151. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.11.2006., 21:37   #401
Quote:
dersu kaže:
he-he...
Dersu dok je bila student je vjezbala instrument tekom vikenda u staroj kuci gdje niko vise nije ziveo. tako sam ja mirno mogla svirat koliko ocu i kad ocu. ali to je bilo samo na pocetak tako. onda su pocele male dogodovstine...krckanja, vidjenje plavog svijetla pored mene...sjecam se jedan put sam pogledala u biblioteku punu kjniga i jedna knjiga mi je privukla pozornost. priblizila sam se da procitam naslov knjige, kad ono naslov je bio "Mrtvi pricaju s nama" .

jos se sjecam kako sam se useprtljala od straha i slucajno laktom izgasila svijetlo bez da primjetim. kad je postao mrak oko mene, kako nisam poznavala kucu lupila sam glavom o zid jer se nista nije vidjelo.
nikad vise nisam tamo otisla.
je li vidiš? znači znaš taj osjećaj kad se sprtljaš od straha i porazbijaš stvari i padneš preko njih?
to u filmovima nećeš baš vidjeti!
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2006., 21:46   #402
Quote:
Endimion17 kaže:
je li vidiš? znači znaš taj osjećaj kad se sprtljaš od straha i porazbijaš stvari i padneš preko njih?
to u filmovima nećeš baš vidjeti!
useptrljas se, ugasis svijetlo slucajno, udaris glavom u zid i poglednes preko tebe, kad ono vidis stari autoportert starca koji se smije dok tebi srce kuca
dersu is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2006., 12:21   #403
Quote:
dersu kaže:
hvala, ali necu to da gledam. mogu samo da slusam prepricano.
da te nije strah i ako jeste reci čega ja ne vidim ništa strašno u tome. to ti je jedna spoznaja istine e ako treba da se bojimo istine onda moramo bjezat u laž i iluziju a opšte poznato je ko bjezi šta je u stvari . Nemoj da se uvrijediš
pasovski is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2006., 12:39   #404
Quote:
dersu kaže:
useptrljas se, ugasis svijetlo slucajno, udaris glavom u zid i poglednes preko tebe, kad ono vidis stari autoportert starca koji se smije dok tebi srce kuca
sveta klaro!
(imam i ja sličnih priča, previše na žalost, pa sam ovakav sjeban kakav jesam )
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2006., 13:10   #405
Quote:
Endimion17 kaže:
sveta klaro!
(imam i ja sličnih priča, previše na žalost, pa sam ovakav sjeban kakav jesam )
Ajd' podijeli s nama svoje priče. Obećajem, da ja tebi neću reći kako je to posljedica epilepsije.
Duhec is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2006., 14:27   #406
Quote:
Endimion17 kaže:
sveta klaro!
(imam i ja sličnih priča, previše na žalost, pa sam ovakav sjeban kakav jesam )
I mene zanima, i mene zanima! :klap:
Ja sam se sinoć skoro ukakala od straha kad sam pročitala post od one ženske što je pisala o tarotu i duhu neke babe. Kad sam pročitala što je napisala, samo sam se elegantno maknula od kompa i krenula upaliti svjetlo, ali kad sam ga htjela upaliti, žarulja je pregorila. Vrisnula sam i trčala kroz hodnik da tamo upalim svjetlo. Nisu takve stvari za mene više, već sam stara i slabih živaca
diki is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2006., 14:37   #407
Quote:
diki kaže:
I mene zanima, i mene zanima! :klap:
Ja sam se sinoć skoro ukakala od straha kad sam pročitala post od one ženske što je pisala o tarotu i duhu neke babe. Kad sam pročitala što je napisala, samo sam se elegantno maknula od kompa i krenula upaliti svjetlo, ali kad sam ga htjela upaliti, žarulja je pregorila. Vrisnula sam i trčala kroz hodnik da tamo upalim svjetlo. Nisu takve stvari za mene više, već sam stara i slabih živaca
Ma, neće ti oni ništa. Mene više zabrinjavaju živi ljudi koji su puni negativne energije.
Duhec is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2006., 14:58   #408
Da!
Kani is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2006., 18:18   #409
Quote:
Duhec kaže:
Ma, neće ti oni ništa. Mene više zabrinjavaju živi ljudi koji su puni negativne energije.
da, definitivno!
diki is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2006., 18:44   #410
Quote:
pasovski kaže:
da te nije strah i ako jeste reci čega ja ne vidim ništa strašno u tome. to ti je jedna spoznaja istine e ako treba da se bojimo istine onda moramo bjezat u laž i iluziju a opšte poznato je ko bjezi šta je u stvari . Nemoj da se uvrijediš
ja si zivim u svoji svijet, koji je za mene pozitivan. ko sto ne zelim druziti se sa narkomanima, tako ne zelim gledati djinove, narocito ako opsedaju. sta ce mi demoni?

daj da vidim andjele
dersu is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2006., 23:38   #411
a ja ne zelim pricati o svojim gluparijama jer su gluparije i glupe su i zato o tome ne zelim pricati. jer je glupo
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2006., 00:38   #412
Quote:
Endimion17 kaže:
a ja ne zelim pricati o svojim gluparijama jer su gluparije i glupe su i zato o tome ne zelim pricati. jer je glupo
Endimion, što si tako nervozan? Pa dobro, nek su gluparije, evo ja ti obećajem da ću ih shvatiti samo kao gluparije i nikako drukčije, al baš bih voljela čuti od tebe, ali baš od tebe, te gluparije
diki is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2006., 12:16   #413
Koja to negativna energija u ljudima postoji !!??
normall is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2006., 12:23   #414
Quote:
normall kaže:
Koja to negativna energija u ljudima postoji !!??
Pa, ako si se zakačio za onaj moj napis, moram ti reći, da se ne smiješ doslovno loviti za svaku riječ ( nismo na filozofiji, tamo više ne otvaram ni jednu temu, jer svaku riječ izvrnu na sto različitih načina, a ja mislila na jednu preprostu stvar, kao i sada. Ne govorim o nikakvim tajanstvenim energijama u čovjeku, već o njegovim lošim, karakternim vibrama...
Duhec is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2006., 14:21   #415
Quote:
Duhec kaže:
Pa, ako si se zakačio za onaj moj napis, moram ti reći, da se ne smiješ doslovno loviti za svaku riječ ( nismo na filozofiji, tamo više ne otvaram ni jednu temu, jer svaku riječ izvrnu na sto različitih načina, a ja mislila na jednu preprostu stvar, kao i sada. Ne govorim o nikakvim tajanstvenim energijama u čovjeku, već o njegovim lošim, karakternim vibrama...
zašto to za boga miloga, "spiritulni ljudovi" zovu vibracijama? što to vibrira i kojom frekvencijom?
i zašto "spiritulni ljudovi" vole koristiti jezik fizike i izvrtati ga kako im odgovara? to nije njihov jezik i neka si nađu svoj.
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2006., 15:09   #416
Quote:
Endimion17 kaže:
zašto to za boga miloga, "spiritulni ljudovi" zovu vibracijama? što to vibrira i kojom frekvencijom?
i zašto "spiritulni ljudovi" vole koristiti jezik fizike i izvrtati ga kako im odgovara? to nije njihov jezik i neka si nađu svoj.
Možda zato što "spritualni ljudovi" mogu sasvim fino i istančano osjetiti tuđe vibracije, koje to i jesu, jer se ne radi o ničem statičnom i nepomičnom, jer tada ne bi ni doprle do njih. Kojom frekvencijom? E, tu ti ne mogu odgovoriti, jer se ne radi o egzaktnim mjernim i kvalitativnim jedinicama.
Nadalje, baš i ako ne spadaš u te "duhovne ljudeke", možeš primjetiti, da ljudi koji su definitvno kronično u slaboj vibri, tako i postupaju prema van, pa se to konkretno manifestira i na ljudima sa kojima komuniciraju.
Možda zato, što još nisu izmislili svoj privatni jezik.
Duhec is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2006., 15:19   #417
Quote:
dersu kaže:
ja si zivim u svoji svijet, koji je za mene pozitivan. ko sto ne zelim druziti se sa narkomanima, tako ne zelim gledati djinove, narocito ako opsedaju. sta ce mi demoni?

daj da vidim andjele
NIKO NIJE REKAO DA CES NJIH VIDJET OCITO NEMAS DOVOLJNO INTELIGENCIJE DA SHVATIS STA SAM JA HTIO U STVARI RECI. JA SAM HTIO DA AKO TO NARAVNO ZELIS DA SE UVJERIS U POSTOJANJE TOG PARALELNOG SVIJETA KOJI MI NE VIDIMO A ON ZAISTA POSTOJI
pasovski , ne zamjeri mi
pasovski is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2006., 15:23   #418
Quote:
Endimion17 kaže:
zašto to za boga miloga, "spiritulni ljudovi" zovu vibracijama? što to vibrira i kojom frekvencijom?
i zašto "spiritulni ljudovi" vole koristiti jezik fizike i izvrtati ga kako im odgovara? to nije njihov jezik i neka si nađu svoj.
malo bi se nadovezao: a jeli obavezno vibracija mora imati oblik koji je moguce shvatiti po Hz,mozda se tu misli na vibracije koje nemaju frekvenciju kakvu ti poznajes ;kontas pametnjakovic
pasovski is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2006., 15:58   #419
Quote:
Endimion17 kaže:
zašto to za boga miloga, "spiritulni ljudovi" zovu vibracijama? što to vibrira
Pa ni znanstveni ljudovi ne znaju što vibrira pa ipak upotrebljavaju tu riječ.
Oni znaju da je energija vibracija, ali ako ih pitaš što vibrira neće ti znati odgovoriti.

___
A što se tiče same teme o duhovima, svi mi smo duhovi.
Pićo is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2006., 16:59   #420
Quote:
pasovski kaže:
NIKO NIJE REKAO DA CES NJIH VIDJET OCITO NEMAS DOVOLJNO INTELIGENCIJE DA SHVATIS STA SAM JA HTIO U STVARI RECI. JA SAM HTIO DA AKO TO NARAVNO ZELIS DA SE UVJERIS U POSTOJANJE TOG PARALELNOG SVIJETA KOJI MI NE VIDIMO A ON ZAISTA POSTOJI
pasovski , ne zamjeri mi

pa ja znam da taj svijet postoji.
dersu is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:53.