Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca

Roditelji i djeca Zato što ih volimo i oni vole nas.
Podforumi: Školarci i adolescenti, Dojenčad i predškolci, Trudnice, Medicinski potpomognuta oplodnja, Dječje zdravlje, Oprema

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.03.2010., 15:11   #61
Quote:
Lake kaže: Pogledaj post
paaaa...uspavljival sam djete fenom
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAHAHHAHAHAHHAHAHHAHAHAAHHAHA HHAHA


kak se ja toga nisam sjetila.

AHAHHAHHAHAHAHHAHHAAHHAHAHHAAHAHAHA

prejebeno.

jedna ženska koja je bila sa mnom u rodilištu pričala je kako je njezina frendica snimila na CD zvukove usisavača, nape, fena i slično pa je tu snimku puštala malome da ga umiri.
__________________
"All I know is the child is my warrant and if he is not the word of God, then God never spoke..."
Death-of-Art is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2010., 15:15   #62
joj, da. kako sam to mogla zaboraviti.
kako sam ispala nemajka na forumu jer sam davala djetetu SOK od mrkve umjesto da mu dam isključivo da jede mrkvu jer hej djeca su glupa pa će pomisliti kako se mrkva može samo piti, a nikad jesti!

i još da... kad sam u ono vrijeme deterdžentom za suđe prala voćke.
ispalo je ko da namačem u domestosu tri sata voće.
i onda je još krenula spika kako se taj deterdžent upije...majko mila...
da, upije se u 3 sekunde ribanja preko kore koju ionako bacim... oh, da.
upije se isto kolko se nekima logika upija u mozak.
nikako.
__________________
"All I know is the child is my warrant and if he is not the word of God, then God never spoke..."
Death-of-Art is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2010., 15:23   #63
Quote:
Death-of-Art kaže: Pogledaj post
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAHAHHAHAHAHHAHAHHAHAHAAHHAHA HHAHA


kak se ja toga nisam sjetila.

AHAHHAHHAHAHAHHAHHAAHHAHAHHAAHAHAHA

prejebeno.

jedna ženska koja je bila sa mnom u rodilištu pričala je kako je njezina frendica snimila na CD zvukove usisavača, nape, fena i slično pa je tu snimku puštala malome da ga umiri.
pametna žena...a ne ja budala nabila 1000 kn struje...onda su mi kasnije rekli da sam mogla u fenu odspojit žicu da ne grije nego da samo puše u prazno al nije tribalo, ionako je crko
edit: ja sam to pročitala baš tu na forumu, na temi grčevi &co ajme kad je upalilo bila san sritnija nego da sam dobila superbingo
Lake is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2010., 15:24   #64
usudila bih se reci da sam ja jedina nemajka na ovoj temi
satori is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2010., 15:30   #65
i dobro ajd, to je bilo kad je bio bebač, dok su grčevi harali a nadalje, koristili smo i hodalicu i uzicu...aha, di ste sad sa tim vašim nepeglanjem i ne odvajanjem robe
ali zato je moje dite vani 2 X dnevno otkad se rodilo, svaki dan! možda nije izašao svega 10 puta u životu...al dobro, to je zato jer su mu starci luđaci i polude ako ne izađu vani on jadan nekad pita da bi iša kući... ajme, neću više jer ću produžit mandat
Lake is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2010., 15:39   #66
Quote:
HAL3 kaže: Pogledaj post
Nadalje, suprotno današnjoj histeriji i trendu, ne dozvoljavam svojoj djeci da se lizukaju sa psima i mačkama. Štoviše, zbog svoje averzije prema dlakama i smradu jedni smo od rijetkih u čiju kuću životinja nema pristup (a kamoli da jede i spava s mojom djecom

smijem se zato jer s druge strane, kod mene sve suprotno!
imamo maltezera, starog skoro tri godine, dijete od skoro godinu i pol, nerazdvojni su + mala nekad neće zaspati ako Jack nije kraj nje.
i po cile dane viče: Deeeek!!!! Deeeek!!!!
i ima svoju malu lajnu koju joj je lakše držati , a da ne spominjem kako ga je jednom zvala dođi, dođi i on joj uletio u kinderbet i nitko sretniji od njih dvoje i zaspali su tako.
jel me opravdava to što njemu ne pada dlaka i brišem mu šape njezinim vlažnim maramicama nakon svakog izlaska
__________________
Luna & Dea
Plavooka Sanja is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2010., 15:42   #67
Quote:
Plavooka Sanja kaže: Pogledaj post

smijem se zato jer s druge strane, kod mene sve suprotno!
imamo maltezera, starog skoro tri godine, dijete od skoro godinu i pol, nerazdvojni su + mala nekad neće zaspati ako Jack nije kraj nje.
i po cile dane viče: Deeeek!!!! Deeeek!!!!
i ima svoju malu lajnu koju joj je lakše držati , a da ne spominjem kako ga je jednom zvala dođi, dođi i on joj uletio u kinderbet i nitko sretniji od njih dvoje i zaspali su tako.
jel me opravdava to što njemu ne pada dlaka i brišem mu šape njezinim vlažnim maramicama nakon svakog izlaska
mah, meni se mali liže sa svim mogućim pasima i mačkama po putu...ko što sam i ja nekoć...u biti ja sam još i gora bila, imala sam doma jumanji
Lake is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2010., 15:45   #68
Quote:
alapača kaže: Pogledaj post
jooooj to bih i ja!!!!! moju bi to ziher zabavilo!!! al nemam psa
posudim ti ja svog na par dana
da vidiš kako se zaigraju kad im je dosadno - ja samo bacim igračku, koju je on ukrao iz njezine košare i prisvojio, pa tko prvi do nje, taj trči s njom, a drugi ga hvata i pritom umire od smijeha, ona, naravno
__________________
Luna & Dea
Plavooka Sanja is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2010., 15:48   #69
Quote:
Lake kaže: Pogledaj post
mah, meni se mali liže sa svim mogućim pasima i mačkama po putu...ko što sam i ja nekoć...u biti ja sam još i gora bila, imala sam doma jumanji
heheh, moj obožava kad nam dođu klinci koji pužu da ih odreda izljubi, pošto ga gospodična odalami kad joj se ne da igrati s njim

nego, dovedi L kod nas, Jack će mu dopustiti da ga maltretira dok god to njemu paše

btw, šta je, mali spava kad si tu??? i moja isto
__________________
Luna & Dea
Plavooka Sanja is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2010., 15:51   #70
Quote:
Plavooka Sanja kaže: Pogledaj post
heheh, moj obožava kad nam dođu klinci koji pužu da ih odreda izljubi, pošto ga gospodična odalami kad joj se ne da igrati s njim

nego, dovedi L kod nas, Jack će mu dopustiti da ga maltretira dok god to njemu paše

btw, šta je, mali spava kad si tu??? i moja isto
nego šta, hrče snom pravednika! izmorija se u zoološkom jutros, nema beštije koju nije dira, btw
jedino medu, vuka i tigra nije jer nije moga do njih
Lake is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2010., 15:58   #71
Quote:
Death-of-Art kaže: Pogledaj post
prestala sam brisati igračke alkoholom kad padnu na pod.
u parku.
ideshhhhh.......
a to se inache radi? ja u zivotu nisam obrisala igrachku jer je pala na pod..otresla...jesam ako je bash bila blatnjava, i nemam cime obrisat..a nish.idemo doma

e da, i sve do jedne torte za klince su bile najnormalnije torte iz kucne radinosti....i jesmo, da li smo im da jedu...jeli su ih.

i tu i tamo obrishem im smrklje sa njihovom majcom onak izvrnem gornji rub i obrishem im nos unutarnjom stranom majce...

i da imala sam hodalicu sa prvim djetetom...u moju obranu, vrlo kratko, jer nije uzivala u njoj.Vishe je lezala sklopljena na podu, a ona se igrala sa igrachkama na vrhu hodalice.To je bilo cisto bacanje novca.
__________________
And you will keep me safe, and you will keep me close, and rain will make the flowers grow.

Zadnje uređivanje happygoose : 28.03.2010. at 16:04.
happygoose is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2010., 16:00   #72
Quote:
Death-of-Art kaže: Pogledaj post
naprimjer ovo:
http://www.youtube.com/watch?v=eobwbn3L06k

pa ovo:
http://www.youtube.com/watch?v=IJkMrl4AG8w

i to je njemu danas urnebesno smiješno.

dok frajer doslovno plače na ovo:
http://www.youtube.com/watch?v=gfkrXD6ixQY
Isto je i kod mog, samo još i maše glavom u ritmu na muziku sličnu gornjim linkovima.
_Candy Candy_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2010., 16:02   #73
Ja sam jednom svog uhvatila kako krade psu onu suhu hranu

Njemu bilo ukusno!

Njih dvoje su bili nerazdvojni, stalno su trčali jedan za drugim, krali igračke, svađali se, cmakali i nikad ništa ni jednom ni drugom!

Jedino me izluđivalo što ga je pas svaki put pokušavao "spasiti" kad bi bio u moru, pa bi ga potezao na obalu, pa su morali ići na plažu odvojeno.

I najdraži su mi bili komentari "savršenih" majki tipa: Držite psa u stanu s djetetom, spavaju u istoj sobi

A kad je krenuo u vrtić odmah je dobio uši, pa sad ti vidi, jel' zdravije biti sa psom ili djecom!
__________________
There are no problems only solutions!
Poison Ivy 058 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2010., 16:05   #74
Quote:
poison ivy 058 kaže: Pogledaj post
I najdraži su mi bili komentari "savršenih" majki tipa: Držite psa u stanu s djetetom, spavaju u istoj sobi
da, u sobi, u krevetu ovi moji
popodnevno spavanje - ona na mom krevetu, a on neće van iz sobe, nego spava ispod njenih nogu
__________________
Luna & Dea
Plavooka Sanja is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2010., 16:07   #75
Jel' može RL mame?
__________________
There are no problems only solutions!
Poison Ivy 058 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2010., 16:13   #76
a da vas jednostavno zovu losim majkama, moze i sugavim

nekak je jasnije i razumljivije od ovog nemajka

to nekak vise vuce na zenu koja nije majka

Zadnje uređivanje Tashi : 09.07.2010. at 18:33.
satori is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2010., 16:16   #77
iako moram priznati da je ono nemajka skroz dramaticno

"..nisam opeglala unutarnju potstavu jaknice koja sam ja nemajka .."



e sad mi doslo zal sto nema smajleka koji dramaticno pada u nesvjest
satori is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2010., 16:27   #78
- pojela je malo psećje hrane, suhog Darlinga, hebi ga nisam vidjela, taman sam bila na wc-u, i onda si je još oprala ruke u psećoj vodi i polizala ih
- ne dezinficiram igračke, nikad nisam, ponekad kad joj duda padne na pod samo joj vratim u usta, ne isplahnem, i tak plazi po podu i stavlja ruke u usta
- jede čokoladu svaki dan, i čips, i kekse, čak je jela u kokice i bučine koštice
- do 11.mj.je jela samo kupovne voće kašice, a ne svježe voće
- ponekad joj kod prematanja ne namažem guzu (ne da mi se)
- jednom sam joj na jastuk nakapala par kapi eteričnog ulja od lavande u nadi da će bolje spavati (nije)



Ima toga još, ali se moram sjetiti...
__________________
I`m a supergirl, and supergirls don`t cry
~Scarlet~ is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2010., 16:28   #79
ontopik, voljela bi da moju divnu sisu pred spavanje zamjeni bočicom i odvratnim smrdljivim adaptiranim mlijekom, sve u nadi da će zbog toga odspavati barem 4 sata u komadu. znam da nije pravilo, ali ipak!
__________________
švrljbrlj

Zadnje uređivanje Tashi : 09.07.2010. at 18:33.
RazmaŽena is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2010., 16:45   #80
Quote:
happygoose kaže: Pogledaj post
ideshhhhh.......

i tu i tamo obrishem im smrklje sa njihovom majcom onak izvrnem gornji rub i obrishem im nos unutarnjom stranom majce...


a s cim obrisati ako nemas maramicu pri ruci

meni je uzasno vidjeti skorene smrklje na djetetu onako fini trag ostane do usta
vidi se da im od jutra nitko nije obrisao nos
takvim roditeljima bih najradje ocitala bukvicu ili tetama u vrticu koje puste pola grupe da hodaju takvi okolo
tequila is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:38.