Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Na rubu znanosti

Na rubu znanosti Istraživanja bez granica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.06.2011., 13:48   #21
Quote:
obama_binladen kaže: Pogledaj post
Ja sam dakle lakrdijaš ? Hvala na komplimentu ! I Isus je bio lakrdijaš, jel tako ? Glavno da si ti ozbiljan mislilac koji zna da Newton nije napisao to što je napisao, a ako je i napisao time je automatski oblatio svoje ime kao i svaki kršćanin koji vjeruje u ono što je prorečeno u knjizi proroka Danijela, u Apokalipsi, ali i u riječima samoga Isusa, a svi mi koji vjerujemo u Božju riječ, u koju je vjerovao i Newton smo lakrdijaši ponajviše zato što uopće sudjelujemo u raspravama s tako mudrim ljudima kao što si ti i tebi slični.

!
mislim da si potpuno fulao PDF!
ovo nije religija, nego nešto puno otvorenije i tolerantnije.
ove stvari piši tamo jer ovdje nećeš naći puno zagriženih vjernika i slijepo vjerujućih u "tvog izbavitelja"
lampion is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2011., 13:59   #22
Quote:
obama_binladen kaže: Pogledaj post
Smak svijeta neće doći jer ti tako tvrdiš !
Ništa ja ne tvrdim, ja samo kažem da imaš pogrešnu argumentaciju.
Scythe is online now  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2011., 14:37   #23
Quote:
apollo. kaže: Pogledaj post
Ma to o kraju su gluposti. Mislil sam da su svi iole bistri to skužili. S ostalima mi se baš ni ne priča
Al da me zanima malo više o tom kaj Wilcox priča, zanima.
Jel' mumbo jumbo il ima smisla? Tebe smatram mjerodavnim pa pitam. ( o eteru konkretno)
... fala, fala -ja bih prije sebe opisao kao nekoga tko je svjestan granica svojeg znanja, i volim komunicirati s nekime tko je stvarno spreman na dijalog...

Eter je odavno srušena hipoteza, koliko znam... ovo ostalo; naravno da Sunce ima različite utjecaje na čitav planetarni sistem (i šire), ali onaj tko iz svega zajedno uspije napraviti stvarno znanstvenu studiju o utjecaju na naš planet, zaslužuje Nobelove nagrade na više polja... ovako je sve zajedno nabrajanje prirodnih pojava s jednim unaprijed zadanim zaključkom (interesantno je kako se uglavnom navodi jedan te isti izvor -izvjesni dr. Dmitrijev, izgleda vrlo svestran znanstvenik, vjerojatno kao i naši Paar ili Pavuna)... ali dobro, alternativa je ovo...
haram is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2011., 22:33   #24
Quote:
apollo. kaže: Pogledaj post
Ma to o kraju su gluposti. Mislil sam da su svi iole bistri to skužili. S ostalima mi se baš ni ne priča
Al da me zanima malo više o tom kaj Wilcox priča, zanima.
Jel' mumbo jumbo il ima smisla? Tebe smatram mjerodavnim pa pitam. ( o eteru konkretno)
oh, oprosti što mi ostali nismo iste razine inteligencije kao ti pa ti ne možemo parirati.
lampion is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:38.