Natrag   Forum.hr > Društvo > Pravo > Nekretnine

Nekretnine Vlasništvo, posjed, gruntovnica, porezi i dr.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.10.2012., 09:16   #1
Pomoć oko dopisa/krađe privatnog zemljišta

Poštovani,

Hidra za Hrvatske ceste radi jednu malu dionicu ceste u Gorskom kotaru. Oni su unaprijed odkupili određenu širinu zemljišta za koje su smatrali da će im biti dovoljno.
Sada su radovi u tijeku, međutim onu su sada prešli cca 6 metara u moje zemljište koje nisu otkupili.
Pokušavao sam razgovarati sa poslovođom na licu mjesta, međutim on i nije baš neki pristupačan. Zvao sam razne ljude međutim, nikoga nije briga za to.
Par njih mi je savjetovalo da pošaljem dopis u Hrvatske ceste i da im objasnim šta se dogodilo.

Zanima me imate li vi kakav prijedlog.
I ako mi netko može pomoći kako bi taj dopis trebao izgledati. Čisto neka forma, da ne pošaljem baš toliko seljačni dopis.
Hvala vam
goran23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2012., 20:13   #2
Previše ste se raspisal
goran23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2012., 20:47   #3
Quote:
goran23 kaže: Pogledaj post
Poštovani,

Hidra za Hrvatske ceste radi jednu malu dionicu ceste u Gorskom kotaru. Oni su unaprijed odkupili određenu širinu zemljišta za koje su smatrali da će im biti dovoljno.
Sada su radovi u tijeku, međutim onu su sada prešli cca 6 metara u moje zemljište koje nisu otkupili.
Da li oni proširuju prometnicu na tvoje zemljište koje nisu otkupili, ili samo koriste zemljište za izvođenje radova?



Quote:
Pokušavao sam razgovarati sa poslovođom na licu mjesta, međutim on i nije baš neki pristupačan. Zvao sam razne ljude međutim, nikoga nije briga za to.
Par njih mi je savjetovalo da pošaljem dopis u Hrvatske ceste i da im objasnim šta se dogodilo.
Razgovarati sa poslovođom koji te ne šljivi, ili slati dopise nema smisla.
Ako su prešli na tvoj posjed bez tvog pristanka, na tvoj zahtjev moraju se maknuti. Ako se ne maknu, zoveš policiju.

Quote:
Zanima me imate li vi kakav prijedlog.
Reći poslovođi da ima dva sata da se na gradilištu nacrtaju nadzorni inžinjer i predstavnik investitora, u protivnom zoveš policiju i novinare.
Bar sam ja tako postupio u par navrata, i svaki put je upalilo.
felixx is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:46.