Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.02.2007., 21:51   #1
Garnier

kaj vi mislite o toj liniji...moram priznat da sam tradcionalno bio vjeran Hed&Sholders, ono po defaultu uzmes s police...ali nakon kaj mi se jedan sampon ukiselio/uplijesnio na vikendici nakon duljeg izbivanja radi vlage (ono zeleno oko cepa...yck) danas mi se pri kupnji zeludac okrenuo pa sam zelio probati nes novo...i nekak mi je zapelo oko za taj fakin fruktis...onak drsko narcisoidne zelene boje vristi s police, ali nikad mi se nije dalo isporbavat...i malo si racunam, dodje jeftinije od h/s po litrazi, ali cini mi se da fakat ima izbora no sad da ne drkeljam uzeo obican fresh...malo prije oprao kosu, i sad...kajjaznam...cura se rastopila, ono ima fakin odlican miris po vocu, fakat s jednim pranjem mi je kosa cista bila, zapravo nekak mi je to bas kul proizvod sad, jedan od rijetkih kaj ne lici na detergent i dobre cijene...imate vi koji drugi Fruktach za preporucit? imam poludugu kosu, nisam picajzla...sam da me osvjezi nakon izlaska iz birtije/pijanke subotom...mrzim kad se zbudim i kosa i krevet smrdi po dimu i treba ti 5 samponiranja da to ispere...tak da me bas zanima kak bu ovaj djeloval, fructis rula ajmo, da ne lutam, koji je vama najdrazi?
dokholivud is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2007., 22:07   #2
koristim godinama već fructis protiv peruti-onaj sa bijelim krugom i naj naj šampon ikad
ne znam zapravo ni ako imam perut ali znam da mi se od head&shouldersa cijela glava oljuštila, kao da je ZA perut a ne protiv peruti..uff..yakk
raverica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2007., 22:22   #3
ja isto koristim fructis već dosta dugo i to onaj, hydra-sleek. jer mi je kosa porozna i kad je vlaga u zraku podivlja, a otkad koristim taj fructis, nemam više problema s tim. Bila sam malo skeptična jer obično svu kozmetiku izreklamiraju ko čudo svjetsko, al ovo je jedan od rijetkih proizvoda koji stvarno djeluje, meni barem.
Dečko mi je isto koristio Head&Shoulders , kakti protiv peruti, a ne samo da nije nestala, neg mu je bilo još gore. Onda je jednom uzeo ovaj moj šampon, i veli da je zadovoljan....
nemesiss is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2007., 22:26   #4
ovo je drito konj
Hana_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2007., 22:37   #5
pa danas kad udjes u ducan (ok. to je kapitalizam)...ali imas milijun artikala...i meni se vec gadi koliko da prostis smeca sumnjiva prijekla nadjes po policama...na zalost mnogi ljudi nemaju novca za kupiti iole kvalitetniju marku vec kupuju šampone po 9kn...mislim na lice i glavu ipak necu stavljati BILO KAJ kad bolje razmislim, ak nemam para za neku ful skupu marku u ovom slucaju fructis mi se cini odlican omjere cijene kvalitete nekako u tom moru sarenih artikala i tak stvarno se cini kul za sampon - mislim loreal bi mi bad cak bilo kupiti kao muskarcu, sirovina, kaj ces...ovaj fruktis mi je bas onak unisex...dobra cijena, kulerski mi je totalno, nije naporan u oglasavanju (joj kad cujem onaj muskbanjast glas ljupke gojic na tvu zgrozim se...prozvod nebum nit komentiral...sapun za ruke blje mi je oprao kosu)...ovo je ipak francuska...a mozemo mi zabare voliti ili ne ipak znaju kako tehnoloski napraviti dobar proizvod i sve to lijepo zapakirati...kad ga usporedim s HS sad tek vidim koliko mi je bez veze proizvod...podsjeca me na wc net ona smjesa...no ok, sigurno nekome i to odgovara...enivej, eto, kad god me neki proizvod iznenadi pozitivno dodje mi da podijelim to s nekim...

e jos nekaj, bas se ne kuzim u kosu, ali stalno cujem da zene imaju probleme s ispucanim vrhovima...kak ja pustam kosu...je trebam koristiti neki regenerator i masku? kaj preporucujete? kak t prepoznati? jel to long&strong? BIIIG TNX
dokholivud is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2007., 22:49   #6
Quote:
dokholivud kaže: Pogledaj post
kaj vi mislite o toj liniji...

Meni je bezveze... Kosa se jako brzo zamasti
Cindy_Lou is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2007., 22:55   #7
Garnier (pa stoga i Fructis) spada pod L'Oreal.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2007., 00:08   #8
Quote:
Cindy_Lou kaže: Pogledaj post
Meni je bezveze... Kosa se jako brzo zamasti
koji si koristila? koliko sam vidio bio je neki za masnu kosu ili masnu i perut...tak nekaj...mozda sii krivu referencu probala...enivej, zapravo mene zanimaju informacije preporuke isl...jebiga netko se rodi s lepim ocima, ja ne, ali vec ovo malo kose kaj imam zelim kak spada ocuvat...dzizs, still smells so good mljac

da fakat...garnier je od loreala...koliko sam vidio na sajtu fakat ulazu u tehnologiju, imaju vise patenta godisnje nego airbusa !!! oko 50000 i cca 5000 znanstvenika!! pa nes mora valjat onda - mislim kak se to onda moze usporedjivat s nekim drugim markama i proizvodjacima...uvijek preferiram marke koje su specijalizirane za 1 industriju, a ne kad od igle do lokomotive proizvode...tj od kemije za wc do krema za lice ko neki...a francuzi su ipak nenadjebivi u toj BEAUTY industriji,...kul Fructis je od Loreala...vish,vish...
dokholivud is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2007., 00:15   #9
Quote:
dokholivud kaže: Pogledaj post
koji si koristila? koliko sam vidio bio je neki za masnu kosu ili masnu i perut...tak nekaj...mozda sii krivu referencu probala...
Ma probala sam skoro sve... Sestra ih je koristila pa sam probala njene, ali ni njoj više ne odgovaraju. Jednostavno sadrže previše silikona i zato se kosa tako brzo masti.
Cindy_Lou is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2007., 00:34   #10
Quote:
patientia kaže: Pogledaj post
Garnier (pa stoga i Fructis) spada pod L'Oreal.
i testira na zivotinjama..
daklem..sabotage
__________________
i u zabranjenom vocu naletis na crva...
lianne is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2007., 14:22   #11
Quote:
Cindy_Lou kaže: Pogledaj post
Meni je bezveze... Kosa se jako brzo zamasti
I meni isto
P e t r a is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2007., 18:29   #12
Bezveze.
__________________
Danas je ljudima ostavljeno suviše slobode, a nedovoljno smjernica kako se ponašati.
Ponosna is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2007., 20:32   #13
meni je super, sad sam na njemu, a i nace cesto mijenjam sampone. Ovaj koji koristim se zove repair & shine i tipa je 2u1 sampmon i oregenerator, sto uveliko olaksava pranje moje glave/kose, jer obicno samponiram 2puta, pa onda regenerator. Ovako samo 2puta i super mi se svidja, inace imam suhu kusu i ovaj bi bas paše.
anibaS is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2007., 20:33   #14
Quote:
lianne kaže: Pogledaj post
i testira na zivotinjama..
daklem..sabotage


sumnjam, ali sad si me zaintrigirala pa sam nasao Head&Shoulders na listi za bojkot jer testiraju...no L kao sto govoris nije dokazano niti za ni protiv...

http://www.uncaged.co.uk/pgproducts.htm

p.s. L je kupio body shop a oni ne testiraju ziher, ustalo to je ogromna firma, pa netko bi ih vec cinkao da rade...enivej, tko ce znati danas no back to topik...cura mi veli da ne voli sampone s regeneratorom zajedno, ali da je i njoj dobar jedan kaj ga je probala danas na moj nagovor...


dzizs, nemrem bilivit, pa ispada da imam fetish na kosu , ali kaj je je, obozavam kad zeni prekrasno mirise kosa, ali ne po kemiji nego bas po vocu slicno ko kaj fructisi mirisu...to je bas sexi onak u krevetu...mljac


hehe, ovo je za buduci topik, fetish na finu i mirisljavu kosu
dokholivud is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2007., 23:56   #15
L'Oreal sam tvrdi da ne testira na zivotinjama, jedno vrijeme je bio na PETA-inoj bijeloj listi zbog te tvrdnje, onda su PETA-ini insajderi (nisu ovi iz PETA-e ludi da samo vjeruju na rijec) saznali da L'Oreal za sastojke koje kupuje zahtijeva da budu testirani na zivotinjama. Proizvode ne testiraju na zivotinjama negdje od 1989., ali sto se tice sastojaka, naisla sam na tvrdnje da ih i oni sami testiraju. Sto se tice Body Shopa, njih je kupio L'Oreal, ali oni sami su potpisali da nikad vise nece testirati na zivotinjama. Gillette recimo ne testira na zivotinjama od 1999., ali ga je kupio P&G.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2007., 10:32   #16
Ako mi šapon valja boli mene ona stvar na kome su ga testirali. Neću ja ne pranjem svoje kose spasiti neku životinju i točka.

Uostalom, obožavam Loreal i sve što sam ikada imala od njih, i od firmi koje pod Loreal spadaju, je bilo bez konkurencije. Eto, ovisi od osobe do osobe.
Miss Poison A. is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2007., 12:50   #17
Pa dobro, ima svakakvih ljudi, samo sto to neki ne naglasavaju eksplicitno, a neki se time hvale. Ono gore sam napisala samo za one koje to zanima, ne zavaravam se da cu ikoga uspjeti preobratiti niti to pokusavam.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2007., 14:12   #18
[QUOTE=nemesiss;7408404]ja isto koristim fructis već dosta dugo i to onaj, hydra-sleek. jer mi je kosa porozna i kad je vlaga u zraku podivlja, a otkad koristim taj fructis, nemam više problema s tim. Bila sam malo skeptična jer obično svu kozmetiku izreklamiraju ko čudo svjetsko, al ovo je jedan od rijetkih proizvoda koji stvarno djeluje, meni barem.


Meni je isto odličan. Šampon i regenerator hydra-sleek. Već godinama ga nisam mijenjala.
..donata.. is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2007., 15:42   #19
meni su fructis samponi ka-ta-stro-fa.
__________________
.
-ana- is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2007., 15:42   #20
ne sviđaju mi se, brzo mi se kosa zamasti od njih
ciganche is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:57.