Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet

Nogomet O loptanju nogom u širem smislu.
Podforumi: Navijači

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.11.2014., 20:37   #41
fora, pomalo na tragu starog Kupa Prvaka
__________________
Weakness is sickness
Byron M is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2015., 15:06   #42
Prvi put u tri godine natjecanja Hrvatska ima predstavnika - Dinamo. Šteta što drugi klub nije osvojio omladinsko natjecanje, imali bismo dva kluba u natjecanju. Ovako je samo Dinamo, i to u dijelu po skupinama.

Raspored utakmica Dinama:
16.09. Dinamo – Arsenal, 16:00
29.09. Bayern – Dinamo, 14:00
20.10. Dinamo – Olympiacos, 15:00
04.11. Olympiacos – Dinamo, 18:00
24.11. Arsenal – Dinamo, 15:00
04.12. Dinamo – Bayern, 14:00

Od klubova iz bivše države u glavnom dijelu ždrijeba nema nikog, ali zato su tri kluba u champions-pathu: Domžale, Rad, Željezničar. Slovenski i srpski klub igraju međusobno, a Željo protiv Red Bulla. Utakmice su na rasporedu kad i 2. i 3. kolo dijela po skupinama, a drugo kolo kad u skupinama 4. i 5. U champions-pathu igraju se dva kola, pobjednici drugog idu na drugoplasirane iz skupina, pobjednici toga na prvoplasirane, a onda pobjednici igraju u četvrtfinalu pa je poslije toga final-four u Nyonu. Samo se prva dva kola igraju u dvomeču, sve od priključenja klubova iz skupina se igra na jednu utakmicu.

Naslov prvaka brani Chelsea.
mitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2015., 20:16   #43
Quote:
mitch kaže: Pogledaj post
Prvi put u tri godine natjecanja Hrvatska ima predstavnika - Dinamo. Šteta što drugi klub nije osvojio omladinsko natjecanje, imali bismo dva kluba u natjecanju. Ovako je samo Dinamo, i to u dijelu po skupinama.
Mislim da ne bi , Dinamo da nije ušao u Ligu prvaka bi bio u onom drugom dijelu ždrijeba sa ne-sudionicima grupe, a da je netko drugi osvojio kadetsko prvenstvo (koje se gledalo), išao bi jedino u natjecanje da Dinamo nije ušao u grupu.

Najave po medijima su da je Dinamo nekakav favorit. Iskreno ne znam po čemu, bit će uspjeh ako prođu grupe. Neću glumiti da znam išta o protivnicima, ali Bayern je sigurno pokupio sve što vrijedi od 17,18 godina u Njemačkoj, a za Arsenal ionako znamo da isto došta šuškaju po španjolskim školama....

Dinamo ima Cekicija koji će sigurno biti najbolji igrač u momčadi, Olma koji bi već mogao konkurirati za seniore, Brekala, Lovrena, ali ima i podosta rupa iza. Rekao bi da prije svega neki link-up player tipa Badelj fali, sve neka krila i polušpice.

Dosta tih mladića igra u drugoj ligi i ne može se reći da nešto briljiraju, iako jeste da je to seniorska konkurencija.
Inžinjer ekonom is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2015., 20:20   #44
jel može i ovo ivić organizirati?
__________________
tinyurl.com/pobjednikATD8
tinyurl.com/pobjednikTuthankopa21
tinyurl.com/pobjednikBaltiCopa23
sesve is online now  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2015., 20:38   #45
Quote:
Inžinjer ekonom kaže: Pogledaj post
Mislim da ne bi , Dinamo da nije ušao u Ligu prvaka bi bio u onom drugom dijelu ždrijeba sa ne-sudionicima grupe, a da je netko drugi osvojio kadetsko prvenstvo (koje se gledalo), išao bi jedino u natjecanje da Dinamo nije ušao u grupu.
Prvak omladinske lige:
-ako je njegova seniorska ekipa ušla u skupine, ide u skupine (Dinamo)
-ako njegova seniorska ekipa nije ušla u skupine, ide u champions-path (Villarreal; tu bi bio i neki drugi naš klub).

Klub koji nije prvak omladinske lige::
-ako je njegova seniorska ekipa ušla u skupine, ide u skupine (Sevilla, Gent).

U champions-path ne može ući klub koji nije prvak, njega popunjavaju 32 prvaka 32 najbolje lige.

Ako je klub prvak omladinske lige, a seniori su ušli u LP (slučaj Dinamo), umjesto njega ide prvak najbolje lige na UEFA-ljestvici koja nema predstavnika (33. pa dalje). Ovdje je pet takvih slučajeva (Dinamo, Maccabi, Oly, Šahtar, Porto), a "mijenjaju" ih prvaci Gruzije, Kazahstana, BiH, Finske i Islanda.


Dobar rezultat će ostvarit Dinamo, siguran sam u to kao i u bolju podršku i atmosferu (ako ne uvedu liste i za to) na Hitrecu nego na glavnom stadionu.
mitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2015., 01:39   #46
Quote:
mitch kaže: Pogledaj post

Dobar rezultat će ostvarit Dinamo
Koliko dobar?
Tvoja prognoza susreta s Arsenalovim i Bayernovim klincima u prva 2 kola?
bzn is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2015., 11:09   #47
Dinamo će igrat s brda-zdola sklepanom momčadi iz Dinama 2.

Recimo s utakmice sa Goricom neće moći igrati:

Mikulić
Boras
Stolnik (ima 19, nisam siguran za njega, mislim da je natjecanje U19)
Mamić (isto)
Muhar (isto)
Badji Badara

To je 6 igrača od prvih 11 sa Goricom(najmanje trojica). Inače su izgubili 1-3 doma.

Svaki bod će biti uspjeh kao i kod seniora. Ulaznice su 50 kn, pa realno jedino ako dođu ljudi s godišnjom će se malo više napuniti.

Našao :
The under-19 age limit will be retained, but clubs will be able to include a maximum of three under-20 players in their overall list of 40 players for the competition, in order to alleviate the burden on players having school duties.

Bit će nešto onda bolje.
Inžinjer ekonom is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2015., 14:12   #48
Quote:
bzn kaže: Pogledaj post
Koliko dobar?
Tvoja prognoza susreta s Arsenalovim i Bayernovim klincima u prva 2 kola?
Ovisi o sastavima i želji Obiteljskog da se ovdje ide na rezultat, ali mislim da se sutra može dobit Engleze.

BTW, utakmica s Arsenalom u gostima će vjerojatno ići u pravom prijenosu koji organizira UEFA, za očekivati je prijenos na Areni. Koliko vidim, ovih ostalih nema nigdje.
mitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2015., 20:45   #49
Odigrano prvo kolo. Rezultati su šareni, ima dosta golova ali uglavnom malo iznenađenja, barem po imenima klubova. Ističu se Benfica - Astana 8:0, PSG - Malmo 0:0, City - Juve 4:1, Borussia M. - CSKA 2:4...
Luyindula is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2015., 16:21   #50
Arsenal dosta bolji u prvih 20ak minuta ali samo jedna izgledna prilika za sada. Izgledaju fizički dosta jači, prema naprijed i uigraniji, ali mislim da imaju rupa nazad, ne pokrivaju se baš dobro.
Luyindula is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2015., 16:28   #51
Ima i Stream
__________________
Nemam pametniji potpis od ovog
McVily is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2015., 16:37   #52
Ipak se Dinamo stabilizirao sada, poprilično ujednačena utakmica.
Luyindula is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2015., 16:51   #53
0:1 Arsenal vodi
Irfani is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2015., 16:52   #54
Nezasluženo vodstvo, obrana Dinama na tragu seniorske, kakav slalom kroz trojicu!
mitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2015., 16:56   #55
Lovren je sjebao, bespotrebno je čačkao oko lopte i izgubio ju. Ovaj Dinamov desni bek je dosta loš, bježe mu ova dvojica po toj strani konstantno. Ali uglavnom je utakmica ravnopravna, osim početka jel. Olmo dosta odskače, ovaj lijevo (Brekalo mislim) isto ima mota.
Luyindula is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2015., 17:31   #56
Jebote, ovi njihovi crnci izgledaju ko da su dva godišta stariji, pucaju od snage
__________________
Nemam pametniji potpis od ovog
McVily is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2015., 17:39   #57
Ovaj Matić u 10 minuta napravio više nego Gojak u svojih 65, kakav nered im po obrani radi
__________________
Nemam pametniji potpis od ovog
McVily is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2015., 17:42   #58
Osim 2 igrača koji su sa seniorima(njih je realno glupo i ubrajati moram reć), fale i trojica koji su sutra sa reprezentacijom U19. Već sam gore rekao da ovi nikad nisu i neće igrati zajedno, jer za Dinamo 2 nastupa u prvih 11 bar pola starijih od ove generacije. Ovdje je dosta dojučerašnjih kadeta kao Brekalo, Olmo, Lovren.
A i Arsenal je vjerojatno u ovim mlađim kategorijama jači od starijih u toj konkurenciji. To se moglo i očekivati.
Rekao sam odmah nakon ždrijeba da je skupina najgora moguća za juniore i da će svaki bod biti uspjeh.

Moram reći i da mi se kraj ovoliko fizički jačih crnaca kod Arsenala čini kao samoubojstvo istrčati sa Kneževićem, Olmom i Gojakom u sredini. Ne da nijedan nije defenzivac, već su svi polušpice.
Inžinjer ekonom is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2015., 14:07   #59
1-0 Dinamo Božić iz penala
Ssung is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2015., 14:10   #60
Stream?
Ja sam sve prekopo i niš
jujica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:35.