Natrag   Forum.hr > Društvo > Prirodne znanosti

Prirodne znanosti Čista znanost za jako pametne i one koji takvima žele postati
Podforum: Armstrong Station - Astronomija i astrofizika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.01.2003., 12:06   #41
Da i ja malo kukam - meni tu u krevetu lezi stricek K. Poeck, a ja imam neobjasnjivu tezinu u ruci i nikako ne mogu stisnuti disconnect i umjesto kompa uzeti tog Poecka i poceti ga uciti
lahor is offline  
Old 15.01.2003., 12:21   #42
ako to ista tjesi, sve je to normalno ni meni se nikad ne da bas ono sto moram...
ipak, navij budulicu i kad zazvoni, diskonektaj se i uvuci se u krevet tom gospodinu i ja sam spavala sa raznom gospodom (na radnom stolu, na podu, u krevetu): gosp Stryerom, gosp i dja Voet, gosp Cantor...
luca is offline  
Old 15.01.2003., 16:27   #43
Kada bih napisao s kakvom gospodom sam sve spavao, jos bi mi natovarili da sam homo. Medjutim, bilo je i gospodja sto me opet stavlja medju bi. Zato je bolje da sutim. I pusim.
Ame®icano is offline  
Old 14.02.2003., 10:30   #44
Smile tralalalala! evo da jednom ne kukam!

mislim da sam upravo otkrila nesto super! radim na tome vec dugo, ali danas sam izracunala neke stvari i mislim da sam stvarno na tragu neceg super! sad treba mucnut glavnom i vidit kakvom biokemijom bi to mogla kvantitativno prikazat... za in vivo pokuse vec imam ideja, ali samo biokemija mi moze reci, tko je partner kojeg trazim (ne sebi nego mom enzimu II )

jeeee!!!
luca is offline  
Old 14.02.2003., 11:35   #45
Re: tralalalala! evo da jednom ne kukam!

Quote:
luca kaže:
jeeee!!!
VelmaX is offline  
Old 14.02.2003., 22:42   #46
Bravo luca


Meni su opet odgodili ispit i sad sam vec lagano na rubu.
lahor is offline  
Old 13.03.2003., 11:05   #47
Talking za krepat

danas ja mirno zivim svoj zivot, kad uleti mi "sef" (nisam u svom labu, pa lokalni sef), da mu dolazi ekpia fotografa i da on predlaze da mene slikaju!
tako sam danas glumila fotomodel u kuti (ma imala sam i odjecu ispod kute) pored nekakvog kompjuteriziranog fermentora u koji su za tu priliku stavili sarene boje da izgleda veselo

btw, nisu mi nis platili za to poziranje
luca is offline  
Old 13.03.2003., 13:18   #48
A gdje će biti objavljena fotografija?

I sram ih bilo što iskorištavaju tvoju mladost i ljepotu, a plaćaju samo pamet.
VelmaX is offline  
Old 13.03.2003., 13:49   #49
Quote:
VelmaX kaže:
A gdje će biti objavljena fotografija?
blage veze nemam. sveucilisni materijali... valjda ce mi poslat jedan primjerak kad to izadje.

najbedastije mi je bilo sto nisam nista o tome znala, nego pet minuta prije slikanja me sef obavijesti. i nadjem se okruzena tipom u odijelu (sluzbeno rukovanje, upoznavanje itd), cupavim fotografom i njegovom asistenticom (koja razvlaci ona bijela platna). dogovorila sam se s fotografom da necu gledati u kameru nego cu zujati okolo. ipak je na kraju trazio da se smjeskam. i to fermentoru! i jos sam morala obuci kutu jer je to njima kul. a ja pokusiram uvijek bez kute...


ps: khm, ni pamet mi ne cijene puno
luca is offline  
Old 14.03.2003., 01:47   #50
Ajde da i ja malo kukam. Ja trazim posao. To je dosta zahtjevno, vjerovali ili ne. Neke dane mi bolje ide, a neke losije. Danas nikako. Mozda zato kaj sam na forumu cijeli dan...
Irmeli is offline  
Old 14.03.2003., 09:55   #51
cerce, kakav posao trazis? ne brini, naci ces vec
luca is offline  
Old 14.03.2003., 10:43   #52
Quote:
Irmeli kaže:
Ajde da i ja malo kukam. Ja trazim posao. To je dosta zahtjevno, vjerovali ili ne. Neke dane mi bolje ide, a neke losije. Danas nikako. Mozda zato kaj sam na forumu cijeli dan...
Hej, sto to znaci da ti neke dane ide bolje? Mislim, ocito ni u te dane ne nadjes posao, jer inace ne bi sad kukao(la). U cemu se onda sastoji uspjeh?
__________________
Ljude pokreće iracionalnost. Racionalnost ih usmjerava.
skeptik is offline  
Old 14.03.2003., 12:45   #53
možda ne zakasni na razgovor... ili ga pozovu na drugi.... sve je relativno...
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Old 14.03.2003., 12:48   #54
Smile Irmeli je cura

Quote:
slafko kaže:
možda ne zakasni na razgovor... ili ga pozovu na drugi.... sve je relativno...
"ju". ne "ga".
luca is offline  
Old 14.03.2003., 13:02   #55
irmeli je žensko ime?
drevna asirska izreka govori: jebeš žensko ime koje ne završava na "a".*

*ovo je naravno grubi prijevod, u originalu je zvučalo: "ekhrtz gsadebrgif kughp izdabd uf uf uf"
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Old 14.03.2003., 13:07   #56
Red face eh, nikad ne zelenu granu

a moje zavrsava na "a" ali je musko (od Luca Badoer, citaj Luka).

btw, divim se tvojem znanju asirskog. svakako je bolje od mog znanja danskog
luca is offline  
Old 14.03.2003., 16:05   #57
Ajmo povuci jednu paralelu. Recimo da ucim za ispit. Sve dok ga ne polozim - mozemo reci da sam neuspjesna. No, tu moze biti boljih i losijih dana. Bolji dan je kad naucim puno i time se priblizim blize cilju (poboljsam si sanse da polozim ispit, odnosno u mom slucaju nadjem posao), a losiji dan je kad to ne ucinim (i nisam nista blize cilju nego sto sam bila prije tog dana).

Nadam se da je sad jasnije. Pa je meni (u mojoj konkretnoj situaciji) dobar dan kad dogovorim jedan razgovor za posao, odnosno kad posaljem desetak prijava za isti, a los dan kad se nijedno od toga ne dogodi.

Ja sam cura, da.
Irmeli is offline  
Old 14.03.2003., 16:22   #58
meni je dobar dan kad idem s posla na vrijeme da stignem na fax...
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Old 14.03.2003., 16:27   #59
Quote:
slafko kaže:
meni je dobar dan kad idem s posla na vrijeme da stignem na fax...
Kaj studiras, ak se smije znati?
Irmeli is offline  
Old 14.03.2003., 16:31   #60
računarstvo...

zbog vas novih članova koji zapitkujete nešto moral bum apdejtat profajl...
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:57.