Natrag   Forum.hr > Sport > Formula 1

Formula 1 Brm, brm, fiju...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.05.2015., 00:13   #61
Ajmo jedno pitanjce!!

Ako isti vozac vozi dva razlicita auta iste snage i razlicitog momenta na razlicitom broju okretaja koji ce biti brzi?.

Npr imamo Audi a3 1.8t sa 150ks koji razvija 250nm pri 3000okretaja u minuti i imamo Hondu Civic 1.6vti sa 150ks koja razvija najveci moment 145nm pri 7000okretaja u minuti, uzmimo da su auti iste tezine i da imaju isti ovjes, koji ce od ta dva auta biti brži na stazi ?

Dali je Isac Newton budala?, za ovo mozemo otvoriti i glasanje pa da vidimo misljenje forumasa
__________________
"Ženo, što plačeš? Koga tražiš?"
mario550 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2015., 00:18   #62
Quote:
mario550 kaže: Pogledaj post
Proćitaj svoj post ili hoćeš da ti ga ja zaljepim,
Nema potrebe, inak slabo vidim nakon toliko Pivi danas
Osim toga pričekaj Jožu...on ti bu tu tvoju teoriju poslušal a onda izmjeril snagu, okretni moment, ubrzanje i.t.d. po zvuku, pa ti bu on objasnil kaj je pravo stanje stvari

Quote:
mario550 kaže: Pogledaj post
Ajmo jedno pitanjce!!

Ako isti vozac vozi dva razlicita auta iste snage i razlicitog momenta na razlicitom broju okretaja koji ce biti brzi?.

Npr imamo Audi a3 1.8t sa 150ks koji razvija 250nm pri 3000okretaja u minuti i imamo Hondu Civic 1.6vti sa 150ks koja razvija najveci moment 145nm pri 7000okretaja u minuti, uzmimo da su auti iste tezine i da imaju isti ovjes, koji ce od ta dva auta biti brži na stazi ?
Zanimljivo trik pitanje, al imam odgovor.
Ako oba vozi Alonso, oba će bit kanta
no svejedno Honda će bit veća kanta od bilo kojeg drugog vozila
Dakle Honda bu sporija.
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2015., 00:21   #63
Quote:
Lesli Eldridž kaže: Pogledaj post
Pojma ti nemaš, imaš cijelu temu o snazi i momentu, nemoj da OPET računam...
Ako mod prebaci ove postove na tehniku onda ćemo tamo malo šire obrazložiti ovo što ti nisi znao i gdje se sramotiš...
Ne, glavno je da serucka po Vettelu u ma kojem autu bio. Lani je bio u najboljem autu, a ove godine je po njemu u SKORO najboljem...

Kad sam ja seruckao po Vettelu?, možda ponekad iz milja , pa ja sam ga vise puta branio od Riciarda tj lani.
__________________
"Ženo, što plačeš? Koga tražiš?"
mario550 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2015., 00:21   #64
Quote:
mario550 kaže: Pogledaj post
Ajmo jedno pitanjce!!

Ako isti vozac vozi dva razlicita auta iste snage i razlicitog momenta na razlicitom broju okretaja koji ce biti brzi?.

Npr imamo Audi a3 1.8t sa 150ks koji razvija 250nm pri 3000okretaja u minuti i imamo Hondu Civic 1.6vti sa 150ks koja razvija najveci moment 145nm pri 7000okretaja u minuti, uzmimo da su auti iste tezine i da imaju isti ovjes, koji ce od ta dva auta biti brži na stazi ?

Dali je Isac Newton budala?, za ovo mozemo otvoriti i glasanje pa da vidimo misljenje forumasa
Onaj s boljim vozačem

Odnosno onaj u kojeg se vozač može bolje pouzdat.
Mirko_M is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2015., 00:26   #65
Quote:
The Best F1 Driver kaže: Pogledaj post
Nema potrebe, inak slabo vidim nakon toliko Pivi danas
Osim toga pričekaj Jožu...on ti bu tu tvoju teoriju poslušal a onda izmjeril snagu, okretni moment, ubrzanje i.t.d. po zvuku, pa ti bu on objasnil kaj je pravo stanje stvari



Zanimljivo trik pitanje, al imam odgovor.
Ako oba vozi Alonso, oba će bit kanta
no svejedno Honda će bit veća kanta od bilo kojeg drugog vozila
Dakle Honda bu sporija.

Zanimljiv zakljucak, donekle i istinit,dakle odgovor bi bio da bu Audi bio brzi zato kaj bu se Honda raspala a do raspada Honde bili bi jednako brzi
, bez obzira kaj ih vozi nesposobni Alonso , sa jednakom nesposobnoscu bu vozil i jedan i drugi , dakle Alonso je irelevantan u ovoj prici jer je dupliciran sa istim sposobnostima u dva auta i ne utjece na performanse jednog ili drugog,sa cime pomalo sa Newtona ulazimo u Einsteinovu teoriju relativnosti.
__________________
"Ženo, što plačeš? Koga tražiš?"
mario550 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2015., 00:39   #66
Evo ja cu odgovoriti da ce Audi biti brzi, koliko tocno ovisi o konfiguraciji staze.
gaff_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2015., 00:56   #67
Quote:
gaff_ kaže: Pogledaj post
Evo ja cu odgovoriti da ce Audi biti brzi, koliko tocno ovisi o konfiguraciji staze.

Ovdje se radi o pravocrtnom gibanju


Za gibanje na stazi su bitni odnosi u mjenjaću, aerodinamika,koćnice, a kada bi i to imali isto i jednako kvalitetno riješeno bili bi jednako brzi. JEDNAKO
__________________
"Ženo, što plačeš? Koga tražiš?"
mario550 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2015., 01:04   #68
Quote:
mario550 kaže: Pogledaj post
Ovdje se radi o pravocrtnom gibanju


Za gibanje na stazi su bitni odnosi u mjenjaću, aerodinamika,koćnice, a kada bi i to imali isto i jednako kvalitetno riješeno bili bi jednako brzi. JEDNAKO
Nema sanse da bi bili jednaki...Stavio si jednaku tezinu, jednako dobar ovjes dakle da mogu jednako dobro ukrotiti svoje njutnmetre.
Ajde da Honda ima klasicni usisni motor s vecim obujmom od ovog 1.8 turba, jos ako bi bilo neko brdasce na stazi...
gaff_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2015., 01:14   #69
Quote:
gaff_ kaže: Pogledaj post
Nema sanse da bi bili jednaki...Stavio si jednaku tezinu, jednako dobar ovjes dakle da mogu jednako dobro ukrotiti svoje njutnmetre.
Ajde da Honda ima klasicni usisni motor s vecim obujmom od ovog 1.8 turba, jos ako bi bilo neko brdasce na stazi...

IMAJU ISTU SNAGU !!!!!.

Dali je Isac Newton idiot?
__________________
"Ženo, što plačeš? Koga tražiš?"
mario550 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2015., 01:31   #70
Jel ti pricas o krugu na stazi ili utrci ubrzanja ? Zasto si spomenuo stazu na pocetku
U teoriji u ubrzanju bi bili jednaki. U praksi ako ne bi promijenio na usisnom motoru svaku brzinu 100% tocno, turbo motor bi te odmah presao samo tako.
gaff_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2015., 11:14   #71
Ja se povlačim iz ove rasprave, mario550 je očito u pravu, mi smo zajebali i u krivu smo. Jbg, idem profesorima svojima na faksu reci da me krivo uče, ak ima kog sa strojarstva nek isto ode svojima reći.

ALI...ako ipak hoće neko, ja mu MATEMATIČKI dokažem svoje tvrdnje, ovo vozio sam babin i dedin mercedes i susjetov beemve i rekla kazala nema smisla. Nek neko za isti promjer kotača izračuna (da bude po njegovom) omjer brzina i za istu brzine voznje a zrazlicit broj okretaja motora (na kojem imaju istu snagu) izracunat cu koliki je moment na kotaču, i ubrzanje bolida iste mase s tim momentom na kotacu.
renato2107 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2015., 11:47   #72
Evo zanimljive usporedbe
http://www.zeperfs.com/duel5560-3482.htm
gaff_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2015., 12:34   #73
Dakle Isac Newton je u krivu? Jer tak?

Upravo ste pobili njegove tvrdnje, zanimljivo je da su motori f1 v10 konfiguracije bili najbrži a imali su mali moment i skoro 20000 okretaja.

Ono o ćem pojedinci govore je raspon okretnog momenta, raspon okretnog momenta zavisi o konfiguracije motora i o mjenjaćkoj kutiji , dakle mjenjać je taj koji raspoređuje moment.

Dva motora od isto konja su isto brzi jer imaju istu snagu, razlika je u krivulji momenta koja je razlićita ali to ne znaći da na 13000okretaja nešto nejde jednako brzo kao na 7000okretaja.

Majke ti pojedinci pišu nebuloze i pokušavaju negirati egzaktnu matematićku znanost.

Ako yamaha r1 iz 1000ccm ima 200ks onda je jednako brza kao i Ducati koji ima 200ks iz 1198ccm.

Ducati vuće u širokom rasponu okretaja od dna, yamaha u uskom podrućju okretaja, ali ako se dva motora drže u optimalnom broju okretaja onda su jednako brzi i točka, matematika, dakako razlika postoji u ciklitici, gumama, koćnicama, težini, aerodinamici itd.


Jer sad jasnije.
__________________
"Ženo, što plačeš? Koga tražiš?"
mario550 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2015., 12:51   #74
Koliko sam skužio ekipa govori o vozačkoj sposobnosti da dva auta iste snage i razlićite konfiguracije drže na optimalnom broju okretaja, to je nešto drugo i ne mjenja matematiku, nego je stvar sposobnosti pojedinca i konfiguraciji staze i podešenosti prijenosnog omjera za pojedinu stazu.

450ks pri 5000okretaja i 300nm je isto kao 450ks pri 12000okretaja i 150nm i TOČKA.
__________________
"Ženo, što plačeš? Koga tražiš?"
mario550 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2015., 12:53   #75
ovakvih tema je bilo na pdf-u automobili više puta, i uvijek se tzv. "seljotjuneri" uzjebu da kak sad njihovo oplo nije brže kad su mu natjunali 30 konja? e, pa nije
__________________
Life is pleasant. Death is peaceful. It's the transition that's troublesome.
H-K is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2015., 12:59   #76
Quote:
H-K kaže: Pogledaj post
ovakvih tema je bilo na pdf-u automobili više puta, i uvijek se tzv. "seljotjuneri" uzjebu da kak sad njihovo oplo nije brže kad su mu natjunali 30 konja? e, pa nije

Zato je nemaju istu težinu, nemaju iste gume, nemaju istog vozaća, nemaju isti ovjes, nemaju itstu aerodinamiku.

Da ovo gore imaju sve isto onda bi bili brži sa 30ks više, jednostavno.

Pirelli kaže : snaga bez kontrole ne znaći ništa, da bi vozilo bilo brzo najprije snagu treba prenjeti na podlogu, e to je stavka koju seljo tuneri ne kuže!.
__________________
"Ženo, što plačeš? Koga tražiš?"
mario550 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2015., 13:14   #77
Ja ne mislim da si ti teoretski u krivu...
Al Nm bi radili sigurno razliku u krugu na stazi kada bi imali 1.6T V6 sa 900ks i 3.0 V10 sa 900ks. Ne znam koliko bi ti brzina trebalo da V10 uvijek bude u idealnim okretajima. Druga stvar je u kojoj bi mjeri turbo motor mogao prenesti tu prednost na stazu...
Mozda da su spojeni na nekakav savrseni cvt mjenjac ...
gaff_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2015., 14:07   #78
Quote:
mario550 kaže: Pogledaj post
Koliko sam skužio ekipa govori o vozačkoj sposobnosti da dva auta iste snage i razlićite konfiguracije drže na optimalnom broju okretaja, to je nešto drugo i ne mjenja matematiku, nego je stvar sposobnosti pojedinca i konfiguraciji staze i podešenosti prijenosnog omjera za pojedinu stazu.
Da.

Ali pitanje je bilo tko će biti brži i odgovori su bili da će biti brži onaj tko je prilagodljiviji većem rasponu situacija. U idealnoj situaciji bi dva auta jednakog odnosa snage i mase trebala biti jednako brza, al zajebu i F1 vozači gdje nećeš ti ili ja :klap:
Mirko_M is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2015., 16:48   #79
Quote:
mario550 kaže: Pogledaj post
Zanimljiv zakljucak, donekle i istinit,dakle odgovor bi bio da bu Audi bio brzi zato kaj bu se Honda raspala a do raspada Honde bili bi jednako brzi
, bez obzira kaj ih vozi nesposobni Alonso , sa jednakom nesposobnoscu bu vozil i jedan i drugi , dakle Alonso je irelevantan u ovoj prici jer je dupliciran sa istim sposobnostima u dva auta i ne utjece na performanse jednog ili drugog,sa cime pomalo sa Newtona ulazimo u Einsteinovu teoriju relativnosti.
Nebi to baš tak išlo...
Alonsova nesposobnost je u stanju uništit Hondin motor, al ono što srbin izmisli a švabo napravi je neuništivo čak i od strane bilo kojeg nesposobnog španjolca
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2015., 23:35   #80
Quote:
mario550 kaže: Pogledaj post
Dajte vi proćitajte ovo i naućite nešto o znazi i momentu i kako što djeluje u praksi, dakle dva auta iste snage i težine su jednako brzi i toćka.

http://okretnimoment.blogger.ba/
Presmiješno, blog koji veze ni sa čim nema. Nije ni čudo da si pisao to što si pisao kad si se referirao na ovaj blog...:klap:
__________________
666+999=zlo i naopako
Lesli Eldridž is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:51.