Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.04.2005., 22:22   #1
Vjezbe za mrsavljenje?

ajde ljudi, preporucite mi neke vjezbe dok mrsavim.... kupila sam onaj dvd sa cindy, al mislim da su to one vjezbe za ucvrscivanje misica a ne bas otapanje... trcati ne mogu, na aerobic ne stignem jer mi ne pasu termini, pa jel znate neke vjezbe koje se mogu doma raditi? i btw, jel je ples dobar za to?
smjeska is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2005., 22:50   #2
jebote devedej
uzmni tenesice i trci,tako ces skinut kile i što je najvažnije na svjezem si zraku.

A zakej nemreš trcat?

Onda probaj rolat
Shadowfax is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2005., 23:08   #3
Probaj rolati, to je zakon! Ili na plivanje ako možeš, još bolje.
Kristina19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2005., 23:23   #4
probaj promijenit prehranu za početak

samo dijetno
__________________
Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
gottcha is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2005., 23:29   #5
Quote:
gottcha kaže:
probaj promijenit prehranu za početak

samo dijetno
to sam vec napravila.... ali moram i vjezbati kako sve ne bi visjelo s mene....
btw, role su mi male, a ne bi kupovala nove...

jel ples puno pomaze? to je jedino sto mi je i zabavno a nadam se da barem donosi slicne rezultate kao trcanje ili rolanje...
smjeska is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2005., 23:34   #6
pa sigurno da i plesom možeš kalorije zgubit...

samo nemoj plesat sentiše

al da, ak je aktivniji ples onda je dobar
__________________
Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
gottcha is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2005., 00:24   #7
Znaš kaj ti je dobro, preskakat vijaču
Kristina19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2005., 00:56   #8
bilo kakva aerobna aktivnost ce dobro doc' - trcanje, plivanje, voznja bicikla, rolanje, a sigurno i ples
izaberi ono sto te najvise veseli i u cemu ces uzivati, jer nema smisla da se mucis i maltretiras s necim za sto nemas volje. ako je to ples, ok, nek bude ples
budi ustrajna i nek ti redovito vjezbanje (aktivnost, ples) trajno postane dio svakodnevice.
Leda is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2005., 06:08   #9
upisi se u teretanu i zamoli onog lika sto radi tamo da ti sastavi program. tog se drzi i eto...
i nemoj se izvlacit da nemas vremena...
borntoplay is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2005., 10:22   #10
Ako znaš plivat odi na plivanje
Shadowfax is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2005., 10:25   #11
Meni je super badminton
Durica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2005., 10:49   #12
plivanje No 1, trčanje, tai chi, pilates
badminton novo otkriće!!!
magriz is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2005., 12:06   #13
Re: Vjezbe za mrsavljenje?

Quote:
smjeska kaže:
ajde ljudi, preporucite mi neke vjezbe dok mrsavim.... kupila sam onaj dvd sa cindy, al mislim da su to one vjezbe za ucvrscivanje misica a ne bas otapanje... trcati ne mogu, na aerobic ne stignem jer mi ne pasu termini, pa jel znate neke vjezbe koje se mogu doma raditi? i btw, jel je ples dobar za to?
ples ti je idealan za mršavljenje..možda da odeš na neki party ha.. ok šala mala,ak želiš smršaviti pripazi i na prehranu...naravno moraš vježbati,da ovu kazetu koju si kupila ti je više primjerena za odr. grpaciju mišića,tebi treba više kretanja.Ak ne stigneš.....a sve se stigne..
idi pješice na posao,brzo hodaj...vjeruj mi to ti je učinkovito....trči vozi bicikl....ajme
pa svašta toga ima .......i onda još uz to
koristi kazeticu od cindy
sporty is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2005., 18:48   #14
reply

Evo jedan dobar site na ovu temu prehrane,mrsavljenja,vjezbanja http://www.hr-fitness.net
stvarno ima svega pogledajte !
decko is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2009., 14:28   #15
Quote:
Kristina19 kaže: Pogledaj post
Znaš kaj ti je dobro, preskakat vijaču

e znate možda kolko min. bi trebela dnevno vježbati ( bez trčanja, areobia i takvih stvari ) da izgubim 5 kg ??? mislim na rolanje , vijače , hodanje, bicikl ... ??????????????????????????????:confuse d:
Cheer_girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2009., 14:37   #16
Quote:
Cheer_girl kaže: Pogledaj post
e znate možda kolko min. bi trebela dnevno vježbati ( bez trčanja, areobia i takvih stvari ) da izgubim 5 kg ??? mislim na rolanje , vijače , hodanje, bicikl ... ??????????????????????????????:confuse d:
70% je prehrana,30% trening da bi smršavila.Upravo ovo šta si navela su aerobne vježbe(rolanje,vijača,bicikl,hodanje,...).To šta želiš vježbat vježbaj umjereno koliko možeš,do sat vremena.Najbolje počet polako pa povećavat vrijeme treninga svaki put za 10% u odnosu na prije,nemoj više od toga.I kad dođeš do sat vremena ne trebaš više.

Svrati na Rekreaciju,tamo imaš doslovno sve o tome
Gutaperka is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2009., 14:45   #17
Quote:
Gutaperka kaže: Pogledaj post
70% je prehrana,30% trening da bi smršavila.Upravo ovo šta si navela su aerobne vježbe(rolanje,vijača,bicikl,hodanje,...).To šta želiš vježbat vježbaj umjereno koliko možeš,do sat vremena.Najbolje počet polako pa povećavat vrijeme treninga svaki put za 10% u odnosu na prije,nemoj više od toga.I kad dođeš do sat vremena ne trebaš više.

Svrati na Rekreaciju,tamo imaš doslovno sve o tome

tnx...glupa ja...a trčanje mrzim jer nisam u kondiciji...
Cheer_girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2009., 14:50   #18
Quote:
Cheer_girl kaže: Pogledaj post
tnx...glupa ja...a trčanje mrzim jer nisam u kondiciji...
kad trčiš za mršavljenje onda trčiš polako,u fat burn zoni pulsa koja je najniža.Ali trčiš duže vremena.To ti je otprilike tempo kad možeš pričat čitavo vrijeme ali ne možeš pjevat.Ako želiš trčat za mršavljenje onda dok trčiš ne smiješ se zapuhat jer je tada trčanje preintezivno.Najbolje da nabaviš pulsmetar ako hoćeš trčat.

Inače trčanje je najbolje za mršavljenje od aerobnih aktivnosti,plivanje ima znatno slabiji učinak od trčanja jer voda iscrpljuje pa se plivači kasnije dobro nažderu dok trkači izgube apetit
Gutaperka is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2009., 00:01   #19
Quote:
Gutaperka kaže: Pogledaj post
kad trčiš za mršavljenje onda trčiš polako,u fat burn zoni pulsa koja je najniža.Ali trčiš duže vremena.To ti je otprilike tempo kad možeš pričat čitavo vrijeme ali ne možeš pjevat.Ako želiš trčat za mršavljenje onda dok trčiš ne smiješ se zapuhat jer je tada trčanje preintezivno.Najbolje da nabaviš pulsmetar ako hoćeš trčat.

Inače trčanje je najbolje za mršavljenje od aerobnih aktivnosti,plivanje ima znatno slabiji učinak od trčanja jer voda iscrpljuje pa se plivači kasnije dobro nažderu dok trkači izgube apetit

k**** onda....
Cheer_girl is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:26.