Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.10.2006., 12:56   #1
Duplić i duplić - iskustva

Na ostalim temama sam vidjela uglavnom dobra iskustva s ovom firmom. Cijena koju su mi ponudili mi se čini ok, no malo me sve ostalo zanima (da ne kažem brine).

Dakle, otvorili su salon u Rijeci, pa bi mi bilo super kad bi svoja iskustva napisao netko tko je baš u Ri naručio kuhinju. Naravno, i sva ostala mišljenja su dobrodošla. Ima li netko tko je s njima imao loše iskustvo? Tko je kuhinju na kraju iskoristio za potpalu ?

Ipanema, sorry što sam otvorila novu temu.Ima hrpa tema o kuhinjama, ali nigdje se konkretno ne priča samo o ovoj firmi. Ako želiš, spoji s nekom.
__________________
Nemoj se čudit, anđele..Što neću te prepoznati. Ako te sretnem bilo kad i bilo gdje...S tobom neću
V&L
Kyra is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2006., 14:09   #2
Quote:
Kyra kaže:
Ipanema, sorry što sam otvorila novu temu.Ima hrpa tema o kuhinjama, ali nigdje se konkretno ne priča samo o ovoj firmi. Ako želiš, spoji s nekom.
Šta se firma zove "Duplić i duplić"?
__________________
Ptičica! :)
Ipanema is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2006., 16:02   #3


Da
__________________
Nemoj se čudit, anđele..Što neću te prepoznati. Ako te sretnem bilo kad i bilo gdje...S tobom neću
V&L
Kyra is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2006., 17:07   #4
Quote:
Kyra kaže:


Da
Ma da?

Dobro da nisam išla mijenjat naslov prije neg sam pitala
__________________
Ptičica! :)
Ipanema is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2006., 17:40   #5
Link
__________________
Nemoj se čudit, anđele..Što neću te prepoznati. Ako te sretnem bilo kad i bilo gdje...S tobom neću
V&L
Kyra is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2006., 21:58   #6
Ovi iz ZG su radili mojoj frendici kuhinju prije par godina. Bila je zadovoljna i sve OK. Onda su joj opet radili nekakav ormar, prije mjesec dana. Sve su sfušali, jer ona je dala jedne mjere, a oni napravili nekaj čist drugo. Pa ti sad kak hoćeš ...
fishenwalc is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2006., 10:04   #7
meni su radili kuhinju i ja sam jako zadovoljan
__________________
moj kum ne smije van
dolinajabuka is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2006., 08:29   #8
I ja imam njihovu kuhinju,stara je oko 5 mjeseci i mogu reči da sam fakat zadovoljna s njom.Prilikom projektiranja od velike pomoći nam je bio jedan dečko,ne mogu se sjetiti kak se zove,fakat je imao super ideje,kuhinju su napravili u roku,prilikom montaže su fulali dimenzije jedne ladice,nakon 2 dana su nazvali i donijeli je.Sve drugo je bilo Ok.
@@@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2006., 08:32   #9
meni su radili kuhinju tamo prije 10 godina i u savršenom je stanju. naknadno su mi radili i ugradbeni ormar prije 8 godina i on je super. sada ne znam kako rade ali onda su bili točni prema dogovoru i napravili sve što sam htjela bez problema
aneri is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2006., 08:37   #10
Samo ime uljeva povjerenje!
splicanka4zagreb is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2006., 05:42   #11
Joj...imam gadnih problema s kreditom tako da mi možda kuhinja neće ni trebat
__________________
Nemoj se čudit, anđele..Što neću te prepoznati. Ako te sretnem bilo kad i bilo gdje...S tobom neću
V&L
Kyra is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2007., 16:12   #12
nama upravo montazer sklapa kuhinju i obradovao nas vijescu da ne montira aparate koji nisu kupljeni kod njih, a to nam nije bilo receno (zapravo, bilo je receno da ce se sve normalno namontirat, ali da se nece spojit struja, voda, plin). prekrasno
lioness is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2007., 16:26   #13
pitaj ga da vam to "u fušu" pospaja (tak svi rade)
strma is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2007., 16:34   #14
Navodno su dobri, ali to ima i svoju lošu stranu - kad sam ja išla po ponudu za kuhinju, rekli su mi da je rok isporuke tad bio 90 dana, jer im je bila ogromna navala nakon Ambiente.
Odustala sam i od same ponude, dala jednom stolaru da mi napravi kuhinju, napravio je sve u roku 30 dana, a kuhinja je MRAK.... i svi me pitaju: "Jel' to iz Duplića?" .
Dakle, oni su slavni, ali ima i drugih, puno jeftinijih i još uvijek nerazvikanih no-name stolara koji rade jednako dobro.
Kome se ne žuri jako, Duplić je ok, ali, može i jeftinije.
laella is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2007., 16:38   #15
pa ne treba nam pospajat, ali treba namontirat
lioness is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2007., 17:01   #16
Quote:
laella kaže: Pogledaj post
Navodno su dobri, ali to ima i svoju lošu stranu - kad sam ja išla po ponudu za kuhinju, rekli su mi da je rok isporuke tad bio 90 dana, jer im je bila ogromna navala nakon Ambiente.
Odustala sam i od same ponude, dala jednom stolaru da mi napravi kuhinju, napravio je sve u roku 30 dana, a kuhinja je MRAK.... i svi me pitaju: "Jel' to iz Duplića?" .
Dakle, oni su slavni, ali ima i drugih, puno jeftinijih i još uvijek nerazvikanih no-name stolara koji rade jednako dobro.
Kome se ne žuri jako, Duplić je ok, ali, može i jeftinije.
to je ok, ali trebas znat stolara! ja sam na preporuku dosla do nekoliko, ali se pokazalo da to bas i nije to. a cini mi se da ce se i duplic takvim pokazat, i to samo zbog 1 montazera!
lioness is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2007., 19:46   #17
Ovo je moj post od prije nekog vremena.Vrijeme prolazi al dupla noćna mora ne.

evo kad vas čitam ne mogu da iznesem svoje iskustvo.
samo u imenu duplić i duplić, ne s prvim duplićem nego s ovim drugim(jednako pokvarenim i lažljivim).
dakle,duplić i duplić su 2 brata koji ko fol vode svaki svoj biznis.ja sam iz sesveta pa sam otišao u jedan ovdašnji "salon" po kuhinju.
sve super u početku, neka žena nacrtala kaj smo htjeli,uzeli avans(ne mali).u slučajnom razgovoru nakon nekog vremena saznali da je gazda brat duplićev,iako u početku nikako nismo htjeli uzeti od njih.
sve ostalo=NOĆNA MORA!uselili,rokovi neispoštovani, kad zovemo lažu da samo što nisu došli, pa su na putu, pa im se razbolio radnik, pa se pokvario kombi, pa iz zaustavila policija.nakon nekog vremena ni gazda se ne javlja na telefon(gad lažljivi), žena u dućanu se pravi blesava....UŽAS.nakon 3 mjeseca molbi i natezanja dođoše majstora 2 od toga jedan lagano bazdio na alkohol.zaboravili pol dijelova,pa donosili krive.jedva nekako to složeno.pa sad kad čujem duplić i duplić dobijem DUPLI slom živaca! btw, kum mi ima duplićevu kuhinju,nakon 2 mjeseca otišla rolo vrata,majstor oštetio medijapan.
moja ocjena za oba duplića=
samo još nešto, duplići NIKAD VIŠE!
kiko riko is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2007., 22:57   #18
Quote:
lioness kaže: Pogledaj post
nama upravo montazer sklapa kuhinju i obradovao nas vijescu da ne montira aparate koji nisu kupljeni kod njih, a to nam nije bilo receno (zapravo, bilo je receno da ce se sve normalno namontirat, ali da se nece spojit struja, voda, plin). prekrasno

ja sam prošli tjedan bio u njihovom dućanu u Solidumu i žena koja tamo radi mi je potvrdila da rade montažu, ali ne spajanje (a u ponudi stoji i pristojna cifra za montažu)
kismo is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2007., 08:48   #19
Evo iskustva iz prve ruke, meni prije par dana montirali Duplićevu kuhinju i sve 5!
Rok nam je bio 60 dana, kuhinja došla nakon 40, montažer je bio super, čovjek je radio cijeli dan bez prestanka (bez pišanja i bez gableca ), sve super složeno (ništa ne strši, ne visi ukrivo i sl., ništa nije oštećeno...). Sudoper i ploča za kuhanje su montirani i fiksirani, ali nisu spojeni na vodu / struju (i na ponudi lijepo piše da ne spajaju aparate, dal' to rade u fušu ja nisam pitala). Također, nema veze dal su aparati kupljeni kod njih (ne znam dal se post od lioness odnosi na Dupliće, ali svejedno), mi smo pećnicu uzeli kod njih pa nam ju nije spojio.

Što se mojeg iskustva tiće, Duplić
Razmišljamo sada kod njih uzeti i ormare...
new member is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2007., 10:22   #20
Tko vam je na koncu spojio struju i vodu? Kako se to naknadno spaja - mora li sve skupa se odmicati od zida?
vinova lozinka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:32.