Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.09.2011., 16:27   #61
kupila sam h2o x5 preko Topshopa u 5 mjesecu, cistio je jedno 15 puta u to vrijeme i jucer je umro ,

svaka cast na ciscenju ali kratko je trajalo to zadovoljstvo

molimo ako itko ima iskustva sa reklamacijijama Topshopu da mi se javi , jer zenam sta sad da radim
hvala
libera is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2011., 09:19   #62
Quote:
libera kaže: Pogledaj post
kupila sam h2o x5 preko Topshopa u 5 mjesecu, cistio je jedno 15 puta u to vrijeme i jucer je umro ,

svaka cast na ciscenju ali kratko je trajalo to zadovoljstvo

molimo ako itko ima iskustva sa reklamacijijama Topshopu da mi se javi , jer zenam sta sad da radim
hvala
Nama isto riknuo nakon par mjeseci,rekli nam da ga donesemo ali još nismo bili.
7822381 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2011., 11:00   #63
ajde bar nisam jedina kojoj je riknuo , nekako mi je lakse

jedino mi je muka jer su mi i neke prijateljice kupile kada su cule moje hvalospjeve o tom cudu od cistaca , bit ce veselo ako se i njima to desi
libera is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2011., 17:39   #64
Razmišljam o kupnji ovog parnog čistača, budući da su iskustva sa onima iz top shopa dosta loša. Ima li tko ovaj čistač?

http://www.inem.hr/proizvod/sc-v15c14
__________________
20.06.2009.
lavida is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2011., 15:58   #65
Quote:
lavida kaže: Pogledaj post
Razmišljam o kupnji ovog parnog čistača, budući da su iskustva sa onima iz top shopa dosta loša. Ima li tko ovaj čistač?

http://www.inem.hr/proizvod/sc-v15c14


SC-V15C14

U uputama pise da treba oko 10 minuta da se zagrije dovoljno da se moze poceti cistiti, ali zapravo treba oko 30 minuta ili vise. Nakon 10 minuta nema dovoljno tlaka, i para samo pljucka jako kratko, tek nakon duljeg grijanja se dobije snazan mlaz pare kojim se moze cistiti.

Jako sam zadovoljna brojem nastavaka koji dodu s uredajem, samo se treba sjetiti izvaditi sve one koji ce biti potebni za cisnjenje prije nego se ukljuci grijanje (unutar kucista su).

Fleksibilno crijevo moze biti prevruce na dodir, sto moze biti problem tijekom ljeta (otkriveni dijelovi koze), ali nije prevelik problem.

Rucka pistolja nije najudobnija za dugo koristenje, plasticni nastavci opcenito nisu vrhunski obradeni, ali dobro sluze svrsi pogotovo s obzirom na cijenu uredaja.

Opcenito ciscenje na paru skracuje i olaksava cijeli proces, najlonski nastavci odlicno ciste fuge, krpa za pod se lako mijenja i para jako brzo otopi sve mrlje, nema ribanja. Kolicina vode koja ostane na podu je jednaka kao nakon sto se prode vlaznom krpom, ako se ne pretjera s parenjem, obicno parim pod samo na mjestima s mrljama, ili jako stedljivo ako ih nema.

Ako se cisti direktno parom treba pri ruci imati krpu kojom se pokupi ociscena prljavstina. Dodatni platneni nastavci se mogu napraviti od obicnih krpa od mikrofibre ili slicnih materijala kroz koje para prolazi.
nmrse is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2012., 10:10   #66
Mene zanima parni čistač najviše zbog čišćenja tepiha i tapeciranog namještaja.

Kako to ustvari radi? Da li samo malo opari tepih / kauč, ili se s tim može nasapunati pa onda posaugati prljavštinu? Da li netko zna koji su dobri modeli za taj dio posla? (Po mogućnosti negdje do 1000 kn.)

Radije bih kupila parni čistač nego vodeni usisavač jer su mi ovi drugi preglomazni i nemaju još neke druge funkcije koje nudi parni čistač.
ja-koja-jesam is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2012., 14:09   #67
Prodajem, možete se javiti i na pm

http://www.njuskalo.hr/ostali-kucans...-oglas-4181281
__________________
20.06.2009.
lavida is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2012., 14:54   #68
Tako mi je žao što ovog topica nije bilo prije 20 dana kad sam ja kupovala parni i to upravo ovaj iz Top šopa. Kako nikakva mišljenja nisam imala, jer očito u tom trenutku ovdje nitko nije bio zainteresiran za parni čistač, otišla u Top šop i zamolila prodavačicu da mi onak iskreno kaže kakave su povratne info. Rekla teta isto tako iskreno ako imate alternativu ne bih preporučila makar sam ga mogla uzet na mjesec dana i ako nisam zadovoljna vratiti. Obišla masu dučana i kupila Gorenje parni čistač. Jačina 5 bara i snaga 1800 vata (onaj iz Top šopa 1200 vata). Zadovoljna hiper. Ima čelični spremnik a nikakvu plastičurinu. Zagrije se za 10 minuta i jednim punjenjem operem sve podove u kući. O onim nedostupnim mjestima neću ni pričat, kao ni o fugama koje su opet nove. Prozore nisam još prala. Cijena 999,00 kn na deset rata American. Valjda će izdržat dok ga ne otplatim. Bilo bi mi drago ako sam nekom pomogla u odluci. Ah da izgleda kao mali okrugli lončić od cca 5 litara i može se lijepo kao torbica stavit na rame (nije težak) tako da se da jednostavno manevrirati po kući.
__________________
Ništa mi neće ovi dan pokvarit
Šefica prstena is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2012., 16:26   #69
ja imam taj gorenje vec jedno godinu dana i nisam nesto pretjerano odusevljen. sve radi nikakve zamjerke na sam uredjaj ali opet ni nista posebno. dobar za ciscenje radijatora, plamenika na stednjaku i tako nekih sitnih tesko dostunih detalja i to je sve. za ciscenje prozora- bezveze, samo vlazi prozor koj opet trebas sa krpom brisati da ne ostanu fleke (moj izbor za prozor je ajax za staklo ili neko slicno sredstvo sa dosta alkohola). za podove opet samo puno vlazi- moj izbor klasican đoger+neko sredstvo za pod i deri. para na nekih 15 cm od mlaznice uopce nije vruca, moze se ruka drzati pa se da zakljuciti da su svi oni nastavci koji idu na mlaznicu beskorisni jer para nije vrela kada izlazi iz njih a onda nije ni efikasna. vjerujem da je taj gorenje jos najbolji od svih ovih na nasem trzistu, no nije me impresionirao a kosta 1000kn. i glavna stvar koja me kod njega nervira je sto je glomazan sa svim onim nastavcima i dugackom zicom.
neznam di ima za kupiti novih cetkica za mlaznicu kada se ove potrose. uglavnom cisti ali ne onako kao na reklami. dobar za jako male povrsine ali za velike je beskoristan
jones85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2012., 17:18   #70
Gorenje

U godinu dana se isplatila svaka kuna! Trenutno je na posudbi kod mame i to baš zbog prozora i fuga u kupaonici. Oglancati staklo je najmanji problem, taman i da ostane koja kapljica. Ali za okvire, sve utore i male spojeve gdje se zavuče prljavština, pogotovo s vanjske strane...na 15 prozora njene kuće, mislim da nema tog sredstva, osim ako netko ima vremena dva tjedna družiti se sa štapićima za uši. Mi u stanu sve živo čistimo s njim i sretna sam što ne osjećam miris kemije u zraku nakon čišćenja nego čistoće.
Naravno da se ne može uspoređivati s profesionalnim čistačima od 100 bara, ali za ''kućnu'' zmazamoću je
Xanthe is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2012., 10:45   #71
Ma kako ti je preglomazan? Onda imaš neki drugi tip, a ne ovaj koji sam ja kupila. Ovaj je ko tečica rekla sam i fino se nosi na ramenu jer ima remen. Osim toga kad usisavaš i onda vučeš dugačku žicu za sobom, jer ako ti je kratka ne valja jer je moraš isključivati pa opet uključivati ako u cugu usisavaš sve površine.
__________________
Ništa mi neće ovi dan pokvarit
Šefica prstena is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2012., 11:28   #72
Parni čistač - MONSTER SC20 SUPER CLEAN

Da li netko ima ovaj parni čistač i može li npr. ovo.
Na slikama i videu izgleda super ali ne vjerujem da je takav u RL, zato molim samo one koji su ga isprobali da napišu svoja iskustva jer je upravo na akciji.
Eurogedon is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2012., 11:37   #73
ma imamo isti. gorenje ima samo jedan model onaj crveni. usisivac ima zicu za samonamotavanje i stoji uspravno iza ormara. ovog drzim u kutiji zbog svih onih nastavaka da se ne pogube....uglavnom usisivac je malo prakticnijii
nego reci mi jel ti tocis obicnu ili destiliranu vodu? pise da moze oboje no ja sam za svaki slucaj samo na destiliranoj
jones85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2012., 12:46   #74
Rekla teta u dućanu da može i jedna i druga, ali ako ću stavljat običnu iz špine da na svako deseto ili petnaesto pranje operem rezervar.
__________________
Ništa mi neće ovi dan pokvarit
Šefica prstena is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2012., 15:21   #75
Gorenje

Obična gradska...do sad sam tri put pustila kroz noć limunsku kiselinu u vodi da se ne nataloži toga na lopate.
Xanthe is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2012., 20:04   #76
Možda ga netko ima ali je zaboravio koji je model, pa zato evo slika.
Eurogedon is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2012., 22:15   #77
ATT. Imam CENTO GRADI jedan od prvih parnih cistaca.Nastavak za ciscenje tepiha mi je potrgan pa ovim putem molim one koji znaju za servis (bilo gdje Ljubljana,Trst etc.) da mi posalje tel. ili adresu.Takodjer molim ako netko ima isti a zeli ga prodati ili prodati cetku da me kontaktira.Hvala
goldfish is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2012., 23:38   #78
ja imam eco junior s kojim mogu i peglati i u tu svrhu ga jedino i koristim, a i to rijetko jer sve manje i peglam

meni to nespretno za čistit, ta para mi samo moči i nejde to tak kak je teta pokazivala na prezentaciji

prozore sam probala jednom i odustala, čarobna od RSI-a mi zakon
sparina123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2012., 11:43   #79
Parni čistač koji sam gore spominjao kupili susjedi, teško je opisati koliko je to zapravo loše. Probali su prvo na lavandinu sitne mrlje od paste za zube, treba jaaakoo dugo da se to počne malo otapati, neke tvrdokornije mrlje sada je smiješno i spominjati. Nisam niti očekivao da čisti kao na reklami, ali da je toliko loš - moraš vidjeti da povjeruješ.
Eurogedon is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2012., 15:54   #80
Pozdrav
Trebala bi parni čistač prvenstvno za čišćenje prozora. Lijepo molim da mi se jave ljudi koja imaju iskustva

Hvala. Snježana
__________________
... i sutra je novi dan ..
snježana valjak is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:40.