Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.01.2008., 21:49   #81
Pretjeruješ.

Ja kao zakleti plinaš sam bio izuzetno skeptičan prema zanussi ploči 4x struja. Sve se skuha vrlo brzo, reativno brzo se i ohladi, a jedino što zahtijeva malo prilagođavanja su manje jačine grijanja.

Bez obrzira na sve, ploča je zakon i mogu je preporučiti.
__________________

Japan mi je tek na trećem mjestu . . .
štemajzl is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2008., 08:34   #82
najbolje je pola-pola. Ako nema struje, plin je tu i obrnuto. A manje su šanse da ostanše bez ručka zbog nestanka jednog i drugog u isto vrijeme. I meni to sasvim O.K. izgleda, ta pola-pola. Ja imam samostojeći štednjak gorenje sa staklo-keramičkom pločom plin-struja. I za ugradnju bi isto uzeo.
dejank is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2008., 08:35   #83
Quote:
annne kaže: Pogledaj post
Upravo sam je kupila, al malo me strah da mi ne osteti plocu, abrazivni dio na spuzvici mi izgleda kao na svakoj drugoj
Jesi očistila ploču sa spužvicom?
dejank is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2008., 08:50   #84
Quote:
dejank kaže: Pogledaj post
Jesi očistila ploču sa spužvicom?
jesam, savršena je
pokipilo mi mliko i ocistila sam bez strugalice za minutu. odlicna je spuzva
Annnete is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2008., 10:04   #85
Quote:
dejank kaže: Pogledaj post
najbolje je pola-pola. .
Ajd mi reci kad je tebi nestalo plina??? Vjerojatno nikada. Jos struja ponekad nestane. meni su ta pola-pola rjesenja bezvezna. Nikad na prosloj peci (koja je bila pol-pol) nisam koristila struju! Ali bas nikad!

Quote:
Jesi očistila ploču sa spužvicom?
znaci, mozemo svi u dm po tu spuzvicu!
vikica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2008., 11:13   #86
Quote:
vikica kaže: Pogledaj post
Ajd mi reci kad je tebi nestalo plina???
Pa recimo ak' zgrada nema plin, neg' koristiš bocu...
Ja imam 3 plina i 1 struju koja dobro dođe kad ti nestane plina, obično nedjeljom dok kuham ručak... )

Inače, za savršeni sjaj ploču prebrišem sa sredstvom za prozore...
__________________
I ko zna da li bi imalo sebe voljela da sam bar jednom po tuđoj želji zaplesala...
I moje odluke, nisu uvijek razumne, al su najbolje – za mene ispravne!
Jatza is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2008., 22:12   #87
Quote:
vikica kaže: Pogledaj post
Ajd mi reci kad je tebi nestalo plina??? Vjerojatno nikada. Jos struja ponekad nestane. meni su ta pola-pola rjesenja bezvezna. Nikad na prosloj peci (koja je bila pol-pol) nisam koristila struju! Ali bas nikad!


znaci, mozemo svi u dm po tu spuzvicu!

Vrlo često dok sam živio sa svojima. Recimo mama pravi ručak i u pola kuhanja nestane plina u boci. I sad da nemaš struje, ostavi ručak i trči po plin. A naravno da ne postoji svuda plinska mreža, pa ljudi koriste plin iz boce. Pa vjerujem da se često događa u vrlo bitnom trenutku

Rekao sam da je spužvica odlična
dejank is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2008., 18:45   #88
Quote:
EMISTIL kaže: Pogledaj post
savjet
staklok.. ali samo plinska

ovo ti je iz iskustva belive me jer svaki put kad se vratim k mušteriji
čujem ono -pa ja sam mislil da je to brže i jače ali štaš kad ljudi vole
fency
nema do plina!!

ma mora biti strujna .. plina nece biti nemojte me sada ubiti u pojam

ne smeta mi da sporo grije, samo mi je bitno da se ne kvari.. da se ne izbrisu oni krugovi .. da se ne izriba od posudja i tako ..
zlatna is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2008., 12:17   #89
Quote:
zlatna kaže: Pogledaj post
ma mora biti strujna .. plina nece biti nemojte me sada ubiti u pojam

ne smeta mi da sporo grije, samo mi je bitno da se ne kvari.. da se ne izbrisu oni krugovi .. da se ne izriba od posudja i tako ..


U jednoj kuhinji kuham na plin, nikada na struju, jer mi je tako nekako kuhinja koncipirana.

U drugoj kuhinji kuham isključivo na struju (staklokeramika), a plina niti nemam, jer kao prvo u zgradi nema plina, a pošto je kuhinja manja od ove prve, nije mi se dalo gubiti prostor za plinsku bocu.

Isprva sam se bojala kako će se ponašati staklokeramika i kako ću sve to pohvatati, jer sam do tad kuhala isključivo na plin, i, mogu ti reći da mi nema ama baš nikakve razlike.

Ne razumijem što to sporo grije kod staklokeramike, jer meni se odmah zagrije, nakon 1-2 sek., krugovi mi se nisu izbrisali i ne znam što bi trebala raditi po njima da se izbrišu, a i puno mi je jednostavnije čistiti tu ploču nego onu plinsku. Upravo zbog tog čišćenja i održavanja sam tražila i onu ploču što ima komande na dodir, ali naravo s mogućnošću zaključavanja.
anarita is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2008., 14:26   #90
Quote:
anarita kaže: Pogledaj post
U jednoj kuhinji kuham na plin, nikada na struju, jer mi je tako nekako kuhinja koncipirana.

U drugoj kuhinji kuham isključivo na struju (staklokeramika), a plina niti nemam, jer kao prvo u zgradi nema plina, a pošto je kuhinja manja od ove prve, nije mi se dalo gubiti prostor za plinsku bocu.

Isprva sam se bojala kako će se ponašati staklokeramika i kako ću sve to pohvatati, jer sam do tad kuhala isključivo na plin, i, mogu ti reći da mi nema ama baš nikakve razlike.

Ne razumijem što to sporo grije kod staklokeramike, jer meni se odmah zagrije, nakon 1-2 sek., krugovi mi se nisu izbrisali i ne znam što bi trebala raditi po njima da se izbrišu, a i puno mi je jednostavnije čistiti tu ploču nego onu plinsku. Upravo zbog tog čišćenja i održavanja sam tražila i onu ploču što ima komande na dodir, ali naravo s mogućnošću zaključavanja.

a ploca je cija?

pitam jer je netko spomenuo da se ljuste krugovi .. da mu se ne zagrijavaju ringovi itd .. i to na Miele ploci pa se mislim kakve su tek druge
zlatna is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2008., 17:42   #91
obje ploče su gorenje i nikada problema niti s jednom od njih u ovih 3-4 godine koliko ih koristim

nakon kuhanja redovito očistim ploče, makar samo sa spužvicom i vodom ako ne i sapunicom, a recimo svaki drugi dan ih premažem onom tekućinom za čišćenje i sjaj staklokeramike, možda je i u tome stvar, a i ne volim kad mi nešto stoji zamazano
anarita is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2008., 14:22   #92
koju ploču odabrati..

gorenje ili whirlpool..
belize is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2008., 14:35   #93
Za razliku od Whirlpool perilice ploča se pokazala sasvim

Mislim da na Gorenje imaš 5 god. garancije, a i Bosch ima neku akciju garancije 5 g., mislim do 1.12.

Svakako uzeti u obzir
setnjica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2008., 14:37   #94
Quote:
belize kaže: Pogledaj post
gorenje ili whirlpool..
whirpool ... sve 5

ako mogu, slo mi na ignore (iako priznajem da hladnjake rade najbolje!)
elegant is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2008., 14:44   #95
Ja bi whirlpool ploču isto koja s ei kod mene za razliku od perilice i hladnjaka pokazala
__________________
somewhere over the rainbow
Ciklama is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2008., 15:24   #96
ja sam s candy prezadovoljna..
__________________
Ne gledaj u meni svoga goluba
*dobra s modicama*
Sabur..ti je kad gutaš..kiselo..gorko..i ljuto..a da ti se na licu ništa, sem osmjeha ne vidi..
PLAVI GOLUB is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2008., 20:13   #97
Quote:
belize kaže: Pogledaj post
gorenje ili whirlpool..
ja imam whirlpool, doduše tek 4 mjeseca, ali jako sam zadovoljna
rearview is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2008., 19:27   #98
Imam dvije godine Gorenje 2+2, ništa se nije izbrisalo ni izgrebalo, a nismo baš neki posebno pažljivi kuhari
Čistimo je ISKLJUČIVO strugalicom,papirnim ručnicima i bilo kojim sredstvom za staklokeramiku. Ona mala bočica traje valjda pola godine....
Mislim da je trik u tome da se stavi zaista samo par kapi sredstva inače se samo mulja po ploči. Svašta nam je kipilo, ploča je još uvijek kao prvog dana - sjajna i glatka.
__________________
Guzica u mom avataru služi kako bi plitki ljudi imali gdje prilijepiti etiketu.
b'elana is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2009., 09:22   #99
Imam jedno pitanje Ja sma nova u s tom plocom nikadprije nisma imala a sticajem okolnosti sad zivim tamo di se s tim moram stalno koristiti ta strugalica n ostecuje ? I gdje se kupi to sredstvo za ciscenje ?
Jeli to ona strugalica sto se koristi za skidanje naljepnica sa stakla?
nety is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2009., 10:13   #100
strugalica se dobije zajedno sa pločom, a ne znam gdje ih se ima osim toga za kupiti.

a sredstvo ja kupujem u dm, i to ono njihovo denk mit i meni odgovara
cilla is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:54.