Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.11.2008., 20:50   #61
Quote:
spy kaže: Pogledaj post
nema to veze sa porodima nego ovi dečki nisu nikad vidli golu pičku uživo

al stignu ...ima vremena
da, nitko ovdje nije vidio pičku osim tebe nekak mi to zvuči....hmm..

ugl. izađi malo van, shvatit češ da se ljudi karaju na svakom uglu i da do pičke i nije tako teško doći.
al je zato teže doći do prave, lijepe cure... što ove nisu

prema tome zaključujem da ti nikad nisi imao curu bolju od ovih sa fotki, zato i pričaš gluposti

ja bi osobno rađe karao jednu curu koja mi se stvarno sviđa 365 dana u godini, nego svaki dan drugu tj. 365 cura koje mi nisu niš posebno.
__________________
NON MOLLARE MAI
Hiperaktivo is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2008., 21:09   #62
Quote:
Hiperaktivo kaže: Pogledaj post
ugl. izađi malo van, shvatit češ da se ljudi karaju na svakom uglu i da do pičke i nije tako teško doći.
al je zato teže doći do prave, lijepe cure... što ove nisu
To su žene, možda ne karaš sad to jer si balav pa karaš klinkice, ali šta misliš kak će ti žena izgledat kad malo ostari nego tak?
dainty is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2008., 21:45   #63
Quote:
hoggar the terrible kaže: Pogledaj post
ccc, to je bio samo savjet, ne spust. Kad počneš prakticirati seks u koji će biti i ženski rod uključen - znat ćeš o čemu sam ti govorio.
valjda će i to nekad biti
za daintya: pa, kad ove ostare , onda počneš rokat mlađe i ne vidim problem
Henry T is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2008., 22:25   #64
Quote:
tannalein kaže: Pogledaj post
Napravih mali test, pokazah ove slike dvojici kolega s posla... Oni koji je imao malo cura je rekao da su grozne, oni koji je imao puno cura je rekao da su dobre... Pa sad vi prosudite :P
tannaleine!!!!
Pa ko bi reka da smo nas dvojica kolege?!!!
A bas sam se cudija zasto si pokaziva slike, sad mi je jasno
Ja sam onaj drugi
__________________
Taj sam ;D
cipal is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2008., 22:37   #65
dobre, dobre , sve do jedna, ko ih nebi ja bi njega

nema biranja
mazgov is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2008., 22:50   #66
Nema loše, samo dobra i bolja!
domar is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2008., 23:11   #67
Thumbs up

Quote:
cipal kaže: Pogledaj post
tannaleine!!!!
Pa ko bi reka da smo nas dvojica kolege?!!!
A bas sam se cudija zasto si pokaziva slike, sad mi je jasno
Ja sam onaj drugi
Dobra, dobra
tannalein is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2008., 02:26   #68
ja bi ovakvo nesto....

http://www.foxhq.com/nicole-graves-bikini/


http://www.primecurves.com/september-carrino-playboy/

http://www.foxhq.com/sandy-garza-playboy/


http://www.primecurves.com/marilyn-lange-playmate/

a ove ovdje...... http://www.incident.net/works/miseanu/nues.html pa pola njih skoro pa da nema uopce jebote pa imas osjecaj da jebes musko a ne zenu...
nobie is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2008., 05:57   #69
Treba upoznati ženu,tada sve dobiva dodatnu draž
Dobroljub_Pavić is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2008., 12:47   #70
chili...a pobogu brate...već ti rekoh ...stalno neki spust i komentari razine
retaja...a on je ono frajer na osmu...ma de....DJ? ma ne zelim komentirat vise nista,ispast cu prpotentniji nego trea i zamjerit se ostalima na MK ,a uspostavio asm finih kontakata...eo s nekima i pivicu u zg-u trosim....
a ovo za zene ...ne kuzim taj dio posta?
pa ja volim zene , kad sam rekao da ne ? i da ne volim jebat?
Henry T is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2008., 12:50   #71
eto ti demokratije....mod mi je obrisao postove...nemos nist ni rec...ma de a nisam vrijeđao nikog
Henry T is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 27.11.2008., 13:19   #72
Quote:
tannalein kaže: Pogledaj post
Napravih mali test, pokazah ove slike dvojici kolega s posla... Oni koji je imao malo cura je rekao da su grozne, oni koji je imao puno cura je rekao da su dobre... Pa sad vi prosudite :P
Bingo! Ko bira - masturbira.

Ontopik - obleka im je pretpotopna, a gole su uglavnom savim OK. Ima ih par više i par manje zgodnih, al ne vjerujem da netko od svih njih ne može naći bar tri koje bi prasnuo bez grča u želucu.

Problem busenja se lako sredi.

Upaljačem. VUŠŠŠŠŠ
__________________

Japan mi je tek na trećem mjestu . . .
štemajzl is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2008., 13:34   #73
Quote:
vanity_princess kaže: Pogledaj post
http://www.incident.net/works/miseanu/nues.html

Dakle, tu su kao neke prosjecne cure/zene koje svakodnevno vidimo na ulici .... Znaci, to vi karate. U prosjeku.

Jel vas privlače?
Mene privlače.

Quote:
Jel mi stvarno tako izgledamo gole? Ja znam za par svojih frendica, ali ovo je zastrasujuce. Naročito sise me zbunjuju... svaka redom ima komatozne sise. Tko je tu jadniji, vi koji to karate ili mi zato što tako izgledamo.
A šta misliš, da sve izgledate kao sa duplerica ? I ja zamišljam da sam Rambo, a ono u stvari...
Morf is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2008., 14:56   #74
što je s modnim izričajem?



i da, ima njih par s okej figurom. a da ih se fotošopa 90% njih bi izgledao iznadprosječno.
__________________
akutna nejebica je stvar trenutka.
onog trenutka kada shvatiš da je zadnja stvar koja se digla u tvojoj blizini parket (c) shishachpudli
themoment is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2008., 17:13   #75
Quote:
Grunf kaže: Pogledaj post
Ženske su normalne, jedino kaj im je odjeća iz 50-tih godina prošlog stoljeća.
Ne kužim zakaj takav post jelena? Kao da govoriš o gremlinima, a ne o normalnim ženama.
Možda sam ja ćorav, idem opet vidjet.
joj, ajde malo bolje pogledaj. meni su stvarno lose. ima ih par prosjecnih, ali ostale su bas lose. bez obzira na odjecu. sveukupno kad se sagleda - nit imaju lijepu facu, nit su nesto extra zgodne. jbg, znam da je vecina zena takva, ali opet ali stvarno, pogledaj im sise kakve su, jbg, meni je ono bas ruzno... one koje imaju velike, njima su se otegle do koljena, onda neke imaju neke cudne sise osusene malene, nemaju punoce i stvarno ne mislim da su ove zenske prosjecne. jbg nisu. ili neki imaju niske kriterijume ili sam ja perfekcionista
__________________
Live Love Laugh
Jelena1985 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2008., 22:43   #76
A jebote, čudite se ko budale...

Zaboravljate da je većina žena prosjek, ali danas se lako manipulira odjećom i šminkom. Ove sa slika su prosjek plus bedasta odjeća iz tko zna kojih godina...
Ne kažem da bi mogle sve, ali dobar dio ovih - kad bi ih čovjek našminkao, isfrizirao, izdepilirao i obukao im ono što naglašava njihove prednosti - bi mogle izgledati ko ove vaše iz časopisa za kojima slinite...
__________________
Outside of you...
Maza_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2008., 01:34   #77
Quote:
Maza_ kaže: Pogledaj post
A jebote, čudite se ko budale...

Zaboravljate da je većina žena prosjek, ali danas se lako manipulira odjećom i šminkom. Ove sa slika su prosjek plus bedasta odjeća iz tko zna kojih godina...
Ne kažem da bi mogle sve, ali dobar dio ovih - kad bi ih čovjek našminkao, isfrizirao, izdepilirao i obukao im ono što naglašava njihove prednosti - bi mogle izgledati ko ove vaše iz časopisa za kojima slinite...
koje prednosti.... pola njih je ravno ko daska.... moj stari ima vece sise od njih... a o ostalom da niti ne pricam....
nobie is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2008., 02:16   #78
Quote:
Maza_ kaže: Pogledaj post
A jebote, čudite se ko budale...

Zaboravljate da je većina žena prosjek, ali danas se lako manipulira odjećom i šminkom. Ove sa slika su prosjek plus bedasta odjeća iz tko zna kojih godina...
Ne kažem da bi mogle sve, ali dobar dio ovih - kad bi ih čovjek našminkao, isfrizirao, izdepilirao i obukao im ono što naglašava njihove prednosti - bi mogle izgledati ko ove vaše iz časopisa za kojima slinite...
ma zanemarili smo mi odjecu, gledali smo ih gole to da sminka cini cuda, to je tacno, da su ih malo nasminkali, jos bi na nesto i licile. a to sto kazes za depiliranje - pa mnoge od njih su jako lijepo izdepilirane, imaju tetovazice, lijepo su preplanule, al opet su lose
__________________
Live Love Laugh
Jelena1985 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2008., 09:52   #79
One zene tamo pripadaju nekoj izrazito ruznoj populaciji ili su posebno odabrane.Sta hocu reci?
Da skupis isti broj nasumce odabranih zagrebcanki ili splicanki tih godina kladim se da bi rezultat bio puno bolji.Naravno da prosjecnih cura ima najvise(3), ali takodjer postoje i one vrlo dobre kao i one odlicne.
Tamo na onom situ takvih nema.Necu reci da su sve sa kojima sam bio bolje od svih na onim stranicama, ali barem 95% je.Tako da .
Jovan Trapatoni is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2008., 10:45   #80
haha onoj jednoj sise stoje razmaknute 10 centimetara - po visini hahahahaha
Doze is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:09.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger