Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.08.2010., 18:22   #881
Quote:
redlips kaže: Pogledaj post
ma ne želim patetiku nit žalim nit želim da me se žali...moj brak definitivno spada u one koji bi se trebali okončati pa sa skoro svih aspekata...ali ali..ona tri slavna slova..ali.......iskreno djeca žele komplet....
Jedan od alibija vlastite nemoći da se prekine ono što očito ne valja, koji u konačnici ostavlja loše posljedice i na djecu na koju se "pozivaš".

Quote:
moj brak definitivno spada u one koji bi se trebali okončati pa sa skoro svih aspekata
kao dokaz mojoj tvrdnji je i tvoja riječ...

Quote:
i nije "lako"ubiješ dio duše..al uvijek postoji uzrok i posljedica ...prema tome ,....mirne duše radim i uživam....nemam grižnju savjesti...
jer je uzrok uvelike zasjenio posljedicu, što je mnogima koji osuđuju takvo ponašenje trn u oku.
I zato, "ne daj se Ines"
K@rlo is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2010., 23:41   #882
Quote:
damst kaže: Pogledaj post
kaže umorna je... ok, mogu prihvatiti, ima naporan posao... pa dođe doma, al ide spavat... ne ide kuhat ručak (čak ni maloj), ne ide brisat prašinu, ne ide usisavat, ne ide čistit kupaonicu, da ne kažem da ne ide peglat ... jedino što kornjači da jesti i primijeti kako se ona uzvrpolji kad ode prema njoj sa crvićima

moja popodnevna briga je mala... moja briga bar pola-pola je usisavač, prašina, čistoća kuhinje i kupaonice...

pa se pitam, jel ona to radi u rudniku, kad je stalno umorna?
ne, ne radi u rudniku, priznajem da postoje neke sezone- špice-gužve u poslu kad je preopterećena... ali svi to imamo, i ne traje to 24/7...
Umor je samo izgovor..
paullaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2010., 08:03   #883
u ovom slučaju nije... spavala je oduvijek... samo tada nije bilo obaveza kao danas, pa je mogla...

Zadnje uređivanje damst : 06.08.2010. at 08:04. Reason: izmjena
damst is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2010., 08:36   #884
Quote:
hapyman kaže: Pogledaj post
aj kad si taki psiholog reci kak da postignem da se i noj hoće? da joj sredim pastuha ? ak popizdim nema volje zbog toga, a ak sam dobar to iskoristi: Za mene je rezultat isti
ma i nisam neki psiholog, al znam kako se ja osjecam u svom braku.
ne moras joj sredit pastuha, nego budi TI taj pastuh
HotChick is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2010., 08:48   #885
Moj bračni seksualni život gotovo su potpuno satrale kontracepcijske pilule, nisam vjerovala koliki uticaj ustvari ti usrani hormoni imaju na moj libido dok ih nisam prestala konzumirati.
I ne samo na libido, nego općenito psihu, emocije prema suprugu......ma nešto nevjerojatno, kao da mi je mozak bio natopljen kontraceptivom.

Tek sad ponovo osjećam želju za seksom, dotad je to bilo čisto po inerciji i osjećaju krivnje prema zakinutom zakonitom .

Živjela majka priroda i dolje kemikalije !
: peace: :dijete cvijeća:
moses is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2010., 09:07   #886
a moja ima mirenu
damst is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2010., 09:09   #887
Quote:
damst kaže: Pogledaj post
a moja ima mirenu
Ja imam mirenu.
I svejedno mi je libido kao u tinejđerke.
Tako da mislim da u nekom drugom grmu leži zec.
__________________
Everything will be ok in the end. If it's not ok, it's not the end..
rajderica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2010., 09:31   #888
ja sam taj zec, samo u krivom grmu
damst is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2010., 10:30   #889
Quote:
HotChick kaže: Pogledaj post
ma i nisam neki psiholog, al znam kako se ja osjecam u svom braku.
ne moras joj sredit pastuha, nego budi TI taj pastuh
aj mi molim te objasni na čemu se bazira to nemam potrebe.Moja to objašnjava kao jednostavno nemam i ti to ne razumiješ. Pa ajde uzmi malo vremena pa mi objasni gdje je poanta s tvog gledišta. a što se tiće pastuha, zar da je silujem???
hapyman is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2010., 10:39   #890
"nemam potrebe" se vrlo vjerojatno bazira na mješavini umor+nezainteresiranost+neuzbudljivost

sve to rezultira nejebicom, jelte... pa umor ćeš teže maknut iz jednadžbe, zbog načina života koji svi vodimo, pa onda se potrudi za ova dva faktora maknut!

ne, nemoj je silovati, i nemoj biti naporan u svojim zahtjevima.
ne znam što bi palilo kod tvoje žene, to ti najbolje znaš...
iznenadi je! i onda ne očekuj ništa. zagolicaj joj maštu poljupcem u neočekivano mjesto i onda se kulerski makni i djeluj nezaintersirano

probaj pa nam javi
HotChick is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2010., 10:41   #891
Quote:
redlips kaže: Pogledaj post
ma ne želim patetiku nit žalim nit želim da me se žali...moj brak definitivno spada u one koji bi se trebali okončati pa sa skoro svih aspekata...ali ali..ona tri slavna slova..ali.......iskreno djeca žele komplet....

a ja balansiram..i nije to nakon prve svađe ili već čega...dugo dugo sam
odlučivala.....pa ko ovdje prića o ljubavi..nema je....

i nije "lako"ubiješ dio duše..al uvijek postoji uzrok i posljedica ...prema tome ,....mirne duše radim i uživam....nemam grižnju savjesti...

da je prema meni divan i pun pažnje vjerojatno bi imala a ovako..ne ....
a vjeruješ li ti da je to najbolje što možeš učiniti? Misliš li da su djeca glupa? Ne možeš vjerovati što su sve djeca u stanju skužiti: i, dušo, ako prokuže tebe možeš izgubiti puno više nego da jednostavno raspraviš prvo s mužem a onda i s djecom što i kako dalje. Pazi najteži korak možda će rezultirati stvarima koje ni ne možeš zamisliti da mogu biti dobre za sve vas. a možda postoji nešto više i treba prvi potez koji će izravnati nesuglasice. ALI NEMOJ SE IZVLAČITI NA DJECU ako ti je stalo do njih jer bi te moglo koštati
hapyman is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2010., 10:43   #892
Wink

Quote:
HotChick kaže: Pogledaj post
"nemam potrebe" se vrlo vjerojatno bazira na mješavini umor+nezainteresiranost+neuzbudljivost

sve to rezultira nejebicom, jelte... pa umor ćeš teže maknut iz jednadžbe, zbog načina života koji svi vodimo, pa onda se potrudi za ova dva faktora maknut!

ne, nemoj je silovati, i nemoj biti naporan u svojim zahtjevima.
ne znam što bi palilo kod tvoje žene, to ti najbolje znaš...
iznenadi je! i onda ne očekuj ništa. zagolicaj joj maštu poljupcem u neočekivano mjesto i onda se kulerski makni i djeluj nezaintersirano

probaj pa nam javi
znaš da ne znam da je moja žena informatički polupismena rekao bi da to ona piše u susjednoj sobi iako je i moguće i da si par metara od mene
hapyman is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2010., 10:47   #893
Talking

[QUOTE=HotChick;28185281]"nemam potrebe" se vrlo vjerojatno bazira na mješavini umor+nezainteresiranost+neuzbudljivost

sve to rezultira nejebicom, jelte... pa umor ćeš teže maknut iz jednadžbe, zbog načina života koji svi vodimo, pa onda se potrudi za ova dva faktora maknut!


a što bi tebe recimo uzbudilo da si mi žena, čime bih tebi mogao imponirati ako nisi zainteresirana za sex sa mnom
hapyman is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2010., 13:34   #894
pa jel želiš uzbudit mene ili svoju ženu?

već sam okvirno natuknula što se meni sviđa i što mislim da se većini žena sviđa.
no nismo sve baš iste

u svakom slučaju, izađi iz rutine
HotChick is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2010., 13:50   #895
kako su tu teze (ne)zgodno postavljene...

s jedne strane imaš slabo zainteresiranu partnericu, a s druge potentnog partnera... rutina? za seks je potrebno dvoje, destimulativno djeluje ta nezainteresiranost... ispada kao da je partnerica carica u seksu, a partner dosadni rutiner...
damst is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2010., 13:55   #896
Quote:
damst kaže: Pogledaj post
kako su tu teze (ne)zgodno postavljene...

s jedne strane imaš slabo zainteresiranu partnericu, a s druge potentnog partnera... rutina? za seks je potrebno dvoje, destimulativno djeluje ta nezainteresiranost... ispada kao da je partnerica carica u seksu, a partner dosadni rutiner...
Vas problem nije seks, seks je posljedica vasih drugih problema i svadja.
ombia is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2010., 13:57   #897
ima u tome istine... al pričamo o seksu, ne o vođenju ljubavi
damst is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2010., 14:52   #898
Quote:
damst kaže: Pogledaj post
ima u tome istine... al pričamo o seksu, ne o vođenju ljubavi
Ne, pricamo o zeni kojoj se ne seksa. Sad jel zelis znati zasto ili ne, tvoja je stvar.
ombia is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2010., 15:01   #899
naravno da želim znati zašto...

... zašto se seksamo samo kad se njoj seksa?
damst is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2010., 15:32   #900
Quote:
damst kaže: Pogledaj post
naravno da želim znati zašto...

... zašto se seksamo samo kad se njoj seksa?
Zato sto time manipulira tobom kad vec ne moze na druge nacine u vezi tvojih roditelja i inih spletkarija. Gledaj, zapravo je cudno da netko tko sa zenom ima odredjene konflikte ujedno se i cudi zasto je seksa malo.
ombia is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:03.