Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.02.2011., 11:18   #581
Quote:
Mirella kaže: Pogledaj post
samo malo upozorenje i Seche se počinje zgušnjavati na 1/3 ostatka proizvoda. No njega se može dobro razrijediti jedino Seche thinnerom niti jednim drugim. ja sma kupila taj thinner ima više od godine dana i dobar je ne samo za razrijediti seche, nego i za bilo koji lak.
Samo da nadodam, meni se ovo da se Seche može razrijediti samo njihovim thinnerom ispostavilo kao čisto zastrašivanje

Kad mi je zadnji put Seche bio pri kraju imala sam nekakav Clarissa thinner (kupila u So.capu, koristila za ostale lakove), probala s njim i baš mu je vidno produljio trajanje.
Skoro cijelu bočicu sam uspjela iskoristit, baš mrvicu je bilo ostalo.
Sad tu i tamo ubacim pokoju kap tog thinnera, čisto za održavanje i to sasvim dobro funkcionira.
Minx. is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2011., 11:35   #582
Nema brzosušećih kapi i dobit će ih tek za mjesec dana
Well, ako ih se koja od vas odluči prodat... ju nou maj piem
Zmijica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2011., 14:06   #583
Quote:
Mirella kaže: Pogledaj post
samo malo upozorenje i Seche se počinje zgušnjavati na 1/3 ostatka proizvoda. No njega se može dobro razrijediti jedino Seche thinnerom niti jednim drugim. ja sma kupila taj thinner ima više od godine dana i dobar je ne samo za razrijediti seche, nego i za bilo koji lak.
Mom nažalost nije bilo spada i bacila sam ga pola I koristila sam Seche thinner i ukapala ne znam koliko kapi, ali nažalost - 0 bodova
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2011., 09:41   #584
So Cap više ne drži Seche vite.

Zvala sam ih i kažu da su prekinuli suradnju s njima

Tuga je moja pre golema
space cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2011., 09:43   #585
evo i ja danas ujutro odma u 8 sati bila i to su mi rekli
a ništa,dobro da postoji ebay....
__________________
Ne podučavaj svinje pjevanju. Trošiš vrijeme i nerviraš svinju.
pure evil is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2011., 18:58   #586
pitanjce u vezi brow freedom systema. da li su ta sjenila u setu za obrve ista ona obična sjenila za oči, mat nijanse pa si sami ljudi slože boje po želji ili su to nijanse koje oni nude kao set za obrve i to je to.
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed
hellie is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2011., 19:26   #587
Quote:
hellie kaže: Pogledaj post
pitanjce u vezi brow freedom systema. da li su ta sjenila u setu za obrve ista ona obična sjenila za oči, mat nijanse pa si sami ljudi slože boje po želji ili su to nijanse koje oni nude kao set za obrve i to je to.
Za obrve u ponudi imaju sjenila za obrve i vosak za obrve i ti sam slažeš nijanse po želji. Naravno, možeš si ti složiti kako god želiš paletu, npr. obrve + korektor + ruž.

Cijena svih tih okruglih sjenila/korektora/ruževa je ista - 40kn Plus cijena palete koju uzmeš.
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2011., 19:32   #588
thanx
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed
hellie is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2011., 21:06   #589
Quote:
Elektra kaže: Pogledaj post
Baza košta oko 120-130kn ako me sjećanje dobro služi. Ja sam isto dobila tester, a nikako da ju probam. Inače, moja frendica ju je isprobala i rekla je da ju obavezno kupuje (ona ima suhu kožu).
mislim da je 119 kn
bacila sam račun,ali kupovah još neke stvari pa mi nije cijena ostala u glavi..
inače,kupih još jedno kremasto rumenilo,koje je apsolutno divno br 88 potpuno prirodno na koži djeluje..love it
Quote:
nemam-iksicu kaže: Pogledaj post
Da vas pitam, koji imate ovu make up bazu: da li koža diše ispod toga uopće?
moram priznat da sam se i ja toga bojala,ali ja ju već tjedan dana nosim svaki dan i nisam primjetila nikakvih promjena u vidu začepljenih pora i sličnog.. lagana je,a dobro drži
5rich is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2011., 11:34   #590
Trenutno i ja isprobavam bazu za makeup, moja frendica je oduševljena (ima suhu kožu) i zasad mogu reći kako je ok. No vidjet ćemo do kraja tjedna kakvom će se pokazati i nadam se da neću dobiti nekakvu potkožnu gamad
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2011., 12:39   #591
Ja sam ju isprobala i super mi je (a imam masnu kožu, jedino u zadnje vrijeme mi je dosta suha oko usana)..
Itkooo probao njihov highlighter i jel zna kolika je otprilike cijena?
Luciferia is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2011., 17:14   #592
Luciferia, ak misliš na one tekuće iluminatore, imam 63 i obožavam ga. Svaki dan ga koristim, daje prelijep sjaj. Cijena je 93 ili 98 kn, nisam sigurna.
mints is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2011., 17:27   #593
meni baza za sjenilo nije baš nešta, idem po art deco
madeira is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2011., 17:48   #594
Quote:
mints kaže: Pogledaj post
Luciferia, ak misliš na one tekuće iluminatore, imam 63 i obožavam ga. Svaki dan ga koristim, daje prelijep sjaj. Cijena je 93 ili 98 kn, nisam sigurna.
Joj ja sam mislila na one u kamenu..ali ako toliko hvališ ovaj tekući iluminator . Jel ti iluminatori ostavljaju boju ili daju samo lijepi sjaj?
Luciferia is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2011., 18:25   #595
A ha, multi colour. I to mogu pohvaliti , kupila sam mami #90 i jako je zadovoljna.



Ovaj tekući ostavlja breskvasto-rozi sjaj no to dolazi do izražaja ovisno o osvjetljenju. Ja ga utapkam i ostavim da se malo osuši pa razmažem, boja je intenzivnija.

Zadnje uređivanje mints : 15.02.2011. at 18:37.
mints is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2011., 18:51   #596
Nisam ni na to mislila Mislila sam na onaj što izgleda kao puder u kamenu, jednobojno je i okruglo . Meni treba nešto samo za sjaj , da izgleda prirodno i samo da fino "osvijetli" dijelove lica.
Ali i ovo multi colour izgleda dobro .
Luciferia is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2011., 18:57   #597
O $#%&*, ima ih previše.
mints is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2011., 18:58   #598
Quote:
mints kaže: Pogledaj post
A ha, multi colour. I to mogu pohvaliti , kupila sam mami #90 i jako je zadovoljna.


Ovo izgleda predivno
Kakvo je na licu? Koja boja najvise se vidi? Moze mali opis
cosy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2011., 19:09   #599
cosy, ovaj multi je zbilja jako svijetla roza kad se pomiješaju boje.
Ne primjeti se pretjerano na licu, više daje sjaj. Može se proći kistom po ovim rozijim dijelovima pa izvući malo više boje. Za swatch sam prošla po cijelom highlighteru pa još pokupila ovu donju rozu za jaču boju.



mints is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2011., 19:16   #600
mints puno hvala
Zaista si divna i brza
Jako je lijepo a meni je najnapetija ova lila boja u lijevom kutu, iako je ukupni dojam odlican
Koja je cijena da znam dal a ga sanjam ?

I koje rumenilo bi bilo poput te lila/ljubicaste boje, odavno si zelim iako nemam pojma dal bi mi stajala
cosy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:52.