Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.11.2007., 09:42   #61
Ne znam kako pleše, ali mi je kao celebrity ličnost totalno bezveze. Djeluje mi kao da nema stila ni osobnosti pa se stalno izvlači na fizički izgled.
beryozinka is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2007., 09:58   #62
Što je ovo rasprava o njezinoj visini???
Mislim da ste zabrijale...
NekaNovaJa is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2007., 10:05   #63
Quote:
beryozinka kaže: Pogledaj post
Ne znam kako pleše, ali mi je kao celebrity ličnost totalno bezveze. Djeluje mi kao da nema stila ni osobnosti pa se stalno izvlači na fizički izgled.
Koji fizički izgled?
Metar i šumska jagoda, kilaže kak zagorski puran, face namještene u cjelodnevni keeees, nit cice, nit guzice?
O njenom "stilu" nema se šta reći, iz krajnosti u krajnost - od haljina koje joj je mama šivala dok je imala 20 i koju i koje su bile primjerenije Žuži Jelineki, pa do sadašnje faze gdje pokušava vratiti vrijeme na teen doba s povremenim čušpajzima između.
Sjeća se netko neke tamo Dore kad je od Graše dobila manolice, pa je skakutala po stolovima green rooma dižući noge i haljinu ne bi li svi vidjeli cipelice i navodno se skoro polomila

Super su mi te s 40 ( Martinovićka je 67 godište) koje se doživotno furaju na djevojčice
__________________
------------------------------------------------------
Svi mi živimo pod istim nebom, samo nemamo isti horizont
simplemind is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2007., 10:49   #64
Quote:
simplemind kaže: Pogledaj post
Koji fizički izgled?
Metar i šumska jagoda, kilaže kak zagorski puran, face namještene u cjelodnevni keeees, nit cice, nit guzice?
O njenom "stilu" nema se šta reći, iz krajnosti u krajnost - od haljina koje joj je mama šivala dok je imala 20 i koju i koje su bile primjerenije Žuži Jelineki, pa do sadašnje faze gdje pokušava vratiti vrijeme na teen doba s povremenim čušpajzima između.
Sjeća se netko neke tamo Dore kad je od Graše dobila manolice, pa je skakutala po stolovima green rooma dižući noge i haljinu ne bi li svi vidjeli cipelice i navodno se skoro polomila

Super su mi te s 40 ( Martinovićka je 67 godište) koje se doživotno furaju na djevojčice
pa po stasu se može nosit kao da ima 20.uhhh,koliko zavisti
Vincent V is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2007., 11:02   #65
Quote:
Vincent V kaže: Pogledaj post
pa po stasu se može nosit kao da ima 20.uhhh,koliko zavisti
Zavist???



kad bih imala mogućnost zamjene tipa: mijenjam izgled, identitet - život s njenim, vjeruj mi - NITI NA 5 MINUTA
__________________
------------------------------------------------------
Svi mi živimo pod istim nebom, samo nemamo isti horizont
simplemind is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2007., 12:56   #66
Quote:
simplemind kaže: Pogledaj post
Zavist???



kad bih imala mogućnost zamjene tipa: mijenjam izgled, identitet - život s njenim, vjeruj mi - NITI NA 5 MINUTA
ajd ne seruckaj. odmah bi joj uskočila u cipele i gaće da te neko pita.muljaj nekog drugog. Da ti je toliko odbojna, nebi visila na njenom topicu. You r in denial phase my darling
Vincent V is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2007., 13:41   #67
Quote:
Vincent V kaže: Pogledaj post
ajd ne seruckaj. odmah bi joj uskočila u cipele i gaće da te neko pita.muljaj nekog drugog. Da ti je toliko odbojna, nebi visila na njenom topicu. You r in denial phase my darling
Vidim da od dijaloga s osobom kojoj je svaka kritika upućena pojedinim celebriti njuškama paralela za zlobu i ljubomoru neće biti ništa, pa...

Btw mi malo tračamo, a šta tebe vodi ovamo?

Si ti neka glasnogovornica/k Martinovićke, Pokosice (tvoje kraljice ) i sličnih spodoba?
__________________
------------------------------------------------------
Svi mi živimo pod istim nebom, samo nemamo isti horizont
simplemind is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2007., 13:54   #68
Danijela Martinović? Hm.. niska je (to stoji), izgled joj ni Bog zna šta (i to stoji), tekstovi su joj kao i većini naših estradnjaka,tipa:minus i plus,Amer i Rus tj. nije bitno da štima,bitno da je rima (i to stoji), pokušava zadržati imidž male,vrckave,luckaste,radosne,prpošne,umiljate, djetinjaste 15-godišnjakinje zadnjih 20 godine_ (Eeee,TO JOJ BRATE VIŠE NE STOJI!) Natukla je 37 kuka u guzicu i još uvijek pokušava proći na imidž (jel se kaže imiĐ ili imiDŽ ) zaigranog curetka,pa ispada smiješna. Osim toga,pokušala je odigrati na kartu sexipila (čini mi se na Dori),pa je izgledala kao stara istrošena smješna kuraba ,tako da ne znam šta joj je činiti..
pussycat princess is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2007., 16:27   #69
Quote:
pussycat princess kaže: Pogledaj post
jel se kaže imiĐ ili imiDŽ
Imidž
beryozinka is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2007., 17:03   #70
Quote:
beryozinka kaže: Pogledaj post
Imidž

thanx!
pussycat princess is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2007., 19:48   #71
Quote:
tince kaže: Pogledaj post
Daklem, koji je x faktor te zene.....koji je kljuc njenog uspjeha.????? Ona je meni toliko bezvezna da se zbilja nekad pitam je li sve skupa ima smisla. Nit je osobita pjevacica, nit zgleda nekako, nit ima sarm, simpaticnost, osobnost, karizmu., sexipil.....nada. zero.

A i izgleda strasno niska, bar za glavu niza od svih na Zvijezdama...ne bi rekla da je visa od 150 i nesto...
Ako ima netko neki podatak neka javi....
ta zenica,ja neznam kak je ona upala i na koju foru u pjevacke vode ali jadna nema ni trune sluha..al ono,nista.ona valjda i sismise iritira svojim glasicem.fakat,dokaz da se kod nas sve moze za lovu ili pak sa picom(to sam cula da je bilo ali nemam dokaza)..to kaj je niska ili sl,nema veze..nekad zna ispasti slatka na slikicama ali samo nek ne zine jadna..jel to je brukica.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2007., 10:09   #72
Quote:
Vincent V kaže: Pogledaj post
ajd ne seruckaj. odmah bi joj uskočila u cipele i gaće da te neko pita.muljaj nekog drugog. Da ti je toliko odbojna, nebi visila na njenom topicu. You r in denial phase my darling
A koji je tvoj izgovor zašto visiš na kokošinjcu?

Daj jebote, makni se na teense i prestani minirat svaki topic svojim uvredama i glupostima.
Gzena is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2007., 18:20   #73
Quote:
Sjeća se netko neke tamo Dore kad je od Graše dobila manolice, pa je skakutala po stolovima green rooma dižući noge i haljinu ne bi li svi vidjeli cipelice i navodno se skoro polomil


__________________
"Publici se nameću trivijalnosti, beznačajnosti, tračevi i to se prodaje kao informacija."
Zrinska is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2007., 23:41   #74
a nijen bivsi onaj brdzan tompi??ili sam ja pomjesala nesto...
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2007., 23:43   #75
JE...bili su u top secret braku.
__________________
"Publici se nameću trivijalnosti, beznačajnosti, tračevi i to se prodaje kao informacija."
Zrinska is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2007., 12:00   #76
Severina je rekla da su isti razred išle ona i Danijela, samo ova u a, dok je ova bila b. Mislim da su 1972. godište!
Danijela mi je prije bila ok, sad mi djeluje kao nadrogirana, samo se krevelji i lupeta.
decec is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2007., 12:03   #77
oduvijek mi je grozna bila, ali majko mila SADA s onom kosom narančastom i frizurom, izgleda ko demonski pajac...U-ŽAS
__________________
čak i sunce ima pjege
Dalje krunice od moje vunice
:Serek:
The White Rabbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2007., 12:20   #78
Quote:
decec kaže: Pogledaj post
Severina je rekla da su isti razred išle ona i Danijela, samo ova u a, dok je ova bila b. Mislim da su 1972. godište!
Danijela mi je prije bila ok, sad mi djeluje kao nadrogirana, samo se krevelji i lupeta.
Danijela je '71., a Sevka '72.godište!
NekaNovaJa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2007., 20:44   #79
Ne valja joj ovaj novi friz... čudna mi je...
leagnr is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2007., 20:48   #80
Baš sam htjela pitati na topicu "Ples sa zvijezdama", ali evo mogu i ovdje. Odurna joj je ta crvena boja, mislim da će tko svatko reći. No, meni se čini da njoj ozbiljno nešto ne štima s licem. Da nije nešto s jagodicama radila ili tako nešto? I onda kad je vidjela šta je napravila da malo skrene s lica - ofarbala se u žarko crveno?

Njoj su se obrazi potpuno deformirali. Jel se meni to čini ili još nekome?
Hej, maco is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:04.