Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.03.2007., 20:23   #61
nisam u zg, ali ok kad budem dolazila znam gdje cu gledati. hvala

to sa peticijom nije losha ideja. o tome i govorim, ako znaju da im je uvijek manjak tih vecih grudnjaka sto ih vishe ne nabave?
kachunchica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2007., 20:25   #62
ja sam gledala neku opru o tome kako izabrati dobar grudnjak.. a ono sve neka ta slovca g h k l jebote osjećala sam se ko da sam ravna ko daska. odite u ameriku kupit grudnjak, to je zemlja koja voli sise i shvaća da je lijep omot pola poklona
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2007., 21:01   #63
napisala mi je jedna cura na modi da se veći grudnjaci i to u nosivim modelima mogu naći u kaptol centru u dućanu paris.. još nisam išla, ali namjeravam..
ma kod nas se ne može ništa naći, sramota.
girly-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2007., 21:16   #64
Quote:
alexxx kaže: Pogledaj post
ja sam gledala neku opru o tome kako izabrati dobar grudnjak.. a ono sve neka ta slovca g h k l jebote osjećala sam se ko da sam ravna ko daska. odite u ameriku kupit grudnjak, to je zemlja koja voli sise i shvaća da je lijep omot pola poklona
joj gledala sam to

al svi su mi bili gadni
 
Odgovori s citatom
Old 19.03.2007., 01:35   #65
Quote:
Marijanchica kaže: Pogledaj post
I cure moje drage, pritom mislim na one s A i B košaricama, u velikoj ste zabludi ako mislite da se dečki pale na velike sise. Velikoj.
nije ovo bas istina ne znam s kakvim si ti to deckima u kontaktu
decki vole kakve im das. naravno, da ne izgledaju bas nakaradno velike ili prepremale.. ali da vole i vece, vole. glavno da se mogu igrati s njima

sto se tice grudnjaka, meni je muka kad idem kupovati grudnjak. sve velicine koje bi mi odgovarale imaju cudan oblik kosarice, ili su usmjerene u stranu ili u neki cudni spic komaaa
SmthSpecial is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2007., 00:25   #66
Ma mislila sam na one dečke koje vrijede nešto. Ne znam za vas, ali meni i nije baš ugodno kada izađem negdje van, a ono ne možeš disati od pogleda horny debila koji vjerojatno sise nikada nisu ni dobili (osim ako ih je majka dojila ).

To me baš i ne imponira...

A što se traženja grudnjaka tiče, moram li pretjerano o tome? Za jedan grudnjak osloboditi tri vikenda
Marijanchica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2007., 11:42   #67
I jedna moja frendica je svojevremeno išla na smanjivanje sisa... ne sječam se više detalja glede cijene i sl. ali znam da mi je rekla-da su joj rekli kako je smanjivanje grudi najkompliciraniji zahvat u estetskoj kirurgiji...

Pa ti sad vidi...
Legion is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2007., 13:00   #68
Nije neka nauka. Moja sestra je to obavila. Isto je imala prevelike koje su joj opterećivale kičmu, niš nije mogla obući, sve joj je bilo usko u grudima, a i svaki idiot je slinio u njih. Prenoćila je u klinici, dva tjedna nosila specijalan prsluk koji su joj dali, nakon toga još 20-ak dana one babske grudnjake i mazala ožiljke par mjeseci. Nije ju baš bolilo, više ju je rez svrbio nego bolio, a nakon dva -tri mjeseca nije je više ništa smetalo. Sad izgledaju kao avion, rez se skoro i ne vidi. Platila je nešto oko 2.500,00 Eura.
xanas is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2007., 10:10   #69
Koji doktor?

Bok,

evo da se i ja uključim. Takodjer me priroda 'obdarila' i nikad nisam zbog toga bila sretna. Osim što je fizički problem (boli kičma, problemi s grudnjacima, naramenice koje se urezuju....), nisam oduševljena ni piljenjem ni glupim komentarima. Ono što me zanima su imena doktora i ordinacija u koje su išli vaši prijatelji/rođaci koji su zadovoljni operacijom. I ja sam čitala da je vrlo komplicirana i rado bih se prepustila nekom zaista stručnom. Hvala!
lorenas is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2007., 10:30   #70
sad se sjetih trčanja na tjelesnom?
joj to su bile scene. trčala sam sa prekriženim rukama preko sisa
da,da
da nisam tako šamarale bi me po glavi
zacka is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2007., 10:50   #71
Quote:
lorenas kaže: Pogledaj post
problemi s grudnjacima...
evo sad sam dosla iz shopinga... kupila sam si grudnjak (nisam ga probala u trgovini ) i ne mogu ga obuc
 
Odgovori s citatom
Old 23.03.2007., 11:04   #72
Dr. Kincl - poliklinika Barbel. Skupo, da, ali ne boli, ozbiljno. Sister je drugi dan po izlasku od tamo radila bez ikakve frke.
xanas is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2007., 13:04   #73
Thanx, ak se odlucim, skupit cu i lovu nekako. Ni ne bih se usudila ici nekom jeftinom
lorenas is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2007., 14:37   #74
Unhappy Ako ti smeta - go for it!

Da se nadovežem na pretprošli post: i jedna moja poznanica je to obavila kod dr. Kinčla i bila je prezadovoljna...Nisam upoznata s detaljima i ne znam kako je to izgledalo, budući da nisam jako bliska sa ženskom, no ona to nikom nije tajila, svima je obznanila jer je očito bila vrlo sretna i zadovoljna s rezultatima...Inače, u nekim statistikama o estetskim operacijama čitala sam da je operacija smanjivanja grudi operacija koja donese najviše zadovoljstva ženama, odn. s kojom su pacijentice na kraju najsretnije od svih operacija u estetskoj kirurgiji... (Čudno, jel da? A vjerojatno ste mislile da je to operacija povećavanja grudi? No, prevelike grudi koje više nisu lijepo oblikovane, vise, preteške su i onemogućavaju lijepo i elegantno odijevanje, ženama od života očito rade pakao i kad to smanje na neku pristojnu veličinu, da si mogu kupiti normalnu majicu i finu usku jaknu, lijepe grudnjake, normalne badiće, osjećaju se najednom lakše i rasterećene svih tih komplikacija - vječnog skrivanja u širokim vrećama)... Ne znači da nećete moći dojtiti, morate se raspitati kod kirurga...Navodno postoji mogućnost da ti ne prerežu sve te mliječne kanaliće - tada možeš dojiti. Ima više tehnika operacije. Doduše, oni više vole kad to rade žene koje su već rodile, dojile i obavile svoje po tom pitanju, ali ako ste toliko nezadovoljne i pričinja vam sve to skupa toliko poteškoća zašto čekati još pola života...za sve se nađe rješenje, raspitajte se malo kod kirurga.

Tu sam pročitala postove nekih cura koje imaju velike cice i prezadovoljne su, pa se čude zašto bi ih netko smanjivao! Ali, cure, vaše cice su vjerojatno dobro oblikovane (ili bar pristojno) i vjerojatno ne baš previše ovješene... Zato - postoje velike i "velike" cice: neke su prednost, a neke nedostatak - neke izgledaju ko avion, a neke grozno, tak da se ženske jadne stalno s njima skrivaju.
Tiare Flower is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2007., 15:01   #75
Quote:
ruzy kaže: Pogledaj post
evo sad sam dosla iz shopinga... kupila sam si grudnjak (nisam ga probala u trgovini ) i ne mogu ga obuc
Evo da samo kazem da se moze naci jako lijep grudnjak kod Mari Jo .Moze se vidjeti na internetu.Imaju modele za velike grudi.Malo su skupi ali isplati se .
colibri is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2007., 15:21   #76
Ajmo, ajmo još malo iskustva i neka novija, ak može.
I ja imam problem.
Golden Drop is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2007., 15:59   #77
Quote:
alexxx kaže: Pogledaj post
dobro, ne sudi po sebi, postoje i inteligentne žene.

imi, čini mi se da, ako skupiš dokumentaciju da ti je smanjenje indicirano zbog zdravstvenih problema, operaciju plaća hzzo.
placa hzzo, ali radije vi platite profesionalca nego ici mesarima ...

to je velika operacija i nema sanse da ide se isti dan doma kaj je netko napisal
radi se rez ispod cijele dojke i jedan poprecni do bradavice i okolo bradavice jer to se isto mora "razmjestiti"-"oblikovati", govorim za slucaj sedmice i sl.
kad ti skinu recimo oko 3-4 kg iz dojki,
bolovi su uzasni, oziljci mogu zarastati i po 6 mjeseci zavisno o osjetljivosti koze te ostati relativno zadebljani i vidljivi godinama
plus moze tu jos biti komplikacija...
i nakon 5 godina te recimo boli sve na promjenu vremena,
osjetljivost na dodir i sl.
sa vremenom ti se grudi opet pocnu povecavati lagano narocito ako si takav "tip" , recimo trudnoca i sl.
nekima izvade i mlijecne kanalice
to je klasican nacin,prakticki ko da vadite tumor i rade vam rekonstrukciju, lezite u bolnici u sobi sa zenama kojima rade takve zahvate,
citala sam nedavno i o nekakvoj liposukciji grudi,
mozda radije to razmotriti...
chani is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2007., 16:31   #78
chani pretjeruješ. Imala sam je doma. Sister je jednu noć prelažala u klinici, drugi dan je izašla, i nije imala neke značajne bolove. Znači danas je ušla na kliniku, sutra izašla, prekosutra bome otišla raditit. Niš strašnog tako. Nije skidala 2-3 kg, već jedan broj je smanjila i podigla ih jer su bile jako obješene, ali princip je isti. Jedno otprilike dva mjeseca ju je svrbilo, poslije su bile osjetljive jedno mjesec dana, ali nakon toga kao da nikad nije bilo ništa. Tip je to napravio prva liga.
xanas is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2007., 16:40   #79
Lucky me.....lijepa mala trojkica, taman da stane u srednju saku....a jos nisam rodila....radje imat manje ipak nego tako velike...
tince is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2007., 18:00   #80
e još nikad u životu nisam bio okružen s ovoliko cura sa velikim cicama
__________________
I shall live yesterday.
Rowan Sawyer is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:47.