Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.10.2003., 21:38   #41
ja vidim da sam postao faca na ovom forumu! Bravo ja!! hhehe
Indigo , sorry jos jednom, stvarno sam kreten sto sam se izlajao...
boklec is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2003., 14:23   #42
Re: Kučka sam. Najgora.

[QUOTE]Indigo Girl kaže:
[B][COLOR=indigo] ....a mi se lagano zaljubili, možete misliti što je bilo....

Sta si se i ti stvarno zaljubila? Ja sam mislio da sam samo ja bio u tom stanju... ajde dobro
boklec is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2003., 11:48   #43
Quote:
slafko kaže:
gle, kad već radiš nešto, radi to do kraja i bez kočnica... ako radiš sranje - napravi veliko sranje, ako voliš - voli potpuno i beskompromisno. život je rat. a u ratu je sve dozvoljeno. jedino što možeš učiniti kako bi se osjećala bolje je ne napadati prva. ali kad vraćaš udarac, onda ti je bolje da ubiješ.
slazem se.. treba zivjeti punim plucima... ali ponekad je bolje biti umjeren, umjerenost se isplati!
laki is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2003., 11:50   #44
indigo jesi kucka i sad snosi posljedice, nema druge... nemas filter za bjezanje od odgovornosti ta vremena su odavno prosla, naravno osim ako postanes politicar u nekoj stranci vladajuce koalicije ili oporbe svejedno!
laki is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2003., 11:58   #45
.."on mi je prijatelj . rekao mi je da me voli. "

..pa koje si ti razmazeno egocentricno deriste


..i onda se cudis zasto te ja zaje..


..ajde se vise malo sredi, oces?
__________________
skuterii
Eladio is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2003., 12:03   #46
malo smo agresivni, ha?
laki is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2003., 13:00   #47
napunila si 18, postala punoljetna...cestitam...spremi se za ulazak u zivot odraslih
__________________
Kao sto kazem
mariotys is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2003., 14:59   #48
Njet, nemam ja još 18
Indigo Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2003., 15:23   #49
jos uvijek mozes radit sranja!
laki is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2003., 09:31   #50
Quote:
Indigo Girl kaže:
Njet, nemam ja još 18
..neces nikad ni imat


..ali glavno da si jos uvjek najljepsa , zar ne
__________________
skuterii
Eladio is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2003., 09:50   #51
e hani bani kolikim sam ja ljudima rekla da ih volim i da sam im frendica... jao
u zivotu moras voljet samo jednu osobu a to si ti. nista nije tako bitno kao tvoje zelje tvoji snovi tvoji osjecaji. nista.
Ako ti u nesto vjerujes onda to postoji samim time sto ti u to vjerujes. Dovoljno je samo to...
Boli te ***** za malu ljubomornu pi*ku nije uspjela sad je ljubomorna - njen jebeni problem ne tvoj
__________________
Ali gospođo, jedan somun izmeđ dvi kifle ne može da balansira, on ne može da balansira
Jack of all trades is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2003., 09:52   #52
i kak uopce mozes cijenit tak plitku osobu koja ce zbog svoje povrijedjene tastine odjebat sve sta ste skupa dijelile?
God damn!
__________________
Ali gospođo, jedan somun izmeđ dvi kifle ne može da balansira, on ne može da balansira
Jack of all trades is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2003., 09:57   #53
Quote:
Jack of all trades kaže:
i kak uopce mozes cijenit tak plitku osobu koja ce zbog svoje povrijedjene tastine odjebat sve sta ste skupa dijelile?
God damn!

..a je tebe netko jakkooo povrijedio
__________________
skuterii
Eladio is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2003., 10:05   #54
Quote:
Indigo Girl kaže:
Nije tako. On mi je PRIJATELJ. Jedini pravi. Rekao mi je da me voli. Dobar je on decko. Samo, dok smo bili frendovi, mislio je da nema sanse kod mene pa je probao s mojom prijateljicom. Kasnije je shvatio da se zajebao....
Zajebi ti njega i nju. Kaj se sad pjene ko da je život propal a sama si rekla da nije bilo seksa. Ko ih hebe... Ja se im na tvom mjestu nebih nikaj ispričaval...
__________________
Pozdrav,
Mlaky
Mlaky is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2003., 19:54   #55
Njemu se nemam zašto ispričavati A njoj jesam, jer mi je bio bed.....stvarno....

Jack of all trades, dobar ti je nick, a komentar još bolji Zajebala sam je i odjebala
Indigo Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2003., 12:51   #56
Re: Kučka sam. Najgora.

Quote:
Indigo Girl kaže:
Nikad je jako dugo vrijeme. Strpljenja. Osim toga osudivanje sebe nikad ne donese nista dobro. Covjek si. Svi grijesimo. Arogantno je misliti da neces nikad pogrijesiti, right? Eh da. Zasto je tako lose postupati po svojim osjecajima? Moje srce uvijek odluci prije razuma.
__________________
Thrall
- Groblja su puna nezamjenjivih ljudi -- Charles de Gaulle
Thrall is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2003., 00:40   #57
kak su ovi "Mladi forumasi" mladi i neoskvrnjeni... pusti indigo da radi sranja to joj je u krvi!
laki is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2003., 16:54   #58
Quote:
lucky_voyager kaže:
kak su ovi "Mladi forumasi" mladi i neoskvrnjeni... pusti indigo da radi sranja to joj je u krvi!
Uh nije to malo pregrubo? Ili bolje da ne pitam nista jer ces me poslat da idem citat njene prethodne postove?
__________________
Thrall
- Groblja su puna nezamjenjivih ljudi -- Charles de Gaulle
Thrall is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:06.