Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.05.2007., 16:41   #81
nemam
ispod_neba is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2007., 16:45   #82
Quote:
lebowski kaže: Pogledaj post
Znam ja za narcizam. Ovo od cega ja bolujem je radikalnije. To ti je lebowskizam. I nemas pojma koliko pomaze u stresnim situacijama. Volio bih da svako boluje od lebowskizma. Prodjimo par hipotetickih situacija:
ONA:
1. zelim ici van s frendicama
leb: idi stara ionako ne mozes naci boljeg frajera od mene
zdrava osoba: a sta nam to fali u vezi da ne zelis provesti vece sa mnom
2. nije me zvala danas
leb: mozda joj je ruka otpala
zdrava osoba: sigurno sam nesto krivo napravio
3. nije rekla da me voli vec tjedan dana
leb: kome je to bitno?
zdrava osoba: sigurno se ohladila od mene
4. ne zelim zivjeti s tobom
leb: jos bolje, ne moram spremati
zdrava osoba: nema dovoljno povjerenja u mene
5. ne zelim se udati za tebe
leb: OK, kad tad doci ces do pameti
zdrava osoba: sve je bila laz
6. ne zelim jos imati djecu
leb: odlicno, jos malo mogu uzivati u zivotu
zdrava osoba: moje sjeme nije dovoljno dobro za nju
Sto zelim reci? Nema toga sto ne bih napravio za nju, ali od nje ne ocekujem previse. Volim sto se volim. Vjerujem da je veza puno laksa kad si narcisoidan. One nesigurne osobe koje non stop prave probleme tipa da li ti mene stvarno volis, zasto ovo zasto ono... Bespotrebni problemi. Daleko od toga da ne trebam njeznosti i paznje ponekad. Mislim, mogu se poljubiti kad se brijem, ali nije to to Mogu si ga i popusiti, ali nije to taj feeling

e slazem se s tvojom izjavom
ispod_neba is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2007., 12:05   #83
Imam i čini mi život sretnijim, zanimljivijim, punijim, zaštićenijim i duhovitijim.
Poanta je da se zajedno razvijate u kompromisima, čak i konstruktivnim raspravkama i svađama, a samostalno u onome što zanima samo vas, a da ne namećete partneru nešto svoje na silu.
Tako veza stalno raste u pozitivnom smjeru.
__________________
Family Happiness Rules...
Sentinel & Onyx is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2007., 21:14   #84
ma svi ih imamo...
ja imam samo jednu, oduvijek je bio uz mene i nemogu uopce odijeliti sebe od njega, sve, bas sve i najmanja sitnica u mom zivotu je prozeta s njim..... a sad ide negdje daleko.... a mislila sam da umirem od tuge svaki put kad bi se nesretno zaljubila... tek sad znam sto znaci biti tuzan i usamljen...
Azar'i is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2007., 21:44   #85
Ja imam prijateljicu poput sestre, no ne osjećam nikakvu ljubomoru kada se sa nekim više bavi nego samnom jer znam da ne može imati samo mene za prijateljicu... Ne leži mi nekako ta posesivnost... I tako zajedno funkcioniramo od malena. Nema straha I da, previše mi je stalo do nje, uvijek sam sretna kad ju vidim... A stvarno smo najbolje, jedino ona uvijek trpi moje mušice i jedino ja ju uspijem uvijek utješiti...
Kad bolje razmislim, možda ta ljubomora kada netko posvećuje više vremena nekom drugom (a ne tebi) može proizlaziti od straha da ostanete bez te osobe. Ali sa vremenom se kod pravih ljubavi ili prijateljstava treba doći do crte kada nestane strah od gubitka...
 
Odgovori s citatom
Old 07.05.2007., 10:47   #86
Imam. Jedino cega se plasim je to da ne osjeca isto, ali iskreno, nemam nijedan razlog da to pomislim. Izvodim samo...
True_Me is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2007., 20:13   #87
ova tema me stvarno natjerala da promislim...
imam,al me ne privlaci ...jesam cudna ?
petraaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2007., 20:14   #88
Quote:
GothicA kaže: Pogledaj post
...koju osobu zaista volite. Ali ne mislim na osobu koja vas fizički privlači ili u koju ste zaljubljeni, već mislim na duhovnu ljubav, ono što daje ovom životu smisao. Razmislite koga stvarno volite, do kog vam je stalo, za koga bi bili u stanju puno učiniti, biti na strani te osobe i kad nije u pravu. Razmislite gdje se javlja ona ljubomora kad vam se čini da se ta osoba bavi drugima isto koliko i vama, tj. kad osjetite potrebu da ta osoba bude u vašem posjedu (ne kažem da je to dobro, al osjećaj se često javlja) i kad vam je bez obzira na ono "Don't care what people say", stalo do toga što TA osoba misli i osjeća prema vama. Jednostavno razmislite koja je ta osoba kojoj se veselite kad znate da ćete je vidjeti i s njom razgovarati ili kad ćete patiti jer mislite da ste je na bilo koji način povrijedili ili da je ona na bilo koji način vas povrijedila.
Imate li takvu osobu? Pitam jer znam mnoge koji usprkos prijateljima, partnerima i ostalima nemaju takvu osobu.
iam
ady- is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2007., 14:49   #89
Quote:
Bezdan kaže: Pogledaj post
nije riječ o frajerima
pa ne mora ni bit! glavno da ih ima puno!! mislim prijatelja!
ElessarOne is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2007., 14:51   #90
Quote:
Deadend kaže: Pogledaj post
Ja imam prijateljicu poput sestre, no ne osjećam nikakvu ljubomoru kada se sa nekim više bavi nego samnom jer znam da ne može imati samo mene za prijateljicu... Ne leži mi nekako ta posesivnost... I tako zajedno funkcioniramo od malena. Nema straha I da, previše mi je stalo do nje, uvijek sam sretna kad ju vidim... A stvarno smo najbolje, jedino ona uvijek trpi moje mušice i jedino ja ju uspijem uvijek utješiti...
Kad bolje razmislim, možda ta ljubomora kada netko posvećuje više vremena nekom drugom (a ne tebi) može proizlaziti od straha da ostanete bez te osobe. Ali sa vremenom se kod pravih ljubavi ili prijateljstava treba doći do crte kada nestane strah od gubitka...
nije stvar u posesivnosti nego u nekoj povezanosti.. najlakše je opisati kroz posesivnost ali nije to to!
ElessarOne is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2007., 14:52   #91
Quote:
petraaa kaže: Pogledaj post
ova tema me stvarno natjerala da promislim...
imam,al me ne privlaci ...jesam cudna ?
neobična da, čudna ne!
ElessarOne is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:48.