Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.05.2017., 23:09   #21
kakvo je misljenje o hondi jazz?
__________________
God helps those who help themselves, but he blesses those who help others.
wyoming is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2017., 23:13   #22
To je B segment znaci kao i Polo.
ISB123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2017., 23:15   #23
800km se odvali i sa gradskim autom bez problema, nije to više yugo proizvodnja

odakle dolazi tih 20.000€?
9009 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2017., 23:50   #24
na što ti ciljaš ,dizela ? benzinca?

,možda je tipo 1,3 mjt dobar izbor ....ili jači 1,6 mjt

http://www.fiat.hr/vozila/fiattipo/

http://www.fiat.hr/wp-content/upload...2.01.2017..pdf

Zadnje uređivanje Mahun : 06.05.2017. at 00:03.
Mahun is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2017., 08:40   #25
Quote:
europe2seoul kaže: Pogledaj post
za one koji su stalno po autocestama je bitno ubrzanje za lagodniju voznju. za one koji idu 1x na more godisnje to je nebitno. tak ak love ima bolje 10 ili manje sec do 100 nego 12-13 ili vise.
Po meni je bitniji odaziv na gas u 5. ili 6. brzini za autoput a ne ubrzanje auta od 0-100. Naravno u valjda 95% slučajeva onaj auto koji ima kraće ubrzanje do 100 ima i bolji odaziv na gas u višim brzinama.

Autorica kaže ''posto ovaj polo ne moze bas najbolje ubrzati pri ulaskom na autoput''. Po meni je to nebitno...mislim uđem u lučkom i kakve veze ima jel mi treba 400 ili 500m do 130km/h?
Widowmaker is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2017., 09:16   #26
Quote:
Widowmaker kaže: Pogledaj post
Po meni je bitniji odaziv na gas u 5. ili 6. brzini za autoput a ne ubrzanje auta od 0-100. Naravno u valjda 95% slučajeva onaj auto koji ima kraće ubrzanje do 100 ima i bolji odaziv na gas u višim brzinama.

Autorica kaže ''posto ovaj polo ne moze bas najbolje ubrzati pri ulaskom na autoput''. Po meni je to nebitno...mislim uđem u lučkom i kakve veze ima jel mi treba 400 ili 500m do 130km/h?
Nisam autorica, ali ima slican problem. Kad sa polom zelis voziti na autoputu moras dobro stisnuti papucicu gasa i ako si malo slabije konstitucije to ne ide bas lako. Kada musko ili netko tko ima misica, sjedne za volan i vozi umjesto mene, puno lakse postize vece brzine.
Cak i kada sam vozila novu corsu (za to auto ne bi se zamijenila jer mi moj polo djeluje kvalitetnije (2003god), ali manje me bolila noga nakon 300km.
To ubrzanje pri ukljucivanju meni nije problem. Mozda i postoji taj problem, ali na y—lonu ga nemam kad sam uvijek sama na njemu
tomorrow2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2017., 09:42   #27
Pa kaj imas tak krzljave noge da ti je problem stisnut papucicu gasa. Ajd kuplung na nekim autima zna bit tvrd al gas, to jos nisam cuo

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
mukiklc is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2017., 09:56   #28
A da odes u teretanu na jedno tri mj program samo noge, mozda bis onda uspjela drzati stalno gas na 130?
BlueLabel is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2017., 11:20   #29
Quote:
Widowmaker kaže: Pogledaj post
Po meni je bitniji odaziv na gas u 5. ili 6. brzini za autoput a ne ubrzanje auta od 0-100. Naravno u valjda 95% slučajeva onaj auto koji ima kraće ubrzanje do 100 ima i bolji odaziv na gas u višim brzinama.

Autorica kaže ''posto ovaj polo ne moze bas najbolje ubrzati pri ulaskom na autoput''. Po meni je to nebitno...mislim uđem u lučkom i kakve veze ima jel mi treba 400 ili 500m do 130km/h?
ali problemcic je kad ti udes na autoput a iza tebe juri kamion,
stisnes gas do daske a on i dalje vozi nekih 60 na sat.
__________________
God helps those who help themselves, but he blesses those who help others.
wyoming is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2017., 11:23   #30
Quote:
tomorrow2 kaže: Pogledaj post
Nisam autorica, ali ima slican problem. Kad sa polom zelis voziti na autoputu moras dobro stisnuti papucicu gasa i ako si malo slabije konstitucije to ne ide bas lako. Kada musko ili netko tko ima misica, sjedne za volan i vozi umjesto mene, puno lakse postize vece brzine.
Cak i kada sam vozila novu corsu (za to auto ne bi se zamijenila jer mi moj polo djeluje kvalitetnije (2003god), ali manje me bolila noga nakon 300km.
To ubrzanje pri ukljucivanju meni nije problem. Mozda i postoji taj problem, ali na y—lonu ga nemam kad sam uvijek sama na njemu
ma moras stisnuti odmah do daske inace ce te netko jos pregaziti.
kuzimo se.

polo je uzasno tvrd.

imas li i ti taj problem , da kad stanes na uzbrdici moras jos povlaciti i rucnu da ne ode u natrag, posto kocnica sama ne drzii auto?
__________________
God helps those who help themselves, but he blesses those who help others.
wyoming is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2017., 11:28   #31
Nesvacate vi sta ona govori.. Vozim po italiji stalno sa slepom pa ju svacam.

Prikljucne trake na autoput u italiji su u pravilu tri puta krace nego kod nas ako nisi stisnuo gas i nabio brzinu neces ni uci na autoput nego ces stajati ko budala na kraju zaletnog traka dok se smiri promet malo.
A to je jako neugodno iskustvo pogotovo jer nas kamionđia u desnoj traci ima previse i nema sanse da se prikljucis ako nisi dosao do barem 100.. A to je pogotovo izraženo na relaciji Trst-Venecia-Milano..

Njoj treba auto C segmenta koji moze dobro povuci od 40-110 km/h.
Rizlamen is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2017., 11:35   #32
Quote:
BlueLabel kaže: Pogledaj post
A da odes u teretanu na jedno tri mj program samo noge, mozda bis onda uspjela drzati stalno gas na 130?
ili mi treba zgoditak na lotu. sa golfom nemam tih problema. vozila sam i kiju ceed (ne osnovni model) i puno mi je lakse. a traktor uopće nisam mogla kontrolirati (probala orati)
ja imam 50kg i sigurno ne mogu lagano voziti kao netko od 90kg
p.s. meni svi dijelovi rade kako treba (kocnica, rucna i sl), ali ja imam samo 90tis km. i još je garažiran. moj autic je kao onog dana kada je izasao iz tvornice, osim sto se tkanina na krovu i vratima odljepljuje
tomorrow2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2017., 12:22   #33
U svamom slucaju trebas turbo. Sad dali dizel ili benzin manje bitno. Ova cira sto je boli noga, to pazi kad kupujes, da ti auto ergonomski odgovara. Isto tako nije na odmet podesavanje sjedala po visini. Mada ako ga spustis da lakse mozes do gasa, onda ti je vjerovatno prenisko pa ne vidis van. I za 20t eura se tesko moze kupiti los auto. Moj glas ide za peugeot 308, astra, mazga 3.
Danny Z. is online now  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2017., 13:21   #34
Quote:
Rizlamen kaže: Pogledaj post
Nesvacate vi sta ona govori.. Vozim po italiji stalno sa slepom pa ju svacam.

Prikljucne trake na autoput u italiji su u pravilu tri puta krace nego kod nas ako nisi stisnuo gas i nabio brzinu neces ni uci na autoput nego ces stajati ko budala na kraju zaletnog traka dok se smiri promet malo.
A to je jako neugodno iskustvo pogotovo jer nas kamionđia u desnoj traci ima previse i nema sanse da se prikljucis ako nisi dosao do barem 100.. A to je pogotovo izraženo na relaciji Trst-Venecia-Milano..

Njoj treba auto C segmenta koji moze dobro povuci od 40-110 km/h.
slazem se. a gro puta po svijetu sam bio gdje je ubrzajna traka 20m duga ili je znak stop a ekipa pici...pa sad ti udji sa 60ks
europe2seoul is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2017., 14:15   #35
Quote:
Rizlamen kaže: Pogledaj post
Nesvacate vi sta ona govori.. Vozim po italiji stalno sa slepom pa ju svacam.

Prikljucne trake na autoput u italiji su u pravilu tri puta krace nego kod nas ako nisi stisnuo gas i nabio brzinu neces ni uci na autoput nego ces stajati ko budala na kraju zaletnog traka dok se smiri promet malo.
A to je jako neugodno iskustvo pogotovo jer nas kamionđia u desnoj traci ima previse i nema sanse da se prikljucis ako nisi dosao do barem 100.. A to je pogotovo izraženo na relaciji Trst-Venecia-Milano..

Njoj treba auto C segmenta koji moze dobro povuci od 40-110 km/h.
pa evo joj Fiat Tipo Sedan 1.6 Multijet (120 KS) Pop Star za 119 000kn bez trošarine...znači upada u 20 000e i još doda opreme po želji...odličan motor 320 nm na 1750okr i 120 veselih i štedljivih dizelskih konja....dalje ne treba ni gledati

http://www.fiat.hr/wp-content/upload...2.01.2017..pdf

http://www.fiat.hr/vozila/fiattipo/

https://www.auto-data.net/en/?f=showCar&car_id=23577
Mahun is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2017., 14:17   #36
Quote:
tomorrow2 kaže: Pogledaj post
Nisam autorica, ali ima slican problem. Kad sa polom zelis voziti na autoputu moras dobro stisnuti papucicu gasa i ako si malo slabije konstitucije to ne ide bas lako. Kada musko ili netko tko ima misica, sjedne za volan i vozi umjesto mene, puno lakse postize vece brzine.
Cak i kada sam vozila novu corsu (za to auto ne bi se zamijenila jer mi moj polo djeluje kvalitetnije (2003god), ali manje me bolila noga nakon 300km.
To ubrzanje pri ukljucivanju meni nije problem. Mozda i postoji taj problem, ali na y—lonu ga nemam kad sam uvijek sama na njemu
možda se sajla gasa da podesiti...ak je na sajlu il podmazati
Mahun is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2017., 15:57   #37
Quote:
wyoming kaže: Pogledaj post
ali jure najmanjim mogucim i starim autima po autoputu ko ludi ...
Upravo tako. Oni su opasni po sebe i druge.
Apropos teme, na akciji je peugeot 308 diesel za nekih 120 k kn.
Meni jako privlacan i dobar auto...

Poslano sa mog SM-J320FN koristeći Tapatalk
__________________
Ma se je trijeba s bremenom akomodavat; trijeba je bit vjertuozu tko hoće renjat na svijetu. Kralj je čovjek od ljudi, kad se umije vladat.
el oso is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2017., 15:58   #38
Quote:
Mahun kaže: Pogledaj post
možda se sajla gasa da podesiti...ak je na sajlu il podmazati
Hvala na savjetu. Pitat cu da mi podese tu sajlu. Auto ide uredno na servis.
Da nije umora koji osjecam nakon duze voznje, ne bi ga mijenjala tako skoro.
tomorrow2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2017., 18:04   #39
probala danas i20 hyundai na benzin
i i30 diesel , automat

ovaj prvi slican polu

drugi i30 mi se svida, iako unutra i nije sad nesto za past na guzicu

volkswageni su mi puno prakticniji iznutra, kao da imaju vise mjesta zbog te neke jednostavnosti
__________________
God helps those who help themselves, but he blesses those who help others.
wyoming is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2017., 18:07   #40
i20 je u segmentu sa polom, i30 sa golfom.
ISB123 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:26.