Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.10.2017., 16:43   #1
sranje umoru

evo nisan odavno otvorija temu, pa da vidin kako stojite sovin.
ja virujen da se puno vas posralo umoru, pogotovo liti.
men je to skroz normalna stvar. samo jope nemeres se na miru posrat ako ima puno ljudi oko tebe, moras otplivat par metara dalje.
ja ovi trik redovno koristin ka je puno ljudi i ka se nemere di sugaman stavit.
poslin uglavnon manen nogon i kurenat odnese u plicak i kako francuzi velu "vola" etoga, cila plaza je tvoja
jel mi dobar trik a
superkrkan is offline  
Old 22.10.2017., 16:58   #2
Cime se obrises posli, morskom travom?
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Old 22.10.2017., 18:10   #3
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Cime se obrises posli, morskom travom?
pa sta se imas brisat, prodjes zera rukon, pa operes ruke, pa umoru si bogati. nemoj mi samo rec da se nis posra umoru nikad
superkrkan is offline  
Old 22.10.2017., 18:14   #4
Ja jesam krkane, x puta. nema lipse stvari...
ako se mnogi mogu kupat di se ispusta kanalizacija, mozemo se i mi pokenjat. na isto dođe. el tako?
lollypop20 is offline  
Old 22.10.2017., 18:15   #5
...inace jean rvacki uglednik me je pridlozija za rjesenje u piranskon zalivu. reka mi je da ce mi se platit janjetne kolko god ocu i sve iz drzavnog proracuna . medjutim cak i ako bude odobren taki drzavni proracun , obijasnija san mu dab janjetna djelovala dubinski, a ne povrsinski i da to u konacnici neb bilo zeljenog ucinka
za povrsinsko djelovanje vise pase kiseli kupus i fazol...
superkrkan is offline  
Old 22.10.2017., 19:43   #6
Quote:
lollypop20 kaže: Pogledaj post
Ja jesam krkane, x puta. nema lipse stvari...
ako se mnogi mogu kupat di se ispusta kanalizacija, mozemo se i mi pokenjat. na isto dođe. el tako?
bravo loli, prava cura to je skroz normalno, ja san u zanje vrime poćeja prakticirat sa lufmadracon, tako da iman i privatnost
je da niki put malo prominen boju dok se napinjen,ali uglavnon oni sa plaže to nevidu.tek kasnije imaju šta vit
superkrkan is offline  
Old 22.10.2017., 19:47   #7
Autore, je se ti zezaš ili šta? Tema vam je genijalna, svaka čast.
__________________
Like a bullet from a gun some things can never be undone so easily
enzoh is offline  
Old 22.10.2017., 19:57   #8
Quote:
enzoh kaže: Pogledaj post
Autore, je se ti zezaš ili šta? Tema vam je genijalna, svaka čast.
kolega,molim vas da ubuduće postavljate suvisla pitanja
naravno da je tema krajnje ozbiljna i napeta, i ukoliko imate kaki pametniji prijedlog od moga lufmadraca molijob da podijelite snama iskustvo
superkrkan is offline  
Old 22.10.2017., 20:30   #9
Sva govna ciloga svita kad tad dođu u more tako da svi seremo u more.
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Old 22.10.2017., 21:49   #10
Odvratni ste. Nije mi nikad palo na pamet to raditi. Sram vas bilo. Fuj.
Nataša Rostova is offline  
Old 22.10.2017., 21:59   #11
Quote:
superkrkan kaže: Pogledaj post
kolega,molim vas da ubuduće postavljate suvisla pitanja
naravno da je tema krajnje ozbiljna i napeta, i ukoliko imate kaki pametniji prijedlog od moga lufmadraca molijob da podijelite snama iskustvo
Stovani kolega serač, a ste provali vec sa one luft klizajke da govno u more glatko sklizne?
Cehinja is offline  
Old 22.10.2017., 22:30   #12
Quote:
Nataša Rostova kaže: Pogledaj post
Odvratni ste. Nije mi nikad palo na pamet to raditi. Sram vas bilo. Fuj.
Ne znaš ti kako je kad stisne pa ti nije ni došlo do pameti.
__________________
NE porezu na nekretnine!
VDCOTO is offline  
Old 22.10.2017., 22:54   #13
Kad stisne, odeš malo u dublje i obaviš bez traume, posebno ako imaš neko pomoćno plutajuće sredstvo .
Jedino moraš paziti kad obaviš posao i zaplivaš, a plutajući objekt krene lagano za tobom
mack1 is offline  
Old 22.10.2017., 22:56   #14
Quote:
Cehinja kaže: Pogledaj post
Stovani kolega serač, a ste provali vec sa one luft klizajke da govno u more glatko sklizne?
Molim slikovno pojašnjenje
mack1 is offline  
Old 23.10.2017., 00:15   #15
Quote:
Nataša Rostova kaže: Pogledaj post
Odvratni ste. Nije mi nikad palo na pamet to raditi. Sram vas bilo. Fuj.
ka nikad nis ni provala. evo ja san bija jean put naribama sa kajićon i skroz mi navalilo srat. pošto nisan bija sam reka san kolegi ti lov dalje ja iđen umore. on veli krkane jes popizdija diš umore nije lito. ja velin jebga prisralo se moran, ti lov dalje ja iđen i opla,skoćin ja ,on ode tricet metara dalje da se na miru poseren.ka san se posra, bilom je nikad lipše u životu kolkom je lakše bilo. odonda svako lito na kupanju umoru seren,sa san poćeja ki niki ćek vuć lufmadrac jer san se ulinija
etoga kolegce,kako je naš cijenjeni moderator reka, to je skroz ljucki, nema fuj
Quote:
Cehinja kaže: Pogledaj post
Stovani kolega serač, a ste provali vec sa one luft klizajke da govno u more glatko sklizne?
nisan ćekinjo to prova, tom jope nekako izgleda vanka mora
aj ti nami daj neki gif il sliju kako je kolega mak reka da vidimo kakob oto bilo
superkrkan is offline  
Old 23.10.2017., 00:29   #16
Volim kako samo sklizne van. Nema kasnije puštanja vode i čišćenja zasran školjke, a i odma rukom malo protrljaš.

Jednom sam otplivao malo dalje od obale, na svoje morsko sratište, ali govno se protivilo zakonima poznate fizike. Isplivalo mi je ispred face, okrznulo mi jaja, i sad kako nemoš naprijed, ja rukama zamahnem onako lagano leđno, al kako sam zamahno rukama govno doplivalo još bliže faci. Tad sam shvatio da nema zajebacije i morao sam zaronit.. Bilo je to ogromno govno.
astor pec is offline  
Old 23.10.2017., 00:31   #17
Seratori drugi put nek van bude litavica pa ćeš vidit predstave.
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Old 23.10.2017., 00:32   #18
Pa onda zaroniš i napraviš mali vulkanski atolčić
astor pec is offline  
Old 23.10.2017., 00:32   #19
Quote:
Cuka kaže: Pogledaj post
Seratori drugi put nek van bude litavica pa ćeš vidit predstave.
__________________
"Beauty will save the world"
SOX-9 is offline  
Old 23.10.2017., 00:34   #20
Quote:
astor pec kaže: Pogledaj post
Volim kako samo sklizne van. Nema kasnije puštanja vode i čišćenja zasran školjke, a i odma rukom malo protrljaš.

Jednom sam otplivao malo dalje od obale, na svoje morsko sratište, ali govno se protivilo zakonima poznate fizike. Isplivalo mi je ispred face, okrznulo mi jaja, i sad kako nemoš naprijed, ja rukama zamahnem onako lagano leđno, al kako sam zamahno rukama govno doplivalo još bliže faci. Tad sam shvatio da nema zajebacije i morao sam zaronit.. Bilo je to ogromno govno.
kolega to se men non stop dešavalo doklen nisan poćeja lufmadrac koristit, sa neman takih problema
ako iđeš tako brez lufmadraca,moraš obavezno usta zatvorena držat za svaki slućaj
superkrkan is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:45.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger