Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.06.2003., 14:45   #81
Čitala sam tamo negdje do 10-tog posta i odustala. On je njoj napravio dijete. On je njoj rekao kad je ona odlazila da on njoj želi napraviti dijete.....ona ne zna što bi....ma give me a break!

1. kao on je kriv, nisi ti raširila noge (kontracepcija? nikad čula?)
2. on bi se trebao promijeniti - ja mislim da bi se ti trebala liječiti
3. naravno da trebaš ići na AB, jer ti nisi sposobna to dijete odgajati ni sama ni u braku
4. nemoj slučajno roditi dijete i napustiti ga i praviti se da si ti poštena i da nemaš ništa s tim!!

Takve glupače kao ti bi ja zakonski kažnjavala.

p.s.
netko reče da nije slušala savjete....nisam ništa od tih bisera čitala...ima jedna super izreka jedne psilogice...žena je rekla...davno sam ljudima prestala davati savjete jer sam shvatila da ih nikada nitko ne sluša...uvijek naprave po svom....
 
Odgovori s citatom
Old 02.06.2003., 14:45   #82
Tako je Easy, bravo!!!
__________________
ispod mojih urednih ladica, ti si miris vješto čuvane tajne
kiki-j-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2003., 14:51   #83
Quote:
db_ kaže:
samo preventive radi:
pri zdravom razumu i pod potpunom materijalnom i krivicnom odgovornoscu, izjavljujem i jamcim
da sa likom koji se potpisuje sa "zana" nemam nista zajednicko, a to vecina vidi i sama.
Zbog dva razloga:
1. ja sam sofisticiraniji, profinjeniji, (a samim time - opakiji!!), dakle: nisam ovakav balvan
2. predmeti moje paznje su vece face, takoreci "relikti" ovog Foruma, a ne neki jadnicki i sirocici


tek da nebi bilo nesporazuma..
Ja nisam ni sumnjala!
Crow Jane is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2003., 14:56   #84
samo da kažem...
bok svima, puse svim curkama, ... a zani... njet!
baj baj do sjutra
__________________
Kako oblikovati potpise
easyrider is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2003., 14:57   #85
Bok srčeko, do sutra!
__________________
ispod mojih urednih ladica, ti si miris vješto čuvane tajne
kiki-j-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2003., 15:33   #86
Quote:
Zana kaže:
Hvala lijepa

Treba ovdje jedna grupna terapija,bejbe.

Jebačka terapija.
oš se ti jebat' ili filozofirat'?
ne prodaji muda pod bubrege .... nego se naguzi... a mi (odnosno ja) nećemo ni provjeravat' .... samo naguzit'... pa se terapiziraj....
__________________
svaka ljubav ovoga svijeta kroz dobro i loše prošla je
naša ljubav samo je prošla ... Čovjek koji nije pripadao nigdje
Mrežni is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2003., 15:33   #87
Na šta će to dijete ličiti, imat će 3 noge, 1 ruku i nijednu glavu
banderas is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2003., 15:40   #88
hej ljudi.... zamislite na okupu
asu,
klaudiju,
zanu,
latiteu,
štefa brabonjka
i sad ovu novu spodobu db_

isuse... pa to je onaj smak svijeta iz prorokovih knjiga
....
i nedaj bože ne sve to još i zlaćani da se pojavi na istom mjestu ...
__________________
svaka ljubav ovoga svijeta kroz dobro i loše prošla je
naša ljubav samo je prošla ... Čovjek koji nije pripadao nigdje
Mrežni is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2003., 15:43   #89
Mislim da se te osobe nikako ne bi smjele strpati u isti koš. I vratimo se na temu.
Crow Jane is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2003., 15:50   #90
Jano, a koja ono tema bjase?
Klaudija je poduplala samu sebe, i koja bi nasa funkcija ono tu isla? Da je zajebavamo malo ili da je tjesimo ili da se jednostavno prepustimo valovima Zaninh mudrolija?
__________________
If, after flushing,
The flow of water fails to stop,
Please give the handle A short, sharp jerk
Bercana is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2003., 16:17   #91
Re: trudna sam.

Quote:
klaudija kaže:
Testirala sma ponovo danas ujutor. Pokazalo je dvije crvene crtice (pozitivno)... U komi sam, neznam sta sad...Sad kad se to desilo nisma spremna na dijete još. Da imam normalnu vezu, dečka koji je cijelo vrijeme bio uz mene bilo bi lakše. Namjerno je to napravio. Nazvala sma ga i plaćući mu rekla. On veli kaj se sikiram, pa nemma 15 godina. Ženit ćemo se itd....Ali sada kad sam u biti posala svijesna da on nije osoba koja je za mene i kraj koje hocu biti cijeli život. O bože.
Točno sam znala, osjećala sam se čudno.. Kaj ću sad reći starcima, svima..Oni misle da smo mi prekinuli i znaju da nije za mene..

E! Biga sad!
Poslje *ebanja nema kajanja... znas i sama
Sad se nosi s tim!

Ma ne! Sala!
Ali neznam gdje ti je problem!
Uzmi lovu, napravi abortus i gitovo!
Ustvari moras se naj prije s njim sloziti dali on odobrava abortus, jer ipak, to je i njegovo dijete. A ak´ je za njega okay, onda...


Mislim, ruzno je abortirat djete, ali ...
Nisi ni prva ni zadnja!
Bolje i to nositi na dusi nego provest cijeli zivot s nekim kog´ nevolis!
N-i-N-a is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2003., 17:34   #92
Mislim da ovakvim razmišljanjem Kladija nije spremna za dijete - pitanje da li će ikad biti
 
Odgovori s citatom
Old 02.06.2003., 18:45   #93
Klaudija,

Ako je stanje kako si ga opisala onda ovako. Za trudnocu kada sazna skoro nikada niti jedna zena nije sigurna kako ce se osjecati. Ja zelim da ostanem trudna i prosli mjesec je kasnilo,muz je bio presretan a ja zbunjena i u strahu. Dakle tvoja reakcija je potpuno normalna (iako neki ovdje misli da ti nisi )
LaPerla is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2003., 19:39   #94
Čovječe koje su to sapunice po ovom IMF-u... Jedna navodno umre, druga je sad odjednom trudna, treća...
Hallon is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2003., 19:42   #95
Quote:
Hallon kaže:
Čovječe koje su to sapunice po ovom IMF-u... Jedna navodno umre, druga je sad odjednom trudna, treća...
Je...
dora is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2003., 19:51   #96
Moj savjet ti je da rodiš dijete, dijete je uvijek sreća i radost, sigurno će ti promjeniti život na bolje, ali moraš biti dobra mama, nadam se da budeš. Što se tiče braka, bolje ne, ali možete biti prijatelji i skupa raditi na odgoju djeteta. Dijete će ti dati potrebnu dozu realnosti, više ćeš misliti na njega nego se živcirati zbog loše veze. Samo lagano, sve će biti dobro, sretno!
crazy child is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2003., 01:34   #97
Da, priroda omogućava gotovo svakome d a pravi djecu. Zašto ti ne bi rodila, Klaudija, s djetetom ti nikad neće biti dosadno...You will never walk alone!
pošteni is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2003., 01:50   #98
Quote:
to želim..a jesi mene pitao jel želim..nije me ni pitao..i tu je pokazao svoju sebičnost...


ne mogu vjerovati
i ne mogu odoljeti a da te ne pitam jesi li ti ikada čula za kontracepciju?

o čemu ti govoriš?

kaj to on tebe nije pitao?

pa jel ZNAŠ što se dešava ako ne koristite zastitu bilo koje vrste??? ZNAŠ sigurno!




nije samo ON kriv... imas i ti udjela u tome... i sad preuzmi odgovornost, a ne svaljuj sve na njega...


čini mi se da si punoljetna

p.s.
sad tek vidim da ti je matija već rekao kaj te ide... al nema veze, stisnut ću i ja submit
MaMu is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2003., 02:08   #99
Dont vori , bi hepi
 
Odgovori s citatom
Old 03.06.2003., 07:49   #100
nije to samo tako, jucer sam rekla mami i idem u 10 kod ginekologa. Nije mi to trebalo. Ali sama sam si kriva jer sam si to dozvolila. Glupača. A on je to namjerno napravio kad je vidio da ja izmicem i da mi nije više stalo, do tada je on mene zajebavao. Ovako me htio uhvatiti, to i mama kaze. A dobro mi veli i ona sad trebam ja odlučiti što želim...A jucer s njim razgovor koma, kao i uvijek, ne poznamo se više. I dalje j neozbiljan, on se smije tome. Kaze super, volim te ženimo se i sve ok...I smije se na to, hahhaa ja tata ,nemogu si zamilsiti. Pa šta si mi onda napravio to djete gade...
Zbunjena sam, sve bi bilo super i ok, ni prva ni zadnja kojoj se to desilo u vezi, ali u normalnoj, stabilnoj vezi, a ne u lošoj vezi gdje je on mene totalno zenemario i šikanirao zadnjih mjeseci , važniji us mu bili prijatelji. On kaže da je to bila faza..Jebem ti ja tu fazu neozbiljnu..Dijete je ozbiljna stvar...
Glupača koja sam si dozvolila to...
__________________
klaudija
klaudija is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:10.