Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.12.2002., 16:29   #1
Tko što voli, drugi put

Blagdani su, nekakvo vrijeme mira i blagosti, dobrih sjecanja, ili bi barem tako trebalo biti.....
Nego, u takvom ozrachju ( ili iluziji ozrachja) dobro bi bilo podjestiti se na topic sa staroga foruma, u kojemu su forumashi nabrajali shto i koga najvishe vole, dogadjaje, situacije, osobe, atmosfere........

Ne sjecam se tko je bio pokretach toga topica, ali se nadam da nam nece zamjeriti.....

NPR.
Ja volim imelu iznad ulaza u ovo vrijeme pa one priche s kim se ispod imele poljubish postat ce gospodar tvoga srca, onda volim kuhano crno vino u Beckersu, pa kada pushe sjeverac a ja imam laponsku kapu na glavi i pernaticu, pa shecem uz rijeku,pa volim obraze svog necaka i ochi, kada ugleda dar ispod bora.......volim svoj Hvar, Paklene otoke,miris lavande,volim - On Air......ma, puno toga, sjetim se, uz put.......pa napishem.........
Volim U Pm boxu vidjeti poruku koja nosi nazive ruku, uha,ochiju:-)

Sto vi volite, zashto, koga?Pishite.

Jel' rano za reci, Sretan Bozic?Ma nije.
Vera Pavladoljska is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2002., 16:47   #2
Volim... volim se ususkati u krevet po ovoj hladnoci, prakticki gol, i grijati se pod jorganom, a ujutro istrcati iz kreveta, i skuhati si mirisljavi nescaffe, da me ugrije...

Volim kada mi netko kaze da me voli, i onda mu mogu te dvije rijeci zahvalno uzvratiti... volim se gledati s osobom koju volim, citajuci joj misli iz dubokih ociju i uzivati bez ijedne izgovorene rijeci...

Natociti si casu crnog vina, i polako ju pijuckati udisuci dim cigarete (ili... )... Sjesti se u neki birc u gradu, uz prozor, i promatrati predivne zene i cure, kako jure gradom u zurbi, nemajuci pojma da ih u tom trenu jedem i pijem svojim ocima...

Volim pobjeci na svoj otok u ljeti, i sjediti na nekom kamenu u samoci pijuckajuci pivu, okruzen samo zrikavcima koji pjevuse svoju pjesmu, dok me sunce puni energijom... Ili pak po noci, sjesti se na neki izboceni rt, i promatrati nebo, prepuno zvijezda, jer nema rasvjete koja bi gusila tu ljepotu... Hvatati ocima male kamencice koji su proputovali mozda cijeli svemir, da bi na kraju izgorjeli u nasoj atmosferi, ili traziti male tockice koje polako kruze oko naseg planeta, razmisljajuci jeli mozda bas to neki shuttle, ili svemirska stanica, gdje neki ljudi mozda gledaju dolje prema meni, ni ne primjecujuci me... a ja njih vidim...

Volim... ma volim i tebe Nat, jer si me potsjetila na sve ovo sto volim, i uljepsala mi dan
__________________
I came up with a new game show idea recently. It's called The Old Game. You've got three old guys with loaded guns on stage.
They look back at their lives, see who they were, what they've accomplished... How close they came to realising their dreams...
The winner is the one who doesn't blow his brains out. He gets a refrigirator.
Reebok is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2002., 17:16   #3
Obožavam ove dane, obožavam poklanjati........uglavnom su to sitnice, ali uvijek nešto simpatično, slatko (tako se barem nadam).......volim iznenaditi drage osobe sitnicom koja ih jako razveseli, a kojoj se nisu nadali....
Ruda is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2002., 18:40   #4
malo ću pokvarit temu, (sorry Nato).. jer sam čamotinjasta ovog božića, i već drugu godinu ne uspijevam se naviknut da tate više nema za božić sa nama.
a još psujem na boga i pljujem što mi je ostavio samo sjećanje i misao da je negdje tu.
i što ne mogu slomit onu fazu i prići grobu i sjetiti se samo svega onog lijepog što mi je dao, svih trenutaka sabranih u 27 godina koje mi je dao..
što pred očima imam samo sliku hladnog, ukočenog tijela, izražaja lica koje nije bilo njegovo.. i sve druge slike su negdje u mrkloj tami i ne mogu ih prizvati...

bah..
__________________
To prove his love for her, he swam the deepest river, crossed the widest desert and climbed the highest mountain.She divorced him.
He was never home.
Sandra October is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2002., 18:52   #5
Quote:
Sandra October kaže:
malo ću pokvarit temu, (sorry Nato).. jer sam čamotinjasta ovog božića, i već drugu godinu ne uspijevam se naviknut da tate više nema za božić sa nama.
a još psujem na boga i pljujem što mi je ostavio samo sjećanje i misao da je negdje tu.
i što ne mogu slomit onu fazu i prići grobu i sjetiti se samo svega onog lijepog što mi je dao, svih trenutaka sabranih u 27 godina koje mi je dao..
što pred očima imam samo sliku hladnog, ukočenog tijela, izražaja lica koje nije bilo njegovo.. i sve druge slike su negdje u mrkloj tami i ne mogu ih prizvati...

bah..
Nisi slomila temu, ma podigla si ju.Hvala.
Imam i ja jedno sjecanje, samo se trudim uchinit' ga lijepim.I ne mogu do njegovog groba.On je imao 27 kada je otishao, kao svojevoljno, pa sam ja bila jako na pasmater s bogom, ali evo, sjecam ga se i ipak, se jebote, smijem, smijem se, vjeruj mi.

Hocu tvoj smajl. Sandra.
Vera Pavladoljska is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2002., 21:35   #6
A vidiš, mene jako jebe to sveopće foliranje tipa: ovo je vrijeme mira, ljubavi bla bla... To je shit. Ako to ne živiš svih 365 dana u godini onda si običan licemjer. Ne postoji "vrijeme mira, ljubavi, radosti bla bla" za osobu koja je uvijek dobrohotna, sućutna i pozitivna. Zato ja ne jebem te kvazi-božićne fore. Jer i u ovim danima volim sve što volim i prije i poslije njih. I ne treba mi neki poseban razlog koji će me podsjećati na to. Kužiš, natanka?

Al ako si baš zapela:volim više svjetla, manje mraka .
magic_tree is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2002., 22:31   #7
Quote:
VOLIM:

Jutro nakon neprospavane noći;
žene ošišane na sasvim kratko;
one koji moraju reći - jer će inače puknuti;
one kojima je sve smiješno;
žene koje pocrvene kad se naljute;
žene kojima veličina nije važna, ali im je draže kad je veći;

ljude koji znaju kad je dosta;
ljude koji nikad ne govore;
one koji stalno govore "dobro je";
one koji ne vole mrcvarenje nego se samo okrenu i odu;
optimiste i obaviještene optimiste;
kad se desi nešto sasvim drugačije;
modrice od ugriza;
petice;
daljinski upravljač;

preciznost u izražavanju;
davati poklone kad se to ne očekuje;
žene bez refleksa povraćanja;
analni seks;
točeno pivo u ljetni sumrak na "štekatu" uz obalu;
more u šest ujutro;
smješak sa susjednog jastuka;


NE VOLIM:

Ljude koji misle da su uvijek u pravu;
ljude koji misle da ja mislim da sam uvijek u pravu;
brze na telefonu i one koji zivkaju u serijama da mi kažu nešto što su zaboravili reći;
kad se probudim pored neke koju ne poznajem;
kad mi ponestane cigareta;
kad moram ustati prije izlaska sunca;
kad prešutim nešto samo zato što to nije oportuno reći;
kad se želim svima svidjeti;

ljude kojima je zanimanje biti ljubazan;
šefove koji misle da podređenima mogu biti prijatelji;
ljude koji u post stavljaju više od dva smajlića;
moderatorice/e koje brišu topic-e;
zlopamtila;
diletante;
one koji glume bespomoćnost;
shopping i one koji ga vole (ako ja njih ne volim);

suvopičaste ženske (i one koji misle da ovaj izraz nije samo metafora za uskogrudnost)
(i one koji misle da je ovaj izraz samo metafora);
one koji misle da je život borba/natjecanje;
one koji ne razlikuju inteligenciju i pamet;
one koji uvijek rade samo ono što je pametno;
aparate koji sami odlučuju kad će se uključiti/isključiti;
kupovati poklone kad se mora i jer se očekuje;
preočigledno nesretne ljude;
Velike Hrvate;
prvo lice množine;
diletant
 
Odgovori s citatom
Old 21.12.2002., 23:00   #8
Ja volim da je plava...
da je gledam dok spava...
moja panorama da je njena glava...

Volim da je sanjam po noci...
volim njene zelene oci...
sanjam jutro kad ce doci...

Mislim na nju, i noc svijetli...
ja volim vjesticu na metli...

A vi niste normalni na pravom sam mjestu
Vanjushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2002., 00:13   #9
Thumbs up

Evo, Božić samo što nije i ja se već radujem Božićnom jutru kad sve miriše na kolače i izobilje... Ležat ću u krevetu i misliti kako sam sretna... Moj će sin do tada sigurno već probuditi i upaliti TV, kao i svake nedjelje... Pomislit ću na tortu od sira u fižideru... Mmmm... Što će to biti slastan doručak... Onda ću polako pomaknuti njegovu ruku sa moga struka i izvući iz postelje. Još spava... Probuditi ću ga kad napravim kavicu.

Ovo je prvi Božić nakon 9 godina u kojem će za našim stolom sjediti muškarac. Nikome do sada to nisam dopustila... Nadam se da nisam pogriješila...
Ali, čak i da jesam, neka... On bi bez nas bio sam na Božić. Nije li opće korisno i ugodno što ćemo ovaj put biti zajedno?

Volim što sam konačno završila borbu u sebi koja ma mučila godinama. Biti razapeta između sjećanja na veliku ljubav i života koji izazovno buja pred tvojim očima... Patnja ja to bila. Srećom, gotovo je. Život ide dalje... I ja mu se radujem.
Vjeveric is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2002., 11:37   #10
Thumbs up

Volim njega, volim osjećaj da volim,volim biti ono što jesam i ljude koji su dovoljno veliki da prihvate druge i same sebe.
Ljude koji imaju povezanost umnog i emotivnog.Volim muškarce koji imaju nečeg staromodnog u sebi, nešto potpuno u suprotnosti sa svim današnjim trendovima.Volim majku koja mi je najbolji prijatelj i njezin način da mi život ne predstavi kao višebojnu loptu prepunu dobroga, nego samo kao višebojno, pa i kontrast crnog i bijelog.I ponovo, volim njega.I život.
PAHULJA is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2002., 12:28   #11
Thumbs up

Javna pohvala moderatorici CJ.Po pitschki svima, pa i meni, kada treba.I ne, ovo nije uvlachenje.
Dobro obavljen posao.Korektan,profesionalan i cool.


Off-topic, hvala na intervenciji.

nataniel
Vera Pavladoljska is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2002., 12:30   #12
Quote:
nataniel kaže:
Javna pohvala moderatorici CJ.Po pitschki svima, pa i meni, kada treba.I ne, ovo nije uvlachenje.
ajde fala Bogu da i nat konacno dobije po pitchki... pa makar i od Jane...
Claire is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2002., 12:33   #13
Sunce vani sja, a meni nekako sve prazno...
Fali mi "netko"...posebna osoba...tu...hm...
Samoća se počela loviti za kožu poput ove hladnoće vani...samo što kad se ogrneš kaputom, ona ostane ispod...
Netko drugi to treba ugrijati...to mjesto u srcu...

Nadam se da će mi se raspoloženje promjeniti do Božića...ne bi ga volio ovako dočekati...
__________________
vita non est vivere sed valere vita est

Čitajte me ovdje...
Raz0r81ad3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2002., 12:34   #14
Nemojte mi opet zasrat topic!

Jučer sam konzumirala malo preveč Trojke prema tome, nije mi baš najszuper u životu.
Crow Jane is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2002., 12:35   #15
Volim.........kada je dan mirisan k'o pravda, pa je onako bijel, pa se prelijeva, pa kada pushim pljugu i pijem kavu pored kompa i osmjehujem se lagano, pa kada znam da me cheka On, poslijepodne,tu, negdje... pa kada je zivot tako predivan u prevratima, pravim krležijanskim, pa kada ljudi vremenom sjednu na mjesta na koja i trebaju ili zaslužuju.........iliti, postoje oni koji sjede na prvim sjedalima i oni koje treba zveknuti na zadnja sjedala da čkome......jer ovo je jedan divan svijet.

Volim kapucino s malo secera i idem sada pit kavu.

Pishite.

gnjidica
Vera Pavladoljska is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2002., 12:42   #16
Smile Re: jako lijepo diletant

voilm svoje najvece bogatstvo na svijetu...
volim spremati potajice iznenadjenja za nju iako vec odavno ne vjerujeju u nikakve djedove koje nose poklone, sa nestrpljenjem iscekujem njezin vedar smijeh kada to otkrije...
voilm sto te dane imamo vise vremena za biti zajedno...
volim ugodjaj koji stvaramo...nas dve...
volim sto sam se navikla da smo same...i sto smo si dovoljne...valjda....

volim vedre ljude koji me okruzuju...
volim lijepe rijeci iskreno izgovorene...
volim biti doma u toplom dok vani dere bura
volim otici do mora koje me puni...
volim.... ma svasta jos...ali to volim i ostale dane


Quote:
nataniel kaže:


Jel' rano za reci, Sretan Bozic?Ma nije.

nije nat
i ja ti se pridruzujem...
nika is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2002., 12:43   #17
Quote:
nataniel kaže:
pa kada pushim pljugu i pijem kavu pored kompa
Eto... posto sam pospan, nemam inspiracije, a ovo kaze sve sta sam mislio reci...

Volim nescaffe s malo secera i mrvicu mlijeka... ubojiti
__________________
I came up with a new game show idea recently. It's called The Old Game. You've got three old guys with loaded guns on stage.
They look back at their lives, see who they were, what they've accomplished... How close they came to realising their dreams...
The winner is the one who doesn't blow his brains out. He gets a refrigirator.
Reebok is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2002., 15:26   #18
A koliko si imala ljubavnika?

A koliko si imala ljubavnika? i gdje si sve s njima
spavala? i sto su ti govorili? i kako, kako je bilo? Daj mi
mira.
cujes, daj mi mira, fuckam ti na tvoje
fotografije spremljene u kutiju od cipela.
pisamca o vjernoj ljubavi sakrivena po manzetama i u
policama pod rubljem, prestani,
prestani, idi vec, kao nesnosnu muhu
pratim ocima tvoj lik po svim ku-
tovima, idi,
izleti kroz prozor, nek te odnese propuh, idi, nemam vremena,
moram se ispavati, idi, rasplini se,
rastopi se negdje u toj narancastoj lokvi pod svjetiljkom,
izgubi se medju slovima ove glupe knjige sto
je citam.

idi, ne volim te, nista necu, nista te ne pitam,
to me ne zanima,

fuckam ti na tvoje adrese i telefonske brojeve, i sijed
i sijed cu te jos voljeti, nozaimeisusovo

koliko,

koliko si ih imala?

VOLIM.
Vera Pavladoljska is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2002., 15:34   #19
NE VOLEM TI NIKOG LUTKO....................
DEBELKOORAC is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2002., 17:20   #20
Šotolu volim i ja

A volim i ~ more, dobru knjigu, svoje prijatelje, Budimpeštu, Nicka, ujutro popit ness bez mlijeka uz prvu pljugu, croissant s linoladom za doručak, Bounty, izležavanje nedjeljom pred TVom uz trash horrore, čitanje u krevetu a vani pada snijeg.......i tak
Crow Jane is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:22.