Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.02.2007., 11:07   #21
Iskreno sumnjam da je postelan da prodje terenske testove.

Prve testove koje sam citao, kazu da je dobar.

Na visem ne vole sjediti samo nesigurni vozaci. Nego jednostavno vole taj osjecaj. Zasto ti je to tesko za shvatiti?

To sto kazes da je auto manji, zaista ne shvacam. Manji od cega, koga?

I golf i astra i megane, mazda 3, pa svi imaju prtljaznike od 300 do 350l.
A iznutra ima dosta mjesta takodjer.
refugee is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2007., 11:23   #22
Quote:
Jedino što mogu prihvatit da je drugačiji. OK to je istina. Ali je isto tako beskoristan.
Pa naravno da je beskorisan.

I panoramski krov je beskoristan. I kvake u boji su beskorisne, odbojnici u boji su pogotovu beskorisni.

Ali ih ljudi vole zato jer nisu racionalna bića.
Nick Nolte is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2007., 11:24   #23
Tko voli sjediti na povišenom neka se vozi u busu.

Jednostavno mi je grozan taj osjećaj visokog sjedenja + ljuljanje koje ide s tim.
Antimon2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2007., 11:41   #24
Quote:
refugee kaže: Pogledaj post
A jeste tvrdoglavi...

I te spike da terence i SUVove kupuju ljudi malih ki*a mi stvarno ide na zivce.
Jednostavno neko vise vole male niske jurilice, a neko visinu i udobnost suv-a.

Meni se ovaj svidja jer je unio dasak novosti. Jer sjedim na povisenom. Jer nije osjetljiv na svako povisenje ceste i rizole.

A da vise trosi ne znam. Da je bucan, ne znam. A ne znas ni ti.

Svako voli nesto. Samo dajte ljudi prekinite vrijedjat ljude koji razmišljaju drugacije od vas.


Vidio sam u auto blicu da ima test, ali nisam citao...
Tipa da rinzoli i losa cesta ne predstavljaju problem, a sto se tice terenskih sposobnosti; namijenjen je za otic u klet/vikendicu, dakle nesto zemlje/makadama, umjereno los teren, nije sad za penjat se po Velebitu ili ganjat se kroz sumu.
Takodjer mislim da je 2.0 dci 150 ks ok motor. Ugl, treba to vidjeti kada dodje u prodaju.

Vozio sam se nekoliko puta u terencu i SUV-u, i moram reci da mi je feeling "povisenog sjedenja" bio mrak, nesto drukcije. Osjecas se, neznam, mocnije, udobnije, i kao da imas bolji pregled nad prometom (a inace s guštom vozim passata koji nije bas mali i jednostavan auto za npr. provlacit se kroz zakrcene ulice po najvecoj guzvi, ulazit u skucene parking prostore...tolko o tome da povisenost vole samo oni koji slabije voze)
__________________
"Our gratest glory doesnt consist in not falling, but in rising every time we fall" J.Kano, founder of Judo
"Mozda je nerazumno ocekivati od ljudskih bica da budu razumna." Robbins, Osnove patologije
Juji is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2007., 12:24   #25
Quote:
Jujigatame kaže: Pogledaj post


Vozio sam se nekoliko puta u terencu i SUV-u, i moram reci da mi je feeling "povisenog sjedenja" bio mrak, nesto drukcije. Osjecas se, neznam, mocnije, udobnije, i kao da imas bolji pregled nad prometom (a inace s guštom vozim passata koji nije bas mali i jednostavan auto za npr. provlacit se kroz zakrcene ulice po najvecoj guzvi, ulazit u skucene parking prostore...tolko o tome da povisenost vole samo oni koji slabije voze)
Daaaaaa, onda nije problem s egom, ne to je čist vozački gušt, vozit auto koji se ljulja ko parobrod.
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2007., 13:25   #26
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
Daaaaaa, onda nije problem s egom, ne to je čist vozački gušt, vozit auto koji se ljulja ko parobrod.
Imaš pravo, još bi nekako prebolio to što sjedim 2m iznad ceste, ali to ljuljanje mi je grozno. Odma me podsjeti na R18, aaaaaaaa, bljuv
Antimon2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2007., 14:11   #27
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
Daaaaaa, onda nije problem s egom, ne to je čist vozački gušt, vozit auto koji se ljulja ko parobrod.
Što si to vozio "visoko" da te tako ljuljalo?
__________________
OFF DUTY
STINGer is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2007., 14:18   #28
Discovery bez ABC-a
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2007., 14:55   #29
Quote:
STINGer kaže: Pogledaj post
Što si to vozio "visoko" da te tako ljuljalo?
Opel Fronteru
Antimon2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2007., 15:36   #30
I čemu ta dva kamiona dovoditi u vezu sa ovim Nissanom? Nema šanse da ljulja kao ta dvojica... ni blizu
__________________
OFF DUTY
STINGer is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2007., 15:46   #31
M'da. Ovo je valjda Lotus.
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2007., 15:55   #32
Ja bih ga rado prvo provozao pa donio odluku.

I 307 SW koji vozim je viši od većine autiju, pa mu se niš ne dešava u zavojima.
Nick Nolte is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2007., 19:10   #33
Quote:
Nick Nolte kaže: Pogledaj post
Ja bih ga rado prvo provozao pa donio odluku.

I 307 SW koji vozim je viši od većine autiju, pa mu se niš ne dešava u zavojima.
Čuo sam da se taj SW navodno prodaje u zamračenim salonima jer je toliko odvratnog izgleda da ga nitko ne bi kupio po dnevnom svjetlu. Je li to istina ?
Antimon2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2007., 19:41   #34
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
M'da. Ovo je valjda Lotus.

A jebiga sad... uspoređuješ pure terenca visokog skoro 2 metra i teškog 2 tone sa ovim... ne kažem da leži ko "obični" auto, ali mu je puno bliže od tih brodova koje ste vas dva vozili.
__________________
OFF DUTY
STINGer is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2007., 20:44   #35
Ma nema se smisla s njima raspravljat...
refugee is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2007., 01:01   #36
takav auto bi trebao biti jedan veliki kompromis, imas sve po malo ( a nemas nis )
voziš se relativno komforno po gradu ( nije tvrd ko terenacn ) , i lažeš sebi i poručuješ drugima ˝ mogu ako hoću ˝
a bumo vidli kad dođe kaj bu to bilo od auta, a nabitnije od svega, da trebe padaju !
METAN RUNNER is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2007., 08:08   #37
Quote:
Antimon2 kaže: Pogledaj post
Čuo sam da se taj SW navodno prodaje u zamračenim salonima jer je toliko odvratnog izgleda da ga nitko ne bi kupio po dnevnom svjetlu. Je li to istina ?
Jest.

A meni puno znači to što je tebi odvratan, to samo znači da je odabir dobar.
Nick Nolte is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2007., 10:20   #38
Quote:
Nick Nolte kaže: Pogledaj post
Jest.

A meni puno znači to što je tebi odvratan, to samo znači da je odabir dobar.
Strašan ti je odabir Ali ipak ima nešto gore i to unutar iste kuće, 206 SW.
Antimon2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2007., 10:22   #39
Quote:
METAN RUNNER kaže: Pogledaj post
takav auto bi trebao biti jedan veliki kompromis, imas sve po malo ( a nemas nis )
voziš se relativno komforno po gradu ( nije tvrd ko terenacn ) , i lažeš sebi i poručuješ drugima ˝ mogu ako hoću ˝
a bumo vidli kad dođe kaj bu to bilo od auta, a nabitnije od svega, da trebe padaju !
Veliki kompromisi su u pravilu sranje. Općenito mi je taj koncept automobila sranje ali očito da ima kupaca kad se tako masovno proizvode.
Antimon2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2007., 11:34   #40
qashqai
doduše, sx4 mi je dovoljan, kad budem mijenjao...
__________________
Since 1999
sailor is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:17.