Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.09.2003., 21:42   #1
Thumbs down Opet sam...samcat

Vjerojatno je ova tema ovdje vec isfurana ali eto ja jednostavno moram nesto reci........

Nedavno prekinuh sa curom, pa ak ima itko koju utjesnu rijec neka slobodno kaze........

Hvala!
__________________
Are you Airtripster?
Yossarian is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2003., 21:46   #2
Prijatelju, doći će bolji dani i za nas strijelce...

MORAJU!!!
__________________
Nemoj se čudit, anđele..Što neću te prepoznati. Ako te sretnem bilo kad i bilo gdje...S tobom neću
V&L
Kyra is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2003., 03:52   #3
Sutra je novi dan
Daphne is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2003., 04:07   #4
Ovdje ces naci puno korisnih savjeta.
Gazda is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2003., 04:37   #5
Sto god mi rekli nece pomoci puno
sve dok sam ne promijenis perspektivu:

iz -> opet sam sam
samcat

u -> opet sam sam
samcat !!!
Peta od osam is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2003., 12:47   #6
Ja sam to uvijek gledao na sljedeci nacin. Ako ste prekinuli, to bi znacilo da nije islo. A ako nije islo onda bolje da ste prekinuli nego da jos uvijek jedno drugom idete na zivce. Puno je gore muciti se u "vezi" i isfuravati nesto sto se isfurati ne moze nego prekinuti dok je to jos veza. Naravno, ne znam kakav ti je prekid bio, ali kakav god da je, prekid je i na kraju se sve to vise-manje svede na isto. Da to jednostavno ne ide.
__________________
I live... again!
Caleb is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2003., 13:11   #7
kad prodje, a znas da ce proci bit ce ti drago
mrsavipas is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2003., 20:29   #8
kopliko god ti sad zvučalo glupo, ali zapamti za kasnije: ovo što osjećaš je dobro jer barem znaš da si živ...
biti će i dana kad ćeš se probuditzi i ništa u tebi nema-a onda ćeš skužiti da ti nedostaje upravo to....
miha is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2003., 20:29   #9
Quote:
Yossarian kaže:
Nedavno prekinuh sa curom, pa ak ima itko koju utjesnu rijec neka slobodno kaze........
znas sta mi je najinteresantnije kod svakog prekida? po defaultu svi slegnemo ramenima i ponasamo se kao pretuceni pas... onak, rep medju nogama, tresemo se ko ludi i ocekujemo da ce nas zivot odjednom maziti i paziti...

ja sam se okrenuo frendici koju znam jos iz osnovne i s kojom sam na necenzuriranom odnosu... i kad sam s njom pricao, skuzio sam da nije stvar da ocekujem od nekoga nesto, vec samo to da me netko strese kako treba i kaze "mrdni se"...
Ant is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2003., 20:35   #10
Re: Opet sam...samcat

Quote:
Yossarian kaže:
Nedavno prekinuh sa curom, pa ak ima itko koju utjesnu rijec neka slobodno kaze........

Hvala!
nadam se da zima neće bit duga i hladna.

i zbog tebe i zbog mene
sweet Irma is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2003., 20:45   #11
Da, razmišljajući o uzaludnoj i neuzvraćenoj ljubavi duge zimske noći jednostavno prolete...
El Bradbury is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2003., 20:48   #12
ne bojim se dugih zimskih nociju... ionako su svake godine iste
mrsavipas is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2003., 00:39   #13
hm hm... po ovom sto si rekao bit ce da je ona tebe spucala...


sorry friend... jednom i ti moras vidjeti kako izgleda druga strana medalje
 
Odgovori s citatom
Old 17.09.2003., 01:59   #14
Re: Opet sam...samcat

Quote:
Yossarian kaže:
Vjerojatno je ova tema ovdje vec isfurana ali eto ja jednostavno moram nesto reci........

Nedavno prekinuh sa curom, pa ak ima itko koju utjesnu rijec neka slobodno kaze........

Hvala!
Ako te to tješi, svi mi smo nedavno prekinuli, na ovaj ili onaj način, ili se osjećamo usamljeno s onim što trenutno imamo...

zato kompa prst gore i u 'nove radne pobede' !!!

shvaćam, oprezan si, ali mogao si neke detalje dati, tako da te bolje tješimo.... i?

Joe Sjebani Black
Joe Black is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2003., 02:06   #15
bit ce sve ok!

bolje da ste prekinuli, nego da si u losoj vezi, da se svadjate...

matilda1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2003., 03:31   #16
Quote:
Peta od osam kaže:
Sto god mi rekli nece pomoci puno
sve dok sam ne promijenis perspektivu:

iz -> opet sam sam
samcat

u -> opet sam sam
samcat !!!
Ovo mi se sviđa
Život samca i nije uvijek toliko loš....bolje to nego bit u vezi gdje se stalno svađate....
Glavu gore, bit će sve
Edea is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2003., 08:32   #17
Ovo sam vec napisao al mislim da pripada na ovaj thread.

u biti se u zadnjih godinu dana najbolje osjecam kad sam sam.dopizdi kad te drmaju emocije stalno zaljubljivanje prekidanje pa opet iznova.

ne znam mozda je to kasno sazrijevanje ili cista navika na komoditet da se ne trebas sa nikim drugim zajebavat.

mozda je to i cisti egoizam nemam pojma al mi je brate tlaka pocinjat neke nove veze iznova i ici ponovo ispocetka.

enjoy your freedom ima i u tome nesto vjeruj mi.
Roko is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2003., 10:31   #18
Quote:
Caleb kaže:
Ja sam to uvijek gledao na sljedeci nacin. Ako ste prekinuli, to bi znacilo da nije islo. A ako nije islo onda bolje da ste prekinuli nego da jos uvijek jedno drugom idete na zivce. Puno je gore muciti se u "vezi" i isfuravati nesto sto se isfurati ne moze nego prekinuti dok je to jos veza. Naravno, ne znam kakav ti je prekid bio, ali kakav god da je, prekid je i na kraju se sve to vise-manje svede na isto. Da to jednostavno ne ide.
ja to isto gledam na takav način. osim ako niste klinci pa ste našli neki bezvezni razlog za prekid, a sad zbog ponosa nitko neće popustit nego oboje pate.
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=bMdeg-WKt1U
soks is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2003., 10:34   #19
ako se tako cesto dogadja... mozda nije problem u drugoj strani nego u vama... jel ste ikad na to pomislili?!
 
Odgovori s citatom
Old 18.09.2003., 12:32   #20
Quote:
Sibylla kaže:
ako se tako cesto dogadja... mozda nije problem u drugoj strani nego u vama... jel ste ikad na to pomislili?!
Pa dobro, nije sad da se bas tako cesto dogadja...
Problem uglavnom bude na obje strane prisutan, ukolko veza zaista ne ide i ukolko se jedna strana ne ponasa ko djubre. A kaj si ti u braku kad ovak nastupas spram onih koji tu i tamo prekinu?
__________________
I live... again!
Caleb is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:29.