Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.10.2003., 15:16   #21
Quote:
walter kaže:
Joj duda, ti si prava osoba koja će to izjaviti. Ono, najmanje godinu dvije si mljela NIKAD NIKAD NIKAD NIKAD ja neću voljeti bla bla bla... Tvrdoglava pun kurac...
...ovan po horoskopu...
...bolje ikad nego nikad...
__________________
Nikad ne reci nikad !
duda is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2003., 15:19   #22
Quote:
duda kaže:
...ovan po horoskopu...
...bolje ikad nego nikad...
Ja sam bik, pričaj mi o tome...
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2003., 16:04   #23
Quote:
duda kaže:
...ovan po horoskopu...
...bolje ikad nego nikad...
Kohm,kohm...to je rečenica koja pripada Jarcima...molim lijepo...a još kad si rak u podznaku.....fiiijjuuuu!!!
miha is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2003., 16:43   #24
Voljeti?

Znači ogroman trud.Voljenje ne opstaje samo po sebi, tj. ljubav.

Kada sam bila mladja pušila sam, kao svi valjda one priče o tomu da ljubav opstaje sama po sebi.

Čak i ako opstaje - ostaje sama na kraju,jer se odnos,veza raspada bez TRUDA.

Znaš što ti je voljenje?

Kada neka osoba zasluži toliko puno kredita kod tebe,ali ne živi samo od njih,već ih tek ponekad koristi,ali ne zlorabi.

Kada si svaki dan, barem malo (ne opterećujuće,naravo) svjestan da osoba koja je pokraj tebe nije tvoj komad namještaja već živo biće koje treba pažnju i koju će ti pažnju uzvratiti.

Voljenje je kada si u klincu,dan ti je loš,a ona/on ti da neki glupi rokovnik i privjesak, najružniji na svijetu , zagrli te,obriše suze plačljivice i kaže - sve je ok.

Voljenje je kada je njemu loš dan - a ti ga umiljato i nježno oraspoložiš sitnicom - da mu na kraju svega ipak zatitra osmijeh na ustima za koje si mislila da se nikada više neće nasmijati.

Voljenje je kada se počesto sjetiš kupiti nekome kiflu,jer je možda gladan.
I kada je njegova bol, barem djelomice i tvoja bol.
A njegova radost tvoja radost.

Voljenje je kada ničim izazvan(a) pošalješ sms zbunjujućeg sadržaja,šašav i romantičan do beskraja,jer TOGA TRENA ZNAŠ DA JE JEDINO VRIJEDNO LJUDSKOGA POSTOJANJA - ljubav, u ma kojem obliku.

I ma kako ju mi opisivali.

Pjesnički,ili tek usput.:-)
Vera Pavladoljska is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2003., 16:55   #25
I sad bi ja kao nešto trebala napisati, a Nataniel je sve rekla što je rečeno trebalo biti???

Vjerujem da je najveća greška u ljudima upravo uzimanje osobe i ljubavi zdravo za gotovo. A ljubav je potrebita pažnje i truda svakog dana, a što vrijeme ide dalje, to više. I istina je, ako ne pružaš, ne možeš dobiti. Ako ne vjeruješ u ljubav, teško ju možeš zaslužiti. Ljubav nije idealna bajka koju smo slušali kada smo bili mali. Ali je još uvijek sa svim manama odraslog svijeta ono najljepše što imamo i za što se isplati živjeti.
I da, moramo se pomiriti s tim da veza znači trud, pažnja, briga, kompromis, da ima uspona i padova. Pronaći drugu polovicu, kako se kaže, ne znači da odsad nadalje s tom osobom više nećemo imati problema. Znači samo da ćemo nekog dovoljno voljeti (i on nas), da će to vrijediti naš trud, da će nam dati želje i volje da uvijek iznova razgovaramo, rješavamo, pronalazimo kompromise.
I da će nam, unatoč svemu, uvijek biti ljepše uz tu osobu, nego bez nje.

Anastasia is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2003., 16:58   #26
Quote:
Crow Jane kaže:


Upravo to. I nemojte da čujem vas od 20 godinica da ne znate voljet

Čekaj samo da se Antarius javi...
Anastasia is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2003., 17:01   #27
Quote:
Voljeti?

Znači ogroman trud.
Joj nat.... JOJ NAT!!!!!
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2003., 17:02   #28
Anastejsa i Nataniel lijepo ste to rekle, svaka cast

Antarius je jos u buntovnickim godinama
__________________
Boh?
Alyssa is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2003., 17:08   #29
[QUOTE]Anastasia kaže:
I sad bi ja kao nešto trebala napisati, a Nataniel je sve rekla što je rečeno trebalo biti???



Naglasak na TREBALO.

Znaš, nekada tako i bude - ali ljudi su slijepci kod očiju.

Ne vide, ili žmire, boje se ili su polumrtvi emocionalno.

I puste,jednostavno puste osobu da ode.

Nakon toga, pjevaju redovito (loše) pjesme o ljubavi.

Zato ja ne volim ljubavne pjesme,dovraga.

Ali mi je drago da NE ZNAM, zaista ne znam napisati ljubavnu pjesmu.
Nisam ni pokušavala nikada.

To je po meni - pokušaj arogantan i u osnovi neizvodiv.:-)
Vera Pavladoljska is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2003., 17:09   #30
Ja bih to ovako sročio, drage dame: Kad u vezi nestane ljubavi, potreban je trud da se veza održi.
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2003., 17:12   #31
"Ništa ne nestaje i sve se troši".
Vera Pavladoljska is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2003., 17:12   #32
Lebowski, ne slažem se s tobom (malo za promjenu )
Ljubav nije dovoljna da veza bude sretna. Vjeruj mi. Ljubav nije dovoljna. I čak i ako voliš, trud treba postojati.
Anastasia is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2003., 17:15   #33
Quote:
Anastasia kaže:
Čekaj samo da se Antarius javi...
s tobom vise ne pricam...

Alyssa, nemoj ti meni prodavati te fore jer cu te kad te vidim

Nataniel, zbarila si me
Ant is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2003., 17:15   #34
Quote:
Anastasia kaže:
Ljubav nije dovoljna da veza bude sretna.
AMEN.
Vera Pavladoljska is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2003., 17:21   #35
Ma znam ja što vi želite reći, ali ta riječ, trud, me nekako grize za oči, vuče mi na riječ napor. A kako može biti napor napraviti nešto za onog koga voliš? Ne kažem ja da treba prihvatiti sve i dignut noge u zrak, ali nije to trud, to je više inspiracija, ne znam, vizija, pa zar nisi lakši od zraka kad si zaljubljen, šta ti može predstavljati napor kad si zaljubljen, to ja ne razumijem. Jebote žene, pa daj nek mi veli da istovarim kamion uglja, istovariću ga bez muke, napora, truda, brige, inih pizdarija, to je ljubav... Po mojim definicijama. A kad mi se nešto ne da, onda to nije više ljubav. Kad umorna koraka krenem na spoj, nema tu više ljubavi.
Cijeniti trenutak, prisjećati se trenutka, ti neki trenuci prave, istinske ljubavi, usporedivi jedino sa djelovanjem teških droga, toga se treba prisjećati kad je situacija loša, kad nastupe neki glupi nesporazumi. Jedini trud koji ulažem je da se u takvim situacijama sjetim što stvarno osjećam prema njoj, i onda truda nema. Trud mi je glupa riječ.
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2003., 17:23   #36
lebowski, da si skroz zaljubljen, riknuo bi' od jachine i konfuznosti toga osjećaja.
ne može se skroz biti zaljubljen, milo moje.
Vera Pavladoljska is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2003., 17:24   #37
to je samo pitanje na koji način doživljavaš određenu riječ, ali bit i smisao jest da ljubav treba pažnju, brigu, to je cvijet kojeg svakodnevno treba zalijevati. Ja to zovem trud jer je to stanovito ulaganje energije (bez obzira što ti nije teško, ali opet...)
Anastasia is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2003., 17:28   #38
Quote:
nataniel kaže:
lebowski, da si skroz zaljubljen, riknuo bi' od jachine i konfuznosti toga osjećaja.
ne može se skroz biti zaljubljen, milo moje.
Ma jes vala, ti ćeš mi određivati gabarite ljubavi... Nemoj nat, ja sam u duši nevini i naivni dvanaestogodišnjak unatoč svim rospijama koje su mi se prošetale kroz život.
Za konfuznost već možeš biti mjerodavna. To je onaj dream team lolitaa, atlantis & nat... Trio de la confusion...
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2003., 17:29   #39
Ti JESI dvanaestogodisnjak,leb,ma kako se opirao tome.
Vera Pavladoljska is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2003., 17:31   #40
Quote:
nataniel kaže:
Ti JESI dvanaestogodisnjak,leb,ma kako se opirao tome.
A ti voliš kvocat i popovat.
I prenemagat se, nja nja nja nja nja nja
Ja se ponašam kao odrastao čovek!
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:42.