Natrag   Forum.hr > Društvo > Povijest > Vojna povijest i tehnologija

Vojna povijest i tehnologija Od praćke do ratova zvijezda.

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.05.2011., 21:50   #101
Quote:
zetec kaže: Pogledaj post
jeli imaš nabavnu dozvolu?Ako imaš onda pravac trgovina ili njuškalo.hr pa ćeš valjda naći nešto da ti odgovara.Ako nemaš i ne planiraš je nabaviti bolje ti je ostavi se ćorava posla ako ne planiraš robijati.Ako planiraš sve legalno onda pravac najbliža PU i tamo će ti sve objasniti kako i pod kojim uvjetima izvaditi nabavnu dozvolu.Ako je izvadiš i imaš sve uvjete ona ti vrijedi ja mislim 6 mjeseci pa u tom roku možeš tražiti.
naravno da ne planiram robijati i da ce sve bit legalno
samo mene zanima dal se moze kod nas nabavit jer je puno jednostavnije i jeftinije da ga tu nabavim-prije svega zato jer bi onda iso na najam vozila pa ako se posao isplati kupim
__________________
bacam i skidam uroke
lord varg is offline  
Old 19.05.2011., 08:39   #102
Quote:
lord varg kaže: Pogledaj post
naravno da ne planiram robijati i da ce sve bit legalno
samo mene zanima dal se moze kod nas nabavit jer je puno jednostavnije i jeftinije da ga tu nabavim-prije svega zato jer bi onda iso na najam vozila pa ako se posao isplati kupim
ma ja sam krivo quota sorry nije se na tebe odnosilo nego na onog šta pištolj kupuje
zetec is offline  
Old 19.05.2011., 18:35   #103
Quote:
lord varg kaže: Pogledaj post
ako zna neko mene zanima dal bi se u hr moglo kupit ili iznajmit tenk-bilo koj samo da vozi
vjerujem da ce ti tehnicki , osiguranje i registracija zadavat najvece probleme.

Kako im na tehnickom objasnit da tvoje gume nemoraju imat dubinu rupa 4mm jer si gusjenicar ili zasto ti nerade sva 4 zmigavca.

ili kad te na osiguranju pitaju dali ces osigurat vjetrobransko staklo

a di stavit tablice da su osvjetljene i dali naljepnicu o registraciji zalipit van ili unutar vjertobranskog stakla

I koliko ce ti naplatit cestarinu Zg-Lj ?
kuhinja is offline  
Old 19.05.2011., 19:29   #104
Quote:
kuhinja kaže: Pogledaj post
vjerujem da ce ti tehnicki , osiguranje i registracija zadavat najvece probleme.

Kako im na tehnickom objasnit da tvoje gume nemoraju imat dubinu rupa 4mm jer si gusjenicar ili zasto ti nerade sva 4 zmigavca.

ili kad te na osiguranju pitaju dali ces osigurat vjetrobransko staklo

a di stavit tablice da su osvjetljene i dali naljepnicu o registraciji zalipit van ili unutar vjertobranskog stakla

I koliko ce ti naplatit cestarinu Zg-Lj
?
Pa preveze ga na labudici.
Inače u V.Britaniji se može tenk normalno registrirati i voziti po cesti, samo oružani sustavi moraju biti onesposobljeni, ne znam kakva je situacija ovdje.
JKD01 is offline  
Old 19.05.2011., 20:32   #105
Quote:
kuhinja kaže: Pogledaj post
vjerujem da ce ti tehnicki , osiguranje i registracija zadavat najvece probleme.

Kako im na tehnickom objasnit da tvoje gume nemoraju imat dubinu rupa 4mm jer si gusjenicar ili zasto ti nerade sva 4 zmigavca.

ili kad te na osiguranju pitaju dali ces osigurat vjetrobransko staklo

a di stavit tablice da su osvjetljene i dali naljepnicu o registraciji zalipit van ili unutar vjertobranskog stakla

I koliko ce ti naplatit cestarinu Zg-Lj ?
imam vezu na tehnickom
za cestarinu ne brinem ic cu po staroj cesti
__________________
bacam i skidam uroke
lord varg is offline  
Old 20.05.2011., 10:13   #106
Kak se kreću realne cijene (u mirnodopskom razdoblju) automatskih pušaka na vojnom tržištu ?? Ima li bar za to neki web site (osim wiki) ? Zanimaju me cijene od klasika tipa AK-47, AKS, M16, preko FAMAS-a, sve do današnjih modernih modela FN-a i H&K-a, bullpup pušaka...... itd (da ne nabrajam).

Jedino relevantno što sam uspio naći je da tajvanska kopija M16 stoji oko 500 USD pa bosanci poludjeli za njom.
slučajni_prolaz is offline  
Old 21.05.2011., 13:39   #107
Ja sam guglao cijenu Scar L standarda oko 2000-2400$.

Brijem da možeš 4-5 kalašnjikova dobiti za to.
Zek0slav is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:12.