Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.10.2007., 22:08   #1
Pero Kovačević

Meni najomiljeniji....
Jedini tamo u saboru "radi"...
Njega tamo non-stop viđam!


Pero
 
Odgovori s citatom
Old 12.10.2007., 22:17   #2
Pero,Pero, crni Pero.
Zar je dotle došlo da ovako vodiš predizbornu kampanju.
Izguro si kolegu Tončija (odma sam znao da je to tvoje maslo), i sad hvalite me usta moja jer ću vas poderat i razvalit.
Pero, nido stara predobro te znam, da bi meni prodavo ovakve štoseve.
Oprat ću te ovdje ko ožbolticu prije par mjeseci.
__________________
SVE ZA HRVATSKU, A NAŠU JEDINU I VJEČNU HRVATSKU NI ZA ŠTO (prvi hrvatski predsjednik dr.Franjo Tuđman).
Sve one koji na bilo koji način vrijeđaju hrvatske branitelje ili Domovinski rat, kao i one koji im dopuštaju da to nekažnjeno čine nabijem na *urac.
casio is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2007., 22:44   #3
Pero......profesionalni ispravljač netočnih navoda.
hehehoho is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2007., 00:07   #4
šta niste još shvatili da je pero kovačević uz lončara i leticu jedan od tri certificiranih psihičkih bolesnika u saborskoj oporbi?
Joogoslav is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2007., 00:10   #5
Quote:
Joogoslav kaže: Pogledaj post
šta niste još shvatili da je pero kovačević uz lončara i leticu jedan od tri certificiranih psihičkih bolesnika u saborskoj oporbi?
Davno sam ja to shvatio, puno prije nego je on došao u Hrvatski Sabor. No tome je kriva trauma iz djetinjstva, a Pero zna o čemu govorim, jel tako Pero.
__________________
SVE ZA HRVATSKU, A NAŠU JEDINU I VJEČNU HRVATSKU NI ZA ŠTO (prvi hrvatski predsjednik dr.Franjo Tuđman).
Sve one koji na bilo koji način vrijeđaju hrvatske branitelje ili Domovinski rat, kao i one koji im dopuštaju da to nekažnjeno čine nabijem na *urac.
casio is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2007., 00:19   #6
ma meni je drago da i luđaci dobro zarađuju, neka im je dobra državna plaća i kasnije penzijica, jer bolje je da su vani nego u ludnici, humanije je
Joogoslav is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2007., 19:49   #7
Milim da je Pero jedan od boljih političara...
LazyBrain is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2007., 20:03   #8
Quote:
LazyBrain kaže: Pogledaj post
Milim da je Pero jedan od boljih političara...
Najbolji! Najaktivniji političar, non-stop radi, susretljiv... Starno mu ne mogu ništa prigovoriti. Jedna od rijetkih pozitivnih strana politike.
tomy108 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2007., 20:15   #9
Quote:
LazyBrain kaže: Pogledaj post
Milim da je Pero jedan od boljih političara...
Pa još bi se i složio da nije bio u HDZ-u, pa nakon toga u SDP-u pa završio u HSP-u. Da nije svjetska lopina i muljator. Da nije srbin rođen u Dubici a porijeklom iz Crne Gore. Da nije on taj koji je potpisao rješenja invalidima koje je kasnije Pančiću podvalio kao "lažne invalide", a sve njegovi prijatelji s kojima je od 91.-98. radio u Ministarstvu obrane tipa Mate Laušić, Ivan Tolj, Matko Kakarigi, Domazet, Branimir Glavaš.........
Pero je muljator kakvog svjet nije vidio, jedino što je pravnik pa ih u Saboru sve vesla sa pravničkim floskulama koje većina doktora u Saboru ne kuži.
__________________
SVE ZA HRVATSKU, A NAŠU JEDINU I VJEČNU HRVATSKU NI ZA ŠTO (prvi hrvatski predsjednik dr.Franjo Tuđman).
Sve one koji na bilo koji način vrijeđaju hrvatske branitelje ili Domovinski rat, kao i one koji im dopuštaju da to nekažnjeno čine nabijem na *urac.
casio is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2007., 20:22   #10
mlati praznu slamu.kao svi u saboru-samo vješto
jajoglavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2007., 20:25   #11
Kao političar aktivan.
Kao sugovornik komunikativan i simpatičan
Čak ga i zadrti anti-HSP-ovci probavljaju, koliko sam primjetila
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2007., 21:17   #12
citam i nebrem verovati...

...da neki hvale ovog peru koji se jako dobro zabavlja u saboru ispravljajuci netocne navode i blateci praznu slamu...pa ima makar koja sitnica koja je iz njegoih ustiju pretocena u djelo?kak mozete hvaliti nekoga tko se za nesto samo zalaze, a nista NE RADI...istina takvih je 90% u saboru, ali ipak istina...
__________________
svi imamo pravo zivjeti..i ljudi i zivotinje...nemojte ih ubijati...pojedite si nekaj drugo
davorcek is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2007., 22:20   #13
ja sam ga "upozno" na cesti i rukovo se...Čovjek radi najviše javljanja...

On i tomašićka ministri,nebi bilo ovako kako je...
LazyBrain is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2007., 00:12   #14
Quote:
LazyBrain kaže: Pogledaj post
Milim da je Pero jedan od boljih političara...

Joogoslav is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2007., 00:24   #15
Quote:
LazyBrain kaže: Pogledaj post
ja sam ga "upozno" na cesti i rukovo se...
Wooow! Blago tebi!
Odmah ga treba za predsjednika! Građanin - predsjednik! Da se ne prekida kontinuitet i tradicija...
__________________
Danas nema Drugoga kao izrabljivača koji nas tjera na rad i iskorištava. Danas sami sebe samovoljno izrabljujemo i pritom vjerujemo da se ostvarujemo. Danas se ostvarujemo na smrt. Optimiziramo se na smrt. U tom kontekstu nikakav otpor ni pobuna, nikakva revolucija nisu mogući.
Byung-Chul Han - filozof, kulturni teoretičar
Špranja is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2007., 01:47   #16
Quote:
LazyBrain kaže: Pogledaj post

On i tomašićka ministri,nebi bilo ovako kako je...
Nedaj ti Bože da ti Pero bude ministar, sigurno ne bi bilo ovako, bilo bi 10 puta gore.
Bio je pomoćnik ministra par godina, pa je napravio sranja da se nije dalo ispraviti.
__________________
SVE ZA HRVATSKU, A NAŠU JEDINU I VJEČNU HRVATSKU NI ZA ŠTO (prvi hrvatski predsjednik dr.Franjo Tuđman).
Sve one koji na bilo koji način vrijeđaju hrvatske branitelje ili Domovinski rat, kao i one koji im dopuštaju da to nekažnjeno čine nabijem na *urac.
casio is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2007., 13:16   #17
meni je pero isto simpa, trudi se i radi...
__________________
Sunce, hvala ti što si izašlo za mene!
Sunce, obećajem misli su mi pozitivne!

"Tko još sluša gradske priče? Jaka stvar. Da, da, da... to sam ja."
*shiney* is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2007., 13:29   #18
Quote:
Joogoslav kaže: Pogledaj post
šta niste još shvatili da je pero kovačević uz lončara i leticu jedan od tri certificiranih psihičkih bolesnika u saborskoj oporbi?
Imaš ti kakve dokumente ili je to ono da su svi desničari psihički bolesnici?
tomy108 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2007., 13:34   #19
pero je'premazan'
jajoglavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2007., 15:32   #20
Pero je najpošteniji i najbolji političar,koji je razotkrio puno afera od koncertna direkcije zagreb,slučaj saše britvića i ljuštine,slučaj kupske ulice,slučaj prevrtanja cisterne u palešniku,slučaj zamjene zemljišta u zagrebu i niz takvih stvari.
biskvit_mimislava is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:51.