Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.05.2011., 01:03   #41
Quote:
tiburon kaže: Pogledaj post
evo moje se noge upravo hlade....baš mi godi....

nisam se zamatala u foliju, već sam samo navukla guam gaće....... nadam se solidnim rezultatima.....
jel ima i tih gaća u dm-u?
koliko para?
od kud do kud su te sexy gaćice ?

planiram uzet one knjižice za bodove pa sve još na 15% pa da i gaćurde uzmem možda.
ana:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2011., 07:32   #42
kupila sam te guamove gaće u dm-u za 30 i nešto kn.
jako su široke, ne prijanjaju uz tijelo i idu od struka do skočnih zglobova (tu su stisnute elastikom).

mene zanima za rapid blato koliko puta tjedno ga se nanosi. ovdje sam pročitala da neke cure spominju svako drugi dan. kutiju s uputstvima sam odmah bacila, a na webu na lacote stranicama nigdje ne piše taj podatak.
chada1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2011., 13:47   #43
Quote:
chada1 kaže: Pogledaj post
kupila sam te guamove gaće u dm-u za 30 i nešto kn.
jako su široke, ne prijanjaju uz tijelo i idu od struka do skočnih zglobova (tu su stisnute elastikom).

mene zanima za rapid blato koliko puta tjedno ga se nanosi. ovdje sam pročitala da neke cure spominju svako drugi dan. kutiju s uputstvima sam odmah bacila, a na webu na lacote stranicama nigdje ne piše taj podatak.
Prvi tjedan svaki drugi dan,drugi tjedan svaki treći...i taman ga potrošiš
andyca is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2011., 22:49   #44
hvala na odgovoru
ja sam mazala 4 dana uzastopno (u malo bogatijem sloju) i već mi je pri kraju. baš sam promislila kako ga nema dovoljno niti za cijeli tjedan
chada1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2011., 17:57   #45
evo imam i ja ovaj kupon za 50 % popusta na guam blato u dm, i sve san povatala osim; jel ovo rapid blato hladno ili toplo?

jel koja od vas "novih" ima kakvih rezultata?

edit; evo vidin pise caldo, kaze mi google da je to hot!!! vruce vruce...
Anellye is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2011., 17:12   #46
ja sam si kupila obje te kaj su bili kuponi ali nisam još počela tak da ne znam kakve su

bolje im je da valjaju
ana:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2011., 20:04   #47
Evo da se pridružim raspravi
Koristila sam prvo vrijeme guam kremu sa onim efektom hlađenja i sada koristim onu u plavom pakiranju koja ne hladi ali koža je od nje fantazija.Svaki dan nakon tuširanja umasiram u srednjem sloju i naravno nisam se nikad nadala nekom pretjeranom djelovanju bez moje muke i kretanja.Svaki dan pola sata orbitreka,puno vode ili cedevite light,nema međuobroka nego samo tri glavna u bilo kojoj količini itd...i nakon 5 tjedana toga i guam kreme celulit se skoro ne vidi a koža je
__________________
Success is like reaching an important birthday and finding you're exactly the same
Audrey Hepburn is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2011., 12:29   #48
cure kakva su vam iskustva s guam kremom za skidanje naslaga s trbuha? evo ja stavila prvi put, koža mi je u roku 5 minuta pocrvenila nenormalno, pa sam brzo to isprala...piše da je normalno crvenilo, ali kod mene je to bilo pretjerano. a inače neman nešto ultra osjetljivu kožu.
LaPrimavera is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2011., 12:36   #49
Ma to je normalno,meni se isto jako zacrveni,onako ful,kao da sam izgorila na suncu.Samo poslje mazanja treba dobro oprati ruke,jer ako prođeš s neopranim rukama po licu,vratu,ma bilo gdje-budeš crvena kao rak.
__________________
Ja sam dijete zemlje i zvjezdanog neba...
lordy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2011., 12:40   #50
i koliko to crvenilo traje? i treba li ispirat uopće ili? stvarno sam zbunjena ovako jakim djelovanjem
LaPrimavera is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2011., 13:14   #51
Ne ispire se,a koliko traje crvenilo,nekih 10-15min rekla bih. Ja se poslje mazanja odmah obučem pa nisam 100%sigurna.
__________________
Ja sam dijete zemlje i zvjezdanog neba...
lordy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2011., 13:21   #52
hvala ti puno, baš san se pripala bila. sad mi je lakše
LaPrimavera is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2011., 13:23   #53
Quote:
LaPrimavera kaže: Pogledaj post
hvala ti puno, baš san se pripala bila. sad mi je lakše
nema na čemu.
__________________
Ja sam dijete zemlje i zvjezdanog neba...
lordy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2012., 15:39   #54
Isplatili se kupiti tu kremu za trbuh?
Fantasma is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2012., 02:14   #55
Ljeto došlo a celulita puno Ima li što novoga na tržištu ili ste ostale pri ovim kremicama i blatu?
Arim is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2013., 18:53   #56
Guam i kava?

Bok svima! Evo 4.mjesec i polako panika hvata nakon naravno pogleda u ogledalo..
Pa sam nakon procitanog ovog i ana.rs foruma dosla do zakljucka da je Guam nevjerovatno hvaljen..Kupila sam si njihovo blato koje grije..nista jos ne znam, jer ce danas tek biti 3.put...Nego..kako svi vec znamo da je kava(talog) super dodatak u svim kremama, mislila sam da ga dodam u blato..Hm, da..zvuci malo off..To s kavom sam radila( pakunge), ali bila prelijena da nastavim vise od mjesec dana..
Eto, ima netko neko super iskustvo, drugacije? Cisto da osvjezimo temu..
Hvala!
shakti28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2013., 11:15   #57
Ja sam imala Guam blato za trbuh ,bilo je super.
Sad bih opet uzela i kremu za noge tj. blato. Imam ogromne kolicine celulita i objavljujem borbu protiv istog!
daca999 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2013., 11:28   #58
Thumbs up

evo, ja sam počela s blatom koje ima efekt hlađenja, ali sam ga stavila tek tri puta + krema protiv celulita. pa bumo vidli...valjda kroz mjesec dana bude kakva promjena
anadrog is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2013., 00:36   #59
cure, javljajte rezultate! Hvala
shakti28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2013., 15:02   #60
promjena toplog i hladnog blata

pozdrav, imam pitanje..upotrijebila sam cijelu teglicu od 1/2 kg toplog blata, stiglo mi je za 8 mazanja..i taman da cu kupiti novu teglu, u prodaji je samo hladno blato..E sad, ne znam hoce li i to dati efekta, jer nisam zavrsila tretman do kraja s toplim..a i cula sam da to hladno nema bas jacinu, odnosno ucinkovitost kao toplo..Jel se nekome nesto slicno dogodilO?
Hvala
shakti28 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:32.