Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.01.2003., 21:17   #21
Ajte molim vas, sentimentalni pokemoni, ko da se ja nikad nisam svadjo sa starcima i bio teatralan i patetican. I ko da me drugi nisu zajebavali zbog toga. Uvijek rado zajebajem kad vidim naslov Mrzim ovaj je*eni život.
Faketi faketi fak fak fak pokemončići moji Pusa od Pikachua.
__________________
Teško je pobjeći od gamadi.
lebowski is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2003., 21:17   #22
Quote:
A inače sam zbog te kazne prevarila na testu (1. i zadnji put..kajala sam se ko nikad) i tak sam se osjećala odvratno jer je profa skužila. Ja sam priznala da sam pobrisala i napisala točno, al trebalo mi je dost vremena da si oprostim za to. Sve zato da ne dobim 3, jer je bil produžen vikend, a ja bi bila bez DM-a.
ovdje ima toliko toga sto ja ne bih nikad napravio.Kao prvo,varanje na BILO KOJEM TESTU je dobrodoslo,koliko puta su u skoli mene zajebali,sad me boli kita,sto bolja ocjena,to bolje! (sad sam na faxu)
Drugo,ne kuzim kako ti netko MOZE ZABRANIT GLAZBU*??????
DOBRO DA TI STARA NIJE ZIVOT ZABRANILA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
MISLIM ,stvarno ne kuzim.Opet ponavljam svoj savjet od proslog posta:>>>CEKAJ,sve ce se promijeniti puuno brze nego sto mislis....to ti garantiram.Za koju godinu SVE ce biti drukcije.A do onda,orijentiraj se na nesto sto volis(i smijes) raditi,sve ce biti ok.Samo se ne prepustaj turobnim mislima
~LNIM~
Nimoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2003., 21:31   #23
Watashi reče:
Quote:
Jedan roditelj zajebava drugog pa se drugi ispucava na tebi jer, nebi vjerovala, tvoja majka je zbog tvog cudnog nacina odjevanja i izgleda uvjerena da si ti narkomanka koja se druzi s krminalcima i spolno ih zadovoljava u sadomazohistickim odnosima zato da dobije malo droge .

Na praznicima te drzi doma jer a) da te cesto gleda jer te jako voli b) procitaj pocetak druge recenice, c) cuva te od pakla droge a tvoju nervozu pripisuje apstinencijskoj krizi (jebena televizija, trebalo bi ju cenzurirat jer cesto roditeljima puni glavu s glupostima ) d) ti si vjerojatno jedina osoba nad kojom ima autoritet pa si pumpa ego


Glupost do kraja. Ko 1., moja stara ne zamjera moj čudan način odjevanja. Čak mi je kupila killer, a bila je z menom kad sam si lanac kupila, čak mi je savjetovala kojeg da uzmem

Kaj se droge tiče, zna da sam prejaka za takve stvari, pa na to i nepomišlja, ko ni ja.
Nedroksaju se svi teenageri ili gothi...iako to mnogi misle
__________________

Open your mind
freedom's a state
GothicA is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2003., 21:34   #24
Quote:
nije stvar u "napakostit"....nemoj to ni pomisljat

Satyre, to je bio vrhunac bijesa. Ono što kažeš a da tako ne misliš. Nikad ne bi imala srca nikome napakostiti, a kamoli starcima koji me, bez obzira na vatre, vulkane i bodljikave kugle u našim odnosima, najviše kuže. Tak da to otpada, tj. to je bio očajnički potez. Ništa više.
__________________

Open your mind
freedom's a state
GothicA is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2003., 21:59   #25
Re: Mrzim ovaj je*eni život!!!!

Quote:
GothicA kaže:
Kompjuter mi je totalno u qrtzu. Ovo je točno 14. pokušaj da ga aktiviram uopće i nadam se da će izdržati bar za ovaj post. Ak me ne čujete danas i sutra i ne znam kad, znači da je komp preminuo. Jebi ga...tako je to kod mene.

Ova god. počela je s velkim promjenama. Promjenama koje su moj život pretvorile u jebeni pakao. A sve zbog jedne glupe rečenice.

Da, bilo je to kad sam rekla staroj da koji me k urac terorizira jer me terala za vrijeme praznika u 2 u krevet, stalno je srala oko čestih izlazaka u jabuku i tak.
I ja sam joj rekla da moramo ozbiljno popričat i da kaj me terorizira, al "teroriziranje" joj je jako jako jako loše sjelo.
Otad moram u 12 bit u dubokom snu, sat vremena kompa dnevno, 1 mjesečno u jabuku, dok je škola ne ići van.
Ajde..pomirih se s tom zlom sudbinom koja nije d Boga određena.

I onda danas, kad sam htjela otići na njihov komp u dnevnu sobu (jer je moj sjeban), sterala me, ja sam se raspizdila i pokupila se u sobu. Al jebiga, moja impulzivnost koštala me još jedne tragedije. Stara uletila u sobu, zabranila da se danas nađem s frendicom na kavi, zabranila mi je da nosom provirim iz kuće danas, rekla da neće niš živo (ne sjećam se dal i pretplata ide u to) plaćat za moj net. Daklem..za koja 2 mj. ću se pozdravit od neta vjerojatno jer neću imat love plaćat ga.
Niš mi neda više..pun mi je k urac života u kavezu. Kako joj napakostit?

sve me više oblijevaju bijes, prezir, bezosjećajnost. Ne samo prema njoj, neg i prema drugima. Dosta mi je svega. Imat 17 g. i onda da te u kavez zatvaraju. Jučer sam ju pitala kad bu mi odredila vremensku granicu pranja zuba, jedenja i sl.

I sad: Što raditi u svojoj sobi cijeli dan dok škola štrajka i kompjuter 97 % ne radi? A vani sunce sije, ptice pjevaju i svi slobodni, a ja patim u prokletom kavezu.

Jebena stara je sad, u mojoj 17. odlučila upravljat mojim životom! Koji k urac to nije napravila odmah da se naviknem patiti?


.
pokupi se i odi van nađi se s frendicom na kavi i pokaži napokon svoje ja. nemoj se predati bez borbe.
ela is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2003., 22:15   #26
Quote:
GothicA kaže:
Watashi reče:



Glupost do kraja. Ko 1., moja stara ne zamjera moj čudan način odjevanja. Čak mi je kupila killer, a bila je z menom kad sam si lanac kupila, čak mi je savjetovala kojeg da uzmem

Kaj se droge tiče, zna da sam prejaka za takve stvari, pa na to i nepomišlja, ko ni ja.
Nedroksaju se svi teenageri ili gothi...iako to mnogi misle
To sve drzi vodu dok god si ti s njom doma. Kad napustis kucu, tvoja odjeca postaje ZLA i NARKOMANSKAAAAAaaa.

Ima svojih razloga da te drzi doma al ih se boji priznat jer zna da su ti razlozi stvarno tolko glupi ko sto se cine. Ja sam ti nabrojo sto nju u zelucu muci a ti ne vjeruj, kajasad tu mogu
__________________
[size=1]-Bljog-
-Watashi!i!i!i- is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2003., 22:19   #27
sve to treba kastrirati.
 
Odgovori s citatom
Old 15.01.2003., 22:20   #28
Re: Re: Mrzim ovaj je*eni život!!!!

Quote:
ela kaže:
pokupi se i odi van nađi se s frendicom na kavi i pokaži napokon svoje ja. nemoj se predati bez borbe.

Tak je trebalo biti. Baš me frendica nazvala da idemo van i onda sam se opet pokefala sa starom i zabranila mi je mrdnut nosom van danas
__________________

Open your mind
freedom's a state
GothicA is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2003., 22:29   #29
Quote:
lebowski kaže:
Živjela mama!

mami.
__________________
Teško je pobjeći od gamadi.
lebowski is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2003., 22:35   #30
Re: Re: Re: Mrzim ovaj je*eni život!!!!

Quote:
GothicA kaže:
Tak je trebalo biti. Baš me frendica nazvala da idemo van i onda sam se opet pokefala sa starom i zabranila mi je mrdnut nosom van danas
pa daj se pokupi i odi van kaj cmizdriš!
ela is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2003., 22:38   #31
Jes, pa da me dočekaju zatvorena vrata, strgani CD-ovi, zabrana kompa i svega, jel??
Fakat pametan savjet. A još ne znam tko sa 16 g. izlazi u 22: 40 van
__________________

Open your mind
freedom's a state
GothicA is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2003., 22:53   #32
strajkaj gladju.
 
Odgovori s citatom
Old 15.01.2003., 22:57   #33
A sto si se kefala sa starom ako znas da je 22:40 kasno za ici vani? Trening?
Ame®icano is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2003., 23:00   #34
ju, ju, ju, tragedija tragediju stiže...

na štrajkove glađu su ljudi uglavnom oguglali, no ti štrajkuj nedisanjem pa da vidiš rezultate!
Žlzc is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2003., 23:00   #35
Quote:
GothicA kaže:
Jes, pa da me dočekaju zatvorena vrata, strgani CD-ovi, zabrana kompa i svega, jel??
Fakat pametan savjet. A još ne znam tko sa 16 g. izlazi u 22: 40 van
pa što onda hoćeš, za slobodu se trebaš izboriti, a sve ima svoju cijenu.
ela is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2003., 23:01   #36
GothicA,nemoj se brinut.To ti cijelo vrijeme govorim,i znam da sam vec dosadan,ali to ti je jedino rjesenje.Skolujes se,i zavrsavas skolu,pa nisi neki propalitet da neces znat kud ces sutra.Mislim da ti inace u zivotu treba vise vedrine.Istina ja imam 19 godina(sto je MALO vise od tebe,ali je ipak malo)ali ipak uzivam u zivotu,disem ga punim plucima.Imao sam i ja sranja prije,imam ih i sad.Ali covjek zivi da bi takve stvari prebrodio iz dana u dan.

Najvaznije je da se ne promijenis kao osoba,dalje se razvijas onako kako ti srce to kaze,budes bliska s ljudima s kojima to zelis(frendovi).Ma bit ce bolje,to je sigurno.
Istina,kad su cure u pitanju,roditelji su uvijek strozi jer su one i ranjivije(fizicki),a i vidjet ces kad jednog dana budes imala svoju kcer.
Mama te malo previse terorizira,priznajem.Ali je i mene neko vrijeme,zbog skole,nereda u kuci,svega.Sad je drukcije.Neke stvari su se popravile,neke su ostale iste,ali se njen stav promijenio.Sad mozemo suvislije razgovarat,nema naredjenja,niti previse sranja(osim kad se probudi usred nochi,a ja na netu ,onda zna bit svega,hehe).
A uvijek i svakoga mozes smeksati,samo treba pogodit pristup.Za komp,glazbu,izlaske....
komp--imas dobre ocjene,a uostalom reci da ti plati pretplatu neku gdje se isplati da ides puno online(meni je racun doso fijuuuuu ovaj mjesec ,pa me mozda neko vrijeme ne bude online),i onda se dogovorite...nemoj ponovit moju gresku pa ic preko limita koji ti ona kaze za net.

glazba-no comment.Nitko ti ne moze zabranit glazbu.

Izlasci-shvacam njezinu zabrinutost,mlada si,a vani je puno ludjaka,i sto ti vise idesh van,veca je sansa da ti se(NEDAJ BOG) nesto desi.Ali tome ima rjesenja.Nadjes drustvance (KOJE TEBI PASE,NARAVNO),i s njima se skompas..dovedes ih doma par puta da ti mama vidi kako su oni ok ljudi,i onda kad god i gdje god ides,uvijek kazes:MAMA S NJIMA SAM,ne brini se...
A taman dok se mama navikne na to stanje,vec ces biti starija,i to nece biti potrebno.A uostalom prijatelja nikad dosta

evo nadam se da sam ti barem malo pomogao,bilo bi mi drago.
See ya&take care...
Nimoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2003., 00:04   #37
Re: Mrzim ovaj je*eni život!!!!

Quote:
GothicA kaže:
I sad: Što raditi u svojoj sobi cijeli dan dok škola štrajka i kompjuter 97 % ne radi?
Niti ja ti ne izlazim van po zimi jerbo mi je pimpek dug cca 95-97 cm tak da mi je kod ove dubine snjega zima za glavu. Doduse ti si djevojcica tak nemas problema s tim, al' zato ja barem nemoram nosit sal i svako malo se popiknem na glavu.
Pa ovo zimsko vrijeme koristim za bavljenje sportom . Bavim se recimo dizanjem i spustanjem obrva. Zna mi se tu i tam desit da mi obrve zastekaju u gornjem polozaju, pa tjedan, dva izgledam ko pekinezer al' to koristim za plasenje staraca i inkasatora pa mi nije dosadno.
Od prvog prvog sam odlucio dostic kolibrica u brzini mahanja krilima, samo sto umjesto mahanja krilima - masem usima. I mogu ti rec da sve vise licim na Damba, al' sad bar znam zakaj se ptice zaljecu u prozore. Naime, kod takve brzine leprsanja nemres skrenut sve i da hoces.
I ne kuzim kaj se zalis kad ti komp nece upalit. Ja bi razvio cijelu filozofiju oko toga. Zasto, o zasto se palis iz 14-tog pokusaja, a ne iz 20-tog.

Pa ko sto vidis, mozes gomilu stvari radit doma u sobi. Samo pusti mastu da radi svoje.
Glam is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2003., 00:11   #38
GoTh

Nemoj da situacija eskalira.....Jer su tvoje karte (tvoj stih)ipak losije.....Pokusaj porazgovarat s roditeljima u mirnom momentu-i to smireno....


Pusa i drzim ti fige!
__________________
"Publici se nameću trivijalnosti, beznačajnosti, tračevi i to se prodaje kao informacija."
Zrinska is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2003., 00:21   #39
Quote:
GothicA kaže:
A inače sam zbog te kazne prevarila na testu (1. i zadnji put..kajala sam se ko nikad)
Smijem promijenit misljenje?

trpi... trpi ih, jer si ih zasluzila

I trpices ih dok se ne udash, pa i kasnije
__________________
I came up with a new game show idea recently. It's called The Old Game. You've got three old guys with loaded guns on stage.
They look back at their lives, see who they were, what they've accomplished... How close they came to realising their dreams...
The winner is the one who doesn't blow his brains out. He gets a refrigirator.
Reebok is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2003., 01:05   #40
Quote:
by GhoticA
Što raditi u svojoj sobi cijeli dan dok škola štrajka i kompjuter 97 % ne radi?
Maximalno iskoristis preostala 3%.
Ame®icano is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:37.