Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.01.2003., 01:26   #41
Ma ja bi te roditelje dobrano namlatijo
__________________
[size=1]-Bljog-
-Watashi!i!i!i- is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2003., 10:57   #42
Quote:
tata kaže:
strajkaj gladju.

Baš si našao pravoj osobi to reći. Papica mi je 3. ljubav, bez nje se ne živi
__________________

Open your mind
freedom's a state
GothicA is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2003., 11:04   #43
Ma ja vjerujem u svjetlost, bez obzira kaj sam trenutno u tami. To me spašava. Vjerujem u sunce nakon kiše, u život nakon smrti, u toplinu nakon hladnoće. I sve dok imam tu vjeru, nekako sam mirna i osjećam prisutnost sreće tu negdje, no možda je ne mogu odmah osjetiti.

Satyr, zanimljivo je ono s frendovima i upoznavanjem sa starcima. Kaj se frendova tiče, pravu frendicu il frenda nemam jer su me svi iznevjjerili. No to je zato kaj previše očekujem od ljudi. Moram naučiti ne očekivati ništa i onda ću možda naići na nekoga tko će me ugodno iznenaditi.
A kaj se tiče družine..ima nas 4 i da mi stara te ljude upozna, sigurno ne bi dala da idem van s njima lol
__________________

Open your mind
freedom's a state
GothicA is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2003., 23:12   #44
Quote:
GothicA kaže:
A još ne znam tko sa 16 g. izlazi u 22: 40 van
ja!!! ustvari..... 24.2 cu navrsiti 16!

u principu se sve mogu dogovoriti sa starcima!
sad me ne bi pustili jer se sutra dizem u 5:50am, ali inace mislim da bi ih uspio nagovoriti da me puste da se malo prosetam sa frendom!!
__________________
POTPIS
wuk is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2003., 23:14   #45
Quote:
Ame®icano kaže:
Maximalno iskoristis preostala 3%.
LafautLaud
__________________
POTPIS
wuk is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2003., 23:26   #46
Cool Gothica ne daj se

što mi nadimak znači ako imaš veze sa gothic vers. styl...living...i sl.
Nego da ti ispričam ukratko jednu priču koja je jebeno istinita.Počinje ti s mojim usranim rođenjem davne 71 g., i od tog dana pa do svoje 13-e godine nisam znao za ništa drugo osim usranih batina.
Da ti još usput dodam, otac me nikad nije udario rukom nego bi me ili bacao po kući i razbijao namještaj samnom ili s bilo čim što bi mu došlo do ruke.
Nikad ali ponavljam nikad nisam smio ući u njihovu sobu a kamoli TV gledati, u kuhinju sam mogao ući samo kad su me zvali.Spavao sam u sobičku na kraju hodnika pored zajedničkog WC-a, jer su smatrali (otac i maćeha) da ću tako odrasti u "BOLJEG" čovjeka.Dok su oni jeli po želji ja nisam imao šta drugo nego fažol (grah) i sl.,a posjedovali smo restoran u koji nisam smio ući.
Kino, igračke ili samo igranje ispred kuće ne pamtim.
Rijetki su mi dani bez batina bili, nako 13-te me stari frknuo staroj iz Njemačke u Hrvatsku, a ona te strini te ovom te onom tako da sam nakon 1 i pol god. završio u domu (a stara mi je cugala u svih 16 i udala se za pedera, za kog sam bio HITLEROVSKA RACA).
Tamo je bilo sve samo ne ljepo.S 15 i pol sam zbrisao na brod, 4 godine sam rintao 16 sati dnevno za 486 DM dok nije počeo usrani rat rat.
Prijavio sam se među prvima i nakon god. dana prešao u spec.jedinice, gdje sam mislio da je sve ok. Sve do onog dana dok nas nisu krajem 95 raspustili.
Najednom sam se našao bez dokumenata, love, prijatelja i kuće jer ju je moj otac prodao u mom odsustvu i s lovom utekao u Njemačku.Preživio sam 3 god. na ulici dok nije totalno nepoznata osoba ponudila da kod njega u zamjenu za pomoć u kući živim.
Od države sam dobio kurčinu iako sam bolestan izašao iz vojske, tako da sam odlučio pokušati živiti kod tog starca.
Kod njega se ispostavilo da je peder i da ako oću kod njega živiti da ga moram jebati.
Nakon odlaska od njega sam se nekako privremeno snašao.To bi bilo ukratko o meni.Moj ti je savjet odaberi mržnju jer te ona nikad neće povrjediti ili izdati, jer mene je moja mržnja pretvorila u životinju ali sam preživio i izuzev ocu sam svima vratio milo za drago (a i njemu ću ).Ne mrzi život nego ljude koji ti ga zagorčavaju.

Nothing is more beautifull than the moment of death, when the last breath leaves the body

P.S. nadam se da te nisam udavio s pričom
Seraphin is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2003., 01:30   #47
iiiiiiiiiiii pa to je bar jednostavno...

reci starcima da si trudna

maLo će se uznemiriti.....tvoji sigurno...moji ne trzaju na takvE...
vaLjda zato jer sam muško...ali ipak...
__________________
esta revolution est eterna
kLošar is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2003., 18:23   #48
Re: Gothica ne daj se

Quote:
Seraphin kaže:
što mi nadimak znači ako imaš veze sa gothic vers. styl...living...i sl.
Nego da ti ispričam ukratko jednu priču koja je jebeno istinita.Počinje ti s mojim usranim rođenjem davne 71 g., i od tog dana pa do svoje 13-e godine nisam znao za ništa drugo osim usranih batina.
Da ti još usput dodam, otac me nikad nije udario rukom nego bi me ili bacao po kući i razbijao namještaj samnom ili s bilo čim što bi mu došlo do ruke.
Nikad ali ponavljam nikad nisam smio ući u njihovu sobu a kamoli TV gledati, u kuhinju sam mogao ući samo kad su me zvali.Spavao sam u sobičku na kraju hodnika pored zajedničkog WC-a, jer su smatrali (otac i maćeha) da ću tako odrasti u "BOLJEG" čovjeka.Dok su oni jeli po želji ja nisam imao šta drugo nego fažol (grah) i sl.,a posjedovali smo restoran u koji nisam smio ući.
Kino, igračke ili samo igranje ispred kuće ne pamtim.
Rijetki su mi dani bez batina bili, nako 13-te me stari frknuo staroj iz Njemačke u Hrvatsku, a ona te strini te ovom te onom tako da sam nakon 1 i pol god. završio u domu (a stara mi je cugala u svih 16 i udala se za pedera, za kog sam bio HITLEROVSKA RACA).
Tamo je bilo sve samo ne ljepo.S 15 i pol sam zbrisao na brod, 4 godine sam rintao 16 sati dnevno za 486 DM dok nije počeo usrani rat rat.
Prijavio sam se među prvima i nakon god. dana prešao u spec.jedinice, gdje sam mislio da je sve ok. Sve do onog dana dok nas nisu krajem 95 raspustili.
Najednom sam se našao bez dokumenata, love, prijatelja i kuće jer ju je moj otac prodao u mom odsustvu i s lovom utekao u Njemačku.Preživio sam 3 god. na ulici dok nije totalno nepoznata osoba ponudila da kod njega u zamjenu za pomoć u kući živim.
Od države sam dobio kurčinu iako sam bolestan izašao iz vojske, tako da sam odlučio pokušati živiti kod tog starca.
Kod njega se ispostavilo da je peder i da ako oću kod njega živiti da ga moram jebati.
Nakon odlaska od njega sam se nekako privremeno snašao.To bi bilo ukratko o meni.Moj ti je savjet odaberi mržnju jer te ona nikad neće povrjediti ili izdati, jer mene je moja mržnja pretvorila u životinju ali sam preživio i izuzev ocu sam svima vratio milo za drago (a i njemu ću ).Ne mrzi život nego ljude koji ti ga zagorčavaju.

Nothing is more beautifull than the moment of death, when the last breath leaves the body

P.S. nadam se da te nisam udavio s pričom
o DŽizus! Mislila sam da ovakve stvari postoje samo u filmoviuma. Namlati staroga u moje ime!
ela is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:50.