Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.03.2010., 13:33   #61
yeti

Vozio sam, Yeti tdi odličan auto full oprema minus vanjskom izgledu ALI preskup za Hr tržište po mom mišljenju..
agram01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2010., 13:35   #62
Quote:
jabuka008 kaže: Pogledaj post
Još nisam sjeo u Škodu Yeti pa ne znam koliko ima mjesta za mojih 195cm. Sa Octavijom sam bio sasvim zadovoljan. Kod kupnje novog auta prvi kriterij će biti prostor za vozača pa cijena(u stvari dijele prvo mjesto).
ima puno mjesta u unutrašnjosti preglednost komandi izvrsna ali vanjski izgled pogotovo stražnji dio nisu za moj ukus...tome dajem veliki minus..
agram01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2010., 14:05   #63
Moj stari se odlučio upravo za Škodu jer ima 196cm, kao i ja. Dakle obojici treba mjesta za volanom, i u rijetko kojem autu se osjećamo ugodno. A i ulaz/izlaz iz vozila je zaista super, jer je auto povišen, nema saginjanja, što je odlična stvar za nekog tko ima problema sa kralježnicom
Tulio is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2010., 15:49   #64
Quote:
draganmilenkosk kaže: Pogledaj post
Imam je vec 2 mjeseca 1.2 tsi. Meni je odlicna.
kakva ti je potrosnja s tim motorm?
i koju si opremu uzeo?

LP
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
Kiki-GTC is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2010., 16:13   #65
Quote:
Kiki-GTC kaže: Pogledaj post
kakva ti je potrosnja s tim motorm?
i koju si opremu uzeo?

LP
8L kombinirane voznje a oprema je Experience + alarmni sistem, hill hold control, al.felne spitzberg 7jx17" i gume 225/50R17, radio cd Bolero, grejaci prednjih sjedista, senzor za probusenu gumu, i jos neke sitnice. Zasad sam presao 2tkm i nema nikakvih problema. Ako te nesto konkretno zanima pitaj.
draganmilenkosk is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2010., 17:48   #66
Quote:
draganmilenkosk kaže: Pogledaj post
8L kombinirane voznje a oprema je Experience + alarmni sistem, hill hold control, al.felne spitzberg 7jx17" i gume 225/50R17, radio cd Bolero, grejaci prednjih sjedista, senzor za probusenu gumu, i jos neke sitnice. Zasad sam presao 2tkm i nema nikakvih problema. Ako te nesto konkretno zanima pitaj.
Senzor za probusenu gumu? Sta kad probijes gumu on ti javi??? Da nije mozda senzor tlaka u gumi?
jasmin16v is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2010., 18:37   #67
Quote:
agram01 kaže: Pogledaj post
ima puno mjesta u unutrašnjosti preglednost komandi izvrsna ali vanjski izgled pogotovo stražnji dio nisu za moj ukus...tome dajem veliki minus..
je li unutrašnjost drugačija nego u Roomesteru? Roomster je jako lijepo prostran
x-type is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2010., 21:20   #68
Quote:
jasmin16v kaže: Pogledaj post
Senzor za probusenu gumu? Sta kad probijes gumu on ti javi??? Da nije mozda senzor tlaka u gumi?
Pa dobro ne kad probijes nego pise kada se javi veca razlika tlaka u gumi u odnosu na druge. Ne prikazuje koliki je tlak u svakoj gumi. To nije ni bilo u ponudi.
draganmilenkosk is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2010., 12:21   #69
Quote:
draganmilenkosk kaže: Pogledaj post
8L kombinirane voznje a oprema je Experience + alarmni sistem, hill hold control, al.felne spitzberg 7jx17" i gume 225/50R17, radio cd Bolero, grejaci prednjih sjedista, senzor za probusenu gumu, i jos neke sitnice. Zasad sam presao 2tkm i nema nikakvih problema. Ako te nesto konkretno zanima pitaj.
Kolika je cijena, vidim da ima dosta opreme? Kako ide s tim motorom, dali se motor mućis obzirom da su gume 225, a i nije baš lagan suto?
bajki is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2010., 18:25   #70
Thumbs up

Auto ima tacno 1360 kg, provjereno ako ikoga zanima a motor se vrlo dobro nosi s tom tezinom dobro ubrzava a i uzitak u voznji je sasvim OK
Ja mislim da su gume mogle biti i 215/55 R17 ne toliko zbog sirine nego sa profilom 50 auto je dosta tvrd a i sat sat pokazuje 5km vise.
TSI is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2010., 23:21   #71
Quote:
Kiki-GTC kaže: Pogledaj post
Pa nitko ne zapocinje temu o yetiu pa eto budem ja....
misljenja, komentari, je vec tko probao test voznju?
Meni se jako svida......

http://www.skoda.com.hr/ausstattung.php?B_ID=316

kosta kao i golf, a ima i pogn na sva 4 u toj cijeni....
sjedio sam u njemu sve je kao i golf cak i sva plastika interijera kao u golfa, cak i slicnih dimenzija kao golf....
Istina početna cjena je jedva 5-6 tisuća kuna viša od golfa, samo što za te pare ti u golfu daju klimu da se hladiš a u škodi kurblu da upališ... doduše na slikama izgleda dosta prostrano pa se možda i isplati za te pare... imal iko da se vozio u njemu
cotomas is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2010., 23:25   #72
Vozio sam se ja, i kao što sam već napisao, auto je zaista prostran, i mene je iznenadio. Neznam čemu usporedbe s Golfom, taj auto je dimenzijama bliži Tiguainu.

A klima je i u Škodi, serijski
Tulio is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2010., 23:41   #73
ima međuosovinski razmak od golfa, a tiguan ima veći.... duzina karoserije mu je kao u golfa, tiguan je duzi..... nesto kao golf cross.....
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
Kiki-GTC is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2010., 23:45   #74
Quote:
cotomas kaže: Pogledaj post
Istina početna cjena je jedva 5-6 tisuća kuna viša od golfa, samo što za te pare ti u golfu daju klimu da se hladiš a u škodi kurblu da upališ... doduše na slikama izgleda dosta prostrano pa se možda i isplati za te pare... imal iko da se vozio u njemu
Odkad je golf jeftiniji od skode
draganmilenkosk is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2010., 00:49   #75
Vozim ga 2 meseca, odlican auto doduse 2.0 TDI CR 103Kw 4 X 4.
Ni velik ni mali, za grad odlican, pregledan za putovanja takodje, CR TDI tih skoro necujan, pogon 4x4 sjajan isprobano preko zime .
Iz svakog segmenta automobila se primeti ozbiljno planiranje jednostavno odlican auto za OK cenu.
Oprema:
AMBITION
Active + :
4-kraki kožni volan, prednji bočni airbag-ovi, , ESP uključujući ABS, EBV, MSR, ASR, EDS, MBA i DSR ( za 4x4 ), off road funkcija ( za 4x4 ), centralno zaključavanje sa daljinskom komandom, el. podesivi i grejani spoljašnji retrovizori sa automatskim zatamnjenjem i osvetljenjem u pravcu vrata, prednja svetla za maglu, unutrašnji retrovizor sa automatskim zatamnjenjem i senzorom za kišu, putni – board kompjuter, radio aparat sa cd-om i mp3 Swing sa 8 zvučnika i radio antenom, prednji naslon za ruku „jumbo box“ sa audio priključnicom, kodiran i sklopiv ključ, kutija za odlaganje ispod suvozačevog sedišta, isofix priprema na suvozačevom sedištu, treći naslon za glavu pozadi, mreža u prtljažnom prostoru, bočne zaštitne lajsne u crnoj boji, spoljačnji retrovizori i ručice vrata u boji vozila.
+ metalik boja, maxi dot + tempomat, 17" moon felne, zadnji parking senzori, alarm, sun setpaket (nesto vise zatamljena stakla).
Placen:23.000 Eur, Qushquay, Rav 4, Honda Crv, Kuga, sve sam ih test provozao, nijedan kao Skoda sam Honde koji je ipak dosta skuplji...
coolg is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2010., 20:59   #76
Quote:
mariob kaže: Pogledaj post
Uhhh što je odvratna, kao neki pikap prepravljen u terenca
O ukusima se ne raspravlja, ali za mene je taj snježni čovjek jedan od najružnijih auta uopće. Prepravljeni Caddy. Na stranu pouzdana i dobra mehanika kad je zapakirana u kredenac na kotačima. I k tome košta u p.m.
Kupiš dva Dustera za jedan kredenac i k tome te nije strah hoćeš li ga uprljati blatom
frenchkey is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2010., 21:32   #77
dolazi napokon konkurencija što se tiće cijena ove godine novi hyundai ix35 i kia sportage.......http://www.hyundai.hr/vozila/ix35/cijene ......
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
Kiki-GTC is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2010., 21:36   #78
Kako to može bit konkurencija, ako je razlika u osnovnim modelima 25000kn
Tulio is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2010., 21:54   #79
Jel ja to dobro vidi,. ili to stvarno jedini dizel u ponudi ima čak 184 KS???

Ako je tako, cijena je ok, još da kasnije ubace koji slabiji dizel sa cca 110-120 KS i sukladno tome umanje cijenu, ovo će biti stvarno solidan auto, odmakao je od Tucsona petnaest godina unaprijed
__________________
working class hero...
moril is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2010., 21:58   #80
ok možda u osnovnom...(no ceka se jos slabiji benzinac i dizel od hyundaia) ali pogledaj koliko košta yeti u najjačoj opremi i ix35 sa sličnim motorima (benzin oko 30 tis kn, a dizel 35 jeftiniji) i onda pogledaj što sve nudi hyundai u najjačoj opremi strasno....
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
Kiki-GTC is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:21.