Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.12.2011., 13:16   #61
da, prvi put me vidi, ili prvi put me vidi trijezna, sigurno će mi sjest u krilo pogotovo ove "fine"
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2011., 13:23   #62
Quote:
Solus kaže: Pogledaj post
A da jednostavno budete svoji i ponašate se ovisno o situaciji? Bez nekog analiziranja i razmišljanja, jednostavno se opusti i sve ostalo dođe samo. Ako si ukočen i napet, sve ode u Honduras Ako si odgovarate i sviđate jedan drugome, više-manje sve može proći i na kraju bude dobro.
Sjedni pored cure, bliže ste si. Ako joj ne odgovara, odmaknut će se, već će ti dati ovaj ili onaj znak po kojem ti možeš shvatiti da pretjeruješ.
Nije važno kad uskočiš, primiš ju za ruku, poljubiš, whatever. I naravno, sve one litanije o govoru tijela, diranju kose, vlaženju usna, gledanju u usne, oči, blahblah... Ako treba do toga doći, shvatiš to u trenu kad trebaš i ponašaš se sukladno tome. Ako cura pak drži određenu distancu, ne da ti da joj se do kraja približiš, to ti je hint hint hint da očito ne bude išlo sve što si zamislio.

Po tome ako joj se svidiš imalo, će bit dobar ulet bilo kakav...A jel to tako nezz

A ovaj moj: bok, kak si, smetam?, htio bi te bolje upoznat i tako dalje to je ok? - za zapoćet razgovor
tomormfvz is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2011., 13:28   #63
Quote:
tomormfvz kaže: Pogledaj post
Po tome ako joj se svidiš imalo, će bit dobar ulet bilo kakav...A jel to tako nezz

A ovaj moj: bok, kak si, smetam?, htio bi te bolje upoznat i tako dalje to je ok? - za zapoćet razgovor
Probaj, ne bude te ubilo Samo nemoj biti creepy, onda letiš bez obzira jel joj se sviđaš ili ne xD
A da staneš na bok, kak si, kaj ima? Komentiraj izbore, stanje u gradu, neki film, lika u bircu, neki događaj na putu do birca, nije važno... Nemoj počinjati sa 'jel smetam, htio bi te bolje upoznati'. Jedanput pročitah nešto tipa 'osobe koje ti kažu da bi te htjele bolje upoznati su osobe koje ne želiš upoznati'
__________________
All of this has happened before, all of this will happen again.
Solus is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2011., 13:28   #64
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
da, prvi put me vidi, ili prvi put me vidi trijezna, sigurno će mi sjest u krilo pogotovo ove "fine"
Probaj. Isprobaj s "Dođi, sjedni mi u krilo". Garantiram ti da će reakcija biti pozitivna.


Ti trebaš više slušati što ti se sugerira, a manje filozofirati, barem kad ti ja sugeriram.


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2011., 14:56   #65
Ne nego "Sjedni čiki pardon stričeku u krilo ko dobra curica P:"
Martianka is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2011., 23:46   #66
Ako tip s nekom ženom ne može izvesti "hmm, kako ćemo sjesti.. najbolje ajd ja ću ovdje, a ti mi sjedni u krilo", ništa između njih dvoje neće se desiti.
Stipe approved metoda


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:53.