Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.11.2010., 19:01   #21
Quote:
cinderella_1 kaže: Pogledaj post
stvarno si lik!!! obozavam takve kao ti sto misle da cura nemoze sama postici neke stvari. vjerovatno se nebi trebala prepucavati sa niskoristi poput tebe, ali nemogu odoljeti a da ti ne kazem ;

gimnazija - fax - diploma - magisterij - drzavna firma - VLASTITA FIRMA -

, mazdica je tek pocetak, ipak sam jos uvijek u dvadesetima, a za koju godinu mozda docekam tvoj idiotski komentar kad budem trazila misljenje za ....jaguara ili nesto slicno
reci mu ili bolje suti sad te pola foruma gleda ko potencijalnu zenu, jos napisi da peces pite i pritvori to u cili forum

nego, triba ti nesto vece, mala ti je ta Mazdica, sta ce potencijalni partneri mislit. poslovni partneri, naravno.
__________________
more
marko356 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2010., 20:22   #22
O toj Mazdi sam cuo samo lijepe stvari. Ali i o predhodniku je bilo tako pa znam covika koji je imao problema sa autom i jedva docekao prodati i kupiti nesto drugo. Izgleda da je nemoguce prdvidjeti kako ce nekoga auto sluziti, i kod najboljih mozes naletjeti na smece.

Moj savjet: Mazda je ipak u zadnje vrijeme poznata kao jako kvalitetna, tako da tesko mozes fulati sa njom ali naravno postoji i sansa da naletis na los proizvod. Kod Mazde je ta sansa ipak dosta manja od npr. Peugeota.
Ako ti se svidja auto a nije ti veliki problem sa novcima kupi.
__________________
we don't like things you do, and we will not remember you
babarej is online now  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2010., 22:10   #23
Quote:
danijel983 kaže: Pogledaj post
Pogledaj cijene. Ak te i dalje bude zanimala onda potraži liječničku pomoć. Ak ni to ne upali onda je kupi. Kratko: PRESKUPO!!!!!!!!!
Da, ali onda odeš na test vožnje te Mazde i drugih auta u klasi pa skužiš od kud razlika u cijeni.

cinderella_1 - takvu Mazdu ima moja kolegica s posla i o njoj samo lijepe stvari (o Mazdi mislim... iako moglo bi se to reć i za kolegicu )
__________________
"Ladies and Gentlemen, this is your Captain speaking. We have a small problem. All four engines have stopped. We are doing our damnedest to get them going again. I trust you are not in too much distress." by Captain Eric Moody
sinisa_7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2010., 22:48   #24
A ja sam čuo loše stvari. Skučena, loša plastika... S tim da nisam čuo da se neko žalio na pouzdanost. A sad i da odem na test vožnju za tu cijenu bi trebala biti svemirski brod, što nije tak da opet niš od toga. Slažem se da je mazga kvalitetna, možda i trenutni top po kvaliteti ali ne prate trend malih turbo benzinaca. Ako se ne varam u trojci je još uvijek 1.6 od 105ks i to za 120t kn. Ali ak se autorici sviđa nek kupi. Ionak mi se čini da je to već odlučila i tu došla samo po potvrdu.
Danny Z. is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2010., 22:56   #25
Mazda 2 je bila auto godine po izboru EVO-a 2008. Mislim da to ipak nešto govori, iako su te nagrade čista trgovina između magazina i proizvođača automobila.

Koliko vidim, uveli su i nove motore:

*1.6 MZ-CD (dizel) od 95KS; taj ide uz CE, TE, i GTA paket. Dakle, nema TE plus
*1.5 MZR (benzin, automatik) od 102KS, taj ide samo uz TE paket

(možda sam neš fulao)

Ugl, ovaj dizel mi je zanimljiv... 95konja na dizelski motor i auto koji bez vozača teži oko 1000kg je zanimljiv podatak, mogla bi biti super potrošnja benzina (nisu još objvaljeni podaci), dok ovaj 1.5MZR teži i ispod 1000kg, što je za respekt.


Auto nije preskup s obzirom šta sve nudi, bilo od kvalitete pa do same opreme. Ako želite auto te kategorije za doslovce peri-deri uporabu, onda zaobiđite Mazdu 2 jer je u tom slučaju preskupa. E sad, kome šta treba je druga priča.
balkanski pastuh is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2010., 22:59   #26
Quote:
danijel983 kaže: Pogledaj post
A ja sam čuo loše stvari. Skučena, loša plastika... S tim da nisam čuo da se neko žalio na pouzdanost. A sad i da odem na test vožnju za tu cijenu bi trebala biti svemirski brod, što nije tak da opet niš od toga. Slažem se da je mazga kvalitetna, možda i trenutni top po kvaliteti ali ne prate trend malih turbo benzinaca. Ako se ne varam u trojci je još uvijek 1.6 od 105ks i to za 120t kn. Ali ak se autorici sviđa nek kupi. Ionak mi se čini da je to već odlučila i tu došla samo po potvrdu.
Plastika na modelu iz 2008. kojeg imam definitivno može biti bolja, pogotovo na onom dijelu ispod šajbe, o tome sam već pisao. Jesu li to promijenili na aktualnom redizajnu uistinu ne znam, no moguće da jesu, jer kako vidim makli su onaj retardirani pretinac ispred suvozača u kojeg doslovce ništa ne stane. Sada su stavili normalan pretinac.

A to je li skučena ili ne, ne znam što očekivati od automobila te velićine?
balkanski pastuh is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2010., 23:01   #27
Ma ok nije da ja vozim limuzinu. Ali eto za moj punto mislim da je prostran. Normalno da nije S klasa. Isto tako su mi ljudi koji su se vozili u njoj rekli da je skučena. Možda su previše očekivali. Ja se nisam vozio u njoj.
Danny Z. is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2010., 23:13   #28
Quote:
danijel983 kaže: Pogledaj post
A ja sam čuo loše stvari. Skučena, loša plastika... S tim da nisam čuo da se neko žalio na pouzdanost. A sad i da odem na test vožnju za tu cijenu bi trebala biti svemirski brod, što nije tak da opet niš od toga. Slažem se da je mazga kvalitetna, možda i trenutni top po kvaliteti ali ne prate trend malih turbo benzinaca. Ako se ne varam u trojci je još uvijek 1.6 od 105ks i to za 120t kn. Ali ak se autorici sviđa nek kupi. Ionak mi se čini da je to već odlučila i tu došla samo po potvrdu.
da moram priznati da sam 90% sigurna da cu je naruciti
dala sam si rok do bozica da narucim auto, ona mi se dojmila najvise za moje trenutne potrebe, i uistinu sam htjela potvrdu jer o autima,markama auta , prednostima i nedostacima bilo kojeg auta veze, ali totalne veze nemam
, tako da mi svaki normalan komentar puno znaci, provjeriti cu ja tu plastiku i skucenost,, sutra cu zatraziti test voznju pa cemo vidjeti

sve u svemu hvala
cinderella_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2010., 09:55   #29
Mislio sam da samo dečeci iz nižih razreda srednje otvaraju ovakve teme a kad ono iznenađenje ....
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2010., 10:53   #30
Jel se to meni samo čini ili su booolesno podignuli cijene?

Najslabije opremljena mazda 2 (prije "redizajna") je koštala oko 80 kkn.

Inače, ja sam bio na probnoj vožnji prije oko godinu dana i to mi je bio daleko najbolji auto u toj klasi i cijenovnom rangu (do oko 95 kkn), al sad vidim da su podivljali s cijenama.

Sve mi je na tom autu super! Osjećaj vožnje je za klasu bolji od konkurencije (jedino nisam bio vozit pola i ibizu). Materijali, obrada također.
Je (bila) malo skuplja, al s razlogom..
*igor* is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2010., 11:11   #31
Quote:
*igor* kaže: Pogledaj post
Jel se to meni samo čini ili su booolesno podignuli cijene?

Najslabije opremljena mazda 2 (prije "redizajna") je koštala oko 80 kkn.

Inače, ja sam bio na probnoj vožnji prije oko godinu dana i to mi je bio daleko najbolji auto u toj klasi i cijenovnom rangu (do oko 95 kkn), al sad vidim da su podivljali s cijenama.

Sve mi je na tom autu super! Osjećaj vožnje je za klasu bolji od konkurencije (jedino nisam bio vozit pola i ibizu). Materijali, obrada također.
Je (bila) malo skuplja, al s razlogom..
Redizajnirani model ima nešto više opreme. Ne brini, ići će to oštro dole ako misle prodati više od nekoliko komada mjesečno.
babanghida is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2010., 12:23   #32
Quote:
*igor* kaže: Pogledaj post
Jel se to meni samo čini ili su booolesno podignuli cijene?

Najslabije opremljena mazda 2 (prije "redizajna") je koštala oko 80 kkn.

Inače, ja sam bio na probnoj vožnji prije oko godinu dana i to mi je bio daleko najbolji auto u toj klasi i cijenovnom rangu (do oko 95 kkn), al sad vidim da su podivljali s cijenama.

Sve mi je na tom autu super! Osjećaj vožnje je za klasu bolji od konkurencije (jedino nisam bio vozit pola i ibizu). Materijali, obrada također.
Je (bila) malo skuplja, al s razlogom..
Nisu digli cijene, ali su izbacili iz ponude najslabiju verziju koja nije imala ni radio, a ako se ne varam, niti klimu , koja se, naravno, nije ni prodavala jer ih je konkurencija na tom modelu doslovce pojela.

Također, na jačim paketima (GTA, TE plus) su čak i spustili cijene i dodali još opreme u odnosu na 2008.
balkanski pastuh is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2010., 17:31   #33
Quote:
cinderella_1 kaže: Pogledaj post
stvarno si lik!!! obozavam takve kao ti sto misle da cura nemoze sama postici neke stvari. vjerovatno se nebi trebala prepucavati sa niskoristi poput tebe, ali nemogu odoljeti a da ti ne kazem ;

gimnazija - fax - diploma - magisterij - drzavna firma - VLASTITA FIRMA -

, mazdica je tek pocetak, ipak sam jos uvijek u dvadesetima, a za koju godinu mozda docekam tvoj idiotski komentar kad budem trazila misljenje za ....jaguara ili nesto slicno
gimnazija-fax-diploma-magisterij-drzavna firma-VLASTITA FIRMA- barba Luka u remetincu- VLASTITA FIRMA odlazi u stečaj- iz državne firme odlazi ti cijela rodbina - ukidaju magisterij jer si zajedno sa đapićem prepisivala- diploma odpada radi akcije INDEX - fax (radi kupljenih ispita ne priznaju ti zadnje dvije godine ) - i evo te opet u gimazniji
__________________
Be brave warriors of light, the kingdom of doom will fall and light will be all over us..
Pegaz is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2010., 20:06   #34
Odličan automobil . Imao sam priliku par puta voziti mazdu 2 ( 2008 ) CE pro čini mi se. I autu se ne može ništa prigovoriti. Fino se sjedi u njemu, upravljiv, odličan mjenjač. Kvalitetan, pouzdan auto. U toj klasi moj prvi izbor. Čak i ispred automobila kompaktne klase. Za grad ti više ništa ne treba, a i na autocesti se fino ponaša. Nije mi jasno samo zbog čega je nakon facelifta toliko porasla cijena. unaprijedili su ovjes, auto je još udobniji i upravljiviji, ali opet , ali opet ona verzija sa 1.5 motorom je tu negdje cijenom k'o što je bila i prije. Ako si financijski sigurna, samo naprijed.
P.S. Ovo govorim kao prosječan vozač koji je imao priliku voziti nekoliko automobila gradske i kompaktne klase.
rudie is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2010., 20:13   #35
ja ti imam model ce pro 1.3, 75ks. prezadovoljna sam autićem. mene odlično služi. savršeno ide,motor se niti ne čuje,startan,brz..ja zadovoljna. jedino me isto malo smeta plastika...kada su mi stavljali radio,nabili su previše i nakon mjesec dana mi je napukla. naravno da nisam došla "na vrijeme" i u mazdi mi nisu htjeli zamijeniti. ostalo sve super. iza ima dosta mjesta za tako mali auto. mislim da nećeš pogriješiti. pogotovo ako kupiš model sa više opreme.

p.s. samo mi na živce ide mali rezervoar
Timbalandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2010., 20:14   #36
Quote:
Pegaz kaže: Pogledaj post
gimnazija-fax-diploma-magisterij-drzavna firma-VLASTITA FIRMA- barba Luka u remetincu- VLASTITA FIRMA odlazi u stečaj- iz državne firme odlazi ti cijela rodbina - ukidaju magisterij jer si zajedno sa đapićem prepisivala- diploma odpada radi akcije INDEX - fax (radi kupljenih ispita ne priznaju ti zadnje dvije godine ) - i evo te opet u gimazniji
Čujte, treba i gimnaziju završiti. Sigurno zahtijeva više truda, a ako ne truda onda pameti od drugih srednjih škola.
rudie is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2010., 20:15   #37
Quote:
Timbalandica kaže: Pogledaj post
ja ti imam model ce pro 1.3, 75ks. prezadovoljna sam autićem. mene odlično služi. savršeno ide,motor se niti ne čuje,startan,brz..ja zadovoljna. jedino me isto malo smeta plastika...kada su mi stavljali radio,nabili su previše i nakon mjesec dana mi je napukla. naravno da nisam došla "na vrijeme" i u mazdi mi nisu htjeli zamijeniti. ostalo sve super. iza ima dosta mjesta za tako mali auto. mislim da nećeš pogriješiti. pogotovo ako kupiš model sa više opreme.

p.s. samo mi na živce ide mali rezervoar
Jel zelena?
rudie is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2010., 20:18   #38
Quote:
rudie kaže: Pogledaj post
Jel zelena?
bijela
Timbalandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2010., 21:15   #39
Quote:
Timbalandica kaže: Pogledaj post
bijela
danas sam vozila upravo bijelu!

odusevljena sam , mislim da sam zavrsila sa ovom temom i odlukom, a sto se tice boje bijela ga bas predivno istakne!!!!
cinderella_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2010., 00:43   #40
Je,i meni bijeli najbolje izgleda. poslije bijele,crni.
Uvjerena sam da nećeš požaliti!
Timbalandica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:45.