Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.02.2013., 22:45   #61
Quote:
gemk kaže: Pogledaj post
pa nisu tetovaže isključivo za tramp stampove. jebemti danas di god spomeneš domoljublje odmah jeftina laprdanja krenu
E kompa moj tak ti je to.... A kad spomeneš cecu odma im okece zaiskre i vidi im se u njima harmonika i gemišt
Ja volim svoju domovinu i bolje da to istetoviram nego leptirice i srceka.....
zlayo83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2013., 23:03   #62
vjerojatno voliš i fukati, mogao bi si onda istetovirati i pičku na čelu.




ili koji centimetar niže
__________________
sjela Mare na kamen studenac
hoggar the terrible is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2013., 23:06   #63
Quote:
hoggar the terrible kaže: Pogledaj post
vjerojatno voliš i fukati, mogao bi si onda istetovirati i pičku na čelu.




ili koji centimetar niže
ja san mislia istetovirat kavu s mlikon na prsa, jer mi je jedino to u životu konstanta.
splitoman is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2013., 23:12   #64
jos jedan, al vas ima jebote, vec mi pun kurac hrvatskog pomodnog domoljublja !!!
__________________
The iron never lies to you
majstor fantac is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2013., 23:14   #65
motiv "domoljubne tetovaže" koji si stavija sliku je ultimativni krkanluk, ako oćeš pravu domoljubnu tetovažu onda tetoviraj lijepu našu priko kostiju...
strange quark is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2013., 23:15   #66
vrhunac grozote
mislim,hrvati su slaveni i takvo nesto bi vise bio izraz domoljublja nego krunica i hrvatski grb
Filthy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2013., 23:26   #67
a jel ima iko da je istetovirao cvarke, kulen, kako se pravi rakija, pljuvanje po feministicama...to su pravi rvatski motivi..
sad ovi ratnici a rat kako je zavrsio jos malo punoljetan..naravno postoje oni koji misle da bi trebalo slijediti smjernice vlade RH i sukladno tomu tetovirati gej parade ..
dobro je da nemam tetovaze na trbuhu..nekako bi mi se cudesno rasirila
__________________
Izvukla si ciglu
el_mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2013., 23:48   #68
Quote:
el_mariachi kaže: Pogledaj post
a jel ima iko da je istetovirao cvarke, kulen, kako se pravi rakija, pljuvanje po feministicama...to su pravi rvatski motivi..
sad ovi ratnici a rat kako je zavrsio jos malo punoljetan..naravno postoje oni koji misle da bi trebalo slijediti smjernice vlade RH i sukladno tomu tetovirati gej parade ..
dobro je da nemam tetovaze na trbuhu..nekako bi mi se cudesno rasirila
Ja bi nešto iz svjetske kulturne baštine.............pršut..........pašku čipku................procesiju na Hvaru.......
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2013., 23:52   #69
JNA 1983.
__________________
Ja imam onu pravu, nepatvorenu školu, školu života(Mica T.)
mukotrpak is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2013., 23:54   #70
meh, da živim vani, možda i bih, ovako, nepotrebno isticanje, eventualno na glagoljici nešto
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2013., 01:07   #71
Quote:
zlayo83 kaže: Pogledaj post
E kompa moj tak ti je to.... A kad spomeneš cecu odma im okece zaiskre i vidi im se u njima harmonika i gemišt
Ja volim svoju domovinu i bolje da to istetoviram nego leptirice i srceka.....
ne, al mi se zaiskre oči kad čujem tambure i vidim gemišt....

a uostalom, i sam sam tamburaš
metalmaniacjb is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2013., 18:24   #72
Quote:
metalmaniacjb kaže: Pogledaj post
ne, al mi se zaiskre oči kad čujem tambure i vidim gemišt....

a uostalom, i sam sam tamburaš
zlayo83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2013., 18:27   #73
Još se nije nitko javio sa nekim linkom ili slikom svoje tetovaže.... Pa nisam nikog pitao za mišljenje ili za ukus, nego sam tražio pomoč.... Kaj se onda javljaju ovi koji pišu nekaj za kaj nisam tražio pomoč.... Otvorite si svoju temu gdje čete iznosit svoje mišljenje, a ovdje nek pišu muži koji hoče pomoč...
daklem hvala na kritikama, ali ne tražim ih više...
zlayo83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2013., 18:35   #74
Svoje mišljenje o tome bolje da ti ne govorim, ali evo ti jedan rad.



http://sphotos-d.ak.fbcdn.net/hphoto...13023467_n.jpg
__________________
Nema.
no name chic is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2013., 18:58   #75
pitaj nekog ranjenika iz domovinskog rata da ti pokaze kak izgleda domoljubna tetovaza..

ak si takav domoljub, radje tih soma dva kaj mislis dat za tetovazu, daj nekoj nezaposlenoj samohranoj majci koja sama odgaja hrvatsko dijete.. ucint ces puno vise za domovinu nego sa tetovazom..
chavez ding is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2013., 21:06   #76
Quote:
Cuka kaže: Pogledaj post
Ja bi nešto iz svjetske kulturne baštine.............pršut..........pašku čipku................procesiju na Hvaru.......
Kako bi izgledala tetovaža Hvarske procesije?
HoD is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2013., 23:24   #77
Quote:
zlayo83 kaže: Pogledaj post
Još se nije nitko javio sa nekim linkom ili slikom svoje tetovaže.... Pa nisam nikog pitao za mišljenje ili za ukus, nego sam tražio pomoč.... Kaj se onda javljaju ovi koji pišu nekaj za kaj nisam tražio pomoč.... Otvorite si svoju temu gdje čete iznosit svoje mišljenje, a ovdje nek pišu muži koji hoče pomoč...
daklem hvala na kritikama, ali ne tražim ih više...
Uglavnom, što god si tetovirao, gledaj da nema slova č ili ć.
Najebat č
dct4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2013., 00:28   #78
pročitaj chavezov odgovor, možda ti štogod postane jasnije.
Quote:
zlayo83 kaže: Pogledaj post
Još se nije nitko javio sa nekim linkom ili slikom svoje tetovaže.... Pa nisam nikog pitao za mišljenje ili za ukus, nego sam tražio pomoč.... Kaj se onda javljaju ovi koji pišu nekaj za kaj nisam tražio pomoč.... Otvorite si svoju temu gdje čete iznosit svoje mišljenje, a ovdje nek pišu muži koji hoče pomoč...
daklem hvala na kritikama, ali ne tražim ih više...
Quote:
chavez ding kaže: Pogledaj post
pitaj nekog ranjenika iz domovinskog rata da ti pokaze kak izgleda domoljubna tetovaza..

ak si takav domoljub, radje tih soma dva kaj mislis dat za tetovazu, daj nekoj nezaposlenoj samohranoj majci koja sama odgaja hrvatsko dijete.. ucint ces puno vise za domovinu nego sa tetovazom..

usput... ako nisi zamijetio, ovo nije facepuke gdje ćeš filtrirati komentare kako ti paše, ovdje vlada demokracija.
a kako to funkcionira? vrlo jednostavno.
recimooo... ja te stjeram u kurac, a ti opet odeš kamo ti hoćeš.
__________________
sjela Mare na kamen studenac
hoggar the terrible is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2013., 00:38   #79
DelmatST is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2013., 05:30   #80
Na debilne upise,kao i njihove autore (ne mislim na zajebanciju) se neću obazirati,pa ću ti samo reći koji savjet. Ona slika koju si naveo kao primjer je sama sebi besmislena,osim ako ne voliš kičaste gluposti. Jednostavno je nespojiv grb u tom obliku sa "ratnikom" iz tog doba,otprilike koliko i viking/indijanac/hobit sa šaharom.
Uzmi par knjiga,npr. Povijest Hrvatskog naroda od Trpimira Macana,u njima ćeš naći puno ljepših i izvornijih motiva od kojih bi mogao nešto iskombinirati,umjesto nekih vitezova u oklopima koji su možda tako izgledali onda kad šahovnica kao takva nije ni postojala.
Meni osobno je ljepše vidjeti istetoviran dio Baščanske ploče,papinskog dokumenta gdje Tomislava po prvi put oslovljava kao "kralja svih Hrvata",Višeslavove krstionice,stare Hrvatske ornamentike,Trpimirove darovnice,pletera,stih Lijepe naše onako kako je tiskano i objavljeno prvi put u novinama,itd.
Ja imam preko leđa,ruke,i noge istetovirano upravo tu tematiku,a za to je definitivno najjači (možda i najskuplji,ali sa razlogom) Zele,ali ako odeš kod Crnog,ili Gandalfa nećeš pogriješiti. Sjedi,pročitaj,vidi,odnesi im par slika,objasni šta hoćeš otprilike,napravit će ti par skica,nadodaj/oduzmi što ti se ne sviđa,i to je to.
Nadam se da sam bio od pomoći.

I ne obaziri se na neke kojima tate i danas na podlaktici imaju istetoviran tenk,zvijezdu petokraku,i JNA.
__________________
„Ljudi se međusobno varaju, lažu jedni drugima u lice, obmanjuju se laskanjem i prozirno pretvorljivim udvaranjem, a to im često poštenoljudski izgleda nerazmjerno hrabrije nego da jedni drugima kažu golu istinu.“
BBBrutalac is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:38.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger