Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.08.2014., 07:26   #61
http://www.e90post.com/forums/attach...1&d=1366475816

Da li netko zna sto je i za sto sluzi na lijevoj strani retrovizora mala kockasta plastika.
Bmw e90
__________________
It's time to go
jasmin16v is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2014., 09:11   #62
Ovo je na desnoj strani retrovizora, al OK. Po meni, oko senzora za svjetlo, a služilo bi za automatska paljenja svetala u sumrak.
__________________
Pare pokreću svijet, ljude i nogomet..... Parama mo´š kupit sve al nemo´š kupit raju.....
Nalc is online now  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2014., 09:26   #63
Na slici je na lijevoj :P.
Nema automatska svjetla.
__________________
It's time to go
jasmin16v is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2014., 12:03   #64
Možda je priprema.....
__________________
Pare pokreću svijet, ljude i nogomet..... Parama mo´š kupit sve al nemo´š kupit raju.....
Nalc is online now  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2014., 15:16   #65
Senzor osvjetljenja za automatsko zatamnjivanje retrovizora?
Lyman is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2014., 15:22   #66
Možda sa unutarnje strane, ali s vanjske - nema smisla....
__________________
Ko mi nađe pravopisnu pogrešku, može je slobodno zadržati...
ffm is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2014., 18:09   #67
Quote:
Lyman kaže: Pogledaj post
Senzor osvjetljenja za automatsko zatamnjivanje retrovizora?
Senzor dugacgog svetla, bitice da je to
Svicar is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2014., 19:08   #68
Quote:
Svicar kaže: Pogledaj post
Senzor dugacgog svetla, bitice da je to
Nešto si mislim da ni to nema.....
__________________
Pare pokreću svijet, ljude i nogomet..... Parama mo´š kupit sve al nemo´š kupit raju.....
Nalc is online now  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2014., 22:07   #69
http://www.google.ch/imgres?imgurl=h...CEYQMyg-MD44ZA
Po ovom bi hilo automatsko zatamljenje,pogledacu sutra kod mene kako je, jer kod mene postoji ali ne sjecam se kako je sa prijeda......
Svicar is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2014., 00:52   #70
Senzor unutrasnjeg zatamnjenja ima i na ogledalu je u obliku malih tackica a nema automatska duga svjetla...
__________________
It's time to go
jasmin16v is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2014., 05:13   #71
Quote:
jasmin16v kaže: Pogledaj post
Senzor unutrasnjeg zatamnjenja ima i na ogledalu je u obliku malih tackica a nema automatska duga svjetla...
Onda samo preosta je da senzor automatskog paljenja svjetala.
Svicar is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2014., 06:28   #72
To je već rekel da nema. Nego, pogledat u knjižicu s uputstvima bi bilo jednostavnije, kaj ne?
__________________
Pare pokreću svijet, ljude i nogomet..... Parama mo´š kupit sve al nemo´š kupit raju.....
Nalc is online now  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2014., 00:52   #73
postovanje, molio bih vas za pomoc
znaci ovako imam bmw e46 320d iz 2003 godine, kupio sam ga rabljenog, nekoliko dana je sve bilo super obisao sam puno automehanicara te ga vodio na dijagnostiku i sve je bilo u redu...
nedavno mi se upalila lampica DDE ali nisam bas obracao paznju jer je auto savrseno radio i palio...veceras mi se auto usred uzbrdice samo ugasio sam od sebe bez ikakvih trzaja i nemogu ga vise upalit, vergla super, baterija radi...
cujem samo kad okrenem kontakt da pumpa zuji nekih 10-ak sekundi (pretpostavljam da je to pumpa) ali jednostavno nece da upali...
marrub is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2014., 07:16   #74
Imao sam dva e46 dizela i trenutno e90 dizela,par audija,jednog mercedesa i pet vw dizela. Sve su to dobri auti i najcesce ih vlasnici ubiju losim odrzavanjem. Vecina primjeraka kod nas su sa upitnim brojem kilometara i onda se ljudi cude kad imaju problema s autom. Za bmw kupujem dijelove u ljubljani u ovlastenom servisu gdje dobijem rabat od 25%-40% i ulje sa svim filterima mjenjam jednom godisnje. Vozim brzo,stalno sam na autocesti ali nikad auto ne gazim na hladno i uvijek ga pustim minutu da radi na leru pa ga onda ugasim. Nikad nisam chipao auto i uvijek sam vozio ono sta sam mogao odrzavati. Od svih tih auta s ni jednim nisam imao problema
mladizg is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2014., 09:18   #75
Quote:
marrub kaže: Pogledaj post
postovanje, molio bih vas za pomoc
znaci ovako imam bmw e46 320d iz 2003 godine, kupio sam ga rabljenog, nekoliko dana je sve bilo super obisao sam puno automehanicara te ga vodio na dijagnostiku i sve je bilo u redu...
nedavno mi se upalila lampica DDE ali nisam bas obracao paznju jer je auto savrseno radio i palio...veceras mi se auto usred uzbrdice samo ugasio sam od sebe bez ikakvih trzaja i nemogu ga vise upalit, vergla super, baterija radi...
cujem samo kad okrenem kontakt da pumpa zuji nekih 10-ak sekundi (pretpostavljam da je to pumpa) ali jednostavno nece da upali...
Može biti masa stvari, maf, injektori, pumpa goriva.. Najbolje otiđi do ovlaštenog ako je u voznom autu da ti dijagnosticiraju defektažu, jer ovi univerzalni majstori teško da ti budu našli grešku..


http://www.bmwland.co.uk/forums/viewtopic.php?t=74980
Nino81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2014., 12:39   #76
Question

nisam naglasio, da nije bosch pumpa nego common rail...stvarno neznam sto je nemogu ga odvest na dijagnostiku jer nevozi, nece da upali...je li mozda moguce da auto ne dopusta da se vozi zbog greske?
marrub is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2014., 17:48   #77
Quote:
marrub kaže: Pogledaj post
nisam naglasio, da nije bosch pumpa nego common rail...stvarno neznam sto je nemogu ga odvest na dijagnostiku jer nevozi, nece da upali...je li mozda moguce da auto ne dopusta da se vozi zbog greske?
Imaš samo dvije mogućnosti, prva je da zoveš HAK, njihov mehaničar će ga spojiti na dijagnostiku i vidjeti o čemu se radi, a ako se na licu mjesta neće moći popraviti onda ga oni odvezu u servis koji ti želiš. Druge opcije nemaš.
__________________
Za ono što žene čine za svoj izgled, svaki trgovac rabljenim automobilima bi dospio u zatvor.
Josip4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2014., 17:54   #78
Quote:
mladizg kaže: Pogledaj post
Imao sam dva e46 dizela i trenutno e90 dizela,par audija,jednog mercedesa i pet vw dizela. Sve su to dobri auti i najcesce ih vlasnici ubiju losim odrzavanjem. Vecina primjeraka kod nas su sa upitnim brojem kilometara i onda se ljudi cude kad imaju problema s autom. Za bmw kupujem dijelove u ljubljani u ovlastenom servisu gdje dobijem rabat od 25%-40% i ulje sa svim filterima mjenjam jednom godisnje. Vozim brzo,stalno sam na autocesti ali nikad auto ne gazim na hladno i uvijek ga pustim minutu da radi na leru pa ga onda ugasim. Nikad nisam chipao auto i uvijek sam vozio ono sta sam mogao odrzavati. Od svih tih auta s ni jednim nisam imao problema
Potpuno nepotrebno. Motor ima sustave koji ga štite od možebitnog zaribavanja turbine tj nije od 'papira'.

Inače E90 320d je fantastičan auto, mnooogo bolji od E46 po svim pitanjima.
Kurt Hudson is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2014., 19:21   #79
Quote:
Kurt Hudson kaže: Pogledaj post
Potpuno nepotrebno. Motor ima sustave koji ga štite od možebitnog zaribavanja turbine tj nije od 'papira'.

Inače E90 320d je fantastičan auto, mnooogo bolji od E46 po svim pitanjima.
Koje sisteme, cim ga ugasis krvotok staje,turbina onako uzarena ostaje da prezivljava kako zna i umije, cak i upustvu tako pise
Svicar is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2014., 05:45   #80
Quote:
jasmin16v kaže: Pogledaj post
http://www.e90post.com/forums/attach...1&d=1366475816

Da li netko zna sto je i za sto sluzi na lijevoj strani retrovizora mala kockasta plastika.
Bmw e90
Kamerica,tj.senzor za duga/kratka svijetla. S tim ako to nemas u opremi,to ti je priprema za eventualnu naknadnu ugradnju
vulva is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:15.