Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.10.2014., 19:20   #121
Quote:
Dumber kaže: Pogledaj post
Novi posao je u pitanju, jučer sam dala otkaz na starom.
Hvala.

Volim jake boje, dapače, jake i intenzivne boje su mi super, ali to ne znači da hodam kao klaun okolo, obično ubacim jedan jaki detalj u kombinaciju da razbijem monotoniju.

Ali većina lijepih gležnjača ima preveliku petu, a oksfordice na petu ne volim.
pa bravo Dumber, ti radiš karijeru!
ovo je super vijest!!

ja sam neki dan kupila potpuno ravne gležnjače, ali baš su do gležnja, crne kožne i malo su fensi i nisu tupe ni okruglog vrha.
tako da, ne gledaj samo na petu.
nemam linkove, ali ako voliš jarke boje, predlažem da na crnu haljinu/suknju i cipele, obučeš najlonke jake boje.
ili staviš remen u boji, ili maramu.
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Old 02.10.2014., 19:28   #122
Quote:
isadora w. kaže: Pogledaj post
čestitam na poslu

onako randomlje šta se meni sviđa, ne znam jel ti to od pomoći:

http://www.pinterest.com/pin/91268329924133635/
http://www.pinterest.com/pin/91268329924168534/


http://www.pinterest.com/pin/91268329922977496/
http://www.pinterest.com/pin/91268329922977492/

gležnjače, da.
chelsea boots idu na svašta.

je zabavan ovaj pinterest
Oke, ove lajkam, s tim da sam i sama heartala ovaj s crvenim štiklama, ostali ili nisu opće moj stil ili su preopušteni, ili cajka. Ima onaj jedan look koje dobar, ali ima gležnjače s otvorenim prstima, a ne smijem otvoreno šetati nožne prste.

Znači, striktno poslovni stil.

Ja sam mislila za početak si kupiti neke ogrlice ili nešto, ali tipa, mislila sam ako imate neke lookove koji jesu poslovni, ali nisu striktno kostim, suknja-košulja i sl.

Btw, je li vama nepristojno biti samo u košulji, bez blejzera ili veste preko?

Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
pa bravo Dumber, ti radiš karijeru!
ovo je super vijest!!

ja sam neki dan kupila potpuno ravne gležnjače, ali baš su do gležnja, crne kožne i malo su fensi i nisu tupe ni okruglog vrha.
tako da, ne gledaj samo na petu.
nemam linkove, ali ako voliš jarke boje, predlažem da na crnu haljinu/suknju i cipele, obučeš najlonke jake boje.
ili staviš remen u boji, ili maramu.
Jes' vidla?

Pics or it didn't happen.

Ne volim najlonke, a pogotovo ne u boji. Mrzim i kad crne moram obući.

A remenje isto izbjegavam, oke na hlačama, ali ono kad ga stave u struku, to meni nikako ne stoji.
__________________
It's only a walk of shame if you're capable of feeling shame.
Dumber is offline  
Old 02.10.2014., 19:32   #123
meni nije nepristojno, i bitnije, u mojoj firmi nije nepristojno.
pogledaj kako se druge žene odijevaju u novoj firmi, pa procijeni jel sako potreban/ili blejzer.
dobar sako diđe cijelu kombinaciju, crni sako ti ide na sve boje, i na haljine, i na suknje.
ne znam kakve savjete da ti dajem, jer ne znam što imaš u ormaru i kako se voliš oblačiti.
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Old 02.10.2014., 19:35   #124
Ormar mi je skoro potpuno prazan.

Imam sive hlače, sivu usku suknju visokog struka i crne hlače. Par košulja. Planiram za početak kupiti nekoliko košulja, pa kako budem dobijala plaću, kupovati što fali.

Samo bacajte prijedloge, već ću ja izdvojiti što mi se sviđa i naći inspiraciju.
__________________
It's only a walk of shame if you're capable of feeling shame.
Dumber is offline  
Old 02.10.2014., 19:37   #125
ono što znaš da ti dobro stoji, i da voliš, uzmi u par boja (sivo, crno, bež, tamnoplavo, smeđe...). tako možeš kombinirati s bijelim košuljama, finijim dolčevitama. sako uvijek može povrh.
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Old 02.10.2014., 19:37   #126
ti si cajka to su orijentacijske sličice, nisam mislila da ih doslovno kopiraš kad im je obuća uglavnom nepripadajuća.

meni nije nepristojno.
striktno biznis kombinacije jesu ograničene na hlače/suknja/bluza/sako/blejzer/baloner/kaput/fine cipele komade, jebiga.

za početak bih uzela stvari neutralnijih boja da ih lakše međusobno kombiniraš, a kasnije možeš i štajaznam, oker pencil hlače , bluze življih boja, i tako.

pencil hlače obavezno, i sto suknji visokog struka.

bit ćeš prava maca

Zadnje uređivanje isadora w. : 02.10.2014. at 19:50.
isadora w. is offline  
Old 02.10.2014., 20:01   #127
Vidjela sam si u C&A lijepu jaknicu, ali imam već milijon jakni i ne mogu nikako odlučiti šta da radim.
Ariana B. is offline  
Old 02.10.2014., 20:02   #128
Kupi.
__________________
It's only a walk of shame if you're capable of feeling shame.
Dumber is offline  
Old 02.10.2014., 20:04   #129
Quote:
Dumber kaže: Pogledaj post
Može slikovno, nije bed. A na bankrot sam spremna, jbg, takav je posao, moraš biti poslovno obučen.

Sad me mori što ću kad zazimi i padne snijeg, čizme na poslovnu odjeću mi izgledaju bezveze. Smrznut ću se.
Zato sam si ja odabrala struku gdje ću moć raditi u čizmama, trapericama, tenkićima za snijeg... To što nemam posao u toj struci je drugi par rukava. :klap:

Quote:
Dumber kaže: Pogledaj post
Kupi.
Znala sam da ću ovdje naći na racionalne hladne glave koje će mi pomoć odlučit.
Ariana B. is offline  
Old 02.10.2014., 20:14   #130
Dumber, kako si gradena?

Bezveze je da ti savjetujemo pencil suknje ako si niska i malo jaca.



Ovako za pocetak bi ti savjetovala da ulozis u par pari dobrih hlaca, (klik, klik, klik) a na njih mozes kombinirati bas sve vrste kosulja. Ja patim na bijele s ruskim kragnama i malo sire svilene s masnama. Kosulja s masnom, kosulja s ruskom kragnom.
Ima jedan ducancic na Ilici prije krizanja s Frankopanskom, mislim da je talijanski. Zove se And i ima fantasticne kosulje svih krojeva i boja. Predivne su, zenstvene i jako kvalitetne. Doduse, rijetko kad si priustim nesto iz tog butika jer je dosta skupo. Osim kosulja imaju i veste i nekad dzempere.
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Old 02.10.2014., 20:17   #131
170, normalna, s naglašenijim bokovima i guzicom.

Hvala na prijedlozima, za sada tražim jeftinija rješenja.
__________________
It's only a walk of shame if you're capable of feeling shame.
Dumber is offline  
Old 02.10.2014., 20:22   #132
Za jeftinija rješenja mislim da ti je H&M i npr Orsay dobro rješenje. Orsay ima iz godine u godinu slične stvari, ali meni njihovi krojevi hlača jako odgovaraju. Isto imam jače bokove i guzicu. Sve zimske hlače koje imaju ravne nogavice su mi od tamo. slika
Ariana B. is offline  
Old 02.10.2014., 20:23   #133
Quote:
Dumber kaže: Pogledaj post
170, normalna, s naglašenijim bokovima i guzicom.

Hvala na prijedlozima, za sada tražim jeftinija rješenja.
Sad cekaj ponude u imboks.


Pogledaj NAF NAF, oni su znali imati super mladenacke poslovne komade.
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Old 02.10.2014., 20:36   #134
E da, naf naf, hvala.
__________________
It's only a walk of shame if you're capable of feeling shame.
Dumber is offline  
Old 02.10.2014., 20:36   #135
Samo što naf naf ima cijenu jedne krpaste majice ko da je od suhog zlata. Tamo sam kupila jednu jedinu ljetnu majicu na britelice, na ooogromnom sniženju.
Ariana B. is offline  
Old 02.10.2014., 20:37   #136
fali mi xnation za to.
isadora w. is offline  
Old 02.10.2014., 20:47   #137
Meni je naf naf odličan, ali slažem se da pretjeruju s cijenama. Ko Zara gdje najobičnija vestica dođe 300 kn. Kako da ne.
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Old 02.10.2014., 20:49   #138
Ma Zara je šrot kvaliteta. Ne dam 300-400 kn za košulju koja mi se raspada u rukama.
__________________
It's only a walk of shame if you're capable of feeling shame.
Dumber is offline  
Old 02.10.2014., 20:56   #139
A opet je bolje od hm-a. Neki dan sam u Lidlu kupila sivu, široku majicu kratkih rukava, a u hm-u slična ali lošija majica dođe duplo vise. To nije puno novca, ali kad vidim kroz majicu .
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Old 02.10.2014., 22:03   #140
Quote:
isadora w. kaže: Pogledaj post
ti si cajka
molim? ja?

Quote:
Dumber kaže: Pogledaj post
170, normalna, s naglašenijim bokovima i guzicom.

Hvala na prijedlozima, za sada tražim jeftinija rješenja.
moja frendica je tak građena, i ima Orsay haljine. također, ona voli Nit, oni imaju haljine za žene s manjim grudima i jačim dupetom. ok, ima šarenih stvari, ali traži jednobojne
Nit ima i suknje i košulje također. imaju FB stranicu, i tamo im piše da upravo imaju sniženje
prvo
drugo
treće
potražila sam ti par stvari da nisu asimetrične, i koje bi ti možda bile zanimljive. ne radim tamo

Quote:
isadora w. kaže: Pogledaj post
fali mi xnation za to.
e da, baš sam mislila o njima dok sam sad čitala propuštene postove. ja imam par njihovih hlača i dosta njihovih suknji i majica i godine prolaze, ja nosim i to se ne raspada. oni su baš bili dobri za office apropriate clothes
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.

Zadnje uređivanje Carla B. : 02.10.2014. at 22:04. Reason: velike slike
Pješčani sat is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:04.