Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.11.2016., 20:56   #2001
Quote:
Joaquin_Sanchez kaže: Pogledaj post
Ne, nego baš suprotno, imam nešto novaca i baš na račun toga privukao neke žene koje prije nisam mogao.
.
neke zenske su zahtjevnije neke manje zahtjevne, ali kada
zenska bas nikada tebi nista ne kupi, ne plati ili ponudi se za platiti kada ste vani skupa- e onda si u pravu, to je najvjerojatnije slucaj sponzurase onda
Grazia is offline  
Old 30.11.2016., 20:58   #2002
Quote:
Joaquin_Sanchez kaže: Pogledaj post
Tko je tebe postavio za vrhovnog arbitra pa da si uzimaš za pravo prosuđivati čija ambicija je valjana, a čija je samo pusti san?
Zdrav razum?
Daj me nemoj zajebavati i natjeravati mak na konac. Svi znamo za ljude koji evo samo što nisu uspjeli dok im mama daje za kavu i evo ovaj projekt će upaliti dok im cura rinta i plaća režije. Reći da nema razlike između osobe koja sanja da će postati novi Zuckerberg i one koja neki kurac radi u životu može samo netko tko je uvjeren da je genije ili je naprosto lijenčina pa suosjeća s takvima.
Kapitalizam je prodao foru mnogima da svatko može postati novi Zuckerberg, ali činjenica je da će 1% postati, a 99% će se čitav život šlepati na tuđi račun pod krinkom neshvaćenih genija. A ako ne znaš zašto prosječna žena ne želi neshvaćenog genija na grbači, grow up. Sasvim sigurno ne zato što joj ne može priuštiti putovanje na Bali.
ex anais is offline  
Old 30.11.2016., 21:04   #2003
Quote:
Arias kaže: Pogledaj post
Nema na čemu. To je i toliko logično. Ako je zaradila milione na lutriji što se mene tiče može biti i nezaposlena, pa čak i blago ulijenjena, samo da nije bolesno škrta pa sve stavi u banku živeći od skupljanja boca
daleko od toga da, koliko sam vidjela su svi koji imaju dosta love malo ajmo rech skrtovijasti nego fakat imas i bas skrtih koji nikada ne bi dali ni 50 pennija za kavu npr u skolskoj kantini (osobno mi se desilo u koledzu to, mislim si mali, are you for real ). onda jedna frendica koja ide u privatnu skolu isto stalno to govori isto, dosta njih iz bogatijih obitelji je skrto do to mjere da nikada ne ponude za platiti nesto ili se stlano grebu od drugih. ali stalno...mislim da cesto je to tako. nemas bas pretjerano puno razmetnika medju lovatorima , kako ljudi mozda misle da jesu vecina njih jer, iz mog nekog iskustva u skoli i kasnije - vecina nisu.
Grazia is offline  
Old 30.11.2016., 21:08   #2004
Quote:
konjokradica kaže: Pogledaj post
Jebu i oni, ali pripadnice svoje kaste. Katkada i sa strane umoče u pripadnicu više kaste koju muž zanemaruje. I udane i neudane imaju fuk-frendove (ne sve, naravno)
U tom tvom kastinskom sistemu sve zvuci kako treba, zar ne?

Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Zdrav razum?
Daj me nemoj zajebavati i natjeravati mak na konac. Svi znamo za ljude koji evo samo što nisu uspjeli dok im mama daje za kavu i evo ovaj projekt će upaliti dok im cura rinta i plaća režije. Reći da nema razlike između osobe koja sanja da će postati novi Zuckerberg i one koja neki kurac radi u životu može samo netko tko je uvjeren da je genije ili je naprosto lijenčina pa suosjeća s takvima.
Kapitalizam je prodao foru mnogima da svatko može postati novi Zuckerberg, ali činjenica je da će 1% postati, a 99% će se čitav život šlepati na tuđi račun pod krinkom neshvaćenih genija. A ako ne znaš zašto prosječna žena ne želi neshvaćenog genija na grbači, grow up. Sasvim sigurno ne zato što joj ne može priuštiti putovanje na Bali.
Djaba trosis vrijeme
TincH is offline  
Old 30.11.2016., 21:10   #2005
Quote:
Joaquin_Sanchez kaže: Pogledaj post
Ne, nego baš suprotno, imam nešto novaca i baš na račun toga privukao neke žene koje prije nisam mogao. Tak da zaista ni najmanje nemam razloga ikome biti zavidan niti ovo pišem radi neke frustracije ili ogorčenosti.
Budi siguran da i dalje ima suvise onih koje ne bi ni sa tih "nesto" mogao privuci, tako da se realno, nisi ni pomerio s mrtve tacke.
Pod uslovom da i licis na "nesto".
MiSterium is offline  
Old 30.11.2016., 21:13   #2006
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Ajde, da malo ipak nacrtam, od volje sam. :raspa

1. Imate ženu koja je naslijedila veliko bogatstvo, cijele dane lakira nokte, ispija kave sa svojim dokonim frendicama, šmrka bijelo svaki vikend.
2. Imate ženu koja nema ništa, živi u maminoj kući s još dvije sestre, nije završila faks, ne radi, ali marljivo radi na izumima koji jednog dana naprosto moraju upalit!
3. Imate ženu koja je zaposlena, nema baš nešto ekstra love, ali trudi se, radi, želi napredovati, dalje se educirati itd.

Dajte mi recite, dečki, koju biste odabrali pod uvjetom da su vam naravno sve tri fizički privlačne? I ako može kratko obrazloženje koja je razlika između ambicije ove druge i ove treće? Je li to samo u novcu ili?

Edit: Može pod 3. i da ima love, ajde, da začinimo stvar.
Moj izbor bi bio, s prvom bih se mogao samo prašiti (osim vikendom), drugoj bih bio frend i navijač, a o trećoj bih mogao razmisliti i kao o materijalu za vezu.

Nije mi bitna razlika u ambiciji između 2 i 3, nego suženost fokusa na jednu stvar. Čovjek ipak mora biti širi, a i društvena prilagođenost mi je dosta bitna.
Jar-jar is offline  
Old 30.11.2016., 21:19   #2007
Quote:
MiSterium kaže: Pogledaj post
Budi siguran da i dalje ima suvise onih koje ne bi ni sa tih "nesto" mogao privuci, tako da se realno, nisi ni pomerio s mrtve tacke.
Pod uslovom da i licis na "nesto".
Koja je tvoja definicija "micanja sa mrtve tocke"? Da privuce svaku zenu ikada? Zasto bi to uopce htio? Tko to, pobogu, uopce moze?
__________________
Pijem suze hadezenjara! :D
Srrrrrrk!
Leman_Russ is offline  
Old 30.11.2016., 21:20   #2008
Quote:
Leman_Russ kaže: Pogledaj post
Koja je tvoja definicija "micanja sa mrtve tocke"? Da privuce svaku zenu ikada? Zasto bi to uopce htio? Tko to, pobogu, uopce moze?
Pa o tome ja sve vreme i pisem, samo sto verovatno nisi citao ili shvatio poentu.
Uvek ce biti boljih i uvek ce biti onoga sto nam je nedostizno.
MiSterium is offline  
Old 30.11.2016., 21:21   #2009
Quote:
TincH kaže: Pogledaj post
U tom tvom kastinskom sistemu sve zvuci kako treba, zar ne?

Djaba trosis vrijeme
Znam.
Ja totalno kužim da kad netko želi ženu koja je zapravo skupa investicija jer sve što je na njoj je debelo preplaćeno i ulaže gomilu vremena u svoj izgled, onda je jako velika frustracija kad si tu ženu ne može priuštiti. Ali, ostale žene, nisu zbog toga krive pa da moraju nositi teret sponzoruša. Stara forumska priča.
ex anais is offline  
Old 30.11.2016., 21:26   #2010
Quote:
MiSterium kaže: Pogledaj post
Pa o tome ja sve vreme i pisem, samo sto verovatno nisi citao ili shvatio poentu.
Uvek ce biti boljih i uvek ce biti onoga sto nam je nedostizno.
Moguce, citam zadnje 2 strane.
__________________
Pijem suze hadezenjara! :D
Srrrrrrk!
Leman_Russ is offline  
Old 30.11.2016., 21:29   #2011
Quote:
Leman_Russ kaže: Pogledaj post
Moguce, citam zadnje 2 strane.
To ti je isto kao da si procitao i svih 100, sve se svodi na isto.
MiSterium is offline  
Old 01.12.2016., 00:36   #2012
Quote:
Joaquin_Sanchez kaže: Pogledaj post
Ili mi nismo gledali istu seriju ili je netko od nas sasvim krivo shvatio što se tamo događalo. Koliko se sjećam, Delboy je baš klasični primjer osobe sa društvenog dna, sirotinje iz disfunkcionalne obitelji koji nikad nije ni imao priliku za neki bolji život od toga koji ga je dopao, ali koji se svim silama, rukama i nogama trudi da pobjegne iz siromaštva koje ga je zapalo rođenjem, iako mu to nikako ne uspijeva. Ta serija je zbog toga i stekla kultni status ovdje u Hrvatskoj i pogotovo u Srbiji, jer se masa ljudi sama prepoznala u tome, u ulozi sirotinje sa dna koja se snalazi kako zna i umije, trikovima, varkama i lažima, da preživi, po mogućnosti nešto zaradi i osigura si bolju budućnost. Ali to je sad već offtopic.
Ta serija mi je bila toliko odbojna da to ne mogu opisati. Nikada ju nisam cijelu pogledao, tek pojedine nastavke, i to u kasnim dvadesetim, kada sam mogao probaviti njezino tragikomično crnilo, ironiju i apsurd. Problem sirotinje s dna nije u materijalnom siromaštvu, već u onom unutarnjem, u nedostatku vjere da i sama nešto vrijedi, prisustvo koje onda motivira na ustrajnost u stjecanju znanja i otvorenosti za ista, kako bi se preuzela kontrola i odgovornost za vlastiti život.

Caka je da moraš davati da bi primao; davati sebe u nešto, napredovati, izgrađivati se, obogaćivati se da bi onda bio sposoban davati drugima jer se tako odnosi obogaćuju. A većina samo traži, samo bi uzimala. Zato ljudski odnosi i jesu često loši jer svaka strana ulazi u isti da bi nešto uzela, dok bi trebala davati, pa ona po logičnom i prirodnom reciprocitetu i primala. Već naš živčani sustav funkcionira na principu (potrebi) konstantne stimulacije, a ona može biti dvojaka - vanjskim inputima i podražajima ili unutarnjom motivacijom koja je temelj znatiželje i potrage (istraživanje) koja donosi nove spoznaje (poticaje); odgovor je u nama samima, ne-udaljen i blizak, utkan u našu biologiju.

Gledajući prema van (gore, izvan nas samih) Sunce nam kazuje identično. Ta zvijezda daje svjetlost koja je temelj fotosinteze i života općenito, i baš zato što ona primarno daje mi ju toliko obožavamo da smo je u božanstvo pretvorili; biološki, kozmološki i metafizički principi dobrog i konstruktivnog odnosa su uvijek isti - everything you give you get.
__________________
In order to grow you must betray their expectations.
fauxpersona is offline  
Old 01.12.2016., 08:08   #2013
Quote:
Grazia kaže: Pogledaj post
neke zenske su zahtjevnije neke manje zahtjevne, ali kada
zenska bas nikada tebi nista ne kupi, ne plati ili ponudi se za platiti kada ste vani skupa- e onda si u pravu, to je najvjerojatnije slucaj sponzurase onda
Meni se jos desilo da mi takve znaju drugi dan kukati i davati predavanje kako ja nisam nikome nista htio platiti ni pocastiti a to u zivotu nikad mi se nije desilo da nisam platio ili pocastio
Rodion is offline  
Old 01.12.2016., 09:35   #2014
Citam temu i vidim kako se pise tu da zene masovno traze dobrostojeceg oli bogatog partnera. Ok, vjerojatno je istina da mnoge traze, isto tako ni muski ne bi bili sa siromasnom curom, makar to naravno tu nema sanse da priznaju. Mozda ne trazite bogatu, ali bar neku srednju klasu. Samo mi je licemjerno da se zene optuzuje da im je to bitno, a muskima kao uopce nije.
Govorim za vezu, nesto ozbiljnije, ne za seks, avanture, tu naravno da nije bitno.
šećerna vata is offline  
Old 01.12.2016., 09:54   #2015
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Ajde, da malo ipak nacrtam, od volje sam. :raspa

1. Imate ženu koja je naslijedila veliko bogatstvo, cijele dane lakira nokte, ispija kave sa svojim dokonim frendicama, šmrka bijelo svaki vikend.
2. Imate ženu koja nema ništa, živi u maminoj kući s još dvije sestre, nije završila faks, ne radi, ali marljivo radi na izumima koji jednog dana naprosto moraju upalit!
3. Imate ženu koja je zaposlena, nema baš nešto ekstra love, ali trudi se, radi, želi napredovati, dalje se educirati itd.

Dajte mi recite, dečki, koju biste odabrali pod uvjetom da su vam naravno sve tri fizički privlačne? I ako može kratko obrazloženje koja je razlika između ambicije ove druge i ove treće? Je li to samo u novcu ili?

Edit: Može pod 3. i da ima love, ajde, da začinimo stvar.
Ja bi pod broj 1. Trudil bi se nekako izdržat 5 godina u braku i onda bi joj zel pola love na sudu! To bi bilo mrak.
Joshua is offline  
Old 01.12.2016., 10:49   #2016
Nakon nešto promišljanja, ako bi 2 imala normalan društveni život, i bila se sposobna vikendom zapiti s ekipom, onda ona. Zato jer već zna da ne postoji nemoguće, nego samo "još ne znam kako".
Na #matosenemože kao difoltni odgovor odmah dobijem ospice. Ja trebam da me se pita "Kak to misliš izvesti?", a ne da me se ubija s objašnjenjima kako se ne može, ne isplati, ili pitanjima mogu li to ja. To sam imao i nije mi baš leglo.

Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Ja bi pod broj 1. Trudil bi se nekako izdržat 5 godina u braku i onda bi joj zel pola love na sudu! To bi bilo mrak.
Tebe u stvari pale izazovi

Zadnje uređivanje Jar-jar : 01.12.2016. at 11:30.
Jar-jar is offline  
Old 01.12.2016., 12:09   #2017
Question

Quote:
Jar-jar kaže: Pogledaj post
Nakon nešto promišljanja, ako bi 2 imala normalan društveni život, i bila se sposobna vikendom zapiti s ekipom, onda ona. Zato jer već zna da ne postoji nemoguće, nego samo "još ne znam kako".
Na #matosenemože kao difoltni odgovor odmah dobijem ospice. Ja trebam da me se pita "Kak to misliš izvesti?", a ne da me se ubija s objašnjenjima kako se ne može, ne isplati, ili pitanjima mogu li to ja. To sam imao i nije mi baš leglo.
Hajde da pitam iz ženske perspektive :
nekako mi se čini da jedan dio ženske populacije ovdje navija za 3 (ili ja "učitavam", jer se meni čini najlogičnijim izborom, a možda sam malo i subjektivna ?), a iz odgovora muške populacije proizlazi da bi ona bila najmanje poželjna ???? Zašto ? Može pojašnjenje ?

Zadnje uređivanje phiber : 01.12.2016. at 12:09. Reason: Popravljen quote
usernotinuse is offline  
Old 01.12.2016., 12:14   #2018
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Znam.
Ja totalno kužim da kad netko želi ženu koja je zapravo skupa investicija jer sve što je na njoj je debelo preplaćeno i ulaže gomilu vremena u svoj izgled, onda je jako velika frustracija kad si tu ženu ne može priuštiti. Ali, ostale žene, nisu zbog toga krive pa da moraju nositi teret sponzoruša. Stara forumska priča.
Meni je totalno bolje kad tvrde da im nije bitno koliko zarađuje i da li je ambiciozna, jer naravno prosjecni forumas moze kvalitetno, na svojoj placi izdrzavati obitelj.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Old 01.12.2016., 12:34   #2019
evo jedan cool test i za cure i donekle povezano sa temom

1. Koje su vam najdraže osobine kod muškaraca?

a) Strast i samouvjerenost
b) Izgled i socijalni status
c) Ljubav i empatija

2. Što će se najvjerojatnije dogoditi kada vas dečko koji vam se sviđa pozove van?

a) Izlazite s njegovim frendovima i on vas većinu večeri ignorira. Kad frendovi napokon odu, završite kod njega doma.
b) Izvodi vas na večeru u cool restoran i satima razgovarate o vašim interesima.
c) Dolazi vam na vrata s buketom cvijeća. Odlazite na romantičnu večeru uz svijeće i kasnije u opuštajuću šetnju.

3. Koji lik iz filma je za vas idealan muškarac?

a) Bilo koji od likova iz "Mamurluka"
b) Hugh Grant u "Ja u ljubav vjerujem"
c) Mr. Darcy u "Ponosu i predrasudama"

4. Ako se vi i vaš dragi posvađate, koji je najčešći uzrok svađe?

a) To što kasni na dejtove ili ne odgovara na SMS-ove
b) To što ne spušta dasku na WC-u kad dođe kod vas
c) Tko koga više voli

5. Najčešće razgovarate o:

a) Ne razgovaramo, jednostavno smo skupa
b) Glazbi, putovanjima i drugim interesima
c) Svojim snovima i ljubavi prema romansama kakve su nekad postojale

meni bio ovo rezultat i bas dobro pogodilo
Quote:
Samouvjereni kuler

Privlače vas samouvjereni dečki koji imaju interese slične vašima i vjerojatno nećete pasti na nekoga s glavom u oblacima.
Vjerojatno ste vrlo iskusni u odabiru frajera jer uvijek završite s nekim s kim možete razgovarati, a uz to je i odličan u krevetu.
test je tu:

http://www.cosmopolitan.hr/clanci/co...najprivlacniji
Grazia is offline  
Old 01.12.2016., 12:37   #2020
Quote:
usernotinuse kaže: Pogledaj post
Hajde da pitam iz ženske perspektive :
nekako mi se čini da jedan dio ženske populacije ovdje navija za 3 (ili ja "učitavam", jer se meni čini najlogičnijim izborom, a možda sam malo i subjektivna ?), a iz odgovora muške populacije proizlazi da bi ona bila najmanje poželjna ???? Zašto ? Može pojašnjenje ?
3 ima dva "hendikepa" koje 1 i 2 nemaju:
- ima strogo strukturirano vrijeme, i nema prostora za prijepodnevni seks Jebiga, muškarci vole "dostupnost".
- takva ambiciozna i marljiva trpi jedino takve tipove, i sve ispod toga joj je lijeno, jadno.. Kako smo svi različiti po ambicioznosti i marljivosti, ako je nekom neka od tih varijabli niža, ne ulazi mu se u klinč. Kako je i konvencionalna, pitanje je koliko će prepoznati nekonvencionalne ambicije i marljivost.

Meni je ono s "nemoguće" presudan faktor, jer je to točka na kojoj se otključavaju ili zaključavaju moji potencijali.
Jar-jar is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:00.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger