Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.06.2016., 12:32   #61
Quote:
Corvus27 kaže: Pogledaj post
Ali stvarno moraš biti posebna vrsta (korumpiranog) debila da prvo ne kapitaliziraš nezadovoljstvo nakon svih Milanovićevih gluposti, drugo ne pojaviš se niti na jednom sučeljavanju i posljedično na jedvite jade dobiješ izbore, tada pokušaš na tipični lopovsko-mafijaški način kontrolirati pravosuđe, tajne službe i policiju i time svima pošalješ poruku da nešto skrivaš, a na kraju se pojave informacije da si korumpiran. Pa mislim stvarno treba biti "majstor" za izvesti sve to skupa.
Dok se isčuđavate Karamarku na njegovom dokazanom idiotizmu, propuštate vidjeti da su glavni ljudi u HDZu iza njega Brkić, Milošević, Milinović.

Dakle Karamarko je izabran za vodstvo stranke jer je on najpametniji u stranci a ne najgluplji.
Onda znate kak su ostali pametni.
__________________
"Ako te je žena ostavila jer si kladioničar, neradnik i debilčina, ti uzmi svoju pedestrojku i otresi rafalčinu!
Osjećat ćeš se bolje"
pinzgauer is offline  
Old 17.06.2016., 12:33   #62
Quote:
pinzgauer kaže: Pogledaj post
Dok se isčuđavate Karamarku na njegovom dokazanom idiotizmu, propuštate vidjeti da su glavni ljudi u HDZu iza njega Brkić, Milošević, Milinović.

Dakle Karamarko je izabran za vodstvo stranke jer je on najpametniji u stranci a ne najgluplji.
Onda znate kak su ostali pametni.
Dobra
Kexx is offline  
Old 17.06.2016., 12:34   #63
Quote:
saurus kaže: Pogledaj post
Ne vjerujem da će i nakon Karamarka izabrati nekog boljeg. Drukčijeg, da, no taj opet neće biti po volji svima.

Što si mislio reći ovom napomenom o izbjeglicama?
Puste li izbjeglice u turistickoj sezoni,
dabe nam je i most i karamarko i milanovic.

Pisi bankrot.

Od Karamarka gorega nisu mogli naci,
meni to nikako ne ide u glavu da su postavili covjeka
kojega ne zeli ni ljevica ni desnica ni centar.

Ja sam uvjeren da je karamarko ubacen da sjebe HDZ.
__________________
Ignore :ecobarbarus,koka36,Mc Ozy,McAucliffe,cave troll,guzica3,judolino,kiss me,kumek,Stipe23,swap,twistdrum,ViktorViktorija,Ša bović Adis,Xenoborg,manchild,Sforza Aspang,Darcuese,PETIT-BEURRE
marko-m is offline  
Old 17.06.2016., 12:34   #64
Quote:
FranKrsto kaže: Pogledaj post
Zato je SDP imao izbore sa protukandidatom, a HDZ je imao festival demokracije samo sa Karamarkom.
Vjerojatno imas kratko pamcenje, pa si onda zaboravio da je i SDP u istim okolnostima kao i HDZ na zadnjim unutarstranackim izborima (dakle nakon osvajanja vlasti) imao takodjer samo jednog kandidata. SDP je sada imao protukandidate jer je izgubio izbore, pa su se pojavili nezadovoljnici, da je dobio izbore opet bi imao jednog kandidata kao i u prosloj takvoj situaciji.
John_Wayne is offline  
Old 17.06.2016., 12:36   #65
Quote:
Kexx kaže: Pogledaj post
Kako se očituje ta mudrost?
Znaju za koga trebaju glasati ako žele zaštititi svoje interese. U desnom biračkom tijelu već dva desetljeća u tom pogledu vlada konfuzija. To se vidi i po recentnim događajima o kojima posljednih dana raspravljamo.
saurus is offline  
Old 17.06.2016., 12:36   #66
Quote:
marko-m kaže: Pogledaj post
Zdravko Maric je uvjeren u novu vecinu jos uvijek
Odakle ih vade
nije mu neugodno čak ni što na grobu tuđmana laže ko pas
BijedniVitez is offline  
Old 17.06.2016., 12:37   #67
Quote:
pinzgauer kaže: Pogledaj post
Dok se isčuđavate Karamarku na njegovom dokazanom idiotizmu, propuštate vidjeti da su glavni ljudi u HDZu iza njega Brkić, Milošević, Milinović.

Dakle Karamarko je izabran za vodstvo stranke jer je on najpametniji u stranci a ne najgluplji.
Onda znate kak su ostali pametni.
Karamarko je nametnut,kakvim metodama mozemo
samo nagadati.

Ali ocito da iza njega stoji novac,moc,tajni podatci.
Ocito je i sudstvo i drzavno odvjetnistvo u sprezi s njim.
__________________
Ignore :ecobarbarus,koka36,Mc Ozy,McAucliffe,cave troll,guzica3,judolino,kiss me,kumek,Stipe23,swap,twistdrum,ViktorViktorija,Ša bović Adis,Xenoborg,manchild,Sforza Aspang,Darcuese,PETIT-BEURRE
marko-m is offline  
Old 17.06.2016., 12:37   #68
Quote:
DJTcro kaže: Pogledaj post
Di si sad izvadio Granića...
Granić je nažalost jamačno prezauzet obavezama u Kolindinom povjerenstvu za izbjeglice


-Stipe
Stipe23 is offline  
Old 17.06.2016., 12:39   #69
Quote:
Stipe23 kaže: Pogledaj post
Granić je nažalost jamačno prezauzet obavezama u Kolindinom povjerenstvu za izbjeglice
Sigurno da je kad sad mora raditi i Hebrangov posao promatranja obuće imigranata.
__________________
Sainz on Perez: "The stewards should have a look at that. He was intimidating me a lot.”.
FranKrsto is offline  
Old 17.06.2016., 12:40   #70
HDZ-u je trenutno jedina šansa Plenković.

U suprotnom SDP dobiva barem 10 mandata više od HDZ-a na izborima...
drumforce is offline  
Old 17.06.2016., 12:42   #71
Quote:
marko-m kaže: Pogledaj post
Puste li izbjeglice u turistickoj sezoni,
dabe nam je i most i karamarko i milanovic.

Pisi bankrot.
Da, no i dalje ne vidim poveznicu s mojim upisom na koji si nadovezao taj komentar...

Quote:
Od Karamarka gorega nisu mogli naci,
meni to nikako ne ide u glavu da su postavili covjeka
kojega ne zeli ni ljevica ni desnica ni centar.

Ja sam uvjeren da je karamarko ubacen da sjebe HDZ.
I ja. Što ne znači da ne griješim jer nisam insajder, i to još jedan od onih s povlaštenim informacijama!
saurus is offline  
Old 17.06.2016., 12:42   #72
Quote:
BijedniVitez kaže: Pogledaj post
nije mu neugodno čak ni što na grobu tuđmana laže ko pas
Jebe se njega za Tudmana,
frajer se hvali tisucama brojeva u telefonskom imeniku.
Pogledaj mu imovinsku karticu.

Mali mis nebi ga iz kupusa izvadija,
on ce nam vodit drzavu.

ZAo mi je Glasnovic i Culeja i tisuce takvih domoljuba
Hrvata koji nemaju svoje predstavnike u hrvatskoj demokraciji.

I njih je karamarko pustija u sabor kao i hasanbegovica u vladu
da skine udbasku stigmu.
Ali naravno da on nastavi udbaski posao..
__________________
Ignore :ecobarbarus,koka36,Mc Ozy,McAucliffe,cave troll,guzica3,judolino,kiss me,kumek,Stipe23,swap,twistdrum,ViktorViktorija,Ša bović Adis,Xenoborg,manchild,Sforza Aspang,Darcuese,PETIT-BEURRE
marko-m is offline  
Old 17.06.2016., 12:42   #73
Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
HDZ-u je trenutno jedina šansa Plenković.

U suprotnom SDP dobiva barem 10 mandata više od HDZ-a na izborima...
Taj čovjek je postao mit još za života. Svi se kunu u njega, a mnogi od tih ga nikad nisu ni čuli da govori. On je kao nekakva legenda koja ide od usta do usta.

Možda bi on bio dobar za HDZ upravo jer je stvoren mit o njemu kao o pravom čovjeku za HDZ, ali pitanje je bi li on bio dobar za HR i je li stvarno čemu valja.
Kexx is offline  
Old 17.06.2016., 12:44   #74
Quote:
Kexx kaže: Pogledaj post
Taj čovjek je postao mit još za života. Svi se kunu u njega, a mnogi od tih ga nikad nisu ni čuli da govori. On je kao nekakva legenda koja ide od usta do usta.

Možda bi on bio dobar za HDZ upravo jer je stvoren mit o njemu kao o pravom čovjeku za HDZ, ali pitanje je bi li on bio dobar za HR i je li stvarno čemu valja.
čim ga jutarnji promovira sve je jasno.
milko84 is offline  
Old 17.06.2016., 12:44   #75
Quote:
saurus kaže: Pogledaj post
Znaju za koga trebaju glasati ako žele zaštititi svoje interese. U desnom biračkom tijelu već dva desetljeća u tom pogledu vlada konfuzija. To se vidi i po recentnim događajima o kojima posljednih dana raspravljamo.
Saurs, link sa tvoga potpisa ne funkcionira. jesi li slučajno downloadao taj tekst, pa da mi ga pošalješ na [email protected]

-----------------------

Još uvijek se ne mogu do kraja očuditi kako je Orešković ovako neslavno popušio. Ono 142 zastupnika su bila prisutna, od njih 125 su glasovali ZA njegov opoziv; a samo je 15 bilo protiv a 2 suzdržana.

Malokada se sabornici mogu oko ičega složiti, ali ovo je bio plebiscit.

Trebat će proči još 20-25 godina da se u ovolikoj mjeri slože.
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Old 17.06.2016., 12:45   #76
Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
HDZ-u je trenutno jedina šansa Plenković.

U suprotnom SDP dobiva barem 10 mandata više od HDZ-a na izborima...
A, Isusek... Zašto baš Plenković kojega velik dio desnih suverenista percipira kao eurobirokrata?
saurus is offline  
Old 17.06.2016., 12:45   #77
Kad se šator vraća ?
flexo is offline  
Old 17.06.2016., 12:47   #78
Quote:
saurus kaže: Pogledaj post
A, Isusek... Zašto baš Plenković kojega velik dio desnih suverenista percipira kao eurobirokrata?
Zato jer takvi ionako nemaju za koga glasat nego za HDZ ...
flexo is offline  
Old 17.06.2016., 12:47   #79
Quote:
saurus kaže: Pogledaj post
A, Isusek... Zašto baš Plenković kojega velik dio desnih suverenista percipira kao eurobirokrata?
Eurobirokrat i euroslugan. Privukao bi birače centra, ali bi za HR bio štetniji od Karamarka i Milanovića zajedno.
Kexx is offline  
Old 17.06.2016., 12:47   #80
Quote:
flexo kaže: Pogledaj post
Kad se šator vraća ?
Čim bude potrebno, pobjeda komunista na izborima bi značila katastrofu za Hrvatsku.
TheJudgement is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:56.