Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.12.2017., 13:39   #3101
To je zavuče se sol prašina i onda jebe.
Može bit i da je zbog vjetra jako je pirilo,ljuljalo auto pa možda senzori registrirali da je guma prazna.
Kad sam došao na lokalu nekih 75 km nije bilo problema od tog 30 sa opranim autom.Dost sam se brzo vozio i baš skoro kao pijanac po cesti,ljuljalo gadno sve sam gledo dal imam šarafe na felgama.
Kako današnji majstori fušare zlu netrebalo valja bacit i oko na njih
Brljator is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 13:56   #3102
Da nisi ti prije puta nešto radio u toj svojoj mazdi pa se senzori zblesirali..još kažeš vjetar ljuljao..šoferska su to posla, izgleda meni..
zac013 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 18:24   #3103
Događa li se vama kad tankate do vrha da se prelije mala količina goriva izvan spremnika?
To nisam primjećivao na drugim autima, a na mazdi mi se svaki put dogodi i živcira me.
kiroliza is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 20:05   #3104
Evo stavio bosch aero brisače prije spomenute.
brišu dobro a koliko će potrajati vidićemo.
Nego izgleda mi da su "engleska verzija", nije mi palo na pamet, naopako su="$/%
Sad će potrošnja otić u nebo, umjesto "aero" fore biće valjda kao da vučem kamen i još kad krene zviždati eto veselja!
renpata is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 21:33   #3105
Quote:
kiroliza kaže: Pogledaj post
Događa li se vama kad tankate do vrha da se prelije mala količina goriva izvan spremnika?

To nisam primjećivao na drugim autima, a na mazdi mi se svaki put dogodi i živcira me.


Da,svaki puta kada ga tankiram do vrha, dogodi mi se upravo to, već sam mislio da je zbog krivog odzračivanja, ili nešto slično.


Sent from my iPad using Tapatalk
diabolique is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 22:03   #3106
Quote:
renpata kaže: Pogledaj post
Evo stavio bosch aero brisače prije spomenute.
brišu dobro a koliko će potrajati vidićemo.
Nego izgleda mi da su "engleska verzija", nije mi palo na pamet, naopako su="$/%
Sad će potrošnja otić u nebo, umjesto "aero" fore biće valjda kao da vučem kamen i još kad krene zviždati eto veselja!
Možeš ih oktenit...i meni su poslali krive(iz U.K.) pa sam zarotirao onaj prihvat gdje se brisači kače...
mibo is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 20:43   #3107
=)
renpata is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2017., 12:43   #3108
kad bi trebao izaći cjenik za 2018.?
ANDY_1212 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2017., 08:52   #3109
Kako ste zadovoljni sa svijetlima na mazdama.Ja sam nešto počeo kemijat da bi to valjalo malo pojačat sa onim friziranim žaruljama.
Brljator is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2017., 09:38   #3110
Bravo, ko oni seljoberi sa čajna plavim žaruljama pa svijetle u nebo...
dellel is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2017., 09:40   #3111
užas, jebote danas svaki drugi seljak ima neka chinese kung fu svjetla koja piče u oči, još gore jebote vozim se ZGom i svi imaju duga svjetla upaljena i nitko ne gasi, pokoji pametan ugasi, očoravio sam 200% zadnjih tjedan dana.

jebote vozači glupi ko kurac. pobio bi ih sve. jebalo ih dizanje svjetala i duga svjetla.
saiyadjin is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2017., 10:00   #3112
Baš tako. Pošto su naše ceste "izvrsne" odnosno svakih par metara neka rupa, puno puta mi se čini da mi uz suprotnog smjera stalno blicaju osim dok malo bolje ne pogledam. Najviše mi ipak skoro na živce ide ekipa s novim "high tech " pilama s tim xenonima koji sjaje k'o Betlehem. A za ove koji obožavaju duga svjetla ili ih pale u slučaju ako im ne rade kratka, Kinezi su se dobro sjetili.

Još su bolji oni koji pale maglenke kad nema magle.
Orlov77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2017., 10:20   #3113
Quote:
saiyadjin kaže: Pogledaj post
užas, jebote danas svaki drugi seljak ima neka chinese kung fu svjetla koja piče u oči, još gore jebote vozim se ZGom i svi imaju duga svjetla upaljena i nitko ne gasi, pokoji pametan ugasi, očoravio sam 200% zadnjih tjedan dana.

jebote vozači glupi ko kurac. pobio bi ih sve. jebalo ih dizanje svjetala i duga svjetla.
Najbolji su ovo kaj se po noci voze samo sa dnevnima upaljenima... fak jea...
Knorac is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2017., 10:30   #3114
Ne znam šta mi je gore, ili konjine koje uopće ne pale svjetla kada pada jebačka kiša
dellel is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2017., 11:47   #3115
Ja bih baš zato i pojačao duga svjetla, kad biser neskida dugo svjetlo da vidi da imam i ja duga. Dellel nisam mislio na čajne nego na recimo H1 Osram Night Breaker Unlimited najjaca 100% legalna halogena zarulja na trzistu s E1 homologacijom. Koštaju 110 kn par.
Znači za policiju ćisto legalno.
Brljator is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2017., 11:52   #3116
Auto kuća Karlo proglašena najboljim servisom, a šestica najbolji auto D segmenta.

http://www.index.hr/auto/clanak/volk...e/1014336.aspx
Orlov77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2017., 13:19   #3117
Quote:
Orlov77 kaže: Pogledaj post
Auto kuća Karlo proglašena najboljim servisom, a šestica najbolji auto D segmenta.

http://www.index.hr/auto/clanak/volk...e/1014336.aspx
eto, a znao sam da sam trebao ipak uzeti šesticu..zamisli, vozio bih najbolji auto u D segmentu kojeg bi servisirao kod najboljeg servisera.. bio bih najbolji, ovako tek prosjek
zac013 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2017., 13:41   #3118
Quote:
Brljator kaže: Pogledaj post
Ja bih baš zato i pojačao duga svjetla, kad biser neskida dugo svjetlo da vidi da imam i ja duga. Dellel nisam mislio na čajne nego na recimo H1 Osram Night Breaker Unlimited najjaca 100% legalna halogena zarulja na trzistu s E1 homologacijom. Koštaju 110 kn par.
Znači za policiju ćisto legalno.
Mene takodjer zanima alternativno (legalno) rješenje.
LED opcija možda?
rodjak is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2017., 13:45   #3119
Quote:
Orlov77 kaže: Pogledaj post
Auto kuća Karlo proglašena najboljim servisom, a šestica najbolji auto D segmenta.

http://www.index.hr/auto/clanak/volk...e/1014336.aspx


Jedva cekam test voznju nove 6
Amarino is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2017., 14:56   #3120
I ja isto .... baš me zanima da li su je konačno zdampirali kak spada. Unutrašnjost mi je full dobra. Možda frknut ovu i uzet benzinjaru - kada vidim vas i 120-tku kak ste zadovoljni, možda stvarno benga ne bi bila loša .... samo brijem da će to trošiti pun k....
karolino1 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:36.