Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Žensko zdravlje

Žensko zdravlje Od mjesečnice do menopauze: za ginekološke probleme i pitanja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.02.2009., 20:11   #41
Quote:
femalee kaže: Pogledaj post
ja sam cula... vec treci mjesec se depiliram na taj nacin, savrsenstvo zivo!! Inace sam uvijek imala urasle dlacice kad sam se brijala, sad skoro uopce ne, traje tjednima, cisto, uredno... Ma sve zive moguce pohvale!
a jbg, Irci ocito nisu u toku hehe
__________________
I would rather be hated for what I am than loved for what I am not.
Het is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2009., 13:59   #42
da vas pitam nesto. Nikad nisam bila na depilaciji intimne zone u kozmetickom salonu jer me jeuzasno stid. Kako se vi nosite s time?
SSDM is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2009., 14:14   #43
ma nema te cega biti sram. nisi ni prva ni zadnja koja to radi i kozmeticarka se nagledala zenskih medjunozja. cini mi se da im je to vrlo isplativo u zadnje vrijeme jer hrpa ljudi to radi . mene ni prvi put nije bilo sram. tijekom depiliranja cijelo vrijeme pricam s kozmeticarkom i sve to prodje taj cas. ne znam, meni to stavrno nije nesto sta bi mi trebalo biti neugodno jer ko da zena nije vidla picu u zivotu i ko da ona to nema.
GothicRomance is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2009., 14:49   #44
Quote:
GothicRomance kaže: Pogledaj post
ma nema te cega biti sram. nisi ni prva ni zadnja koja to radi i kozmeticarka se nagledala zenskih medjunozja. cini mi se da im je to vrlo isplativo u zadnje vrijeme jer hrpa ljudi to radi . mene ni prvi put nije bilo sram. tijekom depiliranja cijelo vrijeme pricam s kozmeticarkom i sve to prodje taj cas. ne znam, meni to stavrno nije nesto sta bi mi trebalo biti neugodno jer ko da zena nije vidla picu u zivotu i ko da ona to nema.

mene bi bilo jako sram
a s cim ti depilira?
i nakon kolko ti pocnu rasti dlacice?
Simmby is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2009., 14:52   #45
Quote:
SSDM kaže: Pogledaj post
da vas pitam nesto. Nikad nisam bila na depilaciji intimne zone u kozmetickom salonu jer me jeuzasno stid. Kako se vi nosite s time?
ma to ti je kao da ideš doktoru, nikakvog srama, sve su to one vidjele, moja kožmetičarka čak mi napravi update novih "frizurica" pa ko voli !
angell is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2009., 14:56   #46
Quote:
Simmby kaže: Pogledaj post
mene bi bilo jako sram
a s cim ti depilira?
i nakon kolko ti pocnu rasti dlacice?
ma vec drugi put bi te bilo manje sram.
depilira me secernom pastom. nakon tjedan dana izadju neke dlake vec van, a sve potpuno izraste za mjesec dana tako da idem jednom mjesecno.
GothicRomance is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2009., 15:15   #47
Quote:
GothicRomance kaže: Pogledaj post
ma vec drugi put bi te bilo manje sram.
depilira me secernom pastom. nakon tjedan dana izadju neke dlake vec van, a sve potpuno izraste za mjesec dana tako da idem jednom mjesecno.
secernom pastom? pa nije to ta famozna egipatska depilacija?
bila sam na takvoj depilaciji, ali ne i medunozja to sama radim, ali s britvicom, ali me nervira kaj dlacice vec drugi dan izlaze van

to sigurno boli... da ti dole cupa dlacice s tom pastom
Simmby is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2009., 15:29   #48
ne boli uopšte

samo treba malo da se navikneš ako to nikad nisi radila
angell is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2009., 18:32   #49
ja sa britvicom obradujem to podrucje, ponekad bez gela, na brzinu dok sam pod tusem, nikad problema ili sto slicno. kreme ne valja stavljat, cini mi se da to cak i pis u kutiji. Rado bih isla kod kozmeticarke, najradije egipatska, ali kod nas to valjda ne rade ni voskom. Naime, bila je jedna frendica na depiliranju nogu i pitala za medunozje i njoj su rekli da depiliraju samo bikini zonu. Morat cu se malo raspitati
cuttie_123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2009., 10:15   #50
Quote:
garfield01 kaže: Pogledaj post
a mogli bi ti neki i povjerovati pa se uplasiti
zašato uplašiti!? Možda ne znate, ali gljivice se ne prenose spolnim putem nego ih možeš dobiti na razne načine. Npr. neuravnoteženom prehranom, gaćicama koje nisu pamučne nego od umjetnih materijala, raznim preparatima (prati samo običnom vodom), i antibioticima! Ako uzimate antibiotike i to posebno u kombinaciji s kontracepcijskim pilulama(što je kobna kombinacija za gljivice) poželjno je otići ginekologu i piti jako puno mliječnih proizvoda! I vjeruj svaka 5.cura je imala gljivice...
jinxy25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2011., 16:48   #51
Cao

Brijanje oko vagine:
Ja sam kupila masinicu za sisanje.Mene muz uvek brija . Nakacite najmanji nastavak stavite na 0 i brijete dok se ne skine ne boli uopste ...
Jovana123456789 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2011., 18:16   #52
Quote:
SSDM kaže: Pogledaj post
da vas pitam nesto. Nikad nisam bila na depilaciji intimne zone u kozmetickom salonu jer me jeuzasno stid. Kako se vi nosite s time?
nije sve za svakoga. evo meni ne pada na pamet tako nešto.
a imam prijateljicu koja jedva ode kod ginekologice, jer umire od srama. žena od 30 g.
sunshine-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2012., 23:32   #53
Question Crvenilo oko vagine?

Pozdrav svima!

Naime,jako sam zabrinuta zbog sljedeceg.Prije dva dana mi se pojavilo crvenilo oko vagine,primjetna je suhoca tog podrucja,nije propraceno ni peckanjem,ni svrbezom a nemam ni zabrinjavajuci iscjedak.Predpostavljam da je uzrok depilacijska krema.Zadnji put kada sam je koristila,desna usmina mi je bila abnormalno natekla,i imala sam iritirajuci svrbez...namazala sam becutan djecijom kremom,i preko noci sve se vratilo u normalu.Nakon cetiri dana dobila sam mjesecnicu,i eto nakon nje uocila sam crvenilo oko vagine .Zadnji sexualni odnos sam imala prije dva mjeseca,o higijeni jako vodim racuna,nosim samo pamucni ves...Sprecena sam da odem doktoru pa vas molim za neki savjet,za misljenje,da li se jos nekome ovo desilo?Crvenilo tretiram vec pomenutom djecijom kremom,mogu reci da se smanjilo ali ne znacajno.Molim vas pomozite,jer me ovo jako opterecuje.
Unaprijed vam se zahvaljujem
aindi is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2012., 01:51   #54
Nemoj koristiti depilacijsku kremu pogotovo ne na tako osjetljivim mjestima.

Probaj ispirati mlakom kamilicom i mazati s tom baby mašću. Izbjegavaj svakako šamponiranje tog dijela i daljnje depiliranje. Pogotovo s dep. kremom.
__________________
Fuj. Kaka to!
Silvery is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2012., 11:08   #55
Question

Quote:
Silvery kaže: Pogledaj post
Nemoj koristiti depilacijsku kremu pogotovo ne na tako osjetljivim mjestima.

Probaj ispirati mlakom kamilicom i mazati s tom baby mašću. Izbjegavaj svakako šamponiranje tog dijela i daljnje depiliranje. Pogotovo s dep. kremom.
Hvala ti na odgovoru!Ja se plasim da nije nesto ozbiljnije,jer crvenilo ne prolazi,samo se malo smanjilo !Pokusacu malo i meda da stavim na ulozak,cula sam da on pomaze,a u svakom slucaju ne moze stetiti.
Depilacijsku kremu sam koristila godinama,i uvijek je sve nilo ok,i onda sam uzela od drugog proizvodzaca i evo... !
aindi is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2012., 12:56   #56
Bemu miša, nemam neki pametan savjet, ali ako i dalje crvenilo ne prolazi možda nije loše da odeš dermatovenerologu.
__________________
Fuj. Kaka to!
Silvery is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2012., 14:24   #57
Red face

Quote:
Silvery kaže: Pogledaj post
Bemu miša, nemam neki pametan savjet, ali ako i dalje crvenilo ne prolazi možda nije loše da odeš dermatovenerologu.
Isla bih ja doktoru jos jucer,ali sprecena sam.Mogu tek PRED KRAJ MJESECA ,pa sam htjela samo neke preventivne savjete.Hvala ti jos jednom.A ja cu da javnem kakva je situcija,za one koji imaju ili ce imati slican problemcic.
aindi is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2012., 00:16   #58
Quote:
aindi kaže: Pogledaj post
Hvala ti na odgovoru!Ja se plasim da nije nesto ozbiljnije,jer crvenilo ne prolazi,samo se malo smanjilo !Pokusacu malo i meda da stavim na ulozak,cula sam da on pomaze,a u svakom slucaju ne moze stetiti.
Depilacijsku kremu sam koristila godinama,i uvijek je sve nilo ok,i onda sam uzela od drugog proizvodzaca i evo... !
Moguće da je alegija na depilacijsku kremu. Inače ne bih to preporučila ni za manje osjetljive dijelove tijela a kamoli na ovako osjetljivo, a tu je još i sluznica.. uglavnom.. Nemoj stavljati nikakve kreme koje sadrže sintetske sastojke(mislim da ni taj becutan ne bi trebala). Koristi isključivo prirodne preparate za umirivanje crvenila - kantarionovo ulje, gel aloe vere, maslinovo ulje... Koliko znam med nema umirujuća svojstva, pa nisam sigurna da će pomoći.
tina sch is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2012., 22:40   #59
Može netko, molim vas, poslati sliku te Weet kreme koju spominjete? strah me da ne kupim krivu na kraju hahah.
__________________
"Najveća greška koju možeš napraviti je ne uraditi ništa zbog straha da ćeš pogriješiti."
Pahuljica013 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2014., 20:13   #60
Jaka upala bikini zone

Jucer sam depilirala bikini zonu voskom, od tada mi je to podrucje crveno i boli na dodir da prepone ne mogu spojiti. Ne znam sta da radim, pomagajteeee
Lala123456 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:22.