Natrag   Forum.hr > Sport > Tenis

Tenis Uh, ah, uf, joj!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.07.2012., 02:02   #41
ma nemrem taj dvorucni..uopce onda nemam zamah i doslovno to izgleda kao da letvom udaram..nije mi prirodno ko jednorucni
fillip is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2012., 02:03   #42
Mah, ovako i onako slajsamo

Rekao bi Sahta, nije sramota slajsat, počeo mi je slajs biti napadački udarac
Kiseli is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2012., 02:06   #43
ja ne slajsam tolko...cak mi i bekend paralela pocela ulazit
fillip is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2012., 02:49   #44
ko Errani. Nikakav servis, nikakvo oruzje, osim iritantnog vracanja

I da, imam dobar bekend
__________________
twfm 05. July 2020 ✞
Martic • Dimitrov • Sharapova • Federer • Coric • Stephens • Sock • Gojo • Muchova • Seyboth Wild
Greco is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2012., 05:21   #45
Gazimir (dje)Čačić

jednom sam čak fulao lopticu kod forhenda i udario se reketom u sljepoočnicu
__________________
tinyurl.com/pobjednikATD8
tinyurl.com/pobjednikTuthankopa21
tinyurl.com/pobjednikBaltiCopa23
sesve is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2012., 07:26   #46
Quote:
fillip kaže: Pogledaj post

ja nemogu dvorucni backhand da ga jebes... koda letvom idem...
jednorucni mi je pod normalno ..a dvorucni uzas
Dvoručni backhand je za curice (i Agassija)

Ja imam relativno dobar servis, forehand i backhand čisti prosjek, a kretanje lošije od Karlovića
__________________
"Four weddings and a funeral, where's the difference?"
tomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2012., 09:04   #47
Quote:
tominator kaže: Pogledaj post
Dvoručni backhand je za curice (i Agassija)

Ja imam relativno dobar servis, forehand i backhand čisti prosjek, a kretanje lošije od Karlovića
Jel ti to pokušavaš omalovažit Agassija i njegov odličan backhand..?
__________________
"With their qualities of cleanliness, discretion, affection, patience, dignity, and courage, how many of us, I ask you, would be capable of becoming cats?" "Čovjek je kriv za svako dobro dijelo koje ne napravi."
S'Sungassi is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2012., 09:06   #48
Imam dobar, zajeban, brz servis.. kad uđe.. postotak prvog servisa mi je, jedno, 18%.. broj dvostrukih po meču u rangu zadnjih dana Corie..
Forhand dobar, napadački.. Backhand, nekad moj najbolji udarac dok sam udarao dvoručni, no to je bilo iz davnog dobra dok sam trenirao.. danas igram jendoručni, i srednja žalost, osim slicea, on je dobar.
Igra na mreži, pa, ajmo to tako reći, hrabra... odlazim na mrežu i kad treba i kad ne treba
Brzo gubim živce pa sam mješavina Youzhniya i Ivaniševića.. imam preko nekoliko demoliranih reketa..
Kretanje, nekad odlično, danas, u najbolju ruku, solidno..ali, borim se
__________________
"With their qualities of cleanliness, discretion, affection, patience, dignity, and courage, how many of us, I ask you, would be capable of becoming cats?" "Čovjek je kriv za svako dobro dijelo koje ne napravi."
S'Sungassi is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2012., 09:16   #49
Quote:
sesvečan kaže: Pogledaj post
Gazimir (dje)Čačić

jednom sam čak fulao lopticu kod forhenda i udario se reketom u sljepoočnicu
i ja. ali ja sam po usnama i zubima. imala sam vrlo seksi gornju usnu neko vrieme i to bez plastične operacije. preporučam svim damama. za ljepotu valja patiti.



inače, nemam pojma. u trenucima kad krenem fulavat sve ikad osjećam se ko čilić.
__________________
Oronulost mi se dobro drži.
kukuriku is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2012., 09:23   #50
Quote:
S'sung kaže: Pogledaj post
Jel ti to pokušavaš omalovažit Agassija i njegov odličan backhand..?
Naravno da ne, uvijek mi je bio draži od Samprasa, ali mi ne leže ti dvoručni backhendi kod tenisača (osim kod njega)
__________________
"Four weddings and a funeral, where's the difference?"
tomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2012., 09:41   #51
Evo da i sebe opisem malo detaljnije:

Izgledom pljunuti Simon (naravno puno inteligentniji od njega).Visina-tezina ala braca Rochus.Serva mi je dosta dobra.Mogu preko 70% prvog ubacit bez problema,takoder dobar kick imam,ali s ne tako dobrim postotkom.Inace,kopirao sam mnoge tenisace sa nacinom serviranja i nasao sam se u Sjevernom.Ne mogu promasit tri puta servu i da hocu.Forehand solidan,ne prejak,dosta precizan,ponekad i dobro zaspinam (ala Berdasko).Backand ne postoji uopce.Jedino mogu vratit ako dobim kakav balon i to ak slucajno pogodim.Zato uvijek odigram slajs,a on mi i nije bas nesto.Volej mi je ocajan isto tako i smes.To je cista lutrija ocu li pogodit ili bacit u aut ili mrezu.Brzina prosjecna (nisam spor,a nisam nesto ni brz).Moj najjaci adut je sigurno drop shot.Perfektno odigram tipa Zvaljavi

Zadnje uređivanje zvaljavi : 17.07.2012. at 09:57.
zvaljavi is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2012., 09:52   #52
Quote:
tominator kaže: Pogledaj post
Naravno da ne, uvijek mi je bio draži od Samprasa, ali mi ne leže ti dvoručni backhendi kod tenisača (osim kod njega)
Onda ti ne leži gledati backhand od cca 80 posto igrača iz top100

Ali razumijem što hočeš reći, jednoručni bekend je ljepši, izgleda elegantno, a sada dal' jsluži svrsi, pogotovo kod nas rekreativaca i ne znam baš. Uzimam sigurnost, čvrstinu prije elegantnosti(u mom slučaju)
Kiseli is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2012., 10:03   #53
Ne znam, pokušao sam par puta udariti dvoručni backhand i lopta završi ili u dnu mreže ili izvan terena
__________________
"Four weddings and a funeral, where's the difference?"
tomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2012., 10:28   #54
Ja kada udarim jednoručni, kao da nije moja ruka, u biti kao da sam desnom udario(ljevak sam), smješno

Inače ovako, solidan servis, ali 2.servis mi je očajan, ili dupla ili neka mrtva hebena lopta(a sve naravno zbog straha od duple) koju mi iole decent player zabije, sada pokušavam, učim neke nove druge servise, pogotovo slice servis(kao 2.servis) ne ide to više tako, nakon dobrog ubačenog prvog servisa pogotovo na bekend protivnika letim na mrežu obavezno i moram reći funkcionira.

Najjači forte igra sa osnovne, forehand normalno, mogu opizditit i ono kada ja igram ima tu winnera sa osnovne ali brate ima i neprisiljenih greški kao u priči. Jednom mi je netko rekao da u rekreativnom tenisu pobjeđuje onaj koji manje griješi, ali ja sam se oglušio na to

Volim igrati, volim nabijati, mrzim pushere i stvarno ne znam protiv njih igrati(znam, ali to ne primjenjujem na terenu), iživciraju me s tom pičkinskom igrom da se nemali broj puta posvađam sa ljudima, ono jebote čovjek jesi došao igrat badminton ili tenis, razumijem kada bace balon kada jedva stignu ali običnu loptu na forehand dizat je šupski

Kažem volim igrati(if you know what I mean), jedan od razloga zašto uvijek ja napadam prvi je loša defanzivna igra, jednostavno i kada sam trenirao nogomet bio sam uvijek jedan od sporijih i moja logika je napadni ti prije nego što tebe napadnu, nisam debel, nego defanzivno se ne snalazim baš i to mi je uz bekend koji mi je u 90 posto slučajeva alibi udarac i 2.servis definitivno najlošiji dio igre.
Kiseli is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2012., 10:35   #55
Quote:
kiselikupus kaže: Pogledaj post
Mah, ovako i onako slajsamo

Rekao bi Sahta, nije sramota slajsat, počeo mi je slajs biti napadački udarac
slajs bajo FTW

ja danas (i to u 7 ujutro) odigrao drugi meč ljeta i odmah prva pobjeda
servis kao Errani lijevom, al zato slajs bajo i iritantni polujaki forhend ulazili ko ludi

BTW negdje sredinom osmog pičim nazad za ZG pa ću neku grupnu ponudu kolegama odaslat za mečeve, naravno nakon što odradim romantiku sa zajednicom.

Mogli bi se dogovorit nas 4, kupit gajbaru i derat parove
Sahta is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2012., 10:52   #56
Quote:
Sahta kaže: Pogledaj post
slajs bajo FTW

ja danas (i to u 7 ujutro) odigrao drugi meč ljeta i odmah prva pobjeda
servis kao Errani lijevom, al zato slajs bajo i iritantni polujaki forhend ulazili ko ludi

BTW negdje sredinom osmog pičim nazad za ZG pa ću neku grupnu ponudu kolegama odaslat za mečeve, naravno nakon što odradim romantiku sa zajednicom.

Mogli bi se dogovorit nas 4, kupit gajbaru i derat parove
Kada je u priči uključena gajba pive, uvijek sam za
Kiseli is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2012., 11:06   #57
Quote:
kiselikupus kaže: Pogledaj post
Kada je u priči uključena gajba pive, uvijek sam za
pive ili žuje? razlika je ogromna
Sahta is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2012., 11:11   #58
Ja sam inače za Karlovačko

U biti ako sam u ZG-u onda Velebitsko.
Kiseli is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2012., 11:19   #59
Quote:
kiselikupus kaže: Pogledaj post
Ja kada udarim jednoručni, kao da nije moja ruka, u biti kao da sam desnom udario(ljevak sam), smješno

Inače ovako, solidan servis, ali 2.servis mi je očajan, ili dupla ili neka mrtva hebena lopta(a sve naravno zbog straha od duple) koju mi iole decent player zabije, sada pokušavam, učim neke nove druge servise, pogotovo slice servis(kao 2.servis) ne ide to više tako, nakon dobrog ubačenog prvog servisa pogotovo na bekend protivnika letim na mrežu obavezno i moram reći funkcionira.

Najjači forte igra sa osnovne, forehand normalno, mogu opizditit i ono kada ja igram ima tu winnera sa osnovne ali brate ima i neprisiljenih greški kao u priči. Jednom mi je netko rekao da u rekreativnom tenisu pobjeđuje onaj koji manje griješi, ali ja sam se oglušio na to

Volim igrati, volim nabijati, mrzim pushere i stvarno ne znam protiv njih igrati(znam, ali to ne primjenjujem na terenu), iživciraju me s tom pičkinskom igrom da se nemali broj puta posvađam sa ljudima, ono jebote čovjek jesi došao igrat badminton ili tenis, razumijem kada bace balon kada jedva stignu ali običnu loptu na forehand dizat je šupski

Kažem volim igrati(if you know what I mean), jedan od razloga zašto uvijek ja napadam prvi je loša defanzivna igra, jednostavno i kada sam trenirao nogomet bio sam uvijek jedan od sporijih i moja logika je napadni ti prije nego što tebe napadnu, nisam debel, nego defanzivno se ne snalazim baš i to mi je uz bekend koji mi je u 90 posto slučajeva alibi udarac i 2.servis definitivno najlošiji dio igre.
Jesi iz Zagreba?
Jesi zainteresiran za meč?

Po svemu opisanom igraš slično meni..s time da ja taktiriam nekad.. ali volim napadati, nije mi Agassi bez veze uzor.. smao što sam po uspješnosti napada u rangu Silića, a po dvostrukima na servisu u rangu Corie
Ali kada uđe prvi servis, teško ga se vraća.. ako idem na brzinu..
__________________
"With their qualities of cleanliness, discretion, affection, patience, dignity, and courage, how many of us, I ask you, would be capable of becoming cats?" "Čovjek je kriv za svako dobro dijelo koje ne napravi."
S'Sungassi is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2012., 11:56   #60
Igrao bi ja, rado, čim pitaš dal' sam iz Zagreba, znači da si ti iz Zagreba, nažalost dijeli nas cca 300 kilometara. Pula, Pula
Kiseli is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:39.