Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > iOS

iOS Apple uređaji pokretani iOS-om

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.04.2010., 19:19   #1
iTunes- problemi i pitanja

EDIT (assassin):

Ova tema služi za sve probleme i pitanja oko iTunesa.
Registracija, povrat novca, prebacivanje librarya, prebacivanje među računima, prebacivanje podataka, sinkronizacija, kupovina aplikacija (koje kartice koristiti isl.)...
Ovdje ne postavljajte pitanja oko jailbreaka, problema s pojedinačnim aplikacijama (tipa, ne mogu preći 3. nivo u Angry Birdsu) i takvih stvari.

Da odmah riješimo neke od najčešćih problema:
1) Upute za registraciju iTunes računa imate u iPhone tutorialu.
2) Ako vam iTunes javlja grešku kod prebacivanja krekiranih aplikacija- trebate napraviti jailbreak i instalirati AppSync.
Za neke firmware je to također objašnjeno u tutorialu, a za ostale pronađite odgovarajuću temu.

Kod postanja problema- obavezno navedite neke osnovne podatke:
1) Koji iPhone imate (i koju verziju firmwarea- Settings> General> About> i pod version imate verziju firmwarea (ono ispred zagrade)), je li jailbreakan
2) Koju verziju iTunesa imate
3) Koji OS imate (koji Windows ili Mac)
4) Što ste točno pokušali, po kojim uputama radili (ako ste pratili neke) i gdje je točno zapelo
Postovi bez takvih osnovnih informacija će se brisati bez upozorenja

Napomena- nikad ne srljajte s updateom iPhonea preko iTunesa.
Novije verzije firmwarea uglavnom (u 99%) slučajeva onemogućuju ponovni jailbreak ili unlock, tako da radije pričekajte dok ne izađe provjerena metoda (ako vam i baš treba noviji firmware).

Ako imate neki prijedlog oko teme (tipa što još dodati u ovaj prvi post ili tako nešto)- javite na PM


--------------------------Igorov post----------------------------------------------

vidim da se pise o americkom app store-u pa me zanima dali se mogu ubaciti na njega ako sam registriran na ovom nasem.ako moze i kako

Zadnje uređivanje assassin : 06.01.2011. at 10:56.
Igor987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2010., 19:58   #2
Mozes, nadi besplatnu aplikaciju u storeu i registriraj se, kupovati mozes samo ako imas gift card. Takoder ti treba nova mail adresa i adresa u us-a
madam octa is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2010., 21:29   #3
Exclamation ??

kaj je to gift card i adresa u us ????
Igor987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2010., 21:58   #4
Gift card je kao poklon bon.
Znači, netko iz inozemstva ti pokloni (proda) gift card sa npr. 20$ i ti možeš kupiti aplikacija, pjesama, filmova za 20$.
To je jedini način kupnje iz Hrvatske.

Adresa u US je adresa u Americi koju moraš upisati (izmisliti) kako bi se mogao registrirati- ne treba biti točna.
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2010., 22:16   #5
samo jos jedno pitanje---kaj sa besplatnim aplikacijama???dali i za njih treba taj bon(koji mi nema tko prodati)????
Igor987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2010., 22:18   #6
Naravno da ne
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2010., 23:37   #7
Gift card kupiš na ebayu, adresu nađeš na googleu, a besplatni appovi su besplatni ali ti opet treba adresa da bi mogao napraviti račun. Ako planiraš kupovati onda napravi račun sa adresom iz države koja nema dodatni porez
madam octa is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2010., 18:15   #8
dali moze netko da mi napise tocno sve podatke koje treba za to na pp znam da sam dosadan ali slab sam u svemu ovome
Igor987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2010., 19:47   #9
moze i na [email protected]
Igor987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2010., 20:02   #10
Evo ga, poslala, zaboravila sam ti napisati u poruci, grad je miami
madam octa is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2010., 21:46   #11
kad kliknem na new account nikako da ga otvori
Igor987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2010., 00:33   #12
Quote:
Igor987 kaže: Pogledaj post
kad kliknem na new account nikako da ga otvori
moze i meni te podatke ako nije problem
hvala
dosadaboy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2010., 01:50   #13
Samo na googleu nađite adresu u npr. new yorku, la-u i sl. nije problem nikakav naći.
Igore jel ti izbaci kakvu poruku ili se zablokira itunes?
madam octa is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2010., 22:25   #14
Question

ma neznam nasao sam nesto ali mislim da to nije to nije me trazilo adresu samo mail i nesto mi se zeznulo na nasem app storu al se nakon nekog vremena samo vratilo u prvobitno stanje mislim da nisam talentiran za to
Igor987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2010., 22:48   #15
Moras biti u americkom appstoreu, na desnoj strani ekrana naci top free apps, kliknuti download na jednu od njih, kad te pita da upises podatke odaberi create a new account, unesi email adresu i sve sto te trazi, kao opciju placanja odaberi none i to je to
madam octa is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2010., 21:10   #16
mislim da mi je malo poludio----nakon onoga kad sam nesto spetljao baterija mi je izdrzala pola dana-inace mi baterija traje jedan dan od samog pocetka a danas imam razgovora 2 sata, 20min surfanja i pola sata igrice a pokazuje mi jos 100%---mislim da je lud
Igor987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2010., 15:53   #17
Diners kreditna

Dali mogu kupovati sa diners applikacije u našem storeu
__________________
Levat si!
DjugaTheCar is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2010., 21:32   #18
A da sam pogledaš u storeu? Mislim forum je tu za neka teža pitanja, ali ova za koja su potrebna dva klika da se nađe odgovor tu ne spadaju. Uglavnom da odgovorim: nemožeš
madam octa is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2014., 16:45   #19
pomoć :(

bok..ovako imam iphone 3gs 8gb.. neki dan sam bila na internetu i odjednom mi se ugasio mobitel.. ubrzo zatim mi se pojavio logo itunesa i usba.. i priključim na komp ali se ne čuje onaj zvuk za usba..i prikazuje mi da mi je stalno baterija prazna..šta da radim..zna li itko??
KARMEN07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2010., 22:47   #20
itunes - ne mogu pokrenuti

Dobro večer!

Cijenjeni forumaši, imam problem. Naime. Večeras sam diwnloadovao itunes i instalirao ga na PC. Računalo je izjavilo da je instalacija prošla uredu, postavilo prečac na radnu površinu, ali nemogu ga pokrenuti.
Klikom na program stalno dobivam poruku



Pokušao sam ponovno skinuti program, ništa deinstalirati, ponovno instalirati i opet isto, ne znam što učiniti, molim pomoć.

karakteristike PC
- intel pentium 4 , 3GHz,
- 1 GB RAM-a
- XP, SP2
barun501 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:43.