Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.09.2006., 13:43   #21
Quote:
atlantis kaže:
google, search pa kreni od osnova
Znaći tako si "majstor" postao !!
__________________
Zelite reklamu? Javite se ovdje: [email protected]
Toto is offline  
Old 14.09.2006., 13:44   #22
Quote:
oko_zeleno kaže:
Mora da je Gazda jedan fini i dragi momak kojeg ni jedna dama nebi poželjela u krevetu!
Ne Gazda je jedan fini i dragi momak od kojih 40 godina, s malo kose na ćeli, onizak, ponosni vlasnik pivske škembe zavidne veličine, frajer koji već mjesecima (ako ne i godinama) nije umočio svoju alatkicu u išta drugo osim svoje ruke ili plastične lutke na napuhavanje. Pijana susjeda kod koje ode kad nema muža spada pod kategoriju lutke na napuhavanje.
__________________
Nekada davno htjela sam odrasti...
sad samo žalim što sam poželjela
neznalicaXXL is offline  
Old 14.09.2006., 13:44   #23
malo strogoće u sexu nije na odmet.....
tadukepa is offline  
Old 14.09.2006., 13:44   #24
Quote:
tadukepa kaže:
uh pa malo nježnog bičevanja po nekim dijelovima tijela
Fakat moram nekaj pročitati prvo ali probal bum nekaj, a tvoja iskustva ?
__________________
Zelite reklamu? Javite se ovdje: [email protected]
Toto is offline  
Old 14.09.2006., 13:46   #25
Quote:
tadukepa kaže:
uh pa malo nježnog bičevanja po nekim dijelovima tijela
Da ali s čim, ne bi htjela da baš previše boli. Jel netko to isprobao (netko tko je uživao, neću neugodna iskustva)
__________________
Nekada davno htjela sam odrasti...
sad samo žalim što sam poželjela
neznalicaXXL is offline  
Old 14.09.2006., 13:51   #26
Quote:
Toto kaže:
Znaći tako si "majstor" postao !!

ne, ja sam majstorica postala vjezbom i prakticiranjem...

no, sto god ja tebi napisala neces ozbiljno shvatiti... zato sam ti i napisala da proguglash malo jer BDSM nije 10 puta zenu pljesnem dok je guzim...

ako vam pljeskanje po guzi zajedno s malo cupanja pashe... go for it... drago mi je da isprobavate neshto novo, no, ako zelite isprobati BDSM prvo se upoznajte s tim

a to da chu ti sad tu pisati kako sam se zadnji put shevila - zaboravi
__________________
Hormonella de Rum
atlantis is offline  
Old 14.09.2006., 13:52   #27
Quote:
neznalicaXXL kaže:
Mene, a i muža, pali kad me za vrijeme sexa lagano pljusne po guzi, nekad malo jače nekad slabije, ovisi. I kad me, dok smo u dogy stilu, povuče za kosu onak malo jače.
Eto a sad me blam kaj ćete sad misliti o meni.
Jebote, u kurcu si.
Hihihih, smiri se stara moja, pa to svi mi (ili barem vecina) vole. Isto stisnuti malo jace (oko vrata, oko pojasa). Ima jos stvari ali one ne iu pod S/M jer ne nanose bol iako su mozda malo degradirajuce.

Osobno meni nista sto mi partnerica zeli napraviti nije degradirajuce. To nije razlog zasto ne bih nesto prihvatio u krevetu. No, dojma sam da zene malo drukcije gledaju na to.
__________________
Ovo je misljenje a ne savje(s)t
RiNvest® jaše - Proud Platinum Member
Zafashan is offline  
Old 14.09.2006., 13:53   #28
Quote:
neznalicaXXL kaže:
Da ali s čim, ne bi htjela da baš previše boli. Jel netko to isprobao (netko tko je uživao, neću neugodna iskustva)
o jebote

imash dvije zene koje se porezu poklopcem od konzerve

jedna ce ti drugi dan pricat kak je grozno, kak je boli, pece, mogla je iskrvarit

druga to nece ni spomenut


i sad, jel to boli?
__________________
Hormonella de Rum
atlantis is offline  
Old 14.09.2006., 13:55   #29
Quote:
atlantis kaže:
ne, ja sam majstorica postala vjezbom i prakticiranjem...

no, sto god ja tebi napisala neces ozbiljno shvatiti... zato sam ti i napisala da proguglash malo jer BDSM nije 10 puta zenu pljesnem dok je guzim...

ako vam pljeskanje po guzi zajedno s malo cupanja pashe... go for it... drago mi je da isprobavate neshto novo, no, ako zelite isprobati BDSM prvo se upoznajte s tim

a to da chu ti sad tu pisati kako sam se zadnji put shevila - zaboravi
Bravo majstorice, da imaš pravo morao bi se malo upoznati s tim prvo !!
__________________
Zelite reklamu? Javite se ovdje: [email protected]
Toto is offline  
Old 14.09.2006., 13:55   #30
Quote:
neznalicaXXL kaže:
Da ali s čim, ne bi htjela da baš previše boli. Jel netko to isprobao (netko tko je uživao, neću neugodna iskustva)
remenom ak nemaš bič,improviziraš.....ne prejako naravno ne prejako ni slučajno, malo s/m pali itekako..
tadukepa is offline  
Old 14.09.2006., 13:57   #31
A kad se jako narajca, onda se osjećaj boli smanjuje i gotove sve prelazi u ugodu. Prepostavljam da shodno tome i bičevanje "godi" ali ruku na srce, ne privlači me!
oko_zeleno is offline  
Old 14.09.2006., 14:12   #32
nema boli kad si narajcan
tadukepa is offline  
Old 14.09.2006., 14:17   #33
ima boli kad si narajcan

samo je granica malo visa
__________________
Hormonella de Rum
atlantis is offline  
Old 14.09.2006., 14:20   #34
pa da
tadukepa is offline  
Old 14.09.2006., 14:22   #35
ja volim kad je muškarac napaljen i moli za milost da ne budem pregruba
tadukepa is offline  
Old 14.09.2006., 17:14   #36
ja baš i nemam nekih sm iskustava...mada ne kažem da nisam za neku soft verziju....
...osim ovog što je navela neznalica i tako isto kad je pušenje u pitanju uzme me za kosu i to, koji ugriz..., nemam baš previše za dodati...
....a ja kao dominanantna...jedino kada se koncentrirama samo na svoj užitak i govorim mu šta da radi i on me sluša, ali boli tu definitivno nema...tako da nemam više šta dodati
__________________
Pakao, to su drugi.
JustForFun is offline  
Old 21.09.2006., 14:48   #37
Quote:
tadukepa kaže:
ko ih voli, koga pali,hajde bez srama.što točno volite,što si međusobno radite?malo slatke boli ne škodi jel da ili barem u mašti.imate li neki sado mazo fetiš baš me zanima koliko uživate u malo boli??za vrijeme predigre.muškarci,volite li dominantne ženke ili volite vi dominirati nad ženkama hajde da čujem.koga pali bol i što točno opišite ponešto makar ste to doživili samo u mašti ajde da vas vidim kolko ste slobodni u tim stvarima
pa dobro daj mi objasni kak mozes uzivat u boli. To mi nije nikako jasno.Neko ti kapa vosak po tijelu a ti svrsavas ilikajjaznam.....
Vincent V is offline  
Old 21.09.2006., 14:55   #38
Quote:
Vincent Vega kaže:
pa dobro daj mi objasni kak mozes uzivat u boli. To mi nije nikako jasno.Neko ti kapa vosak po tijelu a ti svrsavas ilikajjaznam.....
ja neeeee ko je rekao da ja uživam u boli
tadukepa is offline  
Old 21.09.2006., 15:03   #39
ja se bojim svega toga, a i odgoj mi brani..
__________________
dobar, čedan i bezazlen . . .
StrangeDays is offline  
Old 21.09.2006., 15:31   #40
JA imam jedan problem. Probao sam taj vaš famozni sado mazo dok sam radio u Njemačkoj na baušteli. Dva poljaka i ja, inaće dvaradna druga dogovorili smo se da će mo platiti u javnoj kući za tak neki ekstremni seks. I sad moj promlem je u tome kad got ta gospođa ili ti frojlajn lupi bičem meni se spusti I kada sam trebao jebat ona je i dalje lupala s tim bićem grebla me sa nekim šiljcima i jednostavno sam se ustao i doslovno pobjegao...
Divlji Cigan is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:48.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger