Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša

Lijepa naša Gradovi i sela Hrvatske - Zagreb, Split, Rijeka, Osijek, Babina Greda...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.08.2012., 20:57   #1
Slavonija, ima li aktivnosti?

Pozdrav forumu, nisam siguran jeli tema za "Turizam" ili "Lijepa naša" pa ću postaviti na oba podforuma, nadam se da ne kršim neka pravila za ban

Zanima me može li se gdje u Slavoniji vrijeme provesti kvalitetno, a aktivno? Pod tim mislim bilo što od glisiranja preko letenja do ugodne večere na nekakvom brodu koji plovi nekakvom rijekom. Lupetam bezveze, čisto da oslikam što širi spektar aktivnosti. Zanima me bilo što, samo da nije sjedi i jedi kulin i šunku.

Unaprijed hvala!
korsniknumero1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2012., 22:03   #2
Quote:
korsniknumero1 kaže: Pogledaj post
Pozdrav forumu, nisam siguran jeli tema za "Turizam" ili "Lijepa naša" pa ću postaviti na oba podforuma, nadam se da ne kršim neka pravila za ban

Zanima me može li se gdje u Slavoniji vrijeme provesti kvalitetno, a aktivno? Pod tim mislim bilo što od glisiranja preko letenja do ugodne večere na nekakvom brodu koji plovi nekakvom rijekom. Lupetam bezveze, čisto da oslikam što širi spektar aktivnosti. Zanima me bilo što, samo da nije sjedi i jedi kulin i šunku.

Unaprijed hvala!
Svako mjesto nudi nešto, a šunku svako.
garfield01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2012., 08:49   #3
Quote:
garfield01 kaže: Pogledaj post
Svako mjesto nudi nešto
Gradiška ništa, Požega ništa, Brod ništa, Našice ništa, Đakovo ništa. Netko od nas dvojice je pogrešno informiran
korsniknumero1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2012., 08:58   #4
Osijek i okolica

mislim da nude gotovo sve navedeno
La felicidad is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:51.