Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.12.2007., 16:00   #81
Quote:
Goga_fina kaže: Pogledaj post
Curke, još tko ?
ja mislim da je čak bilo cura kojima se ni plod još nije vidio u tom tjednu...
meni je ginić također rekao da nema potrebe da dolazim prije 7 tjedna jer se ništa ne vidi.Mislim da će biti sve u redu...nekako si mislim da je u pitanju pobačaj da bi cura vjerovatno i krvarila ..
__________________
Gospodin mi je svjetlost i spasenje...koga da se bojim.
machkala is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2007., 16:18   #82
Teško bi se tad mogli vidjeti otkucaji.
Mislim kod rijetki se vidi, al mene je recimo naručio na 7+6 za otkucaje - kao tad se pod sigurnpo trebalo vidjeti - dakle sve OK - samo polako - a to je najteže
__________________
V. 19.06.2008.
K. 01.10.2010.
misiz S is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2007., 17:01   #83
ja isla na pregled oko 5 tjedna i nije me htio pregledati "jer necemo nista vidjeti", pa sam opet isla sa 6+

evo i tvojoj sogorici je gin rekao da se ne brine sretno
Caroline is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2007., 17:20   #84
...sa 5 tj meni vidio...već sa 8 kiretaža....
__________________
......nogom vrit i glavu gore...
paspa is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2007., 17:34   #85
meni se otkucaji nisu vidili ni sa 6. Tek sa 7 +2
__________________
tko spava, nije budan
flekica35 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2007., 17:39   #86
Ja sam na ultrazvuku bila s 4 tjedna i onda mi je tek utvrđena trudnoća, čak se nije vidio plod nego samo gest. vrećica. Drugi put sam bila sa skoro 9 tjedana i tada su se vidjeli otkucaji. Sigurno je još prerano da se vidi, ne treba brinuti, sve će biti OK. Btw, moja beba je sa skoro 9.tj bila tek 15mm, zamisli koliko je to sve malo...
Maslacak3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2007., 17:47   #87
Ja sam isla sa 5 tj.- nista, sa 6- nista, sa 7- nista, sa 8- . A vec me doc htio slati na kiretazu...
__________________
mama po zanimanju
Ani4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2007., 17:53   #88
Quote:
Ani4 kaže: Pogledaj post
Ja sam isla sa 5 tj.- nista, sa 6- nista, sa 7- nista, sa 8- . A vec me doc htio slati na kiretazu...
potpisujem, ista stvar i kod mene!i sve je bilo u redu
__________________
Živ-živ! :)!
Usvojimo dijete na daljinu i pomozimo Africi!
cukerino77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2007., 18:18   #89
Quote:
Goga_fina kaže: Pogledaj post
Curke, još tko ?
evo i ja , sa 6 tj.ništa od otkucaja i doc me skroz uplašila jer budući da imam blagu sukrvicu i srce ne kuca rekla mi je da je to odumiranje ploda, ali da sa 7.tj opet dođem. Srce je kucalo i ona me pita- u kojoj ću se bolnici porodit ?
Ti doktori uopće nemaju osjećaja. Mislim da doktor nije sa 5 tj, tvojoj šogorici uopće spominjat kucaje, pa valjda bi trebao on znati da je to još prerano !
vanjaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2007., 19:36   #90
Quote:
vanjaa kaže: Pogledaj post
Mislim da doktor nije sa 5 tj, tvojoj šogorici uopće spominjat kucaje, pa valjda bi trebao on znati da je to još prerano !
Neznam kaj da kažem, osobito jer se radi o jednom poznatom ginekologu s Merkura, kod kojeg je ona vodila i prvu trudnoću prije 5,5 god.
__________________
Borna
Goga_fina is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2007., 19:36   #91
Quote:
Ani4 kaže: Pogledaj post
Ja sam isla sa 5 tj.- nista, sa 6- nista, sa 7- nista, sa 8- . A vec me doc htio slati na kiretazu...
Ista stvar i kod mene...tek sa 8 tj. su vidjeli otkucaje...
__________________
Curica ili dečko??? Pitanje je sad!
good girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2007., 19:50   #92
meni su se otkucaji i plod vidjeli sa 5 tj... al to je zbilja rano...
__________________
Filip stigao točno na termin!!
iva1608 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2007., 20:15   #93
meni je doktor rekao da ne dolazim ispod 6,5- 7 tjedana..
ne se brinuti, još je raaano
tropical is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2007., 21:40   #94
meni je otkucaje srca gledao tek sa 7 tjedana i nešto sitno ....
Sanja29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2007., 22:28   #95
Ma ne brini. Mene ginica nije ni htjela naručit na UZV prije 7 tjedana baš zato jer se tek tada očitavaju otkucaji srca.
madcox is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2007., 01:24   #96
Quote:
Goga_fina kaže: Pogledaj post
Cure, imam pitanje u ime svoje šogorice ( Sebać ). Bila je u petak kod gina koji joj je po ZM izračunao da je trudna 5+3. Kada ju je gledao ultrazvukom, rekao je da se vidi mjehurić, ali ne i otkucaji srca Naručio ju je za tjedan dana, i rekao da se ne brine... a kako to izvesti? Da li je bila koja u takvoj situaciji, i kako je završilo?
ja bila točno na 5+3 i vidjela se samo gestacijska vrećica bez ploda uopće...sa 8+3 srčeko kucalo ko veliko

~~~~~~~~~~~~~ da vidi svoje malo srčeko
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2007., 09:15   #97
Quote:
Goga_fina kaže: Pogledaj post
Neznam kaj da kažem, osobito jer se radi o jednom poznatom ginekologu s Merkura, kod kojeg je ona vodila i prvu trudnoću prije 5,5 god.

pa onda bi trebala znat da se otkucaji još ne mogu vidjet
a on joj je vjerojatno tako i rekao - ne vidim još otkucaje, dođite za tjedan dana, a to nije niš strašno
ne paničariti!
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2007., 09:59   #98
Neka ti šogorica bude bez brige, znam da nije lako opustiti se, ali i ja sam bila u istoj situaciji...bila sam na prvom pregledu sa šest tjedana i nije se čulo srce, doktor mi je rekao neka se ne brinem i neka dođem za tjedan dana, bilo mi je grozno čekati, ali nakon tjedan dana sam čula srčeko i sada sam skoro 11 tjedana trudna, bit će sve dobro
titta is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2007., 11:24   #99
Quote:
Lali Puna kaže: Pogledaj post
pa onda bi trebala znat da se otkucaji još ne mogu vidjet
a on joj je vjerojatno tako i rekao - ne vidim još otkucaje, dođite za tjedan dana, a to nije niš strašnone paničariti!
Pa gle ovako: ona je u prvoj trudnoći išla na prvi pregled sa 8 tj. tek je počela studirati, i bio joj je to veliki šok. A sada je gin gledao u ekran i govorio: brine me, brine me... I jedva progovorio da ne vidi otkucaje. Neka dođe za tj. dana i neka ne brine ( neznam koji smajlić bi stavila )!?
__________________
Borna
Goga_fina is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2007., 11:27   #100
meni su se otkucaji vidjeli sa 5 tj.ali nek ne brine ipak doktor ima najviše iskustva
__________________
prodaja
marina3 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:45.