Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.12.2008., 00:42   #201
..ocekivala je da ce pasti na koljena i zaprositi je sa suzama u ocima...a on predlaze abortus..mislim da od te veze ionako nema nista,sa bebom il bez nje,svejedno..a pobacices,sto posto..znas to i sama od prvog trenutka...ne cinis mi se kao tip zene koja bi to sama izgurala....
__________________
...volim m i a....
coff is offline  
Old 02.12.2008., 02:21   #202
23 su ti godine,dakle,dovoljno si zrela za dite..ne kužim tu bazu sa "život mi je u rasulu,nemam uvjete itd" jer nisi pobliže pojasnila o čemu se točno radi... evo ti moj primjer- ja,sad imam 21 god,muž 20,trudna sam 31 tjedan. ja nemam posao,on nema posao,ali ga traži. pa će ga i nać jedan dan. živimo s mojim ocem jer su mi roditelji rastavljeni,otac je psihički sje*an, liječi se od alkoholizma i depresije.. kad pogledaš npr te stavke,zar se ne čini kao da sam i ja u deep shitu?
ali nisam,jer ja na sve te stvari gledam sa svjetlije strane,"always look on the bright side of life",to ti imam reć..
život je onoliko crn koliko ga ti sama smatraš i činiš crnim,sreću možeš nać u najmanjim stvarima a isto tako i unutarnji mir i snagu.
ako on ne želi dijete,ko ga je*e curo draga,nećeš bit ni prva ni zadnja samohrana majka.. ne odlučuj se na pobačaj zbog muškarca jer ćeš se kajat cili život,a to i sama znaš..
__________________
I shall never forget you..
the best of all there is
I lick your cold lips,
I embrace your coffin as I sigh in woe...
winter day is offline  
Received Warning
Old 02.12.2008., 02:54   #203
Quote:
ubijena kaže: Pogledaj post
Ljudi moji, nemam se kome obratiti, s nikime popričati.. Obiteljska situacija mi je u rasulu i sad mi se desilo ono čega sam se uvijek pribojavala.. zatrudnila sam.. 23 su mi, uvijek sam pazila, ali zalomilo se. Možda je ova tema prožvakana već 5 tisuća puta.. ali ne znam što da radim jer pobačaj treba obaviti što prije.. A ne mogu oduzeti život, a opet, dijete nema blistavu budućnost jer moj / naš (mene i dečka) život je daleko od sređenog. Ali birati između sebe i djeteta... Da li je tio uopće upitno. I da li uopće ostati uz dečka koji je brižan i drag i stariji, ali se u ovoj situaciji ponio papučarski. Jer, nije spreman.. A vidi u kakvom sam stanju i ne mogu na pobačaj, a ne nalazi riječi niti se nije založio za to da pokušamo naći rješenje kojim nećemo prekinuti nečiji život... Možda tog rješenja nema, ali ne mogu to nositi na savjesti.. i da li ga ostaviti radi ove situacije (jer nije odreagirao muški nego je odluka sasvim na meni)... oprostite mi forumaši... i pomozite.. iako znam da pomoći nema.. ne razumijem ginekologe koji to obavljaju svakog dana... kako to preboljeti.. nikako...................... oprostite na ovoj temi..
Koliko god bilo teško nastoj zadržati to dijete. Možda ti baš to promijeni život. Ako situacija nije pretragična, nemoj prekinuti nečiji život. Dečko možda nije papučar nego je jedino preplašen i na kraju ćeš tek shvatiti je li vrijedan daljne veze. Ja iskreno mislim da će na kraju sve bit u redu i želim ti sve najbolje, javljaj novosti.
pimkie_st is offline  
Old 02.12.2008., 05:40   #204
Zanimljivo kako se tipovima "mora" tolerirati njihova preplašenost i zahvaljivati "što nisu pobjegli". A želim nekoga tko će reći ono što ne mogu sama ili možda mogu, ali uz nečiju pomoć: ok, idemo to reći starcima i idemo pokrenuti stvari pa kako god ispalo, ne želim da s time živiš jer ni ja neću onda moći živjeti s tim. Tada ne bih dvojila ni sekunde jer bih imala osjećaj da se mogu prepustiti u njegove ruke (ne, ja njega ne osuđujem niti mu zamjeram) i da dijete mogu prepustiti u naše ruke. Istina, ne mogu dobiti ovaj najidealniji (meni bajkoviti, a nekome drugome možda realan) scenarij i moram se pomiriti 300 % sa situacijom u kojoj sam se i sa kime našla i s time da nisam snažna, ali sama sam si kriva za apsolutno sve ..

Ishod neću ovdje javljati, ali još jednom hvala onima koji su mi svojim ljudskim savjetom, bez moraliziranja, kritiziranja, podbadanja i ispoljavanja osobnih frustracija, pokušali ukazati na ispravnu odluku.
ubijena is offline  
Old 02.12.2008., 07:02   #205
Quote:
ubijena kaže: Pogledaj post
Ljudi moji, nemam se kome obratiti, s nikime popričati.. Obiteljska situacija mi je u rasulu i sad mi se desilo ono čega sam se uvijek pribojavala.. zatrudnila sam.. 23 su mi, uvijek sam pazila, ali zalomilo se. Možda je ova tema prožvakana već 5 tisuća puta.. ali ne znam što da radim jer pobačaj treba obaviti što prije.. A ne mogu oduzeti život, a opet, dijete nema blistavu budućnost jer moj / naš (mene i dečka) život je daleko od sređenog. Ali birati između sebe i djeteta... Da li je tio uopće upitno. I da li uopće ostati uz dečka koji je brižan i drag i stariji, ali se u ovoj situaciji ponio papučarski. Jer, nije spreman.. A vidi u kakvom sam stanju i ne mogu na pobačaj, a ne nalazi riječi niti se nije založio za to da pokušamo naći rješenje kojim nećemo prekinuti nečiji život... Možda tog rješenja nema, ali ne mogu to nositi na savjesti.. i da li ga ostaviti radi ove situacije (jer nije odreagirao muški nego je odluka sasvim na meni)... oprostite mi forumaši... i pomozite.. iako znam da pomoći nema.. ne razumijem ginekologe koji to obavljaju svakog dana... kako to preboljeti.. nikako...................... oprostite na ovoj temi..
imaš 23 godine i dovoljno si ozbiljna da sagledaš situaciju i da vidiš šta da napraviš
desilo se to što se desilo povratka više nema
iskreno meni da se desi trudnoca pobacaj nikako nebi dolazio u obzir a također niti njega ne bi silila na neke korake poput ženidbe ako nije spreman
tako bi ja napravila a ti moraš sama odluciti šta je za tebe najbolje
kiara1 is offline  
Old 02.12.2008., 07:53   #206
Quote:
Fraxinus kaže: Pogledaj post
Rješenje je roditi dijete. Ono je tvoje, dio tebe i dio tog tvog dečka. Ako ga rodiš, imat ćeš puno manje patnje, nego ako ga pobaciš. Pobačaj nije nešto samo tako, donosi trajne loše posljedice. Grist će te to cijeli život, imat ćeš teret na duši, možeš imati i teške psihičke i fizičke posljedice, možda više nikad nećeš moći roditi. A dijete će ti donijeti radost. Ako ga ne možeš zadržati, daj ga na posvajanje. O ovoj temi, u kojoj se ti nalaziš bilo je lani tri američka filma: Juno, Zalomilo se i za treći ne znam naslov. U sva tri slučaja, djevojke su bile u teškoj situaciji, beba je bila neplanirana, ali su sve tri odlučile roditi i to su i učinile i doživjele su olakšanje i bio je happy end.
Reci da se salis.
F10EXX is offline  
Old 02.12.2008., 08:33   #207
Quote:
Fraxinus kaže: Pogledaj post
Ni u braku, nikada nisu idealni uvjeti za bebu. Idealni uvjeti ne postoje. Nije bilo idealni ni kada je tvoja majka tebe začela. Ako ne rodiš, nećeš samo ti biti u agoniji. Svojoj obitelji ćeš oduzeti sreću koja dolazi s novom bebom. Hrvatsko društvo ima problem s natalitetom i s manjom ljudi, pogotovo beba. Financije su u drugom planu u odnosu na pitanje život/smrt. Uostalom, sada ljudi imaju puno više novaca, nego prije 10, 50, 100 ili 1000 godina.
Super, onda ces joj ti napraviti financijski plan kako da bez posla i bez ocevog posla othrane to dijete. Ljudi mozda imaju vise novca, ali bome je taj novac danas i mnogo potrebniji i upravo zato sto je danas 10x teze iznijeti dvoje ili troje djece u odnosu na nekad nam pada natalitet.
F10EXX is offline  
Old 02.12.2008., 08:42   #208
draga ubijena,

moje mišljenje je da u svakom slučaju moraš roditi dijete koje u tebi raste. ne želim sada ulaziti u debate o tome kad život nastaje, ali i sama smatraš da u tebi raste život. ti si zapravo već odlučila da želiš roditi, ali se bojiš i želiš da ti ovdje netko da argumente, čvrste i neoborive, koji će te odvratiti od tvog nauma i natjerati na čedomorstvo (abortus). a takvih nema i nitko ti ih ne može dati. naravno da se bojiš... ali ne treba se toga bojati više nego života općenito. tako i tako ne znamo što nosi život i što nosi sutra (nema patetike i ispraznosti u ovome što govorim). sutra ti je mogla biti dijagnosticirana smrtonosna bolest, pa zar ćeš se zbog toga ubiti danas jer se to može dogoditi? nećeš... bojiš se i kako ćeš proći na ispitu pa svejedno ideš. ovo je jedan veliki ispit i tebi i tvom dečku.


a najgore je živjeti sa nekim tko ti stalno nešto predbacuje. a ti ćeš, učiniš li pobačaj, morati živjeti sa vlastitom savješću koja će ti predbacivati, a to će činiti opako. i povrh toga nemaš se kamo sakriti.

ujedno, mislim da nitko nema pravo odlučivati o tuđem životu i nema pravo reći da nije spreman za dijete ako je spreman za seks. to je po meni licemjerno.

i sve ove pripovijesti o tome kako za dijete treba novaca... treba, treba novaca i za kavu i za cigarete, i za izlaske i za cugu, pa se uvijek nađe, zar ne? da, uz dijete bi se trebalo malo i žrtvovati, a danas to ljudi ne poznaju. bolje je živjeti kao bik na gmajni. bolje dijete ubiti nego se odreći svojih uživancija i to opravdavati brigom za to isto dijete koje je onda bolje ubiti nego mu kupiti majicu za 30 kuna nego neku benetton. da je mene netko pitao da li bih radije bio ubijen ili živ i da budem vodoinstalater, a ne inženjer elektrotehnike kao danas (glede dičnog obrazovanja), vrlo rado bih prihvatio život i zvanje vodoinstalatera. po toj logici, pitam se zašto su robovi u starom vijeku uopće imali djecu, ili kmetovi u srednjem... čudo što u africi uopće još postoji ljudska vrsta... izgovori, pusti izgovori...


ja sam dijete dobio u braku, iako nije bilo "planirano" baš tada... imao sam 4000 kn plaću, kredit za auto od 1100 kuna, režije, suprugu studenticu koja ne radi, državna pomoć onda bila je manja nego danas... nismo išli van, u kino ili trošili na ne znam kakve izlaske ili krpice. i ostali smo živi svi skupa, i moja supruga i ja i moje dijete. i ne bih to dijete mijenjao za sav luksuz ovog svijeta, ni za jednu karijeru, slavu, novac ili što god drugo... moja mala ljepotica danas ima 6 godina a ja dosta veću plaću nego tada. ima sretnih završetaka ne samo u filmovima, ali treba biti hrabar i ne stavljati sebe uvijek na prvo mjesto.

i tom svom dečku daj malo kredita jer ako sebi uzimaš za pravo biti sluđena i neodlučna onda dozvoli to isto pravo i njemu. ne nosi se svatko sa stresom na jednak način. plus toga, nije otišao. još uvijek je s tobom. i ostavio je odluku tebi. rekao je svoje mišljenje s kojim se ja ne slažem, ali je ostavio odluku tebi. da je bilo nekako drukčije, dežurne dušebrižnice nad ženskim pravima bi rekle da samo ti imaš pravo odlučiti. i sad kad je čovjek tako rekao, opet nije pravo.

Zadnje uređivanje Mito : 02.12.2008. at 08:53.
Mito is offline  
Old 02.12.2008., 08:45   #209
Quote:
Mito kaže: Pogledaj post

a ti ćeš, učiniš li pobačaj, morati živjeti sa vlastitom savješću koja će ti predbacivati, a to će činiti opako. i povrh toga nemaš se kamo sakriti.
Možda je ovo off topic,ali baš me zanima kako "ti" znaš kako funkcionira njena ili nečija druga savjest?
__________________
"Nemoj jebat mamice." :)
Simple Fille is offline  
Old 02.12.2008., 09:01   #210
Quote:
Simple_Fille kaže: Pogledaj post
Možda je ovo off topic,ali baš me zanima kako "ti" znaš kako funkcionira njena ili nečija druga savjest?


funkcija savjesti i jest da predbacuje kad čovjek učini, ili želi učiniti, nešto pogrešno.

a iz svih njenih postova se može zaključiti kako ona misli da je prekid trudnoće moralno neprihvatljiv, ili ako želiš pogrešan i očito joj savjest govori kako to ne bi trebala učiniti.



iz svega toga "ja" zaključujem da će joj, učini li pobačaj, samo biti gore.


uostalom, vidi, ja sam dao svoj stav o tome. i imam mišljenje o tome kako neke stvari funkcioniraju, među njima i savjest. na temelju promišljanja, osobnog iskustva i iskustva drugih. ako se ne slažeš s mojim viđenjem, u redu, ali eventualnu debatu bih preselio na pm jer je ova tema preozbiljna da bi se mi prepucavali o tome čije je viđenje savjesti točnije i bolje.
Mito is offline  
Old 02.12.2008., 09:02   #211
Quote:
Simple_Fille kaže: Pogledaj post
Možda je ovo off topic,ali baš me zanima kako "ti" znaš kako funkcionira njena ili nečija druga savjest?
Pa procitaj njene postove na ovoj temi.Ocito ima jaku griznju savjesti vec od same pomisli na abortus.Zato je i dosla na ovaj forum da bi kroz tudju podrsku lakse prihvatila taj cin.
Najbolji savjet joj je dao jedan forumas a to je da ode psihologu na razgovor.

A sada off sto se tice savjesti.
Imas ljudi kojima je ubiti covjeka kao zgaziti mrava, normala koristiti abortus kao kontracepcijsko sredstvo, a sa druge strane su oni koji jedu samo ono sto padne sa drveta.
Savjest je individualna kategorija, djelomice uvjetovana drustvenim normama.
Ipak, raditi nesto protiv svoje savjesti, a zbog visih interesa cesto ne zavrsi dobro.
Jovan Trapatoni is offline  
Old 02.12.2008., 09:32   #212
Quote:
Jovan Trapatoni kaže: Pogledaj post
Pa procitaj njene postove na ovoj temi.Ocito ima jaku griznju savjesti vec od same pomisli na abortus.Zato je i dosla na ovaj forum da bi kroz tudju podrsku lakse prihvatila taj cin.
Najbolji savjet joj je dao jedan forumas a to je da ode psihologu na razgovor.
Inače se grozim ovakvih tema,ali jutros sam baš uz kavicu na poslu pročitala sve postove na ovoj temi i zaključila slijedeće:
- da je ubijena sigurna da je trudna,a tu istu sigurnost nije potvrdila kod stručne osobe nego testom za trudnoću
- da je svoju 'nervozu' prenijela na svog partnera i sada od njega očekuje da nekim magičnim štapićem to sve riješi
- da tom istom partneru nije dala vrijeme prilagodbe na situaciju već ga je počela osuđivati
- da kod nje same i u njenom životu postoje mnogo veći problemi nego što je ta "trudnoća"

I da ..najpametniji odgovor je taj da se malo porazgovara sa psihologom.

Očito je da se kod nje radi o neželjenoj "trudnoći",a svi znamo kako se ona može završiti ( abortus, rađanje i davanje djeteta u dom).

Bezveze je tu uopće sada toj istoj govoriti nemoj ići na abortus, rodi dijete, odi na abortus, nisi se "pazila", ovakva si, onakva si, proganjat' će te vragovi, dijete je sreća,.....kada mi isti niti je poznamo, niti znamo pravu situaciju,a niti znamo priču njenog partnera koji ima istu vrijednost uloge u tome svemu kao i ona.
__________________
"Nemoj jebat mamice." :)
Simple Fille is offline  
Old 02.12.2008., 10:20   #213
U svakom slucaju, svi govore kako za abortus treba biti sto posto sigurna. A ona to nije. Da je s roditeljima ok o tome ne bi ni razmišljala. I zato mislim, zbog njenog psihickog zdravlja da joj pobacaj nije opcija jer na to nije spremna niti mi se cini da ce ikada biti. Kad pocnes mislit da volis dijete u sebi mislim da povratka nema. ne da nije 100% spremna nego nije ni 10 posto spremna.. Psiholog bi i po meni bio dobra ideja, ali ni on ne moze odluciti umjesto nje. Po meni, odluka je vec donesena, nije spremna i gotovo. Al problemi sto nema novaca, sto se ne slaze s roditeljima, msilim da se moze rijesiti. Koliko maloj bebi treba? Ja kad sam bila beba nisam imala ni autosjedalicu, ni sve one gluposti sto se za bebe danas prodaju a u biti ne trebaju (ne kazem da autosjedalica ne treba!!) ali može se i bez nje kao što se i prije moglo. Pelene smo imali one krpene Pa sta? Nisu kostale 130kn po pakiranju ko pampersice pa sta onda? Mislim, ima nacina ako ima volje.. neznam, povlacim se.. rekla sam otprilike sve sto sam imala. Zelim ti svu srecu ubijena. Glavu gore i sve ce biti dobro. Stvarno mislim da hoce.
__________________
I hold it true, whatever befall; I feel it, when I sorrow most; 'Tis better to have loved and lost Than never to have loved at all.
Lord Alfred Tennyson
lorena_5 is offline  
Old 02.12.2008., 10:29   #214
čujte.....
ako ...eš, moraš očekivat da ćeš jednom i .....at.... grubo ali istinito... a da ne govorimo ako ne koristiš kondome i sličnu zaštitu, nego on"mogu još danas"...

samo sam preletio temu..priča se muški ovak, muški onako....papučari ili ne....
ali što vi žene želite, da dođe muškarac i kaže pobaci!.....i vi onako, jer ipak je on muško i sigurno to rekao, pobacite i onda krivite njega jer je on to rekao.... ali da treba pomoć treba...

isto tako brak samo zbog toga jer se desilo nije rješenje, zapravo može biti puno gore nego da se ne ožene..
blade-ri is offline  
Old 02.12.2008., 10:35   #215
Quote:
blade-ri kaže: Pogledaj post

samo sam preletio temu..priča se muški ovak, muški onako....papučari ili ne....
ali što vi žene želite, da dođe muškarac i kaže pobaci!.....i vi onako, jer ipak je on muško i sigurno to rekao, pobacite i onda krivite njega jer je on to rekao.... ali da treba pomoć treba...

isto tako brak samo zbog toga jer se desilo nije rješenje, zapravo može biti puno gore nego da se ne ožene..
kada dođe do toga krivicu trebaju da snose oba dvije strane
stoga ako tražim mišljenje partnera da li da pobacim ili ne vecina njih ce rec da
jel nisu spremni na obaveze, žele još malo slobode, neznaju šta bi sa sobom stvore sto i jedan razlog
kada vi kažete pobaci ima cura koje ce vas slušat i to napravit a poslije ce žalit ali ima i onih koje nece slušat vec ce poslušat svoj razum i svoje srce
kiara1 is offline  
Old 02.12.2008., 10:38   #216
Quote:
blade-ri kaže: Pogledaj post
čujte.....
ako ...eš, moraš očekivat da ćeš jednom i .....at.... grubo ali istinito... a da ne govorimo ako ne koristiš kondome i sličnu zaštitu, nego on"mogu još danas"...

samo sam preletio temu..priča se muški ovak, muški onako....papučari ili ne....
ali što vi žene želite, da dođe muškarac i kaže pobaci!.....i vi onako, jer ipak je on muško i sigurno to rekao, pobacite i onda krivite njega jer je on to rekao.... ali da treba pomoć treba...

isto tako brak samo zbog toga jer se desilo nije rješenje, zapravo može biti puno gore nego da se ne ožene..
nitk nije ni rekao da se ožene. A nijedna žena nije toliko labava da ce pobacit samo zato jer joj je on to rekao..
__________________
I hold it true, whatever befall; I feel it, when I sorrow most; 'Tis better to have loved and lost Than never to have loved at all.
Lord Alfred Tennyson
lorena_5 is offline  
Old 02.12.2008., 10:41   #217
Quote:
lorena_5 kaže: Pogledaj post
nitk nije ni rekao da se ožene. A nijedna žena nije toliko labava da ce pobacit samo zato jer joj je on to rekao..
varaš se draga
blade-ri is offline  
Old 02.12.2008., 10:46   #218
Ja nisam čitao sve komentare, al' ti mogu otipkati svoje mišljenje, a ono je da nikad ne bih savjetovao nekome da donese na svijet živo biće, ako mu je život daleko od sređenog. Ovdje ljudi imaju običaj reći da svako dijete ima svoju nafaku (ono što je čovjeku usuđeno da na ovom svijetu pojede, bukvalno rečeno), što je po meni, ortodoksna glupost! Al' ponavljam, to je moje mišljenje!

Bilo kako bilo, nije smak svijeta. Nisi ni prva, ni posljednja kojoj se to desilo. I mnogo gore stvari se dešavaju ljudima, što ne znači da se bez obzira na sve, ne može isplivati na površinu. Moraš dobro razmisliti, to je definitivno. Moraš sama donijeti odluku zbog koje ćeš se manje kajati. Savjete možeš uzimati u obzir, ali na kraju odluka ipak mora biti tvoja. Šta god da odlučiš, moraš se s tim pomiriti i nastaviti svoj život dalje. I šta god da odlučiš, razmišljaj na način: "Ko zna zbog čega je to dobro, a zbog nečeg vjerovatno jest"! Sa srećom!
Sanchezzo is offline  
Old 02.12.2008., 10:52   #219
Quote:
ubijena kaže: Pogledaj post
Ljudi moji, nemam se kome obratiti, s nikime popričati.. Obiteljska situacija mi je u rasulu i sad mi se desilo ono čega sam se uvijek pribojavala.. zatrudnila sam.. 23 su mi, uvijek sam pazila, ali zalomilo se. Možda je ova tema prožvakana već 5 tisuća puta.. ali ne znam što da radim jer pobačaj treba obaviti što prije.. A ne mogu oduzeti život, a opet, dijete nema blistavu budućnost jer moj / naš (mene i dečka) život je daleko od sređenog. Ali birati između sebe i djeteta... Da li je tio uopće upitno. I da li uopće ostati uz dečka koji je brižan i drag i stariji, ali se u ovoj situaciji ponio papučarski. Jer, nije spreman.. A vidi u kakvom sam stanju i ne mogu na pobačaj, a ne nalazi riječi niti se nije založio za to da pokušamo naći rješenje kojim nećemo prekinuti nečiji život... Možda tog rješenja nema, ali ne mogu to nositi na savjesti.. i da li ga ostaviti radi ove situacije (jer nije odreagirao muški nego je odluka sasvim na meni)... oprostite mi forumaši... i pomozite.. iako znam da pomoći nema.. ne razumijem ginekologe koji to obavljaju svakog dana... kako to preboljeti.. nikako...................... oprostite na ovoj temi..
Predlažem ti da si pogledaš postove na 'Roditeljima i djeci', tj. na podforumu 'Trudnice' pa da vidiš da tam im jako puno sličnih slučajeva. Cure su svašta prolazile, mnogima se isto dogodilo, znam jednu koja je bila u totalnoj komi kad je zatrudnila, a na kraju je sve ispalo suuuper. Imala je skroz nesređeni život i loše uvjete, roditelji su bili razočarani kad su saznali za trudnoću i tak...Možda ti njihovi savjeti pomognu.
Inače, obožavam podforum 'trudnice' jer je tam tako topla i prijateljska atmosfera, da svaki dan malo zavirim iako više nisam trudnica.
Ugl. mislim da imati dijete je nešto najljepše na svijetu i nema te materjalne stvari koja bi mogla zamjeniti te male okice i onaj osmjeh namjenjen samo tebi . Neopisivo! Al to moraš probati!
Sretno za odluku!
__________________
Bože, čuvaj našu dječicu
MaLo is offline  
Old 02.12.2008., 10:56   #220
Quote:
MaLo kaže: Pogledaj post
Ugl. mislim da imati dijete je nešto najljepše na svijetu i nema te materjalne stvari koja bi mogla zamjeniti te male okice i onaj osmjeh namjenjen samo tebi . Neopisivo!
Zar to nije pomalo sebično?
Sanchezzo is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:41.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger