Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > iOS

iOS Apple uređaji pokretani iOS-om

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.05.2020., 13:55   #221
Pozdrav, imam pitanje..
naime, kupila sam prije 3 mjeseca novi Iphone XS u nekom shopu. Prije dva dana mi je mobitel ispao ma ni sa pola metra na laminat. Bio je u zaštitnoj maskici, te je imao kaljeno staklo. Bila sam se uplašila da nije puknuo ekran, međutim nije... nego se na zaslonu pojavila zelena vodoravna linija i donji dio ekrana je krenuo rikavati. Odnijela sam mobitel u taj shop u kojem je kupljen te su ga oni poslali u Zagreb u Apple servis zato sto je kupljen kao nov uređaj. Mene sad zanima, da li će mi prihvatiti garanciju i popraviti uređaj zato jer vanjskih oštećenja nema, nema ni ogrebotine na mobitelu. A i nije mi jasno kako se nešto takvo moglo desiti a pao je sa toliko male visine i još je bio zaštićen. Hvala vam svima na odgovorima

lijep pozdrav
rori0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2020., 14:11   #222
Ako nema vidljive ogrebotine i nisi rekla u trgovini sto se zapravo dogodilo, trebala bi dobiti novi uređaj, bar je tako bilo prije par god, ne znam jel se sto mijenjalo u poslovanju.
Najgore sto se moze dogodit da poprave tvoj mob, popikaju neki kontakt ili zamijene ekran.
TomyCroSound is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2020., 09:24   #223
“iPhone X almost killed me”: billionaire lawsuit from Escobar’s brother

BundyBoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2021., 10:14   #224
Mislim da imam iPhone 10, nisam siguran jer ne mogu ući u njega. Od danas mi je par put zablokiral kad sam u gradu nabrzaka napravil krivu šifru, WTF?? Nisam ništa uključival po postavkama.. Sad sam namjerno fulal šifru samo da dodatno utvrdim jel to fakat to a jer mi ne treba mob ovog trenutka. I evo, piše "iPhone je blokiran, pokušajte ponovno za 59 minuta". Di se to sranje isključi?
pic is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2021., 10:30   #225
Ima li nas jos s iphoneom x? Sluzi li vas? Meni je sve osim baterije stima, no mislim se kupiti li novi dok se jos moze zamijeniti ovaj za neke ok novce. Ipak mu je proslo 4 godina. Isplati li se nadogradnja?


Sent from my iPhone using Tapatalk
glazed is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2021., 11:55   #226
Ja sam imal iPhone 6 do proljeća, zamijenil sam ga na 10 (kojeg sam dobil) jer mi je baterija bila nikakva. Fakat mi nije jasno koja je vrijednost između njih osim da je 10 mrvicu veći
pic is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2022., 20:30   #227
pozdrav, da ne otvaram novu temu. jel ima netko preporuku za extra sirokokutnu lecu?
vidio sam da ih ima dosta na aliexpressu
__________________
kaeovo
Veliki decki imaju 18
Hesoyam is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2022., 22:24   #228
iPhone X (iPhone 10)

Quote:
pic kaže: Pogledaj post
Ja sam imal iPhone 6 do proljeća, zamijenil sam ga na 10 (kojeg sam dobil) jer mi je baterija bila nikakva. Fakat mi nije jasno koja je vrijednost između njih osim da je 10 mrvicu veći

Ne osjetiš razliku s prelaska sa 6 na X!?

Au ne vidjeh da je post od prosle godine
TomyCroSound is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2023., 18:46   #229
Pozdrav
imam Iphone Xs Max, uzeo ga prošle godine polovnog i sve ok. U nedjelju bio na raftingu i stavio ga u dry bag. Dry bag nažalost propušta vodu. Nije da se cijeli napuni, al bude lokvica. Iphone mi je bio na kraju cijeli mokar. Radio mi je, ali face id ne. Poruka je da ne radi kamera true depth. Čak mi se počeo restartati i imao nekih problema sa wifi-em(isključivao se). Odnio ga na servis gdje su ga otvorili i serviser mi je rekao da ne vidi nikakve štete od vode. Uglavnom, mobitel radi, ali face id i dalje ne funkcionira. S tim mi je povezan račun na Revolutu pa mi ga ne otvara.
Toliko o vodonepropusnim mobitelima. Kažu u servisu da ta vodonepropusnost s vremenom slabi, otprilike pola godine. Sad, što mislite, jel se ta funkcija s vremenom povrati? Pokušao sam ga resetirat, ali sam zaboravio ID lozinku.
__________________
Podijelio bih s tobom otkrivenje koje sam ovdje doživio. Došlo mi je dok sam klasificirao vašu vrstu i shvatio sam...da vi zapravo niste sisavci. Svaki sisavac na ovom planetu nagonski razvija prirodnu ravnotežu s okolišem oko sebe. Ali vi ljudi ne. Dođete na neko područje i razmnožavate se...i razmnožavate dok ne potrošite sve prirodne resurse. Preživljavate jedino tako da se širite u novo područje. Na ovom planetu postoji još jedan organizam koji se isto ponaša. Znaš koji je to? Virus.
-doom is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:41.